Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze demonkracja

 • @JimA 16:54:22
  ----------------
  "- Pan tak na poważnie pyta, czy jaja sobie robi?"
  ----------------
  @Oskar tak ma.
  Wniosek?
  Niektórzy byliby szczęśliwi - gdyby Bóg był złośliwy - czyli byłby Szatanem - i ludzi stworzyłby - identycznymi klonami.
  Dalsze zniewalanie Chińczyków - zakaz nadmiernego jedzenia!
 • "Lewo, prawo, prosto - jest wiele możliwości...
  -------------------------
  Pewnie - ale w tarczy liczy się dycha - więc tyle dych ile naboi w magazynku.
  Wniosek?
  I to bez żadnych rozrzutów ani w lewo ani w prawo ani do góry... i tak dalej.
  Lewo, prawo, prosto - jest wiele możliwości...
 • "Palestyna pokona syjonizm!
  ---------------------
  Ani Bóg ani tym bardziej Palestyna - nie wyręczy ludzkości w posprzątaniu na Ziemi.
  Wniosek?
  To jest zadanie dla całej ludzkości stworzonej przez Boga - bez wyjątku.
  Palestyna pokona syjonizm!
 • Jak Państwo myślą - czy tę ewentualną
  Norymbergę zorganizują dzieci diabła - bo pierwszą oni zorganizowali?
  Wniosek?
  Dzielenie Ziemi z czarcim pomiotem - to nie żart - przynajmniej nie żart dla ludzi.
  Początek nowej Norymbergi dla covidowych zbrodniarzy
 • "O co chodzi z tą utratą suwerenności tłumaczą publicyści"
  ----------------------
  Tzw. integracja Europy na tle globalizmu to proces. Integrować zaczął Napoleon Bonaparte - potem czarci pomiot integrował Europę bolszewikami, Hitlerem i znów bolszewikami - a obecnie wymieszano czerwone z brunatnym wcale się z tym już nie kryjąc i integrują tą mieszanką na całego.
  Wniosek?
  Od czasów antyfrancuskiej rewolucji - ludzkość leży przed dziećmi diabła z coraz bardziej rozszerzonymi nogami.
  O co chodzi z tą utratą suwerenności tłumaczą publicyści
 • Cóż - należy się cieszyć, że mamy
  tylko jedną dupę a ona zawsze jest z tyłu - niezależnie czy obrócimy się w prawo czy też w lewo.
  Wniosek?
  Gdybyśmy mieli dwie dupy - wtedy Pan @GPS i my wszyscy z nim - mielibyśmy problem, którą dupą np. w UK - interesują się bardziej tamci zboczeńcy a którą dupą interesują się zboczeńcy np. w USrahellu - i z czego to wynika.
  Niemniej - nie piszę tego dlatego aby krytykować Autora czy mu przysrywać - tylko jestem zaabsorbowany tym:
  ---------------
  "Prawa to, ta u której duży palec u nogi jest po lewej..."
  ---------------
  Dlaczego?
  Ano bywały takie czasy, że kapral - ucząc w woju rekrutów - musztry - musiał dawać im do prawej ręki siano a lewej słomę - aby rozróżniali prawą od lewej. Wtedy nie mówił lewa, lewa - tylko wrzeszczał słoma, słoma. Pan @GPS nie bawiłby się w słomę czy siano - tylko kazałby rekrutom zdjąć buty. Nie wiem tylko - czy ten w/w kapral przed daniem słomy i siana rekrutom - wcześniej też nie kazał im zdjąć butów?
  Prawa to, ta u której duży palec u nogi jest po lewej...
 • "Warto natomiast obserwować rozwiązania chińskie,
  bo komunistyczni liderzy UE też o takich rozwiązaniach po prostu marzą i najpewniej też chcieliby je wprowadzać w życie."
  ------------------
  Globalizacja jest faktem - więc mamy w rzeczonym temacie urawniłowkę globalną - jak w carskim banku.
  Wniosek?
  Tylko nieliczni spotkają się za jakiś czas - w jaskini. Odwrotu już nie ma! Czarci pomiot nie popuści - a ludzie są kompletnie ubezwłasnowolnieni.
  Dalsze zniewalanie Chińczyków - zakaz nadmiernego jedzenia!
 • Obserwując - co się dzieje wokół - jak
  swobodnie czarci pomiot wywija swobodnie ludżmi na całym globie - nie mam żadnych wątpliwości, że ludzkość jako garstka, która przeżyje - znajdzie się w jaskini - i znajdzie się tam nie po raz pierwszy i prawdopodobnie nie ostatni.
  Wniosek?
  Francuzom - czarci pomiot wymordował rękami Hołoty mądrzejszych krajanów podczas antyfrancuskiej rewolucji. Amerykanów spotkało to samo podczas tzw. wojny secesyjnej. Nie tak dawno uczyniono to Rosji i Polsce - więc jak ma być w takich okolicznościach - dzisiaj? Ponadto tumanienie w szkołach i na uniwersytetach też zaczęło się od antyfrancuskiej rewolucji a niesamowitego szwunga proces ten dostał po II WŚ. Nic już ludzkości nie uratuje od jaskini - w każdym razie takiej siły na Ziemi nie ma.
  Koncepcja i rola bydła w globalizmie NWO
 • Nie jest tajemnicą, że
  służby specjalne - gdzie zawsze jest nadreprezentacja - dzieci diabła - potrafią wykorzystać pisarzy, artystów czy w ogóle ludzi wyróżniających się - wykorzystać ich dla swoich celów.
  Czy "Cichy Don" (wszystkie cztery tomy) napisał Szołochow pod patronatem Czeka? Otóż nie i nie kto inny jak Sołżenicyn w swoim czasie to podkreślał, że jest to dzieło oficera carskiej armii Fiodora Kriukina - a dowodem na to są/miały być rękopisy tegoż Kriukina.
  Wniosek?
  W szatańskim świecie wywijanym przez dzieci diabła nic nie jest takie jak to widzimy lub mamy widzieć. Dlatego na ten ziemski, szatański świat trzeba umieć patrzeć - aby dostrzec tam real przysłonięty ludziom przez dzieci diabła - rzeczywistością podstawioną.
  NA KOGO DONOSIŁ SOŁŻENICYN CZ 2
 • @Krystyna Trzcińska 02:57:01
  ---------------------
  "@demonkracja Z ostatniej chwili |Pastor Artur Pawłowski został aresztowany."
  --------------------
  Tak - my ludzie - jesteśmy w pewnym obszarze życia jak te trawożerne. Nie potrafimy wspólnie wypracować strategii i się do niej stosować - aby nie dopuścić do siebie drapieżników czy pasożytów - bo w tym wypadku drapieżnik i pasożyt - to jedno indywiduum rodem z Piekła.
  Wniosek?
  To wszystko w/w nadal ma miejsce pomimo tego, że kiedyś padły te słowa:
  "waszym ojcem jest diabeł..." i " po owocach ich poznacie".
  Wobec powyższego - jak - no jak - Bóg ma nas traktować poważnie - skoro my tak Go nie traktujemy? Ludzkość jako całość - mogła być traktowana przez Boga - jak to bezbronne dziecko - wobec faktu przebywania na ziemi dzieci diabła - ale teraz okres dorosłości tej ludzkości mamy już za sobą z chwilą spełnienia swojej misji na Ziemi przez Jezusa Chrystusa.
  To co - będziemy czekać jako ludzkość - aż po raz enty za sprawą dzieci diabła wylądujemy jako już nieliczni w jaskini - czy weźmiemy się do roboty aby udowodnić i Bogu i Szatanowi, że zasługujemy na miano bycia człowiekiem na Ziemi. Zwłaszcza, że po śmierci nic się nie kończy a raczej dopiero zaczyna.
  Prof. S. Bhakdi: Nie grożą nam wirusy, lecz szczepienia
 • Niestety ale Polskę zamordowano w ubiegłym wieku.
  Dlatego teraz nie ma komu bronić sierot po Polsce w atrapie Polski a one same - obronić się nie potrafią - bo są jak dzieci we mgle.
  Wniosek?
  Kiedyś nie było Polski na mapach ale ona była w narodzie. Dzisiaj jest na mapach (jako atrapa) - oczywiście czasowo - ale w narodzie jej już nie ma - przynajmniej w przytłaczającej większości owego narodu.
  Finis Poloniae AD 2021
 • @Pedant 18:41:56
  -------------------
  "Dokładnie, chodziło o to aby Niemcy poddały się Zachodowi jak Japonia Stanom, i aby Związek Radziecki został wykolegowany. A potem zachodni partnerzy rżnęli głupa i mówili, że to nieporozumienie."
  -------------------
  Bez przesady - wcześniej wszystkie ważne sprawy były wspólnie ustanowione.
  Wniosek?
  Gen. Patton mógł z łatwością zająć Pragę - a jednak zabroniono mu tego dokonać.
  Dzień Zwycięstwa. Historia i przyszłość
 • Te głosowania - to jest taki
  tyjater dla ubogich. Magdalenkowa ferajna umówiła się co i jak - aby wyszło - jak założono. Przy okazji tego głosowania napompowano Ziobrę jako nieugiętego patriotę i czerwonych zbirów - jako pragmatyków.
  Wniosek?
  Wszystkie ważne decyzje w tzw. demonkraturze - zapadają w ciszy gabinetów. Natomiast czerwonych łajdaków od mieszania powszechnego g*wna ze spermą - szykuje się do steru w niedalekiej przyszłości.
  KFO - Z. Ziobro upokorzony a jak zachowa się premier?
 • Święty inaczej Balcerowicz - wcześniej święty
  inaczej Hilary Minc - nie o to przecież chodzi. Chodzi o strzyżenie i golenie głupich tubylców raz na nacjonalizację a raz na prywatyzację - a potem była zmiana i szpak dziobał bociana. O uspołecznianiu strat i prywatyzowaniu zysków - nawet nie wspomnę.
  Wniosek?
  Inflacją z kolei zubaża się emerytów i rencistów oraz drobnych ciułaczy. Obecnie eutanazji na emerytach i rencistach dokonuje się i poprzez inflację i jednocześnie poprzez zamknięcie z powodu - a jakże - świrusa - tzw. służby zdrowia.
  Święty Balcerowicz – pogromca inflacji?
 • @SZS 16:50:16
  Dlaczego 9 maja po stronie ZSRR a 8 maja po przeciwnej stonie?
  Otóż 8 maja 1945 roku z ramienia ZSRR podpisał kapitulację Niemiec generał Iwan Susłoparow na co Stalin się nie zgodził i 9 maja podpisał ją dopiero Żukow. Tak więc Rosja nie uznaje 8 maja - bo upoważniony przez Stalina do podpisu tego dokumentu - był tylko Żukow.
  Wniosek?
  Ów genereł Iwan Susłoparow miał przez to u Stalina przechlapane.
  Dzień Zwycięstwa. Historia i przyszłość
 • Prawda jest taka, że
  wcale nie trzeba być wybitnym specjalistą z dziedziny związanej z wirusami - aby stwierdzić co się wokół wyprawia w temacie świrusa i restrykcji z nim związanych. Po prostu trzeba tylko mieć poczucie świata realnego - aby wiedzieć, że zboczeniec seksualny jest zboczeńcem a nie reprezentantem godnej do naśladowania tzw. orientacji - co by to miało nie znaczyć.
  Wniosek?
  Zacznijmy w końcu nagminnie używać swojego rozumu - a wtedy zrozumiemy - z kim przyszło nam dzielić Ziemię - więc mamy z tego tytułu obowiązki - a wtedy poznamy ich po owocach - a wtedy reszta sama przyjdzie.
  Prof. S. Bhakdi: Nie grożą nam wirusy, lecz szczepienia
 • @Oscar 11:20:14
  Panowie @Oscar i @SZS:
  ------------
  Tak - do tego właśnie zmierzałem Szanowni Panowie. Futrowane były obie strony przez światowe dziecko diabła - tak - aby osiągnąć swoje, zamierzone cele. II WŚ była ustawką podobnie jak jest ustawką obecna, świrusowa hucpa podpadająca pod IV WŚ - gdzie jej głównym celem jest tzw. ostateczne rozwiązanie sprawy gojów na tym szatańskim świecie.
  Wniosek?
  Rzeczone konwoje szły do Murmańska także dlatego, że zgodnie z planem - to Rosją światowy czarci pomiot zamierzał wtedy malować cały świat na czerwono - już po wojnie. Wbrew pozorom - Rosja przy wsparciu światowego dziecka diabła - z tego zadania wywiązała się znakomicie - czego dowodem jest dzisiejszy USrahell i eurokołchoz. O Chinach nie wspominam - bo to już było oczywiste wcześniej.
  Dzień Zwycięstwa. Historia i przyszłość
 • Czy ktoś umie sensownie odpowiedzieć
  na to pytanie:
  Dlaczego wiadome konwoje płynęły (szły) do Murmańska a nie np. do Hamburga?
  Wniosek?
  Pytanie tylko z pozoru wydaje się jakieś takie - nie takie!
  Dzień Zwycięstwa. Historia i przyszłość
 • Kto umie patrzeć i wyciągać wnioski - ten
  wie, że pana, towarzysza Hitlera wystrugali z banana ci - co to ich ojcem jest diabeł. To prawda, że Hitler wojny nie przegrał - bo nie przegrali jej ci - co go wystrugali z banana. To Prawda, że trwa kontynuacja tego - co zapoczątkowano antyfrancuską rewolucją potem I WŚ a potem panem, towarzyszem Hitlerem czy Leninem/Stalinem w Rosji przy pomocy II WŚ. Potem czarci pomiot kontynuował swoje piekielne dzieło czyli wylewał fundamenty pod globalny komunizm przy pomocy takich tuzów jak Mao, Pol Pot i jemu podobnych w Afryce czy na innych kontynentach.
  Wniosek?
  Pan towarzysz Hitler był wybitną osobowością zasłużoną czarciemu pomiotowi, wiec dokonał żywota w luksusach w towarzystwie najgrubszych Sruli tego szatańskiego świata.
  Testament polityczny Hitlera
 • Dorzucę do tego ważny element tej
  wojny, który Autor raczył pominąć.
  O co chodzi?
  Ano o to, że priorytetem dla czarciego pomiotu jest likwidacja białej rasy i konsekwentnie pomiot ów to zamierzenie realizuje równolegle na wszystkich kontynentach.
  Wniosek?
  Czarci pomiot uznał, że bez białej rasy - szybciej zbuduje Piekło na Ziemi - i jak do tej pory - budowa ta idzie pełną para.
  „Wielki Reset” to III wojna światowa?