Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze demonkracja

 • "Sędzia celebrytka nie chce stawić się..."
  Ona wie a na pewno wie o tym jej oficer prowadzący, że Polski nie ma - natomiast atrapa Polski - nie może jej nic zrobić.
  Sędzia celebrytka nie chce stawić się
 • Tym, którzy boja się o tzw. demonkeraturę, która
  mogłaby ucierpieć na skutek lichej frekwencji - należy uspokoić, - bo ona jednak nie ucierpi. Nie ucierpi - bo do urn pójdą strażnicy rewolucji czyli cała rzesza urzędników państwowych - i zagłosują - jak trzeba.
  Wniosek?
  Gdyby na skutek głosowania groziła - naprawdę rządzącym atrapą Polski - utrata władzy - toby demonkratury zakazano. Dodam tylko dla jasności, że naprawdę i stale rządzą ci - których nikt nie wybiera. Natomiast wybrani przy urnach są potem - tylko dekoracją tzw. demonkratury.
  Wybory jak gra w trzy kubki - nie mogą zaistnieć bez leszczy
 • "Czy matura warta jest mniej niż zero?"
  ----------------
  To jest jakieś prowokacyjne pytanie - bo to młody człowiek z maturą na pięć - był tym zerem - przynajmniej w tekście tego utworu.
  Wniosek?
  Nie wywodzisz się ze wspólnoty rozbójniczej - to ci nawet matura na pięć nie pomoże.
  Czy matura warta jest mniej niż zero?
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:42:57
  ----------------
  "Juanem to manipulują, że strach..."
  ----------------
  Chiny uczestniczą w swoistej piramidzie finansowej - bo wykupują amerykańskie papiery wartościowe. Maja ich już tyle, że muszą tańczyć tak - jak im ci od maszynki drukującej zielone - zagrają.
  Cywilizacja Polska a ... wartość PLN
 • Nic nie uczynił - bo
  ----------------
  "Cóżeś Ty uczynił temu krajowi, temu województwu, własnej organizacji, że lud partyjny w dużej części Ciebie znienawidził?"
  -----------------
  to oficer prowadzący mógł uznać, że np. nasz bohater już się wypalił i nie stanowi dla razwiedki żadnej wartości.
  Swojskie nadmorskie klimaty
 • Na wiele sposobów okupujący
  atrapę Polski konserwują ten osobliwy tandem w postaci tzw. służby zdrowia i zakładów pogrzebowych. Paliwem dla owego tandemu jest totalna, obligatoryjna i niejako z urzędu - demoralizacja.
  Wniosek?
  W dobie parcia czarciego pomiotu do depopulacji o miliardy istnień - powyższy temat ma taki sam wydźwięk - jak ma w celi więziennej - siódme - nie kradnij.
  Na koniec - ja porównuje te całą służbę zdrowia po 1989 roku do procederu w KL Auschwitz - otóż tam zanim wjechano ze zwłokami więźnia do krematoryjnego pieca - najpierw wyrwano złote zęby - o ile takowe były.
  Jeszcze o ochronie zdrowia - to wyzwanie na II kadencję PiS!
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:47:08
  --------------
  "Natomiast globalizacja, to nie tylko próba stworzenia rządu światowego, a wprowadzenie jednej waluty.
  Jak widać - to się nie udało."
  --------------
  To nie jest tak do końca. Niemcom zabrano ich pieniądz DM - bo była ona tak silna, że światowy grandziarz nie potrafił nią zdalnie manipulować.
  Wniosek?
  Światowemu grandziarzowi nie przeszkadzają takie czy inne waluty - byle dało się nimi manipulować.
  Cywilizacja Polska a ... wartość PLN
 • Co w tym dziwnego - czarci pomiot
  postanowił zamordowaną w ubiegłym wieku przez siebie Polskę przysypać śmieciami z całego świata - to i konsekwentnie przysypuje.
  Wniosek?
  Sieroty po zamordowanej Polsce w/w pomiot też uważa za śmieci - wiec uważa on, że składowanie śmieci na śmieci - to normalność.
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • Dodam nieśmialo, że kiedy
  J. F. Kennedy starał się przywrócić dolara państwu zwanym USA - w jakże widowiskowy sposób odstrzelono go w Dallas.
  Wniosek?
  Czy nad polskim pieniądzem maja w atrapie Polski władzę - Polacy?
  Cywilizacja Polska a ... wartość PLN
 • Czarci pomiot do walki
  z ludzkością - sięgnął po margines społeczny - i roztacza nad nim parasol ochronny. W skład marginesu społecznego wchodzą:
  bandyci, złodzieje, q*wy, psychopaci, zboczeńcy seksualni i intelektualni, pospolite świry, etc. Ów margines społeczny - to sól ziemi - tzw. demonkratury - co to pod jej skrzydłami czarci pomiot prowadzi ludzkość do Piekła.
  Wniosek?
  To czarci pomiot jest problemem na Ziemi - natomiast w/w rynsztok zawsze będzie rynsztokiem. Chodzi o to aby nad rynsztokiem nikt nie roztaczał ochronnego parasola. Parasolem takim z kolei - jest także próba penalizacji społecznego ostracyzmu w stosunku do pławiących się z lubością w owym rynsztoku.
  Tęczowa zaraza
 • @dr nowopolski 18:59:31
  ----------------
  "Czari pomiot jest tylko czarcim pomiotem. Czy sugeruje pan, że jest on wszechmocny jak sam Pan Bóg?"
  ----------------
  Nie jest wszechmocny - to raczej przypadek pasożyta i kompletnie ubezwłasnowolnionego przez niego - żywiciela.
  Rosja, Polska utracone szanse
 • Priorytetem czarciego pomiotu
  na już - jest likwidacja białej rasy w wymiarze globalnym. Dlatego szybkość tego procesu - zależy tylko od Chin. Od Chin w tym sensie, że nie będą się one sprzeciwiać światowemu, czarciemu pomiotowi - przynajmniej do czasu - kiedy mogą definitywnie przy pewności stuprocentowej przejąć panowanie nad światem. Jeżeli nie będą się sprzeciwiać - czarci pomiot sam wepchnie Rosję w objęcia Chin aby te - mogły produkować dla świata wszystko co można sobie tylko wyobrazić.
  Wniosek?
  Jaką smycz czarci pomiot założył Chinom, że pozwala im na to - na co pozwala? Jak czarci pomiot kontroluje rządzących Chinami - bo to przecież ów pomiot zaflancował kiedyś owym Chinom komunę rytu moskiewskiego ze wszystkimi tego konsekwencjami.
  Rosja, Polska utracone szanse
 • Moja intuicja mi podpowiada, że pomysł
  rabowania Polaków na ciąg cyferek - 447 - wyszedł od polskojęzycznych na co dzień zażerających się polskim chlebem - a grandziarze zza wielkiej wody to chętnie kupili.
  Wniosek?
  To całkowicie zmienia spojrzenie na ten problem.
  Szokujące informacje ws. żydowskich roszczeń majątkowych!
 • Białoruś i wschód banderlandu
  pozostający poza owym banderlandem ma jeden wspólny mianownik - mianowicie to ludzie tam mieszkający nie pozwolili na zrealizowanie na tych obszarach planów grandziarzy zza wielkiej wody. Ci ludzie w odróżnieniu od Polaków nie byli skażeni irracjonalnym mitem Zachodu czy mitem USA. Stąd Białoruś wygenerowała taką a nie inna władzę.
  Wniosek?
  Gdyby Polacy na skutek żelaznej kurtyny - nie byli skażeni irracjonalnym mitem Zachodu - nie pozwoliliby okraść i wyprzedać za grosze własnego kraju. Przykład Białorusi i części Wschodniej Ukrainy to udowadnia.
  Białoruś: cena przetrwania
 • @provincjal 09 09:30:19
  ------------------
  "Przecież to jest po prostu kpina!!!"
  ------------------
  Jeżeli grandziarz zza wielkiej wody wskrzesił banderland na odwiecznych ziemiach polskich - to przecież jest naturalnym procesem to, że się rozbraja Lachów w atrapie Polski pod pretekstem ich uzbrajania.
  Wniosek?
  Przecież grandziarze zza wielkiej wody dobrze wiedzą, że gdyby Lachy kiedyś na Wołyniu byli uzbrojeni - to by o zgrozo - tam przetrwali - i stąd to rozbrajanie atrapy Polski w atmosferze głośnego "zbrojenia się" w naj, naj, naj - najnowocześniejszą bron na świecie..
  Wybory w Izraelu, a atak na rafinerie w Arabii Saudyjskiej
 • @Oscar 08:10:48
  --------------------------
  "Ciekawe jakich dronów użył Izrael .. Irańskimi chyba nie dysponował...
  bo by już je pokazał jako dowody."
  --------------------------
  Jeżeli kiedyś złożyli równiuteńko WTC w NY - to co to za problem zrobić wielkie bum w arabskiej rafinerii?
  Wniosek?
  Mogli najzwyczajniej wejść tam i zaminować pod jakimkolwiek pozorem - ponieważ AS też wywijają jak tylko zechcą.
  Wybory w Izraelu, a atak na rafinerie w Arabii Saudyjskiej
 • No dobrze - a co to jest
  jak nie mrożąca krew w żyłach - powtórka z historii - kiedy grandziarze zza wielkiej wody wskrzeszają na odwiecznych ziemiach polskich - banderland? Aby wskrzesić taki dzisiejszy banderland - najpierw w atrapie Polski trzeba było ważne stanowiska w państwie - obsadzić banderowcami. Z kolei przekaz dla banderowców jest taki, że opłaciło się im mordować w niewyobrażalny sposób kiedyś Lachów - więc na pewno - opłaci się im mordowanie Lachów w przyszłości.
  Wniosek?
  II WŚ była nadzorowana przez grandziarzy zza wielkiej wody - a to znaczy tylko tyle, że banderowców też wtedy stworzyli grandziarze zza wielkiej wody - wytyczyli im krwawe cele i nie jest ważne, że owi grandziarze użyli do tego celu bezpośrednio - Hitlera. Ważne, że to wtedy jak i teraz - byli grandziarze zza wielkiej wody.
  Na koniec - albo Polska albo Ukraina - trzecie wyjście nie istnieje.
  Dodam tylko, że to nie ma znaczenia czy Ukraina banderowska czy też inna.
  Wiesław Hop - Bieszczadzka opowieść
 • @Andrzej Tokarski 21:51:48
  "... nie ma żadnych zasad!"
  ------------------
  Wtedy ze złem nikt nie wygra.
  Wniosek?
  Jeżeli nie ma zasad - to nie ma miejsca także i dla Boga.
  Oczy... szeroko... otwarte
 • Ziobro czy nie Ziobro - to nie o to
  chodzi. Jeżeli wygrasz w polu - to i potem wygrasz w sądzie. Polacy w 1989 roku przerżnęli w polu z kretesem, więc nie oczekujmy, że sądy będą służyć Polakom i Polsce.
  Moralność Kasty* „Mr. Zero”
 • @Oscar 18:05:09
  "Katolicy uprawiają symboliczny rytualny zbiorowy kanibalizm"
  ---------------
  Panie Oskarze - gdy już przyprawicie Jezusowi Chrystusowi ogon, rogi i kopyta - to zacznie się prawdziwy, powszechny kanibalizm - bo jest on najskuteczniejszy i najtańszy w redukcji liczby ludności świata o wiele miliardów. Czarci pomiot nie spocznie!
  Wniosek?
  Swoja drogą - aby uczynić symbol krzyża jakimś piekielnym narzędziem - najpierw trzeba by było ukrzyżować jakieś ważne diablisko.
  Oczy... szeroko... otwarte