Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze demonkracja

 • @krzysiekniepieklo 11:37:37
  ------------
  "Najpierw to trzeba przejrzeć na oczy żeby się poznać na tych owocach.
  Człowiek ślepy raczej po owocach nie pozna."
  ------------
  Tak - to prawda - dlatego w ludziach stworzonych przez Boga - potrzebna jest świadomość. Świadomość - bo to ona pozwala widzieć oczom i słuchać uszom. Aby tę świadomość w ludziach uśpić - czyli odizolować ciało od duszy - jest skupiony cały wysiłek ciemnej mocy na tej Ziemi. Najlepiej do tego nadaje się ten - złoty cielec - i wszystko co się z nim wiąże. Tymczasem tak naprawdę jest to szalony pęd do posiadania koralików tych samych, którymi kiedyś czarowano Indian w Ameryce. Oczywiście dzisiaj koralikami są volkswageny, toyoty, odbiorniki TV z systemem - D - do N-ntej, smartfony co to nawet krawat zawiążą, etc. Wszystko to muuussssisz mieć już teraz. Teraz! Suzuki - albo nic - ta reklama to ładnie ujmuje.
  O żydowskiej krwi w każdym Polaku
 • "Fakty i przypuszczenia."
  -------------
  Jeżeli grandziarze zza wielkiej wody dogadają się z Chinami w temacie 5G -
  to wtedy wszelkie protesty znikną jak ręką odjął.
  Wniosek?
  Fakty w świecie rzeczywistości podstawionej - nie są żadnymi faktami w realu - co nie znaczy, że PM nigdy nie zagraża żywym organizmom.
  Promieniowanie 5G i testy a jak jest naprawdę ?
 • "Zastrzelono watażke w „DRL”"
  ---------------
  Pewnie myślał podobnie - jak ten ostatnio odstrzelony generał irański, że on tam karty rozdaje. Rozdaje jak gdyby nigdy nic - jakby na Ziemi wysłanników Piekła nie było.
  Wniosek?
  Zawsze tak jest, że i po jednej i po drugiej stronie barykady - karty czarci pomiot rozdaje - i ten Zielony nie jest ostatnim, który swoją śmiercią udowadnia tę oczywistą oczywistość - bo skoro nawet JFK kiedyś to w Dallas udowodnił - to nie ma o czym mówić.
  Zastrzelono watażke w „DRL”
 • Błąd!
  Czarciego pomiotu nie odróżnia się po ciele człowieka - tylko po duszy jaka w tym ciele sobie siedzi. Ciało - to tylko skafander kosmiczny dla duszy - czyli tego właściwego, niematerialnego bytu. Owszem skafandry i człowieka stworzył Bóg - i stworzył je z boskim humorem* - jednak nie wszystkie skafandry Bóg zasiedla duszami. Część tych skafandrów zasiedla Szatan.
  Wniosek?
  Syn Boga Ojca - Jezus Chrystus - kiedyś powiedział dobitnie i wyraźnie - "Waszym ojcem jest diabeł..." Nic nie powiedział, że po brodach, oczach, czuprynach, uszach czy nosach ich poznacie - ale powiedział - "PO owocach ich poznacie" Po owocach! Jak widać - po owocach w mig poznają się oni - natomiast my mamy z tym trudności od czasu - kiedy zwrócił na to uwagę sam Jezus Chrystus.

  * Przecież on ma nos jak klucz do synagogi więc musi być Żymianinem - powiedział był kiedyś - jakiś hitlerowski notabl w rozmowie z innym notablem.
  O żydowskiej krwi w każdym Polaku
 • Dyskusja zeszła
  na porównania - kiedy się lepiej żyło - teraz czy za tamtej komuny. Otóż to są tylko etapy mądrości narzucane nam przez światowy przez czarci pomiot - oparte na ideologii nie liczącej się z ludźmi ani naturą - wcale. Etapy mądrości - które niesłychanie przyspieszyły po antyfrancuskiej rewolucji - która sama w sobie była takim etapem. Obecnie mamy wykwit komuny na Zachodzie z tym tylko, że jest ona nieporównywalnie bardziej toksyczna od komuny moskiewskiej. To się musi przełożyć na jakość życia - co już się usprawiedliwia jakby z wyprzedzeniem, że oto człowiek zagraża Ziemi - także przez swoje bezczelne oddychanie. Zagraża Ziemi - a nie jest wcale ważniejszy od zwierząt - więc nie jest także ważniejszy od muchy owocówki.
  Rozróżniajmy szatańskie etapy mądrości nie pod kątem - w którym z nich się lepiej żyło większości ludzi - tylko pod katem - kto i po co narzuca ludzkości owe etapy mądrości - i czego spodziewać się po następnym takim etapie.
  Rozróżniajmy ewolucje od rewolucji - bo tę drugą zawsze inspiruje czarci pomiot na zgubę człowieka.
  PRL-owskie zasadnicze szkoły zawodowe
 • Cóż - to co
  zostało po PRL-u rozpirzano kompleksowo - nie pomijając niczego - nie oferując nic w zamian.
  Wniosek?
  Co sobie wtedy myśleli ci rozpirzający o sierotach po Polsce - jeżeli w ogóle o nich myśleli? Czy to nie była jakaś forma odwetu za coś nieokreślonego - na sierotach po Polsce - przez czarci pomiot?
  PRL-owskie zasadnicze szkoły zawodowe
 • Z tym ostrzałem amerykańskich baz w Iraku
  przez rakiety Iranu - to oczywiście ustawka. Ustawka możliwa - bo i w Iranie - ciemna moc ma swoją mocną, V kolumnę. Tak silną, że Iran nie jest bombardowany już od jakiegoś czasu - bo nie ma takiej potrzeby. Jeżeli ciemna moc ma swoje V kolumny - co to wywijają USA, eurokołchozem, Ukrainą, Rosją, UK - to niby dlaczego nie miałaby owa moc wywijać Iranem - no dlaczego! Nie ma i nie może być inaczej. Co do jakichś nowoczesnych, irańskich technologii w budowie rakiet - to jest to niemożliwe z powodu wyżej zasygnalizowanej V kolumny i wielu innych obiektywnych względów.
  Wniosek?
  Na BW złego policjanta (USA) zstąpi dobry policjant (Rosja) - natomiast odstrzelony generał mógł w tym przeszkadzać. Oczywiście nowy etap mądrości może się odwlec w czasie - jednak wszystko wskazuje na to, że on tam nastąpi.
  Doktryna Pompeo-koniec hegemonii USA na B.W.-widziane z USA
 • @kula Lis 69 20:11:03
  -----------
  "To co dzisiaj wydaje się nam absurdem, jutro stanie się faktem i obowiązującym prawem."
  -----------
  Tak będzie - a legalne, nieskrępowane propagowanie wielofunkcyjności męskiego odbytu - jest tego dowodem.
  Porównać ludzi do bydła, oj nieładnie, co na to Yad Vashem
 • W tzw. demonkraturze - nie jest
  ważne co mówi dany kandydat na tzw. prezydenta - tylko jak tę gadkę zinterpretują wielkie media - lub ja taktownie przemilczą.
  Wniosek?
  Na świeczniki w tzw. demonkraturze - nie winduje się ludzi mądrych, uczciwych, prawych - tylko odwrotnie.
  Małgorzata Kidawa-Błońska bez promptera...
 • Ten pomysł zakupu tych F 35
  przez atrapę Polski ma chyba związek z pilotami polskimi broniącymi kiedyś Anglii przed niemieckimi samolotami i latającymi pociskami F-1. Światowy, czarci pomiot to pamięta i tym razem za polskie pieniądze postanowił zbudować taki dywizjon/dywizjony na wzór dywizjonu 303.
  Wniosek?
  Oczywiście ten dywizjon/dywizjony - absolutnie nie są przewidziane do obrony znienawidzonych tubylców przed kimkolwiek. One będą operować najprawdopodobniej na BW.
  P.Błaszczak! Przestań się bać CIA! Zrób OFFSET dla F-35!
 • Spokojnie - dzieci Złego
  wiedzą - kto jest bydłem na Ziemi - więc ich ten plakat nie obrazi. Nie obrazi ich też ten sam plakat - jeżeli zmieni się gwiazdę Dawida na pasiakach tych krów na literkę - P.
  Porównać ludzi do bydła, oj nieładnie, co na to Yad Vashem
 • @Oscar 12:34:19
  ----------
  "Świat idzie do przodu...
  ----------
  Świat idzie - a raczej jest prowadzony do przodu a z tego przodu - tylko Piekło! Piekło!
  Wniosek?
  Humanizacja zwierząt ma jeden cel. Odczłowieczyć człowieka - aby łatwiej było poddać go depopulacji o miliardy istnień. Aby proces ten odbył się skutecznie i najtańszym kosztem - będzie się pracować nad wprowadzaniem powszechnego kanibalizmu. Ci, którym dane będzie żyć dalej - nie będą już ludźmi - tylko przedmiotami użytkowymi dla samozwańczych nadczłowieków - a usytuowanymi poniżej zwierząt.
  Na koniec - wygląda na to - że już i dzisiaj nie wszyscy są ludźmi - dzięki pracy dzieci Złego - lub bezpośredniego opętania przez samego Złego - jednak oba te przypadki występują jakby na własne życzenie.
  Porównać ludzi do bydła, oj nieładnie, co na to Yad Vashem
 • Być może.
  -------------
  "Będzie miał w sobie nanoroboty, które w 100% zeskanują nam mózg i go będzie można odtworzyć na komputerze. Ten komputer będzie częścią nas."
  -------------
  Szanowny @GPS błądzi - bo nie przyjmuje do wiadomości, że ciało człowieka - to tylko swoisty skafander kosmiczny dla tego właściwego, samodzielnego, niematerialnego bytu - czyli duszy. Otóż nie da się zeskanować, zmierzyć, zważyć, etc. duszy czyli inteligentnej energii pochodzącej ze świata niematerialnego czyli Nieba. Nie jest to energia znana ze świata materialnego - i nie ma na Ziemi takich narzędzi aby ją zbadać. Ponadto nie posiadamy tu na Ziemi percepcji aby badać tę w/w inteligentną energię z pozycji świata materialnego. Da się tylko zeskanować skafander ale też do pewnego poziomu - bo świata materialnego w ujęciu makro i mikro nie da się poznać do końca z poziomu tegoż świata - materialnego.
  Wniosek?
  Człowiek już jest hybrydą ale złożoną z części materialnej i niematerialnej - natomiast jeżeli temu człowiekowi zaczniemy wszczepiać jakieś czipy - to nie będzie to żadna hybryda - tylko nadal będzie to człowiek naszpikowany swoistymi protezami. Protezami! Człowiek proteza!
  Na koniec - przełomowe wynalazki powstają na skutek przesyłu informacji ze świata niematerialnego - do konkretnej duszy w tym wypadku epokowego wynalazcy. Ten wynalazca dostaje tzw. olśnienia - i sam nie wie skąd nagle on wie to - co staje się epokowym wynalazkiem. Dlatego sztuczna inteligencja nie powstanie nigdy - bo niby dlaczego Niebo miałoby przesłać tę nową, epokową informację do np. procesorów N-tej generacji w komputerze czyli elementu świata materialnego? To tak jakby skałę czy kamień - uczyć tabliczki mnożenia.
  Starzenie się psychiki
 • @GPS 21:52:26
  ------------
  "A przy pomocy jakiej metodologii ta rzeczywistość została rozpoznana?"
  ------------
  Panie @GPS - po co nosisz Pan przy sobie stale swojego ptaka. Przecież on cały czas nie jest Panu potrzebny w kontaktach z kobietami czy z żoną.
  Wniosek?
  To Pańskie pytanie - jak w cytacie - ma taki sam wydźwięk w kontekście mojego poprzedniego wpisu.
  Bóg - wypisując delegację duszy (czyli nam) na Ziemię nie zostawił nas w ciele człowieka jako skafandrze bez szans w stosunku do tego świata materialnego rządzonego przez dzieci Złego. Dlatego w pewnych obszarach tego świata materialnego - nie potrzebujemy żadnych narzędzi - aby zobaczyć dane zjawiska na poziomie niematerialnym i wiedzieć do czego do prowadzi.
  Technologia 5G: Trumna ludzkości - Quo Vadis Humanity?
 • Raz ta sama mroczna siła
  kontroluje teren - na którym kiedyś była Polska - Rosjanami - drugim razem kontroluje Amerykanami - ale jest to zawsze ta sama mroczna siła - uwzględniając oczywiście wymianę pokoleniową - i tyle.
  Wniosek?
  Z powyższego wynika tylko tyle, że ewentualne zaatakowanie zbrojne atrapy Polski przez Rosję będzie ustawką w stu procentach - jednak nie na darmo mamy nowy etap mądrości w którym zamieniono - tanki na banki.
  Oczywiście sieroty po Polsce w atrapie Polski w wyniku tego - zostały pozbawione i tanków i banków. W praktyce - mamy nocnik po prawej stronie łóżka i po lewej - więc jakbyśmy nie zmienili boku na którym śpimy w tym łóżku - to nasza rączka i tak w nocniczku wyląduje.
  US Army w Polsce: Słabość polityki ekipy rządzącej
 • @GPS 14:08:18
  ----------
  "Bardzo mnie ciekawi jak się nazywa światopogląd, który Pani przedstawia."
  ----------
  To niestety - nie jest żaden światopogląd - to opis rzeczywistości.
  Technologia 5G: Trumna ludzkości - Quo Vadis Humanity?
 • Okupant hoduje sobie
  tych - co to potem na świeczniku ich postawi - niemal od małego. Takim wyhodowanym jest także Hyży Ruj.
  Wniosek?
  Tzw. demonkratura - to nie są żarty. Nie żarty!
  Kol. Bosaka plusy dodatnie i ujemne.
 • Tak...
  -----------
  "No i doczekaliśmy czasów kiedy to żydo-pisowscy funkcjonariusze piszą nam nową historię Polski a szczególnie tą od 1945r"
  -----------
  Tak - ale jest to konsekwencja zmiany etapu mądrości - przez światowy, czarci pomiot - gdzie gdzie oficjalnie teraz Niemcy i USA stały się - cacy - a Rosja stała się - be. Jednak jakby najważniejszym czynnikiem tego, nowego etapu mądrości - jest wskrzeszenie na odwiecznych ziemiach polskich - banderlandu. Aby operacja pt. wskrzeszenie banderlanu miała jakieś szansę - Rosja musi być - be - i basta. Mało tego - wskrzeszono nieudolnie nawet także z tego powodu nową, zimną wojnę bis - która obowiązuje cały Zachód.
  Wniosek?
  Światowy czarci pomiot obecnie - kontynuuje tutaj to - co kiedyś zapoczątkował panem, towarzyszem Hitlerem, towarzyszem Stalinem i banderowcami - tylko już w innej oprawie.
  Historia Polski pisana na nowo
 • "Quo Vadis Homine.?"
  -----------
  Tak - jest to pytanie uzasadnione ze wszech miar - ale nie w oparciu o coraz to nowsze technologie - chociaż one też są zagrożeniem. Jednak prawdziwym zagrożeniem jest granie na nosie naturze w efekcie czego mamy tzw. gender a patologie np. związane z seksualnością człowieka - wynoszone są do czegoś pożądanego - godnego naśladowania. Następny krok - to zmuszanie do owych patologii już od kołyski i na tysiąc sposobów. Prawdziwym zagrożeniem to także totalna, obligatoryjna i niejako z urzędu - demoralizacja. Demoralizacja - czyli tak naprawdę odczłowieczanie człowieka - aby potem łatwiej go było zdepopulować o miliardy istnień a później usytuować go poniżej zwierząt.
  Toczy się na Ziemi jednostronna, specyficzna wojna czarciego pomiotu z ludźmi stworzonymi przez Boga. Aby podkreślić tę specyfikę - to w czasie normalnej wojny rozszerza się karę śmierci za te czyny, które w czasie pokoju tej karze nie podlegają. Natomiast na tej specyficznej wojnie - karę śmierci znosi się w ogóle - nawet dla seryjnych morderców. Uczucia wyższe człowieka wykorzystuje się przeciw temuż człowiekowi - miłosierdzie ludzkie było poniewierane przez - bergolniętego - bo ten stręczył europejczykom bez ograniczeń - zorganizowany przez czarci pomiot - desant kolorowego, kryminalnego elementu - do krajów eurokołchozu.
  Wniosek?
  Świat jest rządzony przez garstkę dzieci Złego za pomocą pieniądza - któremu nadano szatańska moc - i stąd ów pieniądz pozbawia człowieka człowieczeństwa i prowadzi go na skróty do Piekła. Do Piekła!
  Technologia 5G: Trumna ludzkości - Quo Vadis Humanity?
 • Cóż - ciekawszy byłby ranking
  przedstawiający - które państwa i do jakiego stopnia są opanowane przez V kolumny czarciego pomiotu - co jest potem równoznaczne ze stopniem przerobienia społeczeństw w tych danych krajach na szatańskie odchody. Mówiąc bardziej obrazowo - to np. jaki jest stopień w danym kraju powszechnego mieszania spermy z g*wnem?
  Powyższe jest ważne - bo obrazowałoby perspektywy dalszego losu tych krajów a w konsekwencji losu człowieka stworzonego przez Boga na tej Ziemi.
  Wniosek?
  Jedno wiadomo na pewno tzw. dobrobytu - coby to miało nie znaczyć - czarci pomiot używa jako swoistej narkozy dla społeczeństw - bo wtedy łatwiej się je przerabia na szatańskie odchody.
  Najsilniejsi...