Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Zerro

 • Do wszystkich obliczających...
  Nie zapominajcie o 2 quasipodatkach, które zawdzięczamy naszej CzyRp. Pierwszy to premia dla monopolistów. Monopole utrzymywane przemocą okradają nas bezczelnie - we współpracy z państwem. Telefonia, leki (policzcie średnie wydatki na leki - 3/4 z tego to premia monopolu), usługi bankowe i tak dalej. Potem podatek inflacyjny. I tu się zaczynają jaja. Kwadratowe. Ilu ludzi ma kredyty? Multum. Jak się spłaca ratę to przyjmijmy połowa kapitał, połowa odsetki i różne szalbierskie dodatki. No i z tej połowy odsetkowej przynajmniej połowa to podatek inflacyjny i renta monopolisty. Jeszcze jedno - państwo utrzymujące celowo fatalny stan dróg powoduje kolejne straty. Zbyt szybko się psujące auta to też "podatek" (doliczmy "koszt" życia ofiar wypadków, To też wina państwa). Trochę się dziwię urzednikom - wielu z nich jest wierzących. Czy naprawdę sądzą, że minie ich sprawiedliwa kara za pracę dla Lewiatana? Przecież oni za pieniądze gnębią, niszczą i rabują. Nie ma dla nich usprawiedliwienia poza zaślepieniem. Krew rabowanych woła o pomstę do nieba.
  Polacy oddają państwu tylko 25 % dochodów...?
 • To zachacza o UB-emerytury
  Że zgodnie z prawem trzeba je wypłacać, a sprawiedliwość nie ma tu nic do rzeczy. Ja bym polemizował. Umów trzeba dotrzymywać? Hmm... Ale KTO ma dotrzymywać. Nie przypominam sobie, żebym jakiemuś ubekowi obiecywał emeryturę. A to MY mamy im je zapewnić. To z naszej pracy te szuje biorą kasę. To nie jakieś abstrakcyjne CzyErPe wypłaca im szmalc, tylko MY WSZYSCY, ofiary tych łajdaków. I to ma być zgodne z prawem? Do piekła z takim prawem!
  Jeden cytat
 • @bez kropki 18:53:23
  Antena to ta "drabinka" allegro.pl/wzmacniacz-gsm-mocniejszy-od-st-900a-300m2-yagi-i2518978633.html
  Zasadniczo chodzi o to, żeby tylko jedna stacja "widziała" pracujący telefon. Dlatego antena kierunkowa (może być paraboliczna) i obniżenie mocy sygnału (można użyć tłumików w.cz. na kablu).
  Każdy taki sposób wymaga użycia własnego systemu antenowego i wiąże się z pewnym wysiłkiem - trudno z tym chodzić na codzień. Ale w sytuacjach ekstremalnych to co innego.
  Takie urządzenie może obliczyć i zrobić każdy krótkofalowiec/elektronik
  nie dam się podsłuchiwać i powiem Wam jak.
 • @mclub 14:59:20
  Proszę łaskawie przestać ściemniać. Ja wiem, że podli ludzie uwielbiają jak ktoś mocny (państwo, policja) dopieprza komuś słabemu. Fajnie popatrzeć. A w tym przypadku co sie stało? Tak konkretnie - w którym momencie życie/zdrowie dziecka było "zagrozone"? Co jest złego w tym, ze opiekunka odbiera dzieco? A że zostało na kwadrans pod opieką pracowników lotniska? A gdzie autonomia rodziny? Dlaczego aparat okupanta ma się wpierniczać w każdy zakamarek życia? I jeszcze go bezczelnie popierają... Jeszcze parę lat i do was też przyjdą pod jakimś idiotycznym pretekstem. Bo np. dziecko jest bez czapki, a jesień przyszła. I pięć lat łagru.
  Medialny lincz pod dyktando Owsiaka?
 • @bez kropki 09:48:14
  Jak uniemożliwić lokalizację telefonu GSM:
  Najprostsze wyjście wymaga:
  1. Starego telefonu z gniazdem zewnętrznej anteny (np. siemens C25)
  2. Zrobionej własnoręcznie anteny kierunkowej, np. Yagi, dla zakresu GSM
  3. Łączymy tel z anteną tą, wchodzimy w tryb serwisowy i zmniejszamy moc ile można, tak żeby była jedna kreseczka.
  4. Sieć widzi nasz telefon tylko przej jedną stację bazową, i to tą w którą wycelujemy antenę. Odpada wtedy metoda hiperboliczna. Sieć widzi nas z dokładnością do sektora, a nawet i to nie, jeśli wycelujemy w odległą stację bazową.
  5. Koszt, hmmm bo ja wiem... sto złotych (z telefonem)?
  nie dam się podsłuchiwać i powiem Wam jak.
 • @Leon. 20:20:19
  Nisko latające predatory? Hehehehe... znajomy był ost w USA i zaliczył takiego latawca. Pyta się autochtona: co to krve jest to co nas śledzi? A ten: Sorry, stary, nad autostradą to ciągle lata. Jak da cynk, że robimy co złego to zaraz się na jezdnię wtoczy Suka z ukrytego garażu. Glin nie widać, bo są pochowani.
  nie dam się podsłuchiwać i powiem Wam jak.
 • Fajny mikrofon widziałem
  Zawiesza się go pod sufitem np. hali sportowej. Nagrywa jednocześnie wszystkich ludzi. Każdą rozmowę z osobna. Nie schowacie się już w tłumie.
  PS. Zagłuszanie białym szumem można o kant dupy potłuc.
  PS2. Pomyślcie lepiej, jak oszukać drugą szpetną funkcję telefonów komórkowych - lokalizację. Nawet mam pomysł na 2 wykonalne metody metody. Jedna barz prosta, druga fullprofessional.
  nie dam się podsłuchiwać i powiem Wam jak.
 • To nie pomoże
  Sam popełniłem soft podsłuchowy dla draki swego czasu. W razie zerwania sieci kompresja SpeeX do pliku i voila! Nic w przyrodzie nie gine. No i czy nie sądzicie, że smartfony i inny badziew nie może mieć "zapasowej" baterii/superkondensatora właśnie do nagrywania rozmów przy wyjętym zasilaniu? Ja bym tam nie był pewny... Jeśli ja głupi troll wpadam na ten chamski pomysł...
  BTW: Jakby ktoś potrzebował schematu/konstrukcji urządzenia blokującego podsłuchy to mam takie cudo zrobione. Samoróbka, ale morderczo skuteczna.
  nie dam się podsłuchiwać i powiem Wam jak.
 • @Alan Parsons Project 23:59:13
  A skąd TY wiesz takie rzeczy? Hmmm, aż strach pomyśleć... Powiedz tak szczerze, fajnie było? Spodobało się?
  Krzyż i Grodzkie
 • @stopfaszyzmowi 00:48:51
  "Ann Grodzki" nie przeszedł operacji "zmiany płci" bo taka operacja nie jest możliwa. "Ann grodzki" przeszedł operację kastracji, wszycia implantów itp. Płeć się nie zmieniła, to taki pernamentny kamuflaż kastrata. Jakby zginą w wypadku samochodowym na syberii i by go znaleziono po 8 latach to policja wydała by oświadczenie: Znaleziono zwłoki niezidentyfikowanego mężczyzny. Ktokolwiek wie...
  Też ludzi poruszyło... (Uaktualnione)
 • Naiwni
  Trzeba było UCIEKAĆ i z niemiec i z pol-landu. Gdziekolwiek, byle dalej. Niech będzie przeklęte rfn i czyrp
  Niemiecki Jugendamt chce odebrania dzieci rodzinie z Bytomia
 • Ta twoja "wolność" to szit jakich mało
  Tak sobie zdefiniowałeś "wolność" jak ci pasuje. Stara technika manipulacji - opisz wroga tak, żeby był łatwym celem. Dla nas katolików nie ma bezwzględnej wolności. Bo jeden jest Pan. Taki "wolny" to chciał być szatan. Walkę z diaboliczna nibywolnością nazywasz "hipokryzją"? A nazywaj sobie do woli, tylko pamiętaj: lepiej by kamień u szyi uwiązać i zatopić niż stać się przyczyną "zgorszenia". Skąd sie biorą tacy kłamcy jak ty? Myślę, że wiem... ze śmietnika historii.
  Jak to katolicy masowo cenzurują