Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Ain

 • @Łukasz Roman 19:02:13
  No no ciekawe jakie tajemnice jeszcze wyjawił... A co do radia maryja to śmiechu wart news, ja sobie słucham tego radia jak prowadzę samochód i tylko wyłącznie dlatego żeby sobie humor poprawić bo jak słucham np. przeglądu z prasy polskiej i wszystkie artykuły są jednej gazety to łezka mi się w oku kręci. Z resztą to jest banda nawiedzonych ludzi tak samo jak większość na Nowym Ekranie. Najbardziej bawi mnie bodajże Circ z tymi swoimi jazdami dotyczącymi bozi albo tego młodego lewaka z tzw. Ruchu Narodowego, ale życzę dalszej weny do pisanie tych idiotyzmów bo to mi, i z pewnością nie tylko mi, bardzo humor poprawia.
  Coraz więcej młodych osób słucha Radia Maryja
 • @Gawronski Rafzen 11:11:33
  Kolego nie panikuj YT zawsze tak robi z świeżo wrzuconymi filmami po kilkudziesięciu godzinach się odblokowuje. A czemu tak robi nie wiem, pewnie można to doczytać gdzieś... o proszę http://natemat.pl/21027,dlaczego-licznik-na-youtube-zatrzymuje-sie-na-301-wyswietleniach
  Grodzko Modyfikowany Obywatel.
 • Nie zgodzę się do końca z opinią na temat Dyktatora
  Może żarty nie były wysokich lotów ale raczej nie ma sensu się spodziewać takowych. Mimo to i tak były zabawne ale dla mnie to i tak najlepsze były różne smaczki (zwłaszcza te niewypowiedziane) w poszczególnych scenach które sprawiały że brzuch mnie bolał :)
  Dyktator / Połów szczęścia w Jemenie
 • No co do jednego się zgodzę
  że Solidarność po zrobieniu swojego powinna się rozwiązać.

  A także uważam że śmieciówki nie są złe, bo więcej człowiek zarabia bo sam jakiś czas pracowałem na zleceniu.
  Gdzie jest miejsce "Solidarności"?
 • Niech sobie wystawiają billboardy...
  Jak ktoś chce być ateistą to zostanie sam z siebie, mnie codziennie wita billboard chrystusa króla na wjeździe do Sopotu i jakoś nie zachciało mi się pomodlić do "bozi"
  Ateistyczne billboardy w Polsce
 • @space 22:26:25
  Hehe no oczywiście kto nie myśli w jedyny słuszny sposób jest agentem:)

  No według mnie indris pisze to co myśli ja myślę podobnie, dla mnie Pani Ewa jest zwyczajnie pokręcona i to nie pozytywnie.
  Rządzą nami przestępcy
 • @Jan Paweł 10:50:03
  No oczywiście że to widać na koncercie w skoro ktoś na nim jest to musi lubić to co Złe Psy mają do zagrania.... A co do gniota to moje zdanie!
  "Lista Przebojów Trójki to bezczelna agitacja"
 • @Pan Marky 12:18:09
  A co tu udowadniać człowieku? To jest moje zdanie jak ktoś to lubi to lubi, dla mnie GNIOT i tyle na ten temat, banalna linia melodyczna tekst też banalny próbujący bić w jakieś patetyczne tony i to jest moje zdanie, jak ktoś lubi to proszę bardzo.
  "Lista Przebojów Trójki to bezczelna agitacja"
 • @Stara Baba 07:10:40
  Racja, ten kawałek jest bardzo słaby. No ale to kwestia gustów jak dla mnie to w żaden sposób nie nadaje się do radia to jest dobry kawałek żeby sobie w domu lub na spacerze posłuchać na słuchawkach. Bo pomimo że Pan Andrzej jest bardzo dobrym muzykiem to tu akurat mu gniot wyszedł.
  "Lista Przebojów Trójki to bezczelna agitacja"
 • @space 18:22:49
  Nie twierdzę że mam dobrą odpowiedź ja mam po prostu moją odpowiedź. Nie rozumiem was, wy ciągle o tym Bogu , ja go neguje bo w niego nie wieżę, nie ma czegoś takiego jak Bóg czy Bogowie i tyle dla mnie na ten temat i proszę skończ z tą sekciarską nowomową, bo tym sposobem to na każde moje zdanie można znaleźć jakąś "mądrą" regułkę. I tak się kończy dyskusja ja przedstawiam wam moje myśli a wy mnie lekceważycie, bo się nie wiem boicie podyskutować? Nie rozumiem tego że szanowna autorka circ albo ty kończycie tym że dowalacie komuś dla circ jestem dzieckiem z którym się nie dyskutuje a dla Ciebie robię krótkie spięcia, śmieszne. Dla mnie to wy wszyscy idziecie na łatwiznę zamiast głębiej się zastanowić nad otaczającym nas światem to zakładacie sobie te klapki na oczy i radujecie się "Bogiem" czy też innym ojczulkiem z niebios. Bo przecież jakaś siła musiała nas stworzyć!
  Tarot (nie)prawdę Ci powie
 • @circ 18:03:16
  Ha! Tak jest, tak trzymaj
  Tarot (nie)prawdę Ci powie
 • @circ 12:53:19
  No to widać nie dotarły do Pani. Szanowna autorko skoro zamiast dyskusji wolisz mnie lekceważyć to proszę bardzo, widać nie każdy potrafi prowadzić dialog, współczuję. Jeszcze tylko jedno pytanie, co mam zrozumieć? To że jest Bozia która na nas patrzy i nas zrobiła? Proszę się nie ośmieszać.
  Tarot (nie)prawdę Ci powie
 • @space 09:33:28
  No cóż, szczerze? Tak uważam że to wszystko powstało w wyniku przypadku, wszechświat liczy sobie miliardy lat(według tego co pamiętam to Hubble zarejestrował galaktyki oddalone od nas o ponad 17 miliardów lat ) I w tym czasie w każdej sekundzie dzieje się bardzo wiele rzeczy które doprowadziły do tego że jesteśmy my, ludzie. A co do Pana Steina to normalne, jeszcze nie tak dawno jeśli naukowiec twierdził że ziemia nie jest centrum wszechświata to miał ekskomunikę. Historia kołem się toczy. Tylko trzymam kciuki za fanów inteligentnego projektu żeby się nie poddawać bo kto wie może mają rację? Ja całkowicie odrzucam Bogów i inne siły. No chyba że jesteśmy jakimś eksperymentem genetycznym jakiejś kosmicznej rasy, ale w taki razie skąd oni się wzieli ? I tak w kółko. A co do formowania się galaktyk, masz rację z tą masą za mało wiemy dlatego trzeba wciąż obserwować, szukać i badać, a niektórzy pójdą na łatwiznę i zrzucą wszystko na Bozie.
  Tarot (nie)prawdę Ci powie
 • @circ 00:14:10
  Nie jestem na wyższym poziomie... Wiara w energię kosmiczną moim zdaniem jest równa wierze w Boga i horoskopom. Jestem ciekaw gdzie masz te ślady inteligentnego działania? Obejrzyj sobie jakiś program o wszechświecie (http://www.youtube.com/watch?v=RYDtKKSc0fI&feature=related) , wystarczą podstawowe prawa fizyki aby pewna chmura gazów zaczęła się formować w gwiazdę , a potem to już leci z górki . Każdy pojedynczy atom w naszych ciałach pochodzi z jąder gwiazd. Taka mieszanka pierwiastków razem z wodą i elektrycznością w postaci wyładowań zrobiła swoje. Bóg, Bogowie, można sobie ich darować
  Tarot (nie)prawdę Ci powie
 • @insane 00:08:32
  Śmieję się ponieważ nie wierzę w żadne siły wyższe, Diabły , Bogowie to wszystko wymysł ludzkich umysłów które nie potrafiły pojąć rzeczy i zdarzeń otaczających ich. O wiele łatwiej jest stwierdzić że ten piorun to na pewno gniew Bogów niż zbadać zjawisko, i dojść do wniosku że to jednak nie Bogowie tylko zjawisko fizyczne. Ludzie wieżą w to co jest łatwiej przyswajalne o wiele łatwiej jest uwierzyć że wszechświat powstał za pomocą jakiegoś bożka niż pogodzić się z tym że jesteśmy przypadkiem, małym pyłkiem wobec ogromu wszechświata który być może się zrodził z wybuchu jakiegoś super masywnego obiektu. Co do "marszu" to uważam że model wychowywania taki jak Pan przedstawił jest bardzo słuszny, ale bez religii, jakiejkolwiek. Uczenie że "tak bozia chciała" i temu podobne bzdury jest przejawem słabości i braku wiedzy. Nie stoję w miejscu, mam swoje poglądy, Pan ma swoje.
  Tarot (nie)prawdę Ci powie
 • Jaka opowiastka...
  Jak byłem mały to nie kiedyś księżulek postraszył podobną: Że pewna pani miała rodzić dziecko w szpitalu i zażyczyła sobie żeby zdjąć krzyż ze ściany , no i dziecko się urodziło ślepe.

  Pamiętam że się przestraszyłem i zaraz powiesiłem w swoim pokoju krzyżyk.
  Heh, no a teraz jest fajna historyjka do pośmiania się.

  Ja naprawdę szanuję to że autorka sobie wierzy w Boga, ale takie strasznie tymi historiami to naprawdę jest na niskim poziomie.
  Tarot (nie)prawdę Ci powie
 • @stanislav 10:06:25
  Cymbałem to Cię w domu nazywali, tyle jeśli chodzi o uprzejmości. Świętowanie to faktycznie złe słowo przeze mnie użyte. A co do koncertu to tu nie ma żadnego kontekstu babka robi tour po europie i tyle pewnie ktoś jej doradził żeby zagrała 1 sierpnia żeby szumu narobić bo zawsze się znajdzie jakaś garstka oszołomów (szanowny autor) święcie oburzonych tym przy okazji grając rolę pożytecznych idiotów robiących darmową reklamę. A co do żydów to już nawet nie będę tego poruszał bo to komiczne, wiadomo wszystko co złe to przez żydów.
  Podeptać wszystko, co polskie i co narodowe
 • Hehehe
  Nie rozumiem co was tak boli że Madonna sobie koncert zagra? Kto będzie chciał ten będzie świętował rocznice tego idiotycznego powstania, a kto ma to gdzieś pójdzie sobie na koncert.
  Podeptać wszystko, co polskie i co narodowe
 • No tylko żeby wam przypadkiem żyłka nie pękła z tego oburzenia
  ...
  Bojkot produktów Agros Nova za promocję satanizmu i A. Darskiego!
 • @moher 01:01:03
  No, tylko żebyś jeszcze człowieku używał polskich znaków jak się wypowiadasz....
  Dopalacze, pedofilia – a działalność reżymu.