Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Korsarz

 • @Ryszard Opara
  Wśród aktywnych działań NE zapomniał Pan wymienić udział w Marszu JOW w październiku 2011. Myślę, że JOW to dziś jedyna prawdziwa droga do wolności, dlatego przyjąłem Pańską obecność na Marszu z dużym uznaniem. Nie lekceważyłbym lokalnej blogosfery, portali internetowych na ternach, na których nie ma prasy polskiej, zwłaszcza w Polsce północnej i zachodniej (media niemieckie). Wydarzenia krajowe, choćby Marsz JOW, ukazane przez udział przedstawicieli lokalnej społeczności, odbierane sa zupełnie inaczej, tutaj przykład (http://koszalin7.pl/st/jow/jow_031.html). Zgadzam się natomiast z Pańskimi spostrzeżeniami co do gwałtownych zmian na rynku mediów, internetowej rewolucji na miarę Gutenberga i następstwach.
  Media - Przyszłość - Rzeczywistość a Polityka
 • Polityzacja-depolityzacja
  "Jesteśmy w 100% apolityczni i w sposób zdecydowany dystansujemy się od bieżącej walki politycznej, nie chcąc być jej instrumentem w rękach polityków różnych opcji."

  Zgadzając się ideą Ruchu, obawiam się, że bez polityki ani rusz. Jakakolwiek sprawa w Polsce może ruszyć dopiero po jej upolitycznieniu. Ale intencje rozumiem. Przypominam też, ze trwa właśnie akcja zainicjowana m.in. przez Janusza Sanockiego - pierwsze referendum obywatelskie, niezależne od władzy.

  Głosowanie on-line:
  https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGpFRlhNZzFDeklBdmFEc3hzZFVGREE6MQ#gid=0

  O co chodzi z referendum:
  http://koszalin7.pl/obywatel/pastwo/576-referendum-obywatelskie-kto-dlaczego-po-co-co-dalej.html

  Pozdrawiam, życzę owocnych obrad.
  Pierwszy kongres Niepokonanych
 • Autor
  Dobra analogia, jasne, ze Japończycy powinni zapłacić za bombę atomową, którą z takim trudem i tak wielkim nakładem kosztów konstruowali i budowali Amerykanie. A ile kosztowało dowiezienie tej bomby z Ameryki do USA (przez cały Pacyfik)!
  Polskie obozy koncentracyjne jako te japońskie bomby atomowe