Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze chrystofor

 • @autor
  A pewnie, nadstawiajmy dupę za usrael, jak najbardziej. Widzisz jest jeszcze jedna opcja o której na NOwymEkranie cicho, czyli o projekcie Samson. Mam taką nikłą, bardzo nikłą nadzieję że amerykanie zdobyli się na niezależność od israela i chcieli temu przeciwdziałać (bo nawet najgorszy jełop przyzna że umieszczenie takiego systemu w Polsce i Czechach - przeciw rzekomym Irańskim rakietom jest po prostu wymyslem debila i powrotem do strategii natoukładowarszawskiej że Polska stanie się atomową pustynią)
  NA TARCZY...:) CZY z tarczą...
 • @Marek Kajdas 10:46:43
  taaa bo tarcza to pomysł św Antoniego, Wita i innych paralityków. Mareczku, dziecinko, tarcza to pomysł usraela. pis nie dał się nabrać w stosunku do sikorskiego - bo ten ma taką przeszłość że sam święty lech kaczyński do którego w powietrze strzelano mógłby pozazdrościć. nawalał do wdw? nawalał, a wy pisowskie mordy tylko na dupach siedzieliście i jak wasz sztywny prezydencina pisaliscie pochwały na temat lenina i pzpr :D bez urazy rzecz jasna. Co do sikorskiego to skurwił się dla mnie (jako pisowski minister zresztą) lecąc jako pierwszy w eurolagrze do usraelskiej hołoty z wiernopoddańczą akceptacją odbioru Kosowa Serbom. śmieć. ale śmieć który w przeciwieństwie dla waszego ukochanego lecha chciał coś la nas ugrać.
  NA TARCZY...:) CZY z tarczą...
 • @autor
  szanowny tw autor zapomina że niejaki rebe kaczyński chciał zapłacić usraelcom za instalację tego badziewia w Polsce. Mimo że sikorski wg mnie to łajza ale w tym konkretnym przypadku czyli przerobieniu Polski na tarczę dla rzutek postąpił rozsądnie i Bogu niech będą dzięki że usraelowi cena wydała się zbyt wysoka.
  NA TARCZY...:) CZY z tarczą...
 • @Pan podporucznik 22:15:19
  Też bym chętnie dotkną spustu tego ustrojstwa celując w dupę (a potem w głowę - w dupę dlatego że to u niego główna podstawa egzystencji a resztki mózgu służą do tego by dzielić Polaków) kaczyńskiego jarka.
  ZABIŁ 400 KOMUNISTÓW AGENTÓW GESTAPO. REWOLWER "PORAWY"...
 • @chrystofor 01:04:14
  nieaktualne. jeżeli można to proszę o kasację poprzedniego posta w tym temacie :) i tego też:)
  Chwała bohaterom -146 rocznica urodzin gen. T.Jordan-Rozwadowskiego
 • Fajne ogólniki
  Można szanownego Autora prosić o dokonania tego niewzruszonego patrioty?
  Chwała bohaterom -146 rocznica urodzin gen. T.Jordan-Rozwadowskiego
 • @Akwedukt 17:03:16
  Nie dostaną - bo niby od kogo? Arabowie są beznadziejnymi żołnierzami zdatnymi jeynie do akcji pacyfikacyjnych przeciw ludności cywilnej (m.in to było powodem dla którego powstała formacja janczarów). Iran może i ma sporą armię ale znając życie i polityków zostanie pozostawiony sam sobie jakby co. Mocarstwa po prostu podzielą łupy i tyle.
  Wojna w Zatoce - w czyim interesie? - Widziane z USA
 • @autor
  Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o dyrektywie 1110 JFK (dotyczyło oparcia waluty na parytecie srebra) Zapomiałeś też dodać że III Rzesza współpracowała z "żydami" odnośnie przesiedlenia ich do Palestyny (są zdjęcia himmlera z jakimś żydowskim kacykiem w palestynie i medal wybity przez organizację syjonistyczną z hakkenkreuzem i palmą na rewersie) - polecam tu kontakt Jerzym Ulickim Rekiem - duża wiedza na temat syjonistycznych planów (tyle że to może być niebezpieczne bo judepn (znany pod nazwą ipn) go ściga).
  Wojna w Zatoce - w czyim interesie? - Widziane z USA
 • no cóż
  Nasi antenaci bardzo by się zbulwersowali gdyby dowiedzieli się o tym że jakiś przybłęda ze wschodu przyniesiony na mieczach judajskich franków i germanów stał się ich królem. Tym bardziej byli by zdziwieni że król ów nakazuje nadstawiać drugi policzek tym, którzy nas znieważają a nie jak za dobrych czasów toporem przez łeb... Inna sprawa że najbardziej oddani przybłędzie ze wschodu są najgorszymi ze Słowian bo przejęli ryty żmijowego plemienia jhwh (jestem który jestem - ciekawy to bożek który wstydzi się swojego prawdziwego imienia...) i za nic mają LUDZI mających odmienne od nich zdanie.
  Duch Święty , Rycerze Chrystusa Króla i Legalny Marsz Intronizacyjny w Gdańsku.