Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze czerwony baron

 • oj tam
  wszyscy kiedyś umrą. śmierć to normalna rzecz a kiedyś nastąpi kolaps wszechświata i wszystko pójdzie w piss du i nie ostaną się nawet BACZNOŚĆ!!! pomniki lecha smoleńskiego SPOCZNIJ!!!. a co żyje to umiera, a kto umarł ten nie żyje :) przed snem pomyślcie o śmierci a raczej o rodzaju śmierci jaki was czeka :D dobrych snów :D
  Tadeusz Żytkiewicz, mój Profesor Historii,nie żyje
 • @Biali Patrioci 22:53:35
  sprzęt jest dla ukraińców. 23 wrzesnia rosjanie bedą w trakcie wycofywania wojsk wtedy ukropy uderzą na donbas. kolumna w szyku marszowym to trup
  Pociąg Widmo US ARMY
 • @trybeus 22:32:13
  składy prowadzą do granicy polscy kolejarze a wymianę mają przetestowaną i wyćwiczoną od 40 lat. nie trzeba nawet ściągać sprzętu z lor.
  Pociąg Widmo US ARMY
 • sprzęt jest prawdziwy
  i pojedzie na ukrainę. wojna rozpocznie się w najbliższą sobotę.
  Pociąg Widmo US ARMY
 • @Talbot 16:13:50
  przy takim kącie kula oderwałaby część czaszki
  Agresja ZSRR na Polskę 17 września 1939 roku
 • a czym się przejmujesz?
  przecież sprzedawczyki takie jak ty już dawno uwiły sobie chlewik po za granicami Polski 8-))))
  Będzie wojna?
 • Zwróćcie na to uwagę
  "Bał się ujawniania spraw intymnych z teczek, to mu ustąpiliśmy. To znaczy, ja nie jestem za ujawnianiem takich spraw o wszystkich ludziach, ale warto by było ujawnić upodobania tych, którzy tak nas umoralniają. Bo to ma znaczenie."
  Prawdopodobnie oprócz zabójstwa Leppera śmierć Petelickiego też jest sprawką kaczyńskiego. Najgorsze jest jednak to że w chwili obecnej nie ma alternatywy dla piss.
  Przepowiednia nie-fatimska Andrzeja Leppera sprzed 10 lat..
 • @Rzeczpospolita 18:38:52
  pod niemiecka okupacja w ciągu 15 min w gettcie by się znalazła. ta wiatrówka którą trzyma mnie rozbroiła :D:D:D co ona, do wróbli chce strzelać?
  Upadek Gnębona Puczymordy.
 • rebe chujecki płaci,
  rebe chujecki wymaga a durny goj kowalski daje się podpuszczać. nie mniej jednak w tym co mówi jest sporo racji.
  Upadek Gnębona Puczymordy.
 • Nie w temacie
  ale wiadomość ważna. Jerzy Ulicki Rek w końcu na wolności, niestety gudłaje aresztowali jego żonę za "współudział" w "przestępstwie" Jerzego czyli zakupie zabawek do airsofta...
  607 rocznica zwycięstwa Słowian pod Grunwaldem
 • Jerzy
  odzyskał wolność, wyszedł na warunku ale po wyjściu... aresztowali jego żonę za "współudział" w jego "przestępstwie".
  Jerzy Ulicki – Rek – więzień żydo-reżimu Australii
 • @Talbot 12:20:41
  Przypominam że twój umiłowany lech kaczyński też tam był...
  Potężne siły dążą do wywołania wojny domowej w Polsce
 • @Husky 01:53:23
  "Wobec mojej jakże skromnej osoby 8-)))) użyto i nadal się używa równie obelżywych inwektyw jak ścierwo,cioto,debilu,kretynie,ch...u etc.
  Z początku takie komentarze zgłaszałem do moderacji i NIGDY żadnej reakcji na to nie było NIGDY."

  Bo w odniesieniu do twojej osoby nie są to inwektywy tylko diagnoza 8-)))
  Gdzie jest Kula Lis?
 • @Zawisza Niebieski 13:36:50
  "by mordować ludzi tylko dlatego, że chcą sobie poprawić życie" - w imię tej samej idei arabowie napadali chrześcijan, anglicy i reszta budowali imperia kolonialne, niemcy szukali przestrzeni życiowej... nawet mrówka ma prawo do obrony, nawet jeżeli ta mrówka jest chrześcijanką :) (jednakowoż chrzescijaństwo uważam za ideologie samobójców bo nadstawianie drugiego policzka to nic innego jak samobójstwo a jak wiadomo w chrzescijaństwie samobójstwo prowadzi do potępienia zatem nadstawianie policzka jest grzechem ale przeciwstawienie sie temu prowadzi do kolejnego smiertelnego grzechu czyli ciężkiego łomotu lub zabójstwa). Zasadniczo wwolę spuścić komuś ciężki wpr i przekonać się co bedzie później niż, pozwolić spuscić sobie łomot lub dać się zabić
  Kiedy Włosi zaczną w końcu zatapiać flotę migrantów?
 • A co ma piss
  do tego? Skoro sprawa została zgłoszona do CBA to czynności operacyjne musiały zostać podjęte. A jakbyś nie wiedział to une kozikiem chrzczone są już w Izraelu - w lutym wyszli za kaucją 8-))))
  Izraelscy kombinatorzy
 • @MacGregor 17:19:56
  "W planach niemieckich Ukraina..." Za kilka lat Połabie będzie częścią Polski i będzie granicą oddzielającą islamską dzicz od umiarkowanie cywilizowanej Polski, no chyba że niemaszków opanuje teutoński wqrw i zrobią ze śniadymi porządek, chociaż szczerze mówiąc szanse na to są niewielkie. Ukraińcami można się nie przejmować bo oni sami nie wiedzą kim są i kim chcą być. Budowanie Ukrainy na fundamentach banderowskich ma taki sam sens jak budowanie Polski na pamięci o kaczce po smoleńsku.
  Rozmawiałem z Ukraińcem o wojnie na Ukrainie...
 • przecież
  prawdę napisał. to są kozojebcy, gwałciciele, trutnie, szarańcza, nieroby to po pierwsze. a po drugie ta afrykańska zaraza nawet obok uchodźców nie stała. a ja od siebie dodam więcej - muzułmanie to nie ludzie tylko zombiaki...
  O głupocie, pogardzie i nienawiści - 23.06.2017.
 • @Husky 21:02:02
  to są akurat szyici. którzy trzody nie robią.
  "Przerażający atak terrorystyczny"
 • zwykły
  incydent drogowy. nie ma o co bić piany :) jeden turban do piachu? - mało trochę...
  "Przerażający atak terrorystyczny"
 • @Husky 00:06:18
  serio?
  Sponsorowanie terroryzmu?