Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze lusiaczka

 • My
  człowiek to skupisko bakterii i jeżeli zachwiejemy bakterią zewnętrzna to nasz układ bakterii także ulegnie zachwianiu . Myśl to potęga, ale jako jedna nie da rady , musi współdziałać a to idzie nam coraz trudniej.
  „Źródła zdrowia i wiecznej młodości” – Definicja Dobrostanu.
 • MRD
  ale przyjąć natłok zmian i tym, czym obecny rząd nas karmi plus chemia w powietrzu i jedzeniu i do tego 50+ to marna szansa aby utrzymać jakąkolwiek równowagę .
  Hipokrates - Cybernetyka. XXI wiek
 • Wirus polityczny?
  nie, niestety nie bo cały proces kręci się teraz miedzy lekarzami a urzędnikami ministerstwa o to kto i ile oraz jak szybko zrobi "dużą kasę".
  My wam tego nie zmienimy to wy na tym zarobicie i mnie w prywatnej klinice wyleczycie ,a może i coś jeszcze . Połączmy to dodatkowo z firmami farmaceutycznymi i mamy po prostu spokojny biznes. Pacjent?? ach, ten to jak nie tu to tam, ale i tak zapłaci bo chce żyć . Piszę nie na zasadzie domysłu lecz pewnej wiedzy . Rozmowy prowadzone na spotkaniach w środowisku (zwłaszcza po doooobrej kolacji) dla niejedzącej zbyt dużo osoby jest sennym koszmarem o podchodzącej białej damie i braku możliwości ucieczki . Popatrzcie teraz dookoła jak wielkie pieniądze robi się na NIEREFUNDOWANEJ Boleriozie . Przerabiam na sobie . Zdrowia życzę.
  Ani państwo, ani rynek, czyli polityka zdrowotna
 • Tam gdzie polaków trzech...
  tam dziesięć opinii i wydaje się że każda mądra , a kto zrobi z tych x propozycji jedną +x i ja zacznę bez strachu żyć?
  Kwota wolna a PIT
 • Komentowanie i domniemywanie.
  Przeczytałam , uśmiech grymasu na twarzy jeszcze tkwi i boję się tylko czy mi na stałe nie zostanie bo jak czytam czy też słyszę o "Ministerstwie czy też jego jaśnie tam panujących" z kulturą w tytule to nic tylko zakopać się samemu na górce i prosić aby pieski tam nie chadzały. Kultura obroni się sama????? to ja się pytam jaka kultura -ta co była? ta co będzie? bo teraz to jest już tylko "latający hormon na GMO"
  Pozdrawiam serdecznie.
  Glińskiego w dobre ręce oddać !
 • Na kolana ...
  padłam jak zobaczyłam,ale nie do modlitwy za cuda sztuki nowoczesnej,niestety nie z zachwytu i radości lecz z rozpaczy!
  Powiedzmy że troszkę tworzę, a mój mąż zawodowo para się pędzlem i przyznam że oboje jesteśmy w szoku. Kwalifikacja owych pseudo dzieł jako najlepsze nasuwa przemyślenia o tych,którzy owe prace wyróżnili.
  Sztuko moja kochana,nie płacz, są jeszcze tacy ,którzy Cię kochają.
  Kultura jako łopatologia stosowana.