Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Alia

 • @Nathanel 17:58:42
  ja nie łze, to ty łżesz. Ryży podpisał, a L.Kaczyńskiego pól roku 'ganiali' aby podpisał się.... Jesteś i złośliwy i tępy fuuu
  Sakiewicz! Wskakuj na kasztankę i hajda na Moskala!
 • @Nathanel 16:21:55
  Nie blizniacy ale ryży wpedził najpierw, a Prezydent Kaczynski tego nie chciał a ty wtedy opluwałeś go,że nie chce. Ja na takich jak ty to moge jedynie splunąć fuuu
  Sakiewicz! Wskakuj na kasztankę i hajda na Moskala!
 • @Ptasznik z Trotylu 15:58:23
  ale pełowska chazaria która nazywa ciebie 'bydło głosować' gębą polskiego Żyda Lejzora Bartoszewskiego pasuje ci hahahahaha. A przbłedy z Rosji to ci odpowiadaja, bo to twoje rodaki aha paniała ja
  Sakiewicz! Wskakuj na kasztankę i hajda na Moskala!
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:20:16
  idiota, nie nie bydło głosować, to ci pasuje, tak ciebie nazwał Lejzor Bartman vel ksywa Bartoszewski. Jak widać to takim jak ty ujadaczom odpowiada.
  Sakiewicz! Wskakuj na kasztankę i hajda na Moskala!
 • @vortex 13:04:53
  twoi bohaterzy to Tusk i Komorowski i ich przyjaciele z Rosji. Odwal się gnido od Kaczyńskiego i od całego PiSu. Kiedy PiS namawiał Ukraińców do wojny jełopie? Wolna Ukraina to dla Polski zapewnienie bezpieczeństwa, ale tobie ono nie jest potrzebne, ty możesz zyć i w ruskiej kolonii, abyś miał co żreć, gdzie sie wysrac i pospać.
  KACZYŃSKI WINNY SMIERCI SŁOWIAN - OSKARŻA GAWROŃSKI
 • @Nibiru 18:50:03
  a czyją racje stanu reprezentuje twój prezydent Komorowski? hahahahaha. Nawijacze i wyjątkowe z was kanalie.
  Propaganda legendy Lecha Kaczynskiego-widziane z USA
 • Widzę tu bydło Lejzora Bartmana vel Bartoszewskiego.
  Tak, tak jesteście bydłem. Ślepa mańka faktycznie jest slepa i poniżej przygłupasy POwiązane z PO. Ach jak wam dobrze ale też boicie się,że mozecie stracić koryta i zdechniecie gdy wygra PIS. Jesteście żałosni i bardzo, bardzo widocznymi zwolennikami Donka i Bronka. Nie udaje się wam tego ukryć. "Bydło gółosować".
  Propaganda legendy Lecha Kaczynskiego-widziane z USA
 • @podlasie21 16:53:51
  Ty POdlasie kto ci głowę tak POtraskał,że piszesz głupoty? Skąd biorą się u nas takie pajace jak ty? Jakie media rezimowe ty widziśz w TV Republika? Twoje zidiocenie to wrodzone czy nabyte ?
  DWA LATA WIĘZIENIA DLA ADAMA CZECZETKOWICZA
 • Ślepa to znaczy ślepa, ale
  podejrzewam,że zostałeś nam podrzucony przez Ruskich razem ze stonką. Te twoje ujadanie na Kaczyńskich takie ruskie że hej...
  Sojusz polsko-amerykanski jest nic nie wart-widziane z USA
 • Apel M.i Jana ŻARYNÓW
  Apelujemy o podpisywanie się pod stwierdzeniem o utracie przez Donalda Tuska polskich praw honorowcy. Ludziom bez honoru nie podaje sie ręki, milczy sie w ich towarzystwie, wolno im splunąć pod nogi.
  apel.tuskbezhonoru@wpolityce.pl Nie daje się wejść na ta stronę, może ktoś z WAS cos podpowie.
  Narodowcy demonstrowali w Warszawie
 • @ninanonimowa 10:16:26
  stale smrodzisz i smrodzisz, znajdz sobie inne miejsce na swoje gazy... Odczepić się nie można i jeszcze ten smród fuuu
  SNAJPERZY WOKÓŁ PARLAMENTU. NIE W KIJOWIE. W WARSZAWIE.
 • I Komorowski w ogóle nie zareagował
  na słowa sikorskiego, a..... cytuję wpis Internauty, bardzo trafny: 'panie Prezydencie widac,że nie był pan w Dżakarcie - przykre, bo pan odpowiada konstytucyjnie m.in ZA POLITYKE ZAGRANICZNA, że jednoznacznie nie potepił pan sikorskiego!!! idiotę - a cytując Nałecza osła /bez obrazy dla osła/,że nie potepił sienkiewicza - bo powiedział Polski nie ma - to jakiego kraju jest pan prezydentem?" No własnie, państwa polskiego nie ma, to dlaczego my mamy utrzymywać Komorowskiego? niech opuści Belweder jest zbędny.
  Amerykańskie media o wypowiedziach Sikorskiego
 • @interesariusz z PL 00:23:41
  Bloger 'zjanusz' pisze,że Sienkiewicz rozmawiając z Belka dwukrotnie powtórzył te słowa: WORLD TRADE SCENARIO. Oni rozmawiali o planowaniu zamachów w Polsce, które będa potrzebne aby utrzymać PO u władzy, jeżeli nie pójdą w wariant finansowy.... Teraz nastepuje czyszczenie z agentów, którzy chcieli ujawnić prawdę o zbrodniczych planach nierzadu tuskowego itd." www.3obieg.pl "Kijów a nie Budapeszt"
  Koniec wolności słowa w Polsce [wer. 3]
 • @ninanonimowa 09:20:45
  sam jesteś niebezpieczny dla siebie, rodziny czyli zidiociała kukła
  Państwo polskie abdykowało - mówi reżyser Grzegorz Braun
 • Sienkiewicz zachował stanowisko bo
  powiedział o Tuskowym charakterze i zdolnościach 'chuj, dupa i kamieni kupa'.... I jak widac Tuskus to docenił ze strachu. POgoniłby Sienkiewicza a ten by jeszcze coś nam ujawnił co Potrafi Donald skuleniec.
  Tusk, Sienkiewicz i Belka oraz "ch.j, d..a i kamieni kupa"..
 • @ninanonimowa 18:57:42
  "Komorowski kończy Tuska, któremu marzyła się prezydentura", "W tej chwili istnieja dwa obozy w ramach tej samej sitwy, po jednej stronie stoi Bronek z WSI.... a po drugiej Tusek z kolesiami". "Pokazano publice cała zgniliznęnagromadzoną przez Tuska i jego ludzi.... Matka Kurka. Czyż to nieprawda?
  Sienkiewicz "Państwo polskie nie istnieje"-widziane z USA
 • Tusek się odniesie
  cha cha. Podaj sie do dymisji, a swoje odniesienia zostaw sobie i kolesiom. Nie podasz sie Tusku do dymisji, bo za dużo masz na sumieniu i tacy jak ty nigdy sami nie podaja sie do dymisji. Przestań przynajmniej czadzić cwaniaku.
  Prokuratura czeka na nagrania "Wprostu"
 • @ninanonimowa 00:04:02
  ty Polka? ty raczej tzw. polactwo, albo bydło - jak to określił takich jak ty Lejzora Bartoszewski, gdy apelował aby głosowa na Komorowskiego; bydło głosować. Takie jak ty sa najgorszymi szkodnikami na naszej ziemi. Wcisną w glebę robala należy fuuu
  Ch..j, dupa i kamieni kupa. Sienkiewicz? Idziemy po was!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:21:36
  pewnie tęsknisz za Cesią co Cześkiem z Poznania jest, jest też mocno zboczony, a może za Skrzatem świrem, obaj ze szczepu esbeckiego. Tęsknij dalej, a od Karnowskich odwal się.
  Klikoogłupianie czyli o szukaniu komentarzy na wpolityce.pl
 • Autorko
  piszesz bzdury. Nie potrafisz wejść na komentarze? a to jest takie proste.... Artykuły Karnowskich atakuje Cesiek z Poznania, pomiot esbecki, Skrzat ten sam szczep i jeszcze 2-3 takich samych pomiotów. Tu też ich widzę hahahahaha
  Klikoogłupianie czyli o szukaniu komentarzy na wpolityce.pl