Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Pasażer na Gapę

 • @kanton 11:01:07
  swego czasu w URZe pisali, że ślady w sprawie OLT prowadzą do Ukrainy. Ale tam Rosjan nie brakuje, nawet premier jest (był) Rosjaninem.
  Od Amber Gold do Amber Airport
 • @
  ostro po bandzie... ale podpisuję się pod tym:-))))))
  Życzenia Świąteczne dla wrogów
 • @
  dzięki za film. Dobrze zobaczyć coś "innego".
  Baraka
 • @west 12:27:53
  jak twierdzi FYM wybuch wulkanu był operacją NATO. Tzn. wulkan tyko posłużył za pretekst do wstrzymania ruchu lotniczego nad półkulą północną. Jednak Saakaszwili udowodnił, że można było spokojnie przylecieć samolotem z Waszyngtonu do Krakowa. Także mogło coś być rzeczy z tym wulkanem. Choć same wywody FYMa nt. Smoleńska przypominają bardziej dochodzenie detektywa z filmu "Shutter Iceland". Jak oglądałeś będziesz wiedzieć o co chodzi;-)
  Umiędzynarodowienie śledztwa w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem - Biały Dom odpowiada
 • @lju 14:46:39
  Odkąd powstało PiS, głównym hasłem ich programu była walka z układem pookrągłostołowym. Winnicki na 11 listopada głosi podobny postulat, tylko pod nazwą walki z republiką okrągłego stołu. Dwie różne nazwy, ten sam cel. Więc tutaj są podobne. TO fundament ich tożsamości. A może się rzeczywiście mylę, to ok. Proszę mi to uświadomić. Nie chcę się wdawać w dyskusje bez końca. Bo wydaję mi się, że chcemy tego samego.
  Co dalej z Ruchem Narodowym?
 • @lju 10:42:25
  Może zrozumiem... tylko RN posługuje się identycznymi hasłami jak PiS. I też działa w tym "systemie". Czyli robi to na co system (matrix by warzecha) pozwala.
  Co dalej z Ruchem Narodowym?
 • Nie możecie sobie nawzajem szkodzić!
  Weszliście po trochu w buty PiSu który jest partią anty-układową. Niestety możecie narobić więcej szkód niż pożytku. Dobrze żeby RN zorganizował się przy największej partii opozycyjnej jaką jest PiS tylko tak jest możliwe wywalić za burtę cały antyspołeczny układ PO. No chyba, że chcecie rywalizować z PiSem o rząd dusz, to wtedy nic z tego nie wyniknie, tylko stracicie na tym i zniechęcicie sporo ludzi.
  Na tą chwilę musicie iść z PiSem, nie macie innego wyjścia. Organizujcie się od dołu, twórzcie struktury, ale idźcie ramie w ramię z PiSem i z SP. Walcie w ten pieprzony układ PO-RP-SLD. Jeśli się to wam powiedzie (a na pewno tak będzie), będziecie mieli większą siłę aby określić się bardziej i robić swoje. Powodzenia.
  Co dalej z Ruchem Narodowym?
 • Autor
  Nie wolno się poddawać i o jednym pamiętać, że "zdrowe ryby płyną pod prąd". Aczkolwiek po przeczytaniu tekstu Aleksandra Ściosa o NE zdumiało mnie to trochę. Ale widocznie ten typ tak ma, że wszędzie za wszystkimi planami nawet tymi najwznioślejszymi kryją się służby.
  Mój Życiorys - Moja Misja
 • @Bogdan 14:02:41
  jedno pytanko "offtopic", jak można wklejać zdjęcia do komentarzy?
  Wróg Ludu
 • @Stanislas Balcerac 18:20:40
  naprawdę - w Polsce dzieje się coś nienormalnego...
  Etiopia przegoniła Polskę
 • @Asadow 22:54:48
  Na SG za każdym razem wchodziłem, ale jak klikałem na jakiś artykuł to wtedy za każdym razem...ups!... dosłownie
  Sieciowy atak na Nowy Ekran
 • @
  "Mam nadzieję, że kończy się już epoka polityków-wojowników, „jastrzębi” i siłaczy. Może stanie się tak, że miejsce siły zastąpi intelekt i kultura".
  Pozwolę nie zgodzić się z Panem w tym zdaniu. Siła od zawsze determinowała rozwój stosunków międzynarodowych i tak pozostanie. Dopóki żyjemy w anarchicznym systemie międzynarodowym, dopóty silne państwa będą narzucać swoją wolę słabszym. Chyba, że powstanie rząd światowy, który zapanuje nad żywiołem państw-anarchii.
  Europejska Akademia Dyplomacji
 • @
  dzisiaj wchodziłem na NE kilka razy i ani razy nie pojawiło się... ups.
  Sieciowy atak na Nowy Ekran
 • @
  dzięki za wywiad
  Rolex: Plany naprawy zacznijmy od dołu
 • @35stan 09:26:33
  muszę się poprawić było to w "nezawismaja gazieta" 24/04/2011
  Pozdrawiam
  Polska na drodze do wojny na Bliskim Wschodzie
 • autor
  w końcu jedyny taki artykuł, który wszystko najlepiej podsumował.
  Niepotrzebna dyskusja o Powstaniu w jego rocznicę
 • Autor
  najciekawsze jest to, że Komorowski podczas szczytu NATO w Lizbonie, uznał, że jednym z największych zagrożeń dla Polski jest Rosja- i pomysleć, że było to tuż po oddaniu śledztwa dot. katastrofy smoleńskiej w ręce rosyjskie. W izwiestii pisali o tym dwa lata temu.
  Polska na drodze do wojny na Bliskim Wschodzie
 • prof. Marek Belka
  Solidnie wykształcony w USA, później pracował dla międzynarodowych instytucji finansowych, i tylko im służy.
  Betonowa Belka