Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wim

 • Można?????
  I co można napisać coś oczywistego bez beznadziejnej prowokacji....? Tylko, że teraz to już za późno... Łata oszołoma pozostanie już na zawsze...
  To już staje się nudne
 • To już koniec....?
  Jestem załamany. Jest Pan słabiutkim politykiem. Pcha się Pan drzwiami i oknami do telewizji, a nie umie Pan poprowadzić odpowiednio rozmowy. Za każdym razem jak Pan już siedzi w studio, to byle jaki dziennikarzyna tak panem zamanipuluje, że nie opowiada Pan o gospodarce tylko o jakiś nieistotnych pierdołach o swoich prywatnych poglądach. Najgorsze, że zrobił Pan krecią robotę i teraz każdy liberał będzie kojarzony z Panem. Jeśli nie jest pan przez kogoś "prowadzony" to powinien Pan usunąć się w cień. W następnych wyborach Pana twarz nie może firmować liberałów.
  Z Lisiej nory
 • jkm agent okragłego stołu?
  Panie Januszu im więcej Pana słucham i czytam tym większe mam wrażenie, że jest Pan na usługach dawnej SB. Pana zadaniem jest to aby konserwatyści i liberałowie nigdy w Polsce nie doszli do władzy, ba żeby nigdy już nie byli nawet w sejmie.
  Jak rośnie poparcie to idzie Pan do telewizji i palnie coś takiego, że szok...
  Np. ostatni wypad z paraolimpiadą. I co z tego, że miał Pan rację? Jak ubrał Pan to w takie słowa, że ludziska się zbiesili. Jak sam Pan twierdzi 90 % potencjalnych wyborców to barany, więc trzeba do nich mówić jak do baranów a nie jak do inteligentów. I wcale nie trzeba kłamać wystarczy mówić całą prawdę, ale bez taniej prowokacji (może się Pan wybiera to Tańca z Gwiazdami? i robi Pan z siebie celebrytę?). Zna Pan takiego gościa jak NIgel Farage niech Pan bierz z niego przykład. I albo niech Pan spada i da miejsce młodym, silnym, wysportowanym, uczciwym, a nie propaguje Pan swoją osobą starość, wadę wymowy, i niezdolność do wygrania czegokolwiek, albo przestanie Pan pieprzyć głupoty i weźmie się w garść, uwzględni otoczenie w jakim pan startuje i coś wygra.
  Ja i tak na pana będę głosował, bo zakładając:
  1. że jest pan na pasku SB to jak pan wygra to zostanie pan zdemaskowany, bo zachowa się Pan jak TUSK.
  2. jest Pan kryształowy to będzie pięknie bo nasz kraj będzie rósł w siłe i żyło się dostanie
  Czyli tak czy inaczej głosując na Pana nie mam nic do stracenia.

  A powie Pan z czego Pan żyje to wiele mi wyjaśni, bo może 2 powyższe punkty są błędne?
  Koszmarna pomyłka