Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Phill

 • Te dzieci przebywające w otchłani
  zmartwychwstaną przy drugim zmartwychwstaniu i będą podlegać ostatniej próbie w ciałach nieśmiertelnych.
  http://umysluwarunkowany.blog.onet.pl/page/4/
  Pogrzeb dzieci utraconych w Płocku
 • Udział w zgorszeniu
  Gdy człowiek manifestuje na zewnątrz swoje wewnętrzne przywiązanie do grzechu, naraża swoją duszę na wieczny grzech odrzucenia Boga. Przyzwyczaja mianowicie swoją dusze w chodzeniu w swej nagości i brudnych szatach i obnoszenie się ze swoją sromotą przed Panem. I może zdarzyć się tak jak powiedział Pan Jezus: Pan rzekł swoim sługom: Uczta wprawdzie jest gotowa, lecz zaproszeni nie byli jej godni (ci, którzy odrzucili proroków i Syna). Idźcie więc na rozstajne drogi i zaproście na ucztę wszystkich, których spotkacie. Słudzy ci wyszli na drogi i sprowadzili wszystkich, których napotkali: złych i dobrych. I sala zapełniła się biesiadnikami. Wszedł król, żeby się przypatrzyć biesiadnikom, i zauważył tam człowieka, nie ubranego w strój weselny. Rzekł do niego: Przyjacielu, jakże tu wszedłeś nie mając stroju weselnego? Lecz on oniemiał. Wtedy król rzekł sługom: Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz, w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.
  Adam i Ewa, gdy zgrzeszyli odczuli nagość i wstyd, naturalny mechanizm obronny. To odczucie uratowało ich dusze przed wiecznym potępieniem. Dzisiaj diabeł zwodząc odziera człowieka z tej jego ostatniej naturalnej ochrony swojej duszy. Biada tym, którzy im pomagają i utwierdzają ich w tym przekonaniu. Mają oni bowiem swój udział w gorszeniu maluczkich.
  Parada równości w Warszawie. Manifestanci przedstawili pięć żądań
 • Medal św. Jerzego dla ks. prof. Hellera
  Chciałbym wyrazić mój głęboki smutek z powodu słów
  Ks. prof. Hellera, który odbierając nagrodę tzn medal św. Jerzego przyznał, że nie lubi słów „walka” i „zabijanie”, a „smoków nie należy uśmiercać, tylko trzeba je oswajać”. – Jeżeli spotykam człowieka nieprzyjaznego, to najpierw muszę go oswoić. Potem jest szansa, by się z nim zaprzyjaźnić. Oswajać trzeba ignorancję i irracjonalizm – podkreślił laureat."
  2 rzeczy: porównał drugiego człowieka do smoka i chce oswajać demony. To jest wprost niepojęte
  Parada równości w Warszawie. Manifestanci przedstawili pięć żądań
 • Zielony kolor islamu
  http://youtu.be/WcXCHZcaH1I
  Kongres Ruchu Narodowego - sprawdzam!
 • @night rat 21:58:15
  Napisałem to tylko i wyłącznie z czystej troski o duszę pana Janusza. A ponieważ uczynił to publicznie, publicznie muszę wykazać błąd aby inni katolicy nie pozostali w niewiedzy i nie utwierdzali się w herezji.
  Zmiana
 • @Phill 11:07:08
  To co Pan powiedział to sedeprywacjonizm
  Zmiana
 • Panie Januszu
  W audycji na czacie z 30.05.2013 r. stwierdził Pan, że Jan XXIII był antychrystem. Nie wiem czy Pan sobie zdaje sprawę, ale TO JEST HEREZJA, to co Pan powiedział. Mam tylko nadzieję, że wynika to z pańskiej niewiedzy teologicznej.
  Zmiana
 • Proszę wyrażać się ściślej.
  Nie były papież, tylko papież emeryt. Tytuł papieski jest dożywotni i żaden człowiek nie może odebrać papieżowi tego tytułu. Nawet on sam.
  W czwartek Papież - emeryt wróci do Watykanu
 • JKM w POLSATNEWS
  Święto Pracy obchodzę w PolSat NEWS – konkretnie o 21.30, przez pół godziny. JKM
  Ci młodzi ludzie chcieli jak najlepiej...
 • Boeing 747 cargo spada jak kłoda w Afganistanie
  http://youtu.be/7sUWC2jfjqI
  Ci młodzi ludzie chcieli jak najlepiej...
 • Ostrzeżenie - proroctwa które się sprawdzają
  http://youtu.be/akjgPSHzuic
  http://youtu.be/n52baYiPvyM
  Ci młodzi ludzie chcieli jak najlepiej...
 • Krzyk jest zawsze oznaką bezsilności
  i braku wewnętrznego przekonania
  Ci młodzi ludzie chcieli jak najlepiej...
 • Zbliża się koniec czasów.
  Papież Franciszek powiedział prezydentowi Włoch Giorgio Napolitano, że jest on dla niego wzorem. Watykan podał, że biskup Rzymu zadzwonił do szefa państwa, by podziękować za życzenia imieninowe i zapewnić o swym uznaniu. 87-letni włoski prezydent w sobotę został wybrany na drugą 7-letnią kadencję. Według podanych informacji Franciszek powiedział przez telefon do Giorgio Napolitano: - Zadzwoniłem, by podziękować panu za przykład. Jest pan dla mnie wzorem.
  - Swoim postępowaniem urzeczywistnił pan fundamentalną zasadę koegzystencji - że jedność góruje nad konfliktem - stwierdził papież. Zapewnił następnie: - Jestem wzruszony pańską decyzją.
  A teraz Wikipedia: Giorgio Napolitano. W 1945 został członkiem Włoskiej Partii Komunistycznej (PCI). Był członkiem władz partyjnych różnych szczebli (w tym komitetu centralnego). Do tego ugrupowania należał aż do jego rozwiązania w 1991 i powołania przez jej bardziej umiarkowane skrzydło Demokratycznej Partii Lewicy. Z tą ostatnią w 1998 współtworzył Demokratów Lewicy.
  Ja dziś na Warmii
 • @Phill 20:40:21
  http://www.youtube.com/watch?v=YPm4zAcsvyA&feature=share&list=PLF541101DA1A9DFCE
  Ja nie o Rybniku, a o Marsie
 • A propos sygnałów podprogowych
  Podstawiani aktorzy amerykańscy w różnych rolach. Wygląda na to, że wszystkie wydarzenia na żywo są odpowiednio ustawiane, aby sterować nastrojami społecznymi. I może się okazać, że rzeczywiście żyjemy w jednym wielkim matrixie. (dla znających angielski only). http://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/18/twarze-illuminati-ujawnione-koniec-konspiracji-cz-1/
  http://youtu.be/uiPb5inXCpc
  http://youtu.be/yxz1hpiWXY4
  http://youtu.be/fzpIWqRR71k
  http://youtu.be/xPkuOFqDNQY
  http://youtu.be/FH1b2RTYGvo
  http://youtu.be/DIn0_uUQDGc
  http://youtu.be/ab7bOnu-mG0
  http://youtu.be/fI2DFXBbrUw
  http://youtu.be/ygg5BDyU19Y
  Ja nie o Rybniku, a o Marsie
 • Palikot - antyklerykał energoterapeutą sterowany?
  Wiele wskazuje na to, że znamy tajemnicę wolt światopoglądowych Janusza Palikota. Jeden z posłów, który odszedł z lewackiego klubu wyznał, że jedną z głównych inspiracji polityka z Lublina jest kontakt z energoterapeutą.
  Poseł Bartłomiej Bodio w rozmowie z „Życiem Warszawy” przyznał, że gdy był jeszcze członkiem ugrupowania Janusza Palikota, źródła inspiracji tego polityka bardzo często się zmieniały. Wspomniał, że na piedestale Palikot stawiał najbardziej skrajnych polskich lewaków - Piotra Ikonowicza, Magdalenę Środę i Jana Hartmana.
  To jednak żadne zaskoczenie. Bodio przyznał, że wielki wpływ na lidera Ruchu Palikota ma ktoś inny. - Jeden człowiek wzbudził dużo śmiechu w klubie. To energoterapeuta Janusza, trener wschodnich technik medytacyjnych. Janusz kazał się każdemu posłowi z nim spotkać. Tłumaczył, że ten człowiek ustawił mu dietę z cyklami ćwiczeń i że poprawiło mu to samopoczucie oraz percepcję – powiedział.
  - Otrzymaliśmy różne dziwne zalecenia. Np. jednemu z posłów kazał się wykąpać w 13 kg soli – stwierdził były poseł RP. - Mnie wziął za ręce, popatrzył mi w oczy i oświadczył: „Musisz jeść więcej fasoli" – dodał.
  Wschodnie techniki medytacyjne, energoterapia, sól i fasola – inspiracje Janusza Palikota w pigułce. To chyba wszystko wyjaśnia.
  Ja nie o Rybniku, a o Marsie
 • Powolna śmierć pierwszej córy Kościoła Francji
  Koniec Katedry Św. Jakuba Abbeville, Północna Francja. Kwiecień 2013 r.
  http://www.fronda.pl/blogi/bliskoboga/koniec-katedry-sw-jakuba-smutne,33492.html

  Za to świętokradztwo Bóg upomni się Francyi o zdanie rachunku.
  Tylko u nas w księgarni internetowej
 • Radwańska nie wpuszcza TVN-u
  http://niezalezna.pl/40615-radwanska-nie-wpuszcza-tvn-u
  Tylko u nas w księgarni internetowej
 • @panMarek 08:29:03
  Tym bardziej, że wg wielu proroctw jesteśmy na progu najbardziej traumatycznych wydarzeń w historii świata. Ten kraj miał szansę na bycie wybranym przez Boga jako jego enklawa, jako enklawa Matki Bożej. Jednak ten naród woli wódkę, anarchię, wyuzdanie, kradzież, daje sobie odbierać dzieci przez państwo, nie dbając o to, że to państwo je zdemoralizuje. I dlatego, tak jak Warszawa poniosła karę za grzechy wyuzdania i wielokrotnych aborcji, tak teraz nie będzie nam oszczędzone patrzeć na ostateczny upadek i upodlenie Polski. Jednak z tego upadku się już nie podniesiemy jako naród. Jest już za późno. Jedyne pocieszenie to to, że w Polsce stosunkowo wielu jest jeszcze prawych chrześcijan, którzy uratują swoją duszę i własne rodziny. Jednak jako naród już nie przetrwamy. Zapomnieliśmy wezwania naszych ojców: bez Boga ani do proga.
  Tylko u nas w księgarni internetowej
 • Tzw. Polacy wybrali byłego aborcjonistę.
  Bóg nie da z siebie szydzić. Wkrótce wielu z was to odczuje.
  Tylko u nas w księgarni internetowej