Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze tomssi

 • @valmerte 10:08:37
  I właśnie min śp prezydent przyłożył swoją rękę do stworzenia tego systemu. I dalej mamy popierać Kaczyńskich? Ja im nie wierzę.
  Legenda Lecha Kaczynskiego - widziane z USA
 • @KrisJora 16:11:21
  Jeśli tak, to właśnie Ty jesteś trollem. Typowy sposób działania: brak kontrargumentów tylko rzucenia hasła - troll. Używaj argumentów, a jak nie masz nic do gadania to właśnie nie trolluj.
  Legenda Lecha Kaczynskiego - widziane z USA
 • Racja, racja i jeszcze raz racja.
  Zgadzam się w 100%. Można jeszcze dodać kilka innych przykładów: sprawa Jedwabnego, pamiętacie zablokowanie przez śp Prezydenta ekshumacji aby dojść kto faktycznie dokonał tej zbrodni? A sprawa rzezi wołyńskiej? Prezydent nie tylko odmówił uczestnictwa ale także próbował storpedować organizację obchodów kolejnej rocznicy ludobójstwa Polaków. Polacy litewscy też by coś mieli do powiedzenia na temat patriotyzmu byłego Prezydenta. Zostawił ich kompletnie samym sobie. Nie zrobił nic, żeby usadzić nieco Litwinów otwarcie niszczących Polaków i ślady polskości na Litwie. No i czy w interesie Polski leży odsunięcie od władzy Łukaszenki? Śmiem wątpić. Chyba, że życzymy Białorusinom syfu UE w ich kraju, albo przybliżenia granicy Rosji w miejsce granicy białoruskiej. W interesie Polski leży wspieranie Łukaszenki! To tylko kilka przykładów, które przyszły mi do głowy na szybko.
  Z drugiej strony kto niby miałby nas, konserwatywną prawicę reprezentować? Z. Ziobro? Wolne żarty. To jest etatystyczny socjalista. U niego urawniłowka to jest to co powinno nas spotkać. No oczywiście nie wszystkich, bo Pan Ziobro jako Europoseł już się ustawił. Emeryturka liczona w tysiącach euro jest już zabezpieczona.
  Marek Jurek? Wolne żarty. Tak jest to niewątpliwie dobry człowiek, nawet honorowy chyba, ale jego poglądy na gospodarkę bliższe są Leninowi niż Friedmanowi. Kolejny socjalista.
  PiS, kolejne socjalistyczne ugrupowanie. Potwornie etatystyczne. Owszem grają hasłami patriotycznymi, ale znowu gospodarka to Marks, Engels i Lenin.
  Nowa Prawica (UPR)? Uffff, Korwin, który porównuje Rona Paula do siebie. Nie siebie do R. Paula tylko Paula do siebie. Luuudzie, no nie wiem, śmiać się czy płakać? Najlepiej posłuchajcie najpierw Paula - co mówi i jak mówi, a potem posłuchajcie Korwina. Chlapie ozorem na lewo i prawo nie potrafiąc wyczuć, że ktoś go wkręca. Jest jak dziecko we mgle dające się wypuszczać byle dziennikarzynie, choć ma się za niezwykle inteligentnego. Owszem inteligentny jest nieprzeciętnie, ale jednocześnie głupi. Jedno nie wyklucza drugiego.
  Więc kto został? Czarna dziura Panie i Panowie. Czarna dziura.
  Legenda Lecha Kaczynskiego - widziane z USA
 • A śp L. Kaczyński to agent wpływu Eurosojuzu czy tylko idiota?
  Jak w tytule. Śmiejecie się z sekty JKM. A sami jesteście równie żałośni. Jesteście jedynymi depozytariuszami prawdy jedynej, wam tylko objawionej? Śp L. Kaczyński nie tylko podpisał gówniany traktat Lizboński, ale maczał także palce w obsrywaniu Polaków przy okazji tzw afery w Jedwabnem. Olał, nie storpedował (!) obchody rocznicy rzezi wołyńskiej wysyłając organizatorów do diabła. Nie kiwnął palcem w bucie gdy zakompleksieni Litwini zaczęli niszczyć Polaków litewskich, itd itd. Wymieniać czyny "patriotyczne" wielkiego prezydenta można jeszcze długo, tylko po co? Wy i tak macie już swój ołtarzyk. Swoją Grzechynię.
  PS
  Zaś Jarosław tak długo podpisywał traktat o tarczy antyrakietowej aż sprawa przestała być aktualna. No i rozgrywał po swojemu sprawę teczek by na koniec swojej genialnej taktyki dostać siarczystego kopa w dupę. Teraz płacze. Cóż grał z lepszymi od siebie.
  Łażący Łazarz: "Czy JKM to tylko pożyteczny idiota czy rosyjski agent wpływu?"