Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze lexx

 • LOT odlatuje z BARTOSZEWSKIM
  Bartoszewski oficjalnie uznawany przez NIEMIECKICH oficjeli za prawdziwego ministra spraw zagranicznych POLSKI ,przygotował LOT do przejęcie przez LUFTHANSĘ .....będą mieć DREAMLINERA w masie upadłości czyli LOT zostanie sprzedany za cenę pasa startowego - kolejny plan kręcenia lodów się powiódł - sukces!!!!!

  proszę sprawdzić ile LOT wypłacił temu profesorowi i za co....to wystarczy..
  LOT prosi ministra o miliony. Tnie koszty o pół miliarda, pracę straci kilkaset osób
 • dorównać G..WYBORCZEJ ????
  Jak się cieszę że ktoś otworzył mi oczy na NOWY EKRAN ....teraz czytam kolejny tekst mistyfikacje i manipulacje .....a gdzie TROTYL którego nie było,a który od wczoraj znów JEST...to był powód i zaczęło się od GMYZA ...a W SIECI to nasza nowa rodzinna gazeta.Dosyć kłamstwa i manipulacji.
  Fałszywe męczeństwo dziennikarzy niepokornych
 • się złamałem przez GIERTYCHA
  skusiłem się mimo zapewnień że na ubeckim portalu -znikam-przeczytajcie książkę i dowiedzcie się dlaczego w/w podejrzany wypierdolił GIERTYCHA ....i wszystko staje się jasne.......ubecja zjada własne gówno i dobrzeGRU
  Wojciech Sumliński - rozprawa z dn. 30.11.2012 r.
 • Oczy szeroko zamkniete
  Oczy miałem szeroko zamknięte gdy na tym portalu wpisywałem swoje komentarze,po czym następował zmasowany atak na pamięć podręczną i dziwni smutni panowie pukali do drzwi....duet Węglarczyk Piński otworzył mi oczy ....to jest mój ostatni wpis na tym portalu ,,jak to mówił LASKOWIK zwykły ziemniak malowany....może wydrukujecie jak nie to będzie tylko potwierdzenie moich podejrzeń
  Umarł król - niech żyje król! Kto teraz będzie szefem wiadomości NowegoEkranu?
 • ciekawostki z ostatnich godzin..
  Kreowanie rzeczywistości przeszło moje najśmielsze oczekiwania...wystarczy napisać ciekawy komentarz w odpowiednim poczytnym miejscu w internecie tak jak ja na kilku portalach na temat wyborów w PSL jako ustawce pozwalającej PAWLAKOWI uniknąć JAKIEJKOLWIEK ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA NEGOCJACJE DONALDA T.

  Słucham sobie wczoraj spotkania w klubie RONINA na niezależnej i do głosu dochodzi JANECKI-słucham i wpadam w osłupienie słowo w słowo to co napisałem JANECKI jako swoje przemyślenia podejrzenia.....cóż muszę powiedzieć że bez nacisków mógłbym być drugim MICHNIKIEM ,z tym że moje sądy są analitycznie trafione i raczej nie zakłamują rzeczywistości.

  No bo DONALD boi się wrócić z pustymi rękami ,a wiadomo że ręce ma puste,czy wróci zobaczymy.
  Przykrywką miało być zniknięcie jakiejś pani Waśniewskiej co robi dla RUTKOWSKIEGO .trochę PAWLAK zaszalał niestety ze szkodą dla DONKA ,no to ZAMACH będzie ok - a tu wyszło jak z młodym STUHREM I CEDYNIĄ I DZIEĆMI...ale dajmy chłopcu spokój śmieszny był zawsze i to mu najlepiej wychodziło..i za to go lubię resztę niech zostawi ludziom ze skutecznym średnim wykształceniem.Zresztą Linda pojął co go czeka za te bzdury młody nie.

  OGŁASZAMY KONKURS na przykrywkę dla kolejnej już milionowej kompromitacji BOBA BUDOWNICZEGO wracającego z EUROPY....naszego wielkiego DONALDA T.
  Afera ABW. Gdzie są wielkie media?
 • USTAWKA PRZYKRYWKA
  ABW zrobiła ustawkę,złapała swoich ludzi i teraz dorabia do tego jakąś filozofię.....wychodzi z tego niezła kpina i totalny brak profesjonalizmu oraz parcie na szkło jakiegoś IDIOTY.Jeżeli nie zostali złapani wszyscy to co miała za zadanie KONFERENCJA ???? PANOWIE DALIŚMY DUPY TERAZ IMPROWIZUJEMY żeby nie wyjść na stado baranów.Konferencja była instrukcją dla pozostałych co robić a co ważniejsze co MÓWIĆ.Widać premier i prezydent narzekał że tylko członkowie PO to mordercy i trzeba by to jakoś rozmyć - no to brygada mądrych inaczej ZORGANIZOWAŁA ZAMACH.ŻENADA PORAŻKA - PRZYKRYWKA kolejnego sukcesu negocjacyjnego DONALDA BRUKSELSKIEGO -PONOĆ BOI SIĘ WRÓCIĆ ...bo nic nie załatwił.KOSZTEM POLAKÓW GRECJĘ,PORTUGALIĘ = CZYTAJ NIEMIECKIE BANKI.Można by rzec taki NIEMIECKI PATRIOTA.
  Gen. Polko: ktoś postanowił zostać polskim Jamesem Bondem
 • ale debil ..za 100tyś miesięcznie
  Człowieku ty dorabiasz fabułę do nie istniejącej historii i ty bierzesz 100 tyś zł miesięcznie za takie kretynizmy???PIECHOCIŃSKI TO PODUSZKA POWIETRZNA PAWLAKA DEBILU POLITYCZNY..uciekł od wyników negocjacji które DONALD twardo prowadzi w kiblach parlamentu europejskiego .weź się w garść matołowaty chomiku i spójrz na to co sie dzieje,albo przestań wypisywać swoje kretynizmy bo to szkodzi ludziom..
  Pięć wniosków z wyboru Piechocińskiego
 • Nie utrzymuję ..... HAJDAROWICZÓW
  Dla mnie to już drugi poniedziałek beż UWAŻAM RZE.. i tak już pozostanie.Myślę Panowie że gdybyście trochę pomyśleli to możecie zrobić tą gazetę SAMI.
  A że rynek macie sprawdzony i ryzyko jest żadne TO DO DZIEŁA .Wtedy ponownie kupię UWAŻAM RZE,lub inny tytuł z ta samą zawartością,może być czarno biały,szary byle bez HAJDAROWICZA który okazał się woźnym u GRASIA.
  Uważam Rze kupowało sie spod lady jako towar reglamentowany......weźcie sprawy w swoje ręce jak rzekł kiedyś BOLESŁAW potocznie zwany W.L.
  LiS do Karnowskich, Zaremby, Wildsteina: przestańcie brać pieniądze od Hajdarowicza
 • śniadanie na kazimierzu obok gustlika
  urodziłem się w Krakowie w 1902 roku więc według szczurów jestem AUSTRYJAKIEM .....nie POLAKIEM ????? weźcie ten cały margines do POLSKICH OBOZÓW zagazujcie i po sprawie ...to zgodne z ich pragnieniem.....myślę że MERKEL przyśle jakieś KOMANDO.......uwielbiam KAZIMIERZ uwielbiam KRAKÓW uwielbiam POLSKĘ i kurwa sztury mi to wszystko rozwalają .....śniadanie na KAZIMIERZU gdy FRANCISZEK PIECZKA siedzi obok to coś jak podróż w CZASIE ....TERAZ JAK ZOBACZĘ TEGO ....BEZMÓZGA ...MOŻE GO WYWALĄ Z KAZIMIERZA MAM NADZIEJĘ... W TARNOWIE JEST PONOĆ RESTAURACJA ROSYJSKA - coś dla stuhra - rura.A cię tak lubiłem gościu.W mediach ostatnio była nagonka na nasze uczelnie że kształcą debili .....no i potwierdzenie mamy.
  Stuhr zamilknie. Kończy z "Pokłosiem"
 • Pytanie naprowadzające...
  wymień kosmetyki /proszę pana/ które w wypadku rozpadu naturalnego topią naszą odzież......?????? i inne materiały typu pas bezpieczeństwa.

  Tylko proszę nie mówić że tu Pana zagiąłem.

  Popryskam sobie wieczorem piec węglowy od wewnątrz i wg. pana teorii powinno po jakimś czasie wyniku rozpadu gotować wodę w rurach.
  Słuchacz inżynier zagiął Gmyza: jakie było stężenie trotylu?
 • Pytanko do odkrywcy
  To ja mam jedno pytanie :
  - który z markowych kosmetyków /perfumy,lakier do włosów,pianka do golenia,cień do powiek,puder...niepotrzebne skreślić/
  powoduje powstanie tak wysokiej temperatury skutkującej stopieniem - zespoleniem pasa bezpieczeństwa z odzieżą.....wynika z tego że za pomocą ogólnie dostępnych kosmetyków można by ogrzać całkiem spory dom.Panie inżynierze jest Pan bliski wielkiego odkrycia.
  Słuchacz inżynier zagiął Gmyza: jakie było stężenie trotylu?
 • Putin wybrał godnego przeciwnika
  Wczoraj Niesiołowski powiedział że Putin robi wszystko by Kaczyński został PREMIEREM .........................Sakiewicz stwierdza że PUTIN chce sie pozbyć skutecznie Tuska........widać że Putin woli mieć równorzędnego partnera a nie jakiegoś KMIOTA malarza kominów i pajaca za przeciwnika ..to tak jakby KLICZKO wałczył z NIESIOŁOWSKIM .....pełen pampers i płacz dziecka- wszYstko powiem wszystko podpiszę wszystko zrobie tylko nie KRZYCZ...ewentualnie won do pisu mam immunitet
  Sakiewicz (dla Onetu): Putin się może przyznać, że zrobił zamach, by obalić Tuska, a Komorowski gra z Rosją*
 • proszę mnie oświecić
  Słuchałem oglądałem Panie TERLIKOWSKI to co się dzieje z OKAZJI WYBORÓW W USA..co drugie słowo to BÓG,OJCZYZNA ,NARÓD,MODLITWA,NIECH BÓG MA NAS W OPIECE ,BĘDĘ SIĘ ZA NIEGO MODLIŁ,BOŻE CHROŃ AMERYKĘ ciekaw jestem Pańskiej opinii - czy to ten sam BÓG CO NASZ...tam jest więcej tego BOGA niż ludzi,a PAN mówi że źle wybrali ..to o co chodzi pytam o co??? Czy to ta sama religia czy jakaś jej karykatura ,czy może NORMALNA SEKTA ....dzisiejsze wypowiedzi AMERYKAŃSKICH polityków przepełnione były słowem BÓG ..... Panie Terlikowski,zanim powstały STANY ZJEDNOCZONE to był gwałt krew śmierć niewolnictwo barbarzyństwo i wszystko co najgorsze na świecie HITLER PRZY NICH TO PIKUŚ ...więc co sie Pan dziwi że można zabijać nienarodzone dzieci jak narodzonymi karmili psy ....chłopie weź poczytaj bo mi słabo jak czytam PANA wypociny.USA to kraj zbudowany na krwi Indian.Nazywany nie wiem dlaczego NAJWIĘKSZA DEMOKRACJĄ ???????
  Terlikowski: Antykultura śmierci wygrała w Ameryce
 • wyrocznia...
  Tym LIBERALNYM wyrokiem prokuratura zrobiła z KACZYŃSKIEGO nie tylko WIZJONERA ale JASNOWIDZA .....ONI STOJĄ TAM GDZIE STAŁO ZOMO - I SŁOWO CIAŁEM SIE STAŁO....policjant używa przymusu bezpośredniego by zaprowadzić porządek .Ten MILICJANT używał środków przymusu CZYLI CAŁEGO SIEBIE BY ZABIĆ,ZABIĆ ,ZABIĆ ,ZABIĆ TO JEST NIEDOSZŁY MORDERCA.Jeżeli usiłowanie zabójstwa PROKURATOR nazywa-określa- małą szkodliwością społeczną czynu ,to mam wrażenie że gdyby zabił jak planował to zostało by to uznane przez TEMIDĘ jako WYRWANIE CHWASTA,ALBO ZABICIE owada.
  Prokuratura: umorzyć sprawę policjanta, który skopał przechodnia na Marszu Niepodległości. Był zestresowany. Nieduża szkodliwość społeczna
 • TEST SŁOWA I ZAWODU - DZIENNIKARZ
  Czekam cierpliwie na zdecydowaną JEDNOZNACZNĄ I SKUTECZNĄ postawę dziennikarzy UWAŻAM RZE I rzepy .....czymś się szanowni Państwo różnicie od LISA ,OLEJNIK ,JANKE,MOROZOWSKIEGO,SEKIELSKIEGO TYCH Z TVN I SZKŁA KONTAKTOWEGO ....chyba że się MYLĘ????

  Nadszedł czas aby treść waszych wzniosłych tekstów ZDECYDOWANIE POPRZEĆ OSOBISTĄ ZDETERMINOWANA POSTAWĄ nie ograniczającą się do listy sprzeciwu ALE DO PRZYKŁADNYCH DZIAŁAŃ W OBRONIE CEZAREGO GMYZA,a co za tym idzie WOLNOŚCI SŁOWA - WOLNOŚĆ SŁOWA TO WASZ CHLEB do którego dorzucałem co poniedziałek prawie 4 złote.Możecie zostać DZIENNIKARZAMI 2012 tak jak kiedyś STOCZNIOWCY - SOLIDARNOŚĆ.Jesteście naszą ELITĄ ,INTELIGENCJĄ więc WASZA SIŁA JEST WIELKA WIEM BO CZYTAM WASZE TEKSTY- UDOWODNIJCIE.
  Gmyz: "Rz" wcześniej nie przyjęła mojej rezygnacji, a teraz pisze kłamstwa
 • Test prawdomównosci i odwagi
  To zapewne zbieg okoliczności HI HI HI że Hajdarowicz zaproponował RYMANOWSKIEMU z TVN objęcie stanowiska NACZELNEGO kilkadziesiąt godzin po tym jak w/w ZAPEWNIŁ ŻE WIE którzy dziennikarze przeszli z UB do UOP czyli nadal służą POLSCE LUDOWEJ........w obecnej sytuacji rozumiem że Pan Rymanowski też stoi TWARDO po tamtej stronie w innym razie BYŁOBY TO KLASYCZNE SAMOBÓJSTWO JAKIE PANUJE OSTATNIO JAK WIRUS.Posiadam każdy numer UWAŻAM RZE do wczoraj I TEN WCZORAJSZY JEST OSTATNIM !!!!!!!! Jeżeli dziennikarze nie staną MUREM za Gmyzem TO OZNACZA ŻE KAŻDE SŁOWO NAPISANE PRZEZ NICH BYŁO I JEST NIC NIE ZNACZĄCĄ HISTORYJKĄ nabazgrana z nadęciem stosownym W ZAMIAN ZA KASĘ.TAK jak ludzie wyrzucają bodaj w sobotę WYBORCZĄ zatrzymując WYSOKIE OBCASY do pojemników na psie gówna TAK TEŻ UCZYNIĘ Z CAŁĄ STERTA UWAżAM rzE....bo uważam że to jest sytuacja graniczna.
  Wzywam do bojkotu "Rzopy" i "Uważam Rze"
 • pytanko do TEMIDY
  mam jedno krótkie i łatwe pytanie interesuje mnie prosta i jasna odpowiedź
  1.Czy jak 11 listopada skopię po twarzy stojącego W TYM SAMYM MIEJSCU spokojnie policjanta tylko z powodu stresu który na 100% będzie mi doskwierał to RÓWNIEŻ BĘDZIE TO NIC NIE ZNACZĄCY INCYDENT O MAŁEJ SZKODLIWOŚCI NADAJĄCY SIĘ JEDYNIE DO UMORZENIA??????Gdzie reakcja BISKUPÓW na taki czyn pytam gdzie jest NYCZ I JEGO FUNKCJONARIUSZE....dlaczego nie KOMENTUJĄ SKANDALICZNIE BARBARZYŃSKIEGO WYROKU RODEM Z JAKIEGOŚ OBOZU PRACY WE WŁOSZECH.
  Prokuratura: umorzyć sprawę policjanta, który skopał przechodnia na Marszu Niepodległości. Był zestresowany. Nieduża szkodliwość społeczna
 • Moje największe marzenie...
  Niech się spełni......
  Olejnik kpi z Kaczyńskiego. "Już widzę po wygranych wyborach PiS sznur osób idących do więzienia"
 • watykaN ZARAZA szataska
  tylko katolicka sprawiedliwsc boska daje kare mercedes plus kierowca......a my narzekamy na niesiolowskiego toz to ten sam sort nietykalnych.Za jazde po piwie na rowerze 3 lata wiezienia....tak w Polsce !!!!! tylko rowerzysta nie bedacy obywatelem Watykanu zasuguje na ten wyrok..TRZY LATA WIEZIENIA TO BYOBY JAK MISJE PRAWDA.....SKANDAL ZE SKUNDLENIEM I PONIZENIEM NARODU WIERZACEGO.Ciekaw jestem ilu biskupow wierzy w BOGA ...jeden..
  Kara dla biskupa za jazdę po pijanemu. Będzie miał kierowcę
 • JAN PAWEŁ II DO kapłanów - dawno temu
  Musicie więc, drodzy bracia kapłani polscy, pamiętni tych słów i pamiętni dziejowych doświadczeń, stawiać sobie zawsze te wymagania, które wynikają z Ewangelii, które są miarą waszego powołania. Ogromnym dobrem jest ten kredyt zaufania, którym cieszy się polski kapłan wśród społeczeństwa, jeśli tylko jest wierny swojej misji, jeśli jego postępowanie jest przejrzyste. Jeśli jest zgodne z tym stylem, jaki Kościół w Polsce wypracował w ciągu ostatnich dziesięcioleci: stylem ewangelicznego świadectwa i społecznej służby. Niech Bóg broni, ażeby ten styl miał ulec jakiemukolwiek „rozchwianiu”.
  Kościół najłatwiej jest (darujcie to słowo) pokonać również przez kapłanów. Jeżeli zabraknie tego stylu, tej służby, tego świadectwa – najłatwiej jest pokonać Kościół przez kapłanów. W Polsce to nie zachodzi. Ale też trzeba stale czuwać, żeby to przypadkowo w jakiejś mierze, na jakiejś drodze nie nastąpiło. Nie rozwinęło się coś w niewłaściwym kierunku. Musicie bardzo czuwać, musicie wszyscy mieć tego ducha rozeznania. Kościół w Polsce dzięki kapłanom jest niepokonany. Jest niepokonany dzięki tej jedności kapłanów z Episkopatem. I z kolei jedności całego społeczeństwa z kapłanami i Episkopatem. Ale Kościół przez kapłanów można także pokonywać. Przed tym trzeba bardzo się strzec.

  minęło kilkanaście lat Karol Wojtyła zmarł....a co pozostało z tych jego słów.....NIC....WIELKIE NIC....tylko kasa,władza,majątki parcie na szkło..jakiś show w tvn itd.
  Terlikowski o ks. Sowie: posługuje się ordynarnym kłamstwem