Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Zerro

 • Następny na etacie?
  Nienaumiałeś się jednego - piłsudczycy (jak np kaczyńscy) to wróg narodowców... Zdecyduj się.
  Następny łobrońca jednego z największych sukińsyństw w Polsce czyli zus-u. Skąd sie tacy popaprańcy biorą? Z pzpr?
  Korwinisci w pigulce ( z cyklu: kij w mrowisku, mrowienie w kiju )
 • Jaki znowu liberalizm w Polsce?
  W Polsce jest 102% socjalizm i biurokratyzm a nie "liberalizm". Owszem, nazywają te ssyny tak nasz zafajdany ustrój ale tylko po to, żeby "immunizować" lud na to co jest naszym ratunkiem a ich zgubą. Łżą jak samica psa.

  PS. do administracji strony - do jasnej cholery odsuńcie przyciski [anuluj] [zapisz] od siebie na przeciwne strony. to elementarz ergonomii. Co za idiot wymyślił że są obok siebie?
  Jak jest możliwy liberalny konserwatysta?
 • @Skanderbeg 15:58:29
  To nie jest prawda, że kobiety lepiej rozróżniają kolory. Po prostu zajmują się tym tematem od maleńkości dobierając kiecki itp... znają alfabet i tyle. Co prawda jest procent kobiet nosicieli zmutowanych genów tworzących czopki i te faktycznie lepiej rozpoznają odcień, ale większość ma zdrowe oczy.
  Strasznie mnie śmieszą te "poetyckie" nazwy amarant, lazur to takie "śliskie". Buachacha! Wolę jakże jednoznaczne liczbowe np złoty: 0,20,60,20
  Godło do poprawki. Większy szacunek dla flagi i hymnu.
 • @circ 14:14:18
  Bzdury to CIRC pisze... Śledząc teorie spisku łatwo przekroczyć cieńką czerwona linię i z prawdy popaść w obłęd - najpierw zdefiniujmy co to jest "kapitalizm" a dopiero potem pluj jadem.
  Jak nie cierpię Migalskiego to tu napisał 95% prawdę. Te 5% brakujące to jest to, że kapitalizm obecnie powstający w Azji nie jest i nie będzie taki jak Europejski, bo to Chrześcijaństwo jest Koroną cywilizacji.
  Chyba że władze Chińskie dokonają świadomego wyboru chrześcijaństwa jako lepszej formy cywilizacji. Niedawno jeden z chińskich oficjeli o tym pisał. Oby.
  Azja to Europa sprzed 500 lat. Dlatego z nami wygra
 • @Skaner 10:47:49
  Gnidą to sam jesteś, sknerze. Poza tym to w którym punkcie Michalkiewicz napisał nieprawdę? Czy Kaczyński nie niszczył LPR? czy może prezydent Kaczyński nie podpisał traktatu? A może nie jest elastyczny nawet do chwalenia Gierka?
  Jak plujesz przynajmniej pluj celnie, bo teraz to sam się oplułeś.
  Michalkiewicz: Prezes PiS nie ma żadnych poglądów
 • @jazgdyni 10:53:14
  Potem? jak to co? Trybunał stanu, oskarżenie o udział w zamachu, potem dożywocie, potem "spadnie z pryczy". Za dużo wie żeby mu mocodawcy pozwolili żyć. Niech sie nie boi kaczora... akurat on go nie zabije.
  TUSK – KOŃCZ WAŚĆ !!! WSTYDU OSZCZĘDŹ !!!
 • @Marek Kajdas 16:37:22
  Duży kaliber oznacza: wielką i ciężką broń oraz mało sztuk amunicji. Jeśli ~5,5 (1300-1800J) to mało, można użyć ~7,6 (3400J). Albo nowy przeciwsnajperski 8,6 (6700J). Zasięg podobny do .50, duża celność. Naboje .50 są wielkie.
  PAW 600 – protoplasta dzisiejszych armat czołgowych
 • Poprawcie listę
  Trzeba koniecznie uzupełnić o IMIONA!!!! z nazwiskami. Co to za tandeta? Tak się nie da rozpoznać człowieka, nazwiska się powtarzają. Powinno być imię/imiona + nazwisko + partia. Dodatkowo okręg wyborczy + wiek. Dopiero wtedy można zapamiętać te kilka osób mnie konkretnie interesujących. Nie da się obkuć na pamięć takiej listy.
  Chcą zlikwidować Radio Maryja i TV Trwam
 • @mnich zarazy 08:44:15
  Jak to nie są kradziezą? Bo ochłapy wracają do nas? BUACHACHA!!! W jakiej znowu "znacznej części ... trafiają do nas z powrotem"? Sorry, ale ja chrzanię wracające do mnie podatki w postaci np. rządowej szkoły. Czyli p* rzont indoktrynuje np. moje dzieci za moje pieniądze i to niby nie jest złodziejstwo? Przypominam o prawie Savasa. Nie chcemy żadnych, absolutnie ŻADNYCH "darów" od waadzy. Za każdym jej działaniem stoi WYŁACZNIE chęć kradzieży. Nigdy i niczego nie zrobią bez złodziejstwa. NIGDY! Wszystko co robią za zrabowane nam pieniądze jest syfne, tandetne, zatrute.
  Absurdalnie wysokie koszty pracy
 • @Marek Kajdas 18:43:11
  Co to za bełkot? Karabin szturmowy .50? SUUUPER! Że też nikt nie wpadł na taki genialny pomysł! Dlaczego nie 14,5; będzie lepszy overkill, tylko żeby się ustawiali w rządki po siedmiu.
  Jeszcze ten chamsko-agresywny język do kompletu.
  PAW 600 – protoplasta dzisiejszych armat czołgowych
 • Będę polemizował...
  odwiedziłem kilka wiatraków postawionych w okolicach suwałk. Szum jest WYRAŹNY. A wichury nie było... Krajobraz jest nimi zafajdany koszmarnie. Nie po to wyjeżdżamy z miasta, żeby wylądować między "kominami". Argument o liniach wysokiego napięcia nieco chybiony - nawet największe słupy nie umywają się do wiatraka. No, może poza tymi w Warszawie na Białołęce, ale to juz mistrzostwo Polski. Jak zdobyć miernik infradzwięków?
  Walka z wiatrakami
 • @Bozon 15:04:31
  Skąd sie bierze taki bezmiar głupoty?
  Wbij sobie do łba - ludzie wierzący są LEPSI. Dosłownie pod każdym względem. Są odporniejsi na cierpienie, lepiej walczą, są lepszymi rodzicami, mają bardziej udane życie sexualne... Gdyby ateusze mieli przewagę, to ludy świata były by ateistyczne. Taki darwinizm. A jest inaczej. To ciekawa "skaza umysłu". Obsesyjni wielbiciele darwina z uporem maniaka zaprzeczają jego tezom gdy chodzi o rozwój społeczny człowieka. Ciekawe - dowodzi to poważnego ograniczenia intelektualnego ateistów. Prowdopodobnie jest to wywołane kompulsywna nienawiścią połączona z manią wielkości. No, ale trzeba być nieco słabowitym na umyśle, żeby uwierzyć w ateistyczne bajki.
  Talibowie czy Lemingi? debata o Soborze Watykańskim II
 • @Paweł Tonderski 14:18:18
  Proszę tak nie histeryzować.
  Dlaczego miotając klątwy na "liberalizm" pada (jak kulka z pepeszy) przykład za przykładem, który z liberalizmem nie ma NIC WSPÓLNEGO?
  Trudno odpowiadać na pytanie w stylu: "Kiedy chamie przestaniesz bić babcię?", gdy nigdy się babci nie biło a ona już od 10 lat nie żyje.
  Wiesz co to znaczy liberalizm? To podpowiem - to wolność MOJA i kazdego zwykłego człowieka od napaści urzędnika albo innej zorganizowanej grupy parapaństwowej. To wolność od wyzysku socjalnego. Zdradzę ci taki sekret - możni popierają socjalizm. Bo ich on nie bije, bije nas, na dole. To MY nie możemy się wzbogacić. To nas wyzysk socjalny zmusza do harówki po grób. To nam się w imię TFU! "solidaryzmu" porywa dzieci i indoktrynuje żeby nas znienawidziły. To MY dzwigamy wyzyskiwaczy na urzędach. Wszystko pod pretekstem "pomocy". Pies trącał taką "pomoc"! W socjaliżmie możni szczują tłuszczę pijacją na Ludzi Pracy. To Człowiek Pracy jest wyzyskiwany przez cwaniaczków, urzędasów i bogaczy. Bo tak naprawdę to on wytwarza całe bogactwo. Socjalizm to genialne narzędzie do gnojenia i niszczenia z "dobrem" na ustach.
  Liberalizm - zakumflowany totalitaryzm, ciąg dalszy.
 • @Paweł Tonderski 13:18:35
  Panie EKONOMISTO wykształcony - jest pan przykładem, że wykształcenie nie zapewnia niczego. Wręcz przeciwnie - człowiek myśli cudzymi słowami. Że tak powiem - ameryki nie odkryje.
  Wiesz po czym poznać głupa? Podkreśla swoje "wykształcenie" i dopytuje się innych. Jakby to miało znaczenie - albo mówię z sensem albo nie. Nieważne czy mam "mgr".
  Liberalizm - zakumflowany totalitaryzm, ciąg dalszy.
 • Tandeciarze
  Kto to robił? Jakiś domowy "profesjonalny skład dtp" za 5 zł? To jest po prostu niechlujne. BTW - wymiana nieba, dodatnie samochodów, ludzi i ruszenie masztów to żaden problem. Dlaczego ograniczono się do najprostszych dodatków a nawet to spieprzono?
  Samolot Widmo
 • @nikander 14:12:05
  Nikt cie tu nie broni zydowski fiucie. Nie pochlebiaj sobie. Co ty, plemiel jestes?
  Współcześni herosi
 • Nic się nie zmieni
  bo tak zostało zaplanowane... 15 milionów parobków i starczy.
  Największa zapaść demograficzna w historii Polski
 • Karaluchy? nie da rady...
  Na drodze zwiększenia rozmiarów owadów itp. stoja przyczyny fundamentalne. Konkretnie układ oddechowy. Tchawki/płucotchawki są mało wydolne i ich działanie silnie zależy od stężenia tlenu w atmosferze. Daaawno temu, gdy % tlenu bywał wyższy owady i pajęczaki osiągały większe rozmiary. Potem zmalały wraz ze zmniejszeniem procentów. Jak się myle to niech mnie ktoś poprawi.
  …planeta karaluchów?...
 • gadaj sobie do woli
  Nienawiść cię zaślepia. Nie możesz twierdzić, że masz rację, twoja złość zdradza jak bardzo jest robaczywe twoje sumienie. Jak to było o złym drzewie i owocach?
  No cóż - każdmu wolno iść do piekła drogą jaką sobie sam wybierze. Krocz śmiało dalej.
  Męczennik czy męczący ???
 • @vrota.pl 07:52:49
  Tak całkiem tanio i prosto to się nie da. Najłatwiejszy sposób z niedrogich i realnie możliwych, jaki przychodzi mi do durnego łba to postawienie własnego serwera Voip na domowym publicznym IP i rozmawianie przez aplikację. To jest tanie i łatwe technicznie, ale wyklucza nie-smartfony. Drugi sposób jest dla naprawdę potrzebujących. Trzeba opisać własny język mówiony. Np. na podstawie jakiegoś języka dzikich ludów równikowej afryki hehehe... spisać, zamotać, dodać zasadę zniekształcania słów z polskiego i naprzód! Powstaje kmina nie do rozkminienia. No i można swobodnie rozmawiać "przy luidziach". Do sprawnej rozmowy wystarczy 300-700 unikalnych słów. Reszta to specyficzne deformacje wg wzorca słów po polsku albo angielsku. Są jacyś desperaci? hehehe...
  nie dam się podsłuchiwać i powiem Wam jak.