Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze lexx

 • kod DNA - kto go ma??
  A mówią że to syn GOCŁOWSKIEGO dlatego nietykalny jak tatuś.
  Marcin P., Amber G., a może Donald T. i Platforma O?
 • stado owiec i jeden pies
  MICHNIK ,WAŁĘSA ,GOCŁOWSKI = ŚMIERĆ NARODOWI POLSKIEMU GOTUJĄ....a naród MILCZY .......
  Wałęsa zlicytuje Wyszkowskiego
 • WĄTPLIWOŚĆ I PYTANIE
  Czy MATKA BOSKA istnieje ?????? Jeżeli tak to powinna płakać krwawymi łzami na klapie tego BARBARZYŃCY....a POPIEŁUSZKO komu przeszkadzał? WAŁĘSIE i co ? ILU JESZCZE LUDZI PÓJDZIE DO PIACHU PRZEZ BOLKA ...lub dlaczego cały NARÓD.....ŚWIAT DO GÓRY NOGAMI KANALIE GÓRĄ.
  Wałęsa zlicytuje Wyszkowskiego
 • brawo,brawo jeszcze HITLERA TAM POWIEŚCIE.
  Kim są mieszkańcy GDAŃSKA skoro maja = wybrali takiego debila,mają wybrali TUSKA ,mają WYBRALI WAŁĘSĘ .....ZAGŁĘBIE DEBILI I ZDRAJCÓW.NABIJCIE GO NA PAL OBOK LENINA I TAK DO KOŃCA TEJ HOŁOTY CZERWONEJ
  Prezydent Gdańska: 32 lata temu nikomu nie przeszkadzał Lenin na bramie stoczni
 • proszę o analizę zachowania gestów itd
  Kilka wywiadów z KAPUSIEM MICHALIKIEM pojawiło się przed HOŁDEM RUSKIM i zaraz PO .... jeżeli jest tu choć jeden człowiek znający się na psychologii i przekazie werbalnym oraz niewerbalnym ..chodzi dokładnie o mowę ciała...proszę o przeanalizowanie na forum zachowania kapusia Michalika WTEDY ZROZUMIECIE WSZYSTKO.
  Ks. Isakowicz-Zaleski: "Nie przeczytam w kościele przesłania agenta KGB"
 • straż BOLKA=LECHA WAŁĘSY
  To nie jest STRAŻ MIEJSKA jak pamietacie to WAŁĘSA BOLEK ZDRAJCA umieścił biednych sbeków i ubeków w straży prezydenckiej i bankowei oraz firmach ochroniarskich PATRZ PEKAO SA ....sami zomowcy ubecu sbecy...na emeryturach ,na etatach w BANKU I na etatach w firmach plus kasa pod stołem TO BYŁA I JEST STRAŻ BOLKA...dowód wdzięczności za poparcie i ochrona ....wałęsa ty s...synu ....zdrajco
  Skandal! Niemiecka policja w Polsce zatrzymuje i przeszukuje Polaków
 • PAPIEŻ= HITLER znajdźmy różnicę
  totalna manipulacja - za najdalej 10 lat WATYKAN ogłosi HITLERA świętym .... metody i cel były tożsame .... może HILREROWCY-NIEMCY byli mniej barbarzyńscy...wystarczy poczytać 1941 rok serbia - chorwacja i kilka pikników katolickich w poprzednich wiekach TZW STOSY I TORTURY
  Żydzi z Hitlerem wywołali holokaust?
 • kolejna gospodarska wizyta ..kto następny
  Wizyta Ministra Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej


  2010.08.30
  2 września 2010 r. w Warszawie z wizytą przebywał Minister Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej, Siergiej Ławrow. Zasadniczym elementem jego pobytu w Warszawie był udział w dorocznej w Naradzie Ambasadorów RP. Minister Ławrow wraz z Ministrem Sikorskim, był mówcą panelu głównego narady: „Nowa era stosunków Polska-Rosja”.

  W trakcie wizyty Ministra Ławrowa w Polsce odbyła się rozmowa ministrów w „cztery oczy” oraz rozmowy plenarne obu delegacji, podczas których omówione zostały kwestie relacji dwustronnych, a także stosunków Rosji z Unią Europejską.

  Piotr Paszkowski
  Rzecznik Prasowy.....

  a teraz CYRYL odebrał pokłony i pytanie czy oficjalne przekazanie władzy ROSJANOM odbędzie się z taką pompą jak OLIMPIADA czy zupełnie po cichutku.A mnie głupiemu wydawało się że POLSKA jest członkiem NATO ale POLSKA jest na-to jak zwykle za głupia.
  Benedykt XVI dystansuje się od wizyty Cyryla I w Polsce.
 • co to jest POLSKA
  bo kraj zwany POLSKA już nie istnieje .... bez władzy bez armii bez religii bez niczego .... BOLKA SOBIE PRZYPNIJCIE DO KLAPY BO TO BOLKOLAND JEST ,A POLSKA TO JUŻ HISTORIA PRAWDA ARCYBISKUPIE.
  Ministerstwo wyrzuciło flagę biało-czerwoną na śmietnik !
 • ZDRADA KASA ,ZYSK WŁADZA ROZPUSTA - PRZYKAZANIA KOŚCIELNE NEW
  szukanie BOGA w POLSKIM KOŚCIELE I ŚWIĄTYNIACH to jak szukanie nadmuchanych baloników na dnie oceanu...CZAS ZROZUMIEĆ I POCZYTAĆ WYZYSK I ZDRADA TO DWA PIERWSZE PRZYKAZANIA KOŚCIOŁA HIERARCHICZNEGO -NASTĘPNE 8 TO ZYSK I ROZPUSTA....z czym mamy do czynienia obecnie czyli jakieś 500 lat.....tylko nie nazywajcie tego ATAKIEM NA KOŚCIÓŁ BO SIĘ POPŁACZĘ .
  Pogadajcie sobie jak agent z agentem, podpisujcie sobie co chcecie ... ale nas Polaków w to nie mieszajcie!
 • @val 14:37:43
  wiarę warto zachować ale firmując w/w tak szatana swoją twarzą i obecnością na niedzielnej mszy zakłamujemy wszystko .Szukanie BOGA w dzisiejszych świątyniach i plebaniach jest jak poszukiwanie nadmuchanych balonów na dnie oceanu...rząd i episkopat już nas sprzedał z tym że episkopat wielokrotnie...wystarczy poczytać
  Pogadajcie sobie jak agent z agentem, podpisujcie sobie co chcecie ... ale nas Polaków w to nie mieszajcie!
 • SPOSTRZEŻENIE
  jedyny człowiek na planecie jakiego znam z radia i tv i jest żywą kopią JEZUSA CHRYSTUSA zdecydowany arogancki ,pewny siebie i poucza wszystkich aż się doczekał ,,,,dopadli go i na krzyż ...CEJROWSKI JEST IDENTYCZNY...WIDAĆ DOKŁADNIE PRZECZYTAŁ BIBLIĘ.
  Cejrowski przeprasza za swoje zachowanie. I modli się o więcej pokory
 • żakowski jako adwokat czy lizodup....
  Panie Żakowski Pan Józef Bąk vel michał tusk wysokie standardy i uczciwość wyniósł z domu....buhahahahahah ZWYKŁY PRZEKRĘT JAK TATUŚ ....a tatuś już tak ma że im większy oszust tym większe ma do niego zaufanie...to raczej nie podlega dyskusji prawda?
  Żakowski broni Michała Tuska. "Stał się Madzią tego sezonu"
 • DO CBA
  Skoro pracował dla GAZETY WYBORCZEJ to wiadomo że DEBIL ,albo świnia zdrajca..sprzedawał informacje wrażliwe nt państwowej firmy - do więzienia i niech tam sobie robi PR
  Terlikowski: Tusk jako dziennikarz i piarowiec jest skończony
 • LUSTRACJA ...........
  szmata pospolita uznawana za bohatera jak szmata Życiński pewnie razem z Komoruskim na polowania ubeckie jeździli TYLKO DOKŁADNA LUSTRACJA JAK TOMOGRAF WSKAŻE CHORE ZAINFEKOWANE KOMÓRKI RAKOWE NASZEJ POLSKI inaczej będzie to poparcie dla obecnej DOMINACJI KONCERNÓW FARMACEUTYCZNYCH DĄŻĄCYCH DO MAKSYMALIZACJI ZYSKÓW....a BOLEK NADAL INFEKUJE AMBER GOLD czyli pasożyt POLAKÓW
  TRAGICZNE - Z.Ścibor-Rylski współpracownik UB od 1947 r. (TezPolonus)
 • @val 16:19:22
  Na szefa wybrali sobie zgodnie ze słowami WAŁĘSY gościa który pierwszy milion ukradł....dobrze wiedzieli kim on jest i świadomie postawili na niego...taki ROSÓŁ od DRZEWIECKIEGO .....inny jest.....AMBER GOLD TO PRZEKRĘT PRZYGOTOWANY OD POCZĄTKU DO KOŃCA ...ludzie ta ekipa od początku działa tak NIE ZARABIAMY -KRADNIEMY.
  Giertych: "Amber Gold to bzdura. Zajmijcie się poważnymi sprawami"
 • BESTIALSKA ROSJA BESTIALSKI WATYKAN
  jeszcze większe tortury i bestialstwo dokonali Irlandzcy zakonnicy wypożyczający dzieci do zbiorowych gwałtów i do testów szczepionek .....a papież ich chronił,co znaczy słowo moralnośc katolicka pytam...i żądam odpowiedzi...KATOLIK
  Odnaleziono tajne archiwum AK
 • @val 16:19:22
  ilu znasz oszukanych przez SKOKI......którzy stracili wszystkie wpłacone pieniądze PODAJ IMIĘ I NAZWISKO - ODZYSKAMY
  Giertych: "Amber Gold to bzdura. Zajmijcie się poważnymi sprawami"
 • polityka kościoła zawsze trupami usłana
  Dla tych co nie zrozumieli głębokiego przesłania zawartego w tym wywiadzie MOŻLIWOŚC ZBLIŻENIA NASZYCH KOŚCIOŁÓW czyli ekspansja WATYKANU na WSCHÓD jest celem nadrzędnym w stosunku do rozdrapywania przyczyn i szukania winnych JAKIEJŚ TAM KATASTROFY LOTNICZEJ ....dla tej ekspansji bylibyśmy MY EPISKOPAT w stanie poświęci wiele wiele więcej istnień ludzkich podobnie jak to miała miejsce w dawnych latach,a i Serbowie z Chorwatami ...na koncu II WOJNY ŚWIATOWEJ są tego niezaprzeczalnym przykładem....czekamy tylko wielki biskupie na komendę HEJ SZABLE W DŁOŃ...za znanymi satyrykami.
  Abp Michalik: ci którzy mówią, że Putin ma polską krew na rękach, robią krzywdę tragedii smoleńskiej
 • lepiej późno niż wcale
  Skoro LECH KACZYŃSKI zwrócił uwagę PAPIEŻOWI na zły wybór WIELGUSA to poniósł KONSEKWENCJE, kto z WATYKANEM WALCZY OD WATYKANU GINIE.....cóż ARCYBISKUP MICHALCZYK TO TYLKO POTWIERDZA SZKODA ŻE TAK PÓŹNO.HISTORIA ZNA SETKI TAKICH PRZYPADKÓW....ZA SPRZECIW - śmierc
  Abp Michalik: ci którzy mówią, że Putin ma polską krew na rękach, robią krzywdę tragedii smoleńskiej