Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze RICO

 • @nikander 13:28:56
  Proponuje wsparcie dla jego działań w postaci wypowiedzi na jego blogu !
  https://januszszewczak.wordpress.com/
  Poseł Szewczak zaczął przytomnie
 • PRZEPROSINY !
  Może zakłóciłem ale nie mogłem wytrzymać tego ku restwa po poprzedniej ekipie stąd moja reakcja !Sorry !!!
  Poseł Szewczak zaczął przytomnie
 • TU JEST NOWY NUMER !
  Prezes zaskarża nową ustawę do TK bo obawia się PiSu !!!!!!!!!

  Przeczytaj dlaczego !
  Skandal: Śledztwo o korupcję w sprawie Pierwszej Prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzaty Gersdorf !

  http://3obieg.pl/skandal-sledztwo-o-korupcje-w-sprawie-pierwszej-prezes-sadu-najwyzszego
  Poseł Szewczak zaczął przytomnie
 • @nikander 10:53:12
  Chylę czoła bardzo nisko !
  Poseł Szewczak zaczął przytomnie
 • @nikander 10:41:45
  To zapłaćmy BOR-owi za opiekę nad tym człowiekiem ! Cholera im też nie wierzę !
  Poseł Szewczak zaczął przytomnie
 • BEZ PRZESADY !
  Po pierwsze to Janusz Szewczak a po drugie od dawna cały internet od wielu lat zna to powiedzenie Rothschilda więc Panu Szewczakowi nic nie grozi ! Znacznie wcześniej to samo przywoływał Tomek Urbaś na swoim blogu !
  Poseł Szewczak zaczął przytomnie
 • BEZ PRZESADY !
  Po pierwsze to Janusz Szewczak a po drugie od dawna cały internet od wielu lat zna to powiedzenie Rothschilda więc Panu Szewczakowi nic nie grozi ! Znacznie wcześniej to samo przywoływał Tomek Urbaś na swoim blogu !
  Poseł Szewczak zaczął przytomnie
 • Kijowski wspomaga polską demografię !
  Przyczynia się do przyrostu naturalnego zupełnie bezpłatnie,chce tylko by koszty tego pokrywał polski podatnik !W podobny sposób "walczy" o demokrację za pieniądze Sorosa !
  Kijowski broni demokracji
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:52:14
  PiS nic nie zrobi,jedynie usadzi platformę a to już coś.Kaczyński to taki fircyk,który coś tam ma na uwadze tą Polskę ale Panie nie te metody.Liczę że dojrzeje coś nowego,ambitnego,coś co pozwoli nam być suwerennym z szansą na przyszłość a w niej Polaków !
  Dylematy świadomego wyborcy
 • ŚWIADOMIE GŁOSUJĘ NA PiS !
  Po pierwsze dlatego by pozbyć władzy złodziejską gangrenę platformy od-bytu i jej polityki uwielbienia dla zwyrodniałych struktur UE.Po drugie,tylko PiSdzielcy mogą mieć większość do efektywnego rozbicia w/w ugrupowania a także Polski,która nie ma żadnych potwierdzam żadnych perspektyw rozwoju przy obecnej polityce finansowej,którą trzeba po prostu zniwelować.Pozostałe ugrupowania to takie harcerzyki na piknik rodzinny !
  Dylematy świadomego wyborcy
 • Powrót !
  Upadek platformy odbytu to szansa powrotu do polskości !
  Diabeł ubiera się na Pradze
 • POLAKU ! NIE ZMARNUJ SZANSY W WYBORACH !
  Narodzie ! Nie głosuj na członka gangu politycznego PO czyli Komorowskiego !Rządząca większość czyli hiena narodowa,kiedy poczuje rozgniewany oddech Polaków na swych plecach być może dopuści do pozytywnych zmian w kraju! GŁOSUJ NA DUDĘ bo tylko tak możemy podjąć walkę z tym zdegenerowanym systemem !
  Kiepski boks czyli debata prezydencka
 • Wycieczka na koszt UE !
  Co można zrobić z marionetką ? Wysłać na wycieczkę do USA,niech się ucieszy chłopina,przecież zasłużył ?
  Donald Tusk w Białym Domu
 • TRAGEDIA NARODU !
  Jeśli w maju 2015 w prezydenckich wyborach wygra platforma oszustów to nasza szansa na suwerenną polską normalność zostanie prawie przekreślona ! Jeszcze tylko wybory parlamentarne w listopadzie 2015 mogą tę tendencję odwrócić !
  Potem zmiany mogłyby być dokonane już tylko na drodze być może krwawego protestu społecznego. Debilizm mojego narodu / aż wstyd się przyznać /może o takim scenariuszu zadecydować,kiedy albo zlekceważą wybory albo wybiorą obecną gangrenę polityczną PO !
  Zróbcie coś rozsądnego i pożytecznego dla naszego okradzionego i wyniszczonego moralnie kraju !
  Dlaczego nie zagłosuję na B. Komorowskiego i PO...
 • Szansa na normalność !
  Czas zakończyć życie w luksusie politycznej i finansowej klasie zwyrodnialców !Nikt nie zazdrości przyrostu ich bogactwa o ile nie są one oparte o polityczne koneksje tworzenie prawa i gloryfikacje płynące ze zdegenerowanego ukształtowania systemu finansowego !
  "Polska jak Pendolino mknie do stacji Bukareszt 1989"
 • POZOSTAJE TYLKO NADZIEJA ! Ostatnia szansa !
  "Przygniatająca część społeczeństwa jest nie tylko zdeprawowana do szpiku kości, ale i dokumentnie otumaniona." Tym cytatem ze znakomitego artykułu chcę wskazać na przyczyny ale i na fakt,że postępujący terroryzm polityczny i postępująca bieda pobudzi ten naród do działania !
  Przytoczę jeszcze inną moją bardzo krytyczną i dosadną wypowiedź :Polska ma durny naród,który na razie uległ tuskowej spermie politycznej !Dokonała ona spustoszenia moralnego i ekonomicznego,czyni już spustoszenie zdrowotne i demograficzne!Zbliżamy się do momentu w którym społeczeństwo dostanie olśnienia i wyparzy na politycznych skurwieli systemowych PO i pokona nie tylko Grecję w swych działaniach ale przewyższy nawet Rumunię z przed lat ! Nie jeden polski Ceaușescu przyozdobi Warszawę i inne wojewódzkie miasta ! To nie groźba to relacja z krajowego wulkanu.Tusk na razie jest zabezpieczony merkelowską Luftwaffe !
  Proszę wybaczyć za skrajne określenia,które i tak nie oddają rzeczywistości !
  Polska na bezdrożach kłamstwa i nihilizmu
 • CHYBA PRZEBUDZENIE POLSKI BĘDZIE FAKTEM !
  Polska ma durny naród,który na razie uległ tuskowej spermie politycznej !Dokonała ona spustoszenia moralnego i ekonomicznego,czyni już spustoszenie zdrowotne i demograficzne!Zbliżamy się do momentu w którym społeczeństwo dostanie olśnienia i wyparzy na politycznych skurwieli systemowych PO i pokona nie tylko Grecję w swych działaniach ale przewyższy nawet Rumunię z przed lat ! Nie jeden polski Ceaușescu przyozdobi Warszawę i inne wojewódzkie miasta ! To nie groźba to relacja z krajowego wulkanu.Tusk na razie jest zabezpieczony merkelowską Luftwaffe !
  Nadchodzi kres globalnego kasyna banksterów
 • KIEDY ?
  Przydałby się przypuszczalny termin w odniesieniu do już osiągniętego postępu ! Za rok,za dwa,za pięć,dziesięć a może 2050 ?
  Nadchodzi kres globalnego kasyna banksterów
 • To nie jest ani demokracja ani wolny rynek !
  To jest po prostu spuścizna zdegenerowanych polityków i finansistów !
  Czy demokracja na Zachodzie jest martwa?
 • Spasiony wieprz !
  Poza w/w charakterystyką nie ma w nim nic wartościowego !Taki typ !
  Izraelski Lobbysta