Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze demonkracja

 • "Wobec
  tego co się dzieje w naszej części Europy jest bardzo mało prawdopodobne, żeby stało się to z inicjatywy USA czy Izraela,"
  -----------
  Przyszła forsa z USrahella na zakaz hodowli futerkowych w atrapie Polski i mówiła o tym na antenie TVP - pani redaktorka Nykiel.
  Strategos prawdopodobnie za trzy lata odejdzie na emeryturę - wiec w/w forsę przytulił i dał szlaban na "futerka".
  Wniosek?
  Czasami prawda wydaje się zbyt banalna - aby była prawdziwa.
  Futerkowy kryzys i co dalej?
 • Tak - to jest wojna, którą
  można wygrać - ale tylko pod boskim sztandarem.
  Dlaczego?
  Bo każdy świadom Boga - musi tę wojnę zacząć - powtarzam zacząć - sam od siebie - ponieważ dzieci diabła zło wszelakie wyrządzają nam - naszymi własnymi rękami. Najważniejsze - to odzyskać powszechnie świadomość - z kim dzielimy Ziemię (waszym ojcem jest diabeł...) i jakie konsekwencje i obowiązki z tego wynikają.
  Wniosek?
  Fundamentem świadomości jest Bóg i nieprzerwana z nim łączność. Wtedy łatwiej będzie nie ulegać pokusom - uczestnicząc w wyścigu szczurów po nowego Volkswagena, Toyotę - nowy wystrój domu, etc. - bo to są współczesne jabłka z wiadomego drzewa.
  Wypowiadam Wojnę - Partyzancką?
 • @rumpelsiltskin 00:07:56
  "Temu służy i rzekoma pandemia, i "walka" ze zmianami klimatu, ale także propagowanie sodomitów, jako wzorca dla reszty ludzkości. Jednym słowem: im gorzej, tym lepiej..."
  ------------
  Tak właśnie jest - szuka się na gwałt uzasadnienia do depopulacji przyspieszonej w czasie. Depopulacja rozciągnięta w czasie - skutkuje tylko pośród białej rasy.
  Dziecko diabła staje się niebezpieczne dla ludzkości - jak ten szczur zagoniony do kąta.
  Na koniec - miło mi, że Pan @rumpelsiltskin podziela w całości mój ogląd tego, rzeczonego zjawiska.
  Dwa koronawirusy, i tylko jedno rozwiązanie problemu
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:23:09
  -----------
  "Myli Pan pewne procesy cywilizacyjne. Chiny - to odrębny system (podobnie Indie). Tam wpływy judaizmu są słabe, a taki tekst jak ten - próbuje wykazać, że i tam Żydzi dominują."
  ------------
  Proszę nie zapominać, że Chinom dziecko diabła zapodało komunizm ze wszystkim tego konsekwencjami - i dziecko owe nie zrobiło tego dla jaj.
  ZSRR nie podołał pomalować świata na czerwono pod bacznym okiem w/w dziecka - a wydaje się dzisiaj, że jednak Chiny podołają.
  O polityce, ale bez żydowskiej indoktrynacji
 • "Macie
  jakiś pomysł jak spowodować, by dwóch ludzi o odmiennym widzeniu tej samej rzeczy mogli ze sobą porozmawiać jak kulturalni ludzie?"
  ---------------
  Jest jedna prawda i leży ona zawsze tam - gdzie leży - a nie jak niektórzy sądzą - leży ona pośrodku - więc:
  1. Jeżeli obie strony nie są pewne - nie potrafią udowodnić swojej tezy - wtedy potrzebny jest kompromis - czyli protokół rozbieżności.
  2. Jeżeli jedna strona jest pewna swego i potrafi to udowodnić - to zawsze mądrzejszy ustępuje głupszemu - gdy druga strona nie przyjmuje oczywistych faktów do wiadomości.
  Wniosek?
  W czasie, kiedy dzieci diabła napierają na ludzi stworzonych przez Boga - aby różne patologie występujące w naturze uznać za coś normalnego i godnego naśladowania - np. ohydne zboczenia seksualne - tych głupszych ujętych w punkcie 2 - będzie przybywać. I co wtedy?
  Wtedy - kiedyś musi nastąpić ostateczne rozwiązanie - z eliminacją fizyczną włącznie - i wiedzą o tym doskonale - dzieci diabła. Wiedzą i z pewnością już się do tego przygotowują.
  Kaznodzieje naszego portalu
 • "Czy Bill Gates popełnia zbrodnie przeciwko ludzkosci ?"
  -----------------
  Same jestestwo tego osobnika i jemu podobnych na tej Ziemi - to potencjalna zbrodnia - przeciwko ludzkości stworzonej przez Boga. Pisze potencjalna - bo wystarczy aby ludzie nic nie robili w zakresie kontroli takiego osobnika i jemu podobnych - żeby zbrodnia zaczęła się dokonywać.
  Czy Bill Gates popełnia zbrodnie przeciwko ludzkosci ?
 • "Sześć milionów durniów"
  --------------
  Niestety - to nie durnie - to ludzie okaleczeni mentalnie z rozmysłem i perfidią przez dzieci diabła, które wydają ogromne pieniądze na takie okaleczanie ludzi stworzonych przez Boga.
  Wniosek?
  Po prostu dzieci diabła odbierają ludziom człowieczeństwo - aby ludzi tych wykorzystywać potem zgodnie ze swoimi potrzebami, wizjami czy zachciankami - rodem z Piekła. Człowiek ma być usytuowany poniżej flory o fauny - i ma sobie z tego zdawać sprawę w tym zakresie, że dzieci diabła, kiedy będą z nim lub jego dziećmi robić - co zechcą - ma nie protestować - ma to uznać za coś normalnego. Np. gwałt na noworodku czy inne okropności - ma być normalnością.
  Sześć milionów durniów
 • @miarka 20:52:12
  ------------
  "Masz rację, ale"
  ------------
  Skąd u Waszeci tyle optymizmu?

  Przecież dzieci diabła wykończyli już na przestrzeni tysięcy lat niemal każdą wielką cywilizację - zawsze od jednej sztampy - a teraz wykańczają naszą - ale tym razem wykańczają ją razem z białą rasą?
  Dwa koronawirusy, i tylko jedno rozwiązanie problemu
 • "...jest
  dążenie do osłabienia Chin, których nie udało się syjonistycznej międzynarodówce wykorzystać do walki z Rosją..."
  --------------
  Autor nie docenia wroga ludzkości na Ziemi.
  Wniosek?
  To właśnie Chinami dzieci Diabła chcą zastąpić niegdysiejszy ZSRR - i dalej przerabiać ludzkość na Ziemi na szatańskie, komunistyczne - odchody.
  O polityce, ale bez żydowskiej indoktrynacji
 • Sama tzw. demonkratura
  jest czarcim wymysłem - wiec ktokolwiek napisze jakąkolwiek tzw. konstytucję (piszę z małej - bo to jednak nie Biblia) - to będzie to tylko kwiatek przypięty nie tyle do kożucha - co do szatańskiego ogona.
  ---KONSTYTUCJA
 • Dobre rozpoznanie problemu przez Autora.
  Otóż walka tych - co to ich ojcem jest diabeł z dziećmi bożymi trwa od czasy szlabanu na Raj dla Adama i Ewy. Główna ich broń pozostająca bez zmian w stosunku do rozwoju technologicznego to:
  kuszenie, podjudzanie, kłamstwo, demoralizacja i kontrola pieniądza.
  Wniosek?
  Hucpa z ukoronowanym świrusem to jest rodzaj wiechy na budowie globalizacji - więc w przygotowywaniu nieograniczonego pola do wyniszczania ludzkości mamy ostatni etap. Teraz będzie tylko gorzej - i bez bezpośredniej ingerencji boskiej - sama ludzkość nie jest w stanie już nic zrobić. Nic zrobić - chociaż dzieci diabła wszelakie zło wyrządzają ludziom ich własnymi rękami. Co roku szkoły i uniwersytety opuszczają ogłupieni, młodzi ludzie i to oni dokonają nieświadomie samozagłady pod czujnym okiem - dzieci diabła.
  Dwa koronawirusy, i tylko jedno rozwiązanie problemu
 • @demonkracja 09:24:36
  Jeszcze jedno - na przeprowadzenie tej ustawy o zwierzętach - przyszła z USrahella niemała forsa, która odebrała rozum polityczny Kaczelnikowi - ale w obliczu przejścia na emeryturę - to mu lata. Liczy się dla niego - jego działka/dola tej forsy z USrahella.
  Polityczne samobójstwo Jarosława K.
 • @Oscar 08:58:46
  -------------
  "Pańska argumentacja jest identyczna jak argumentacja właścicieli niewolników w czasach gdy walczono o zniesienie niewolnictwa.."
  -------------
  Panie @Oscar czy może tołażyszu @Oscar - Pan/Wy nic z tego nie rozumiecie. Nic! Jak dziecko we mgle.
  Kiedyś urządzano łapanki na ulicach aby dostarczyć niewolników do fabryk III Rzeszy a dzisiaj ludzie jadą tam zaiwaniać sami.
  Wniosek?
  Desant kolorowych z Afryki do dzisiejszej Europy polega na tym, że ten Murzyn musi z własnej kieszeni jeszcze za to zapłacić. Kiedyś nie płacił.
  Polityczne samobójstwo Jarosława K.
 • Popieram!
  :)
  Zmiana w promocji tekstów
 • "Polityczne samobójstwo Jarosława K."
  --------------
  Jest to sygnał, że Kaczyńskiego - jego oficer prowadzący chce wysłać już na emeryturę - bo ma za niego młodych i lepszych. Dotrwa on do końca kadencji i i wyrządzi jeszcze niemało szkód sierotom po Polsce w atrapie Polski przez te trzy lata. Magdalenkowa ferajna to monolit - więc nie jest ważne, że ktoś (jakaś tzw. partyja) się obnaży w danej kadencji. Ważne jest wykonanie zadań nakreślonych przez najważniejsze, światowe dzieci diabła.
  Co do meritum - to dzieci Kaduka pod płaszczykiem obrony kogoś (nie wiadomo przed kim) czyli byli bronieni robotnicy, kobiety, chłopi, dzieci, zboczeńcy seksualni - ostatnio są bronione zwierzęta.
  Jest to taktyka zniewalania człowieka przez dzieci Kaduka w ramach budowy Piekła nam Ziemi dla ludzi stworzonych przez Boga.
  Wniosek?
  W konsekwencji - nie będzie wolno ludziom jako ludzkiemu bydłu spożywać mięsa. Potem okaże się, że rośliny też czują - więc i chwasty też czują - i co!
  Ano pozostanie powszechny kanibalizm w ramach depopulacji o miliardy istnień - i właśnie do tego zmierza ta niewinna, dzisiejsza tzw. ochrona zwierząt i oczywiście nadawanie im potem praw ludzkich - a odbieranie ich ludziom.
  To nie są żarty - tak jak żartem nie jest agresywne pedalstwo na tzw. paradach - czy żartem nie jest V kolumna dzieci diabła w postaci magdalenkowej ferajny - wywijająca sierotami po Polsce w atrapie Polski.
  Polityczne samobójstwo Jarosława K.
 • "Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt jest niekonstytucyjna"
  ------------------
  Jeżeli zwierzęta stają się ważniejsze od tzw. goja - co udowadnia działalność rządzącej żymokomuny - to przecież i konstytucja goja nie dotyczy.
  Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt jest niekonstytucyjna
 • "Jak naprawdę polski „brat” walczy o demokrację na Białorusi?"
  ------------
  Czy aby na pewno ten 'brat" - jest Polski?
  Wniosek?
  Demonkratura - to tylko narzędzie w kosmatych łapkach dzieci diabła.
  Jak naprawdę polski „brat” walczy o demokrację na Białorusi?
 • "Koszerni narodowcy..."
  -------------
  Przecież cała ta - tzw. demonkratura jest koszerna - bo w samym Piekle ją dla ludzi wymyślono!
  Koszerni narodowcy...
 • Ta humanizacja
  zwierząt ma przykryć odczłowieczanie człowieka - zniesienie/przekierowanie norm moralnych tak - aby w efekcie uwolnić się od wszelkich tychże norm moralnych w relacjach międzyludzkich.
  Powyższe jest niezbędne pod przyszły kanibalizm powszechny - bo tylko w ten sposób - dzieci diabła mogą dokonać depopulacji o miliardy istnień w dość krótkim czasie i najtaniej.
  Co do głównego przesłania artykułu - to magdalenkowa ferajna jest monolitem - więc wszelkie przetasowania/konfiguracje są możliwe po uprzednim dogadaniu się w ciszy gabinetu - gzie na stole - a jakże - nie zabraknie menory.
  Wniosek?
  W atrapie Polski - ten demonkraturowy cyrk odbywa się i tak ponad głowami sierot po Polsce.
  PO PiS górą!
 • @Oscar 12:21:22
  ---------------
  "Jagnięcina jest w cenie .. nie znamy ceny "dziecięciny"..
  nie wykluczam że w najbardziej elitarnym gronie ... dostępnym nie wielu i taka oferta istnieje.."
  ---------------
  Tak - z pewnością tak jest - i ten proceder uprawiany jest już tak długo, że dzieciom diabła uwiera ukrywanie się z tym. Oni by chcieli to robić oficjalnie. Oficjalnie i z odpowiednim dla siebie przytupem!
  Strzeż się miłośników zwierząt!