Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze FanDaVinci

 • @Ultima Thule 18:44:05
  nie pojmuję, co bezbożnika może interesować, co uzanje kościół, a co nie!
  a co do logiki, co to kolega się chętnie odwołuje, jakoś dziwnie siebie ośmiesza, KK nie może nie uznać objawień, bo je jeszcze bada, to jak z wyrokowaniem w trakcie trwania śledztwa, panie kolego.
  Ja tam nie byłem, ale mam znajomych jak moja krewna była, a to co opowiadała, nie mieści się w pojmowaniu przeciętnego człowieka, od cudownych nawróceń ludzi nigdy nie wierzących, uzdrowienia, czy modlitwy w nieznanym języku, np. w czasie błogosławieństwa, kapłan kładzie dłoń na czole modlącego, ten traci przytomność.

  Jedna z widzących miała powiedzieć, że za zamachem w Smoleńsku stoją trzy państwa, co się zgadza.
  Medjugorie- miejsce informacji ze źródła
 • cz panowie nie zauważyli,
  że w Polsce wycina się na potęgę przydrożne drzewa, czy to zapobiegliwość? ale są jeszcze latarnie, chyba ich nie ruszą.

  a odpowiedź daje Talmud, jak długo jego wyznawcy będą bezkarni, tak długo nie odzyskamy Polski, a tan wróg jest najgorszy, to fałszywy przyjaciel, pokazał co potrafi po 45, a ich bękarty kontynuują dzieło zniszczenia, Bielecki jest jednym z nich, jak też Kwach, Cimoszewicz, Borowski, Komoruski, Tusk, Sikorski, Vicek ......
  Można grać Chopinem na niekorzyść Polski
 • i wszystko jasne tkm
  ".. p. sędzia Paweł Rysiński orzekał także w sprawach:
  - Wałęsy
  Odalenie kopii dokumentów jako dowodów po przyjęciu tychże kopii jako dowodów w sprawie, zleceniu badań czy nie zostały sfałszowane, a po otrzymaniu ekspertyzy że nie ma śladów fałszerstwa oddaleniu ich jako takie które potencjalnie jako kopia "mogły być sfałszowane")
  - FOZZ,
  - Olewnika
  "Z tym Olewnikowie i prokurator się nie zgodzili. Dlatego wnieśli apelację od wyroku. Wczoraj sędzia Sądu Apelacyjnego Paweł Rysiński wyrok utrzymał. Uznał, że brak dowodów na winę Katarzyny F., choć – jak podkreślał prokurator i Olewnikowie – to w jej domu był przez prawie dwa lata więziony Olewnik, nim został zamordowany."

  http://www.fakt.pl/Bedziemy-dalej-walczyc-
  o-sprawiedliwosc,artykuly,39181,1.html
  Sawicka uniewinniona
 • @rerak 17:54:19
  Przeciw Lepperowi zastosowano ten sam bezprawny schemat
  Bolszewicka prowokację."

  bredzisz kolego, Lepper nie był na celowniku, dopiero przed finałem się wydało, jak wspólnicy mieli iść do niego z kasą, a że był przeciek, od tego prokuratora co może kłamać, więc sprawa padła, a Leppera wykończyła żydokomuna michnikowska, rybko.
  Dodam, że Kaczyński proponował SO wytypowanie kogoś w miejsce Leppera, ale nie przewidział, że Giertych to też zdrajca.
  Sawicka uniewinniona
 • życzę wam,
  piszące tu pryszczate gówniarze, by was spotkała taka sprawiedliwość, za jaką obstajecie, zaręczam wam, że będąc pryszczatymi, nikt się za wami nie wstawi, jak za lodziarą Sawicką i jej kompanem w kręceniu lodów.
  Obecne "prawo" można porównać tylko do sowieckiej sprawiedliwości, tak każdy watażka był sędzię i katem, to już za zaboru pruskiego, mimo że zaborca, to jednak można było dojść sprawiedliwości, a nawet w czasie okupacji niemieckiej też się to zdarzało, dla przykładu powiem, że mój już ś.p. dziadek był oskarżony przez donos, o działalność przeciw Niemcom, stał już przed plutonem egzekucyjnym, w ostatniej chwili zjawił się posłaniec, wyrok odwołano, taka sytuacja w bolszewii by nie miała miejsca, by został rozstrzelany, jak nie za winy, to za pochodzenie, jak w Katyniu i nie tylko, w Polsce obserwujemy to samo.
  Więc nie licznie szczawy, że wy na tym skorzystacie, za cienkie leszcze jesteście, tylko mięsem armatnim, by pluć bezmyślnie, a państwo prawa powinno być sprawiedliwe dla obu stron, bo władza się zmienia, potem ktoś was osądzi tymi samymi metodami.
  Sawicka nie była prowokowana, sam zaproponowała korupcyjny układ, dowodem jest nagrana rozmowa telefoniczna, Tomek jedynie się podłożył, by to ujawnić, sędzie kłamie, tym bardziej, że wszystkie działania CBA były parafowane przez prokuraturę i sądy !!! leszcze
  Sawicka uniewinniona
 • @ninanonimowa 21:50:46
  problem masz taki, że piszesz brednie, zapominając, że tu nie onet czy inny ściek gw, tu ludzie mają olej w głowie, wiedzą to, czego ty nigdy nie poznasz, może za ileś lat, jak wyrośniesz, ale czarno to widzę, tym bardziej, że domyślam się nie wyłożyłaś ani grosza na kościół, więc wypada milczeć, dawaj owsikowi, niech rozpija i demoralizuje młodzież, to chyba twoje klimaty.
  Takie idiotyczne poglądy głoszą ludzie z rodzin bolszewickich itp. TW wyznających Talmud.
  Będzie kolejna manifestacja w obronie Telewizji Trwam
 • @ninanonimowa 12:17:10
  --Polak przed szkodą i po szkodzie GŁUPI !!

  właśnie widzimy !!!
  Jeżeli by nie było Trwam, czy RM, to Polacy byli by taki głupi jak w w/w teks tekst obrazuje, co byśmy wiedzieli o geotermii, o gazie łupkowym, in vitro, etc. czy przekrętach Tuska i reszcie. Siedź sobie w ciemnocie i głupocie.
  Będzie kolejna manifestacja w obronie Telewizji Trwam
 • @zygmuntbialas 10:50:19
  "...Żydzi wydawali Polaków na kresach w latach 1939 - 1941."

  a po 45 sami mordowali Polaków, a ich potomkowie siedzą w polskim rządzie czy biznesie i Polskę rozkrada.
  Tylko prawda o krzywdach dokonanych przez talmudowych oprawców i zdrajców, może ocalić honor Polaków, jak do tej pory skutecznie deptany.
  Pzdr
  Co jeszcze Gross ma nam do powiedzenia?!
 • brakuje nam wolności słowa
  która jest tłamszona przez żydoniemieckie lobby, inaczej by wyszła prawda o pomocnictwie żydów biernym jak i czynnym nie tylko w mordowaniu swoich ziomków, ale i Polaków. Czy choć jeden żyd uratował Polaka?
  Pzdr.
  Co jeszcze Gross ma nam do powiedzenia?!
 • i słusznie,
  przy tym ogłosić nie płacenie abonamentu, zbierać go na inne konto, do czasu wywalenia Dworaka do Luftu, po przyznaniu koncesji, można przekazać zaległość na abonament.
  Będzie kolejna manifestacja w obronie Telewizji Trwam
 • @Bara-bar 22:58:55
  idąc tokiem myślenia kolegi, też służy ''ALIENS'', co potwierdza swoimi wypowiedziami.
  Z dużym zainteresowaniem wielu internautów czeka na konferencję w Waszyngtonie , która ma się rozpocząć 29 kwietnia br.
 • @Paweł Tonderski 09:46:01
  a czemu milczy sam p.Korwin? czy opłakuje przegraną w jakimś zaciszu, z dala od cywilizacji?
  Pamiętam jak Tusk przegrał prezydenturę, to się zamknął w zaciszu pokoju hotelowego na 2 godz. by popłakać nad przegraną, taki z niego chojrak!
  Po raz kolejny razwiedka odsunęła JKM-a, tam gdzie jego miejsce!
 • jedyny skuteczny sposób
  by wszyscy co manifestowali za Trwam, zmówili się i nie opłacali abonamentu, do czasu przyznania koncesji Trwam, jestem pewien, że to najskuteczniejsza metoda.
  KRRiT kolejny raz posuwa się do manipulacji
 • @Kula Lis 62 10:05:09
  widać, że prawo niemieckie opiera się na Talmudzie, wg którego wszyscy spoza wyznania talmudowego, widzimy, że też i obywatelstwa niemieckiego, to nie ludzie, można ich mordować, okaleczać, grabić, co też jedni i drudzy robią na naszych oczach i w biały dzień, a mu na to pozwalamy za kromkę chleba w dodatku na kredyt z ich banków!
  Gowin oskarża Niemcy o eksperymenty medyczne na Polakach
 • @prawi co wiec 09:54:23
  a Piecha ? -poszedł w posły....I TO MA BYĆ POKUTA ?

  a niby co ma zrobić??? a niby co robi, czyż nie walczy z aborcją -zbrodnią ludobójstwa XXIw. czyż nie walczy z in vitro? kolejna zbrodnicza metoda poczęcia człowieka, oparta na aborcji i eugenice. Sam fakt, że senator przyznał się do tak ciężkiego przewinienia publicznie, daje mu szansę na rozgrzeszenie, a czyny to potwierdzają, a trzeba pamiętać, a nie kłamliwie nadinterpretować wiadomości, co nie przystoi prawicowcowi, że zabiegi aborcji dokonywał zgodnie z prawem. Ludzi podobnych do senatora jest wiele na całym świecie, wystarczy poszukać w sieci.
  Czytałem o jednym takim aborcjoniście, który miał niesamowity sen, śnił mu się ogród, gdzie bawiły się dzieci, spotkał tam starca, którego zapytał kim są i czyje te dzieci, starzec odpowiedział mu, że to są dzieci, które nie doczekały narodził, bo zostały przez niego abortowane. Od tego momentu zaprzestał aborcji, robi wszystko, by temu przeciwdziałać.
  Pamięta kolega skandal z kondolencjami zamordowanego Prezydenta Kaczyńskiego, który złożył na wieść o katastrofie lotniczej pewnego lekarza, któremu zginęła rodzina???
  Jaki skandal, okazało się, że tym lekarzem jest właściciel największych klinik aborcyjnych w USA, a znamienne jest, że samolot spadł na cmentarzu, koło pomnika poświęconym dzieciom zamordowanym przez aborcję, to można znaleźć w sieci, są zdjęcia i cała historia, mnie za opis tego zdarzenia szuja Janke zbanował na S24.
  PiS wygrał w Rybniku
 • @kris29 19:41:35
  po komentarzach, kolegi, wygląda, że swoją wiedzę nie tylko o polityce czerpie z onetu, czy innych gazet typu GW. Wystarczy prześledzić statystyki przestępstw za czasów PiS, a obecnie, tym bardziej zobaczyć jacy ludzie byli na widelcu i jacy ludzie umarzają ich przekręty, bez obrony prokuratorów! to jest celowe działanie, by dalej straszyć PiS-em i służbami, a faktem jest, że obecnie jest niewyobrażalna inwigilacja, jesteśmy w czołówce UE!! Rychy , Zbychy mają się bać o każdej porze dania czy nocy, to oni pod wodzą Tuska rozkradają Polskę, nie widzisz tego kolego?
  Po raz kolejny razwiedka odsunęła JKM-a, tam gdzie jego miejsce!
 • @Paweł Tonderski 14:00:28
  niedoszły poseł, prezydent, senator JKM, sam się pogubił w swoich głoszonych tezach, jak jeszcze kilka lat temu nie pluł PiS, tak po skumaniu się z "koniem który mówi", zaczął i to równo. Nie wiem czy to z towarzystwa z jakim się skumał, czy jak Stefek , został odtrącony przez Prezesa, coś się musiało chyba stać, a strategia jest prosta, wróg naszego wroga, jest naszym przyjacielem, tedy mógł nie atakować PiS, zawiązać jakiś sojusz, by wyeliminować watahę, by potem mieć czyste pole do przekonywania wyborców, że ma rację, a wszystko by było na tle polityki rządów PiS, bo nie tylko on, ale i wyborcy by się dowiedzieli, czy słusznie popierali Prezesa, w tym i ja sam, co do samego Kaczyńskiego nic nie mam, uważam Go za uczciwego człowieka, ale zbyt łatwowiernego, dał nam ludzi z poziomu wycieraczki, jak tu grasujący /Wrzodak, czy na innym portalu Libicki, Migalski...
  Mam nadzieję, że PiS w końcu wygra, spodziewam się licznych śledztw gospodarczych, a głównie smoleńskiego, jak i w końcu lustracji prokuratury, sędziów, polityków, jeżeli tego sięnie doczekam, to już chyba nie będę głosował.
  Po raz kolejny razwiedka odsunęła JKM-a, tam gdzie jego miejsce!
 • @rerak 01:22:20
  " Proszę Eminencję, o każde możliwe wsparcie dla nas."

  OK, nie czepiajmy się słówek, nie wynika z tekstu, że chodzi o pieniądze, cóż one znaczą? ja to rozumiem jako wsparcie duchowe, słowne dostojnika kościelnego, nic więcej, mimo że też widzę rozpasanie wielu księży, ale uważam , że to i tak jest pyłkiem, jeżeli obecny rząd by robił podobnie, to Polska by była bogata.
  Owszem, trzeba piętnować zło, jakie tak się pojawia, czyż Chrystus nie wziął sobie ludzi ułomnych, z wadami jak my, za swoich uczniów? Daję nie tylko na tacę, ale wspomagałem budowę kościoła, łoże też na Jego utrzymanie, a nawet więcej, wg mnie, to już chyba jedyne miejsce , gdzie jest Polska i Polacy, choć ułomni i słabi, jak ja sam, ale jest nasz polski, bez Niego, nie wiem czy Polska by dotrwała do obecnych czasów, choć wrogów nam nie ubyło i dają o sobie znać, mordując nam Prezydenta, deprawując Polaków, chcą nas zniszczyć, za wszelką cenę, prym w zniszczeniu Kościoła wiodą wyznawcy Talmudu, o tym należy pamiętać.
  List do Kardynała Nycza
 • @Marian Brudzyński 23:45:49
  ja tylko z ciekawości zapytam, czemu ten list został tu i właśnie tu opublikowany, czy to oznacza osiąganie celu, bez względu na środki, jeżeli chodzi o mnie, to właśnie to miejsce jest ostatnim, gdzie można takie sprawy poruszać.
  List do Kardynała Nycza
 • @Panarek 08:37:55
  "...zdążył podkreślić, ze to Polacy go w powojennej Polsce gnębili."

  to jest cenna informacja, by dowodziła, że słusznie Polaków się obawiał, wtedy za pewne sprawy golono, ale roztrzeliwano
  Szokujący wywiad Władysława Bartoszewskiego