Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Pan podporucznik

 • Pewnie mieszkania potanieją...
  Jeśli pan masz rację, panie Spirytus, to ceny nieruchomości na rynku wtórnym powinny po szczepionce bardzo spaść, bo aglomeracje się wyludnią. A to jest wszak dobra wiadomość, no i to, że ruch drogowy się zmniejszy. Depopulacje ma więc swoje dobre strony, trzeba tylko uważać, by właściwych ludzi ucapiło i żeby tylko debilów wytruli, tych, którzy się dają zaszczepić.

  Chociaż logiczne pana wywody, z punktu widzenia strategii prowadzenia działań, nie są: Jak pan zapewne wisz, mamy na świecie problem demograficzny, bo na Europie i na Ameryce kobity niedzieciate są. Toć i bez szczepionki, po odczekaniu kilku dekad, świat się zdepopuluje. Po co więc depopulować na siłę? Musi być inny jeszcze niecny zamiar w tej pandemicznej kombinacji.

  I nie jest niem pieniądz, bo tego ma Bill Depopulator dość, ani też władza, bo wszak rzydki i tak na dzień dzisiejszy dierżą całkowitą władzę na tej nieszczęsnej planecie. My tutaj wraz z kolegami, wielu doświadczonych oficerów sztabowych, obecnie w stanie rezerwy, oblatanych w trorzeniu strategii i planów działań, nic z tego nie pojmujemy. A to może być znak, że wróg nasz, WHO i Depopulator, nie mają spójnej strategii i działają bezplanowo i bezcelowo w perspektywie dalekosiężnej. Burdel w planowaniu mają, kolokwialnie mówiąc. A to też dobra wiadomość, że u wroga ludzkości wszystko sie sypie.
  Świrus koronny i moja teoria spiskowa
 • W sumie i dobrze...
  Wygląda na to, że mośki uratują świat przed zarazą socjalizmu. Kto by pomyślał, że szmatogłowym tak godna rola przypadnie? Aż zazdrość człowieka bierze, że pogańskie psie syny, koziojebcy za przeproszeniem, wygrają obecną wojnę cywilizacyjną i pokonają marksistów kulturowych na całem froncie, zwłaszcza demograficznie.

  Bo my, łacinnicy, wtapiamy na całej lini i to już od wielu dekad. Aż wstyd, że kiedyś było się przedmurzem, a teraz żeśmy kurwidołkiem, a jeszcze żydki w niem się rozpychają.

  Ale w sumie to dobrze, gdy szmatogłowi nadejdą. Oni zrobią ordnunk z socjolewactwem, z ekofaszystami, żydkami, pedałami i z banksterią i to pewnie w ciągu najbliższej dekady.

  Już cieszymy się wraz z kolegą, podoficerem rezerwy, że wielobabie wprowadzą i każdy będzie mógł sobie po kilka kobitek trzymać. Pani AnnaPk wraz z innymi fankami maskarady będą cały czas w czarnym pokrowcu biegały, nie tylko w maseczce. Szczęśliwe będą, wreszcie mężowie z nich pożytek będą mieli.Domowa destylacja wieloprocentowego alkoholu będzie nielegalna, ale teraz też jest, w większości bankrutujących państw zachodnich demoludów. Za to tytoń i będzie tani i legalny, no i świeża baranina. Dobrze będzie.
  Upadek cywilizacji
 • Poproszę o IBAN oraz BIC
  My tu wraz z kolegą, podoficerem rezerwy, dajemy po 100 euro na miesiąc.

  Ale po prawdzie, za te pieniądze można by wielu z nich po prostu zaciukać, zamiast zasądzać. My byśmy chętnie już za bańkę najgłówniejszą wierchuszkę politycznych szumowin zlikwidowali i porobili z ich egzekucji fajne filmiki na tubie. Niech pan pomyśli, trybeus, taniej by wyszło i sporo zabawy by było przy tem.

  Zresztą, można obie powyższe metody jednocześnie zastosować, hybrydowo. Sądzimy i rzezamy. Wtenczas pewnie one same by z samooskarżeniem do sądu bieżyły, by marny swój zdrajczy żywot uratować, prawnicy mieliby mniej roboty i taniej by wyszło.

  Daj pan listę, trybeus, kogo i w jakiej kolejności zgładzić, za tydzień do Polski na urlop wracamy, to byśmy pierwszą dychę załatwili, w sam raz na urlop zajęcie, przyjemność i pożytek. A przelewy miesięczne swoją drogą robić będziemy. A w ramach letniej promocji: Pierwsza dycha jest za darmo!
  10 milionów złotych miesięcznie dla niezależnych prawników
 • Co za czasy...
  To już się teraz za pustelników biorą. Władzuchna nie ma, widać, większych problemów.

  Szymon Słupnik też raczej nie miał pozwolenia na budowę 18 metrowego słupa, a św. Benedykt zajął bezprawnie klasztor na Monte Casino przez zasiedzenie. Św. Hieronim nielegalnie wygrzebał sobie jamę koło Betlejem i nawet czytał w niej nielegalne księgi.

  Dobrze czyni x. Natanek, że się Panem Bogiem osłania. Obstawiamy z kolegami, że pustelnia mu się długie lata obstoi, a jego ciemiężyciele padną haniebnie.
  Nielegalna działalność Piotra Natanka?
 • Żołnierz musi się wyszumieć
  Zawsze w okręgach przykoszarowych kwitnie ruja i poróbstwo. Także wśród naszych towarzysz broni, w polskich koszarach i bazach. Krew nie woda, spróbuj utrzymać żołnierza w ryzach, toć jeszcze gorzej będzie rozrabiał.

  Gwałcenie, mordobicia i rozróby to jakaś rozrywka, mały bonus, w końcu nadstawiamy dla was, drodzy Rodacy, dupy, i robimy to za psie pieniądze, nic z tego życia gównianego nie mając. Żołnierz nierozrabiający nie ma temperamentu, to ciota i obezjajec, w walce mięki jak szlauch w upalne popołudnie. A w służbie liniowej młode wilki są potrzebne. Trochę więcej dla wojowników szaconku!
  Koniec mitu armii USA
 • Moźe być i na odwrót...
  Chunijne ultimatum: Albo pedały i pampersy na ryjach, albo nie nie ma kasy - może łafwo spowodować, że Rodacy nasi wkarwią się na jewropejską chujnię i z oportunistów przemienią się wewnętrznie w świadomych obywateli.

  Nawet ta resztówka ogłupionych Polaków, co to jeszcze ciągle wierzą w pandemię, globalne ocieplenie i lądowanie na księżycu, nawróci się pod wpływem bezczelnych jewropejskich restrykcji finansowych. Daj im Bóg oświecenie, zwłaszcza tem biednym debilom w pampersach na ryju w 30stopniowe upały...
  Czy rozwalimy UE
 • Panie Szpirytus, a co to pana właściwei obchodzi??
  Że też pan masz czas ichnimi, amerykańskiemi kanaliami się zajmować. Przeż do Ameryki daleko, całą nockę się tam leci, a jak do LA to i dłużej. Poza tem, ten Lincoln to już dawno martwy, trup juź przegnity w glebie się rozpuścił.

  Naprawdę obchodzi pana, Śpirytusie, co tam u tych negrów i indianerów dwa wieki temu się wyprawiało? Tak, jakby naszych skurwensenów na Ojczyźnie brakowało. Niemi byś się lepej pan zajął.

  Chociaż fajnie dziada zaciukali, tego Lincolna. Niechby i u nas przykład sobie wzięli, jak ścierwa wyrodne zgładzić należy. Niechby tak Tuska zabili, ale by fajnie było, albo tego innego, teź o szczurzym pysku, jewroposła dupnego, Lewandowskiego. Jednak naród amerykański wówczas lepszy był, niż nasz dzisiaj. U nas scierwa, Jaruzel choćby lub Kiszczak, naturalnie zdychają, bez egzekucji sprawiedliwej. Cóż za hańba dla nas.
  Jak Lincoln zniszczył Stany Zjednoczone
 • Wojna domowa to nie jest wcale zła opcja...
  Wojna domowa, ale taka uczciwa, z burzącego się ludu oddolnie wychodząca i naprzeciw patokratycznej władzy nakierowana, miałaby działanie oczyszczające. U nas na upadłej Europie taka wojna możliwa by nie była, ludność spacyfikowana medialnie, bezbronna, ogłupiała, wszystko łyka i jeszcze się pod maseczką oblizuje.

  A na Ameryce dobra woja wciąż jeszcze może być. Ludzie po wioskach i mniejszych miasteczkach zwyczajni są samoobronę sobie organizować, uzbrojenie mają, sporo amunicji, lokalne media jeszcze nie zglajszaltowane działają. Kraj u nich wielgachny, na stepach mogą ćwiczenia polowe przeprowadzać, polowanie zawsze świeżą żywność im dostarczy, paliwo mają ze swych własnych szybów, w Teksasie na ten przykład, a śpirytus ze swej własnej gorzelni. Władza oficjalna im nie podskoczy. Niechby na ten przykład na tym Teksasie nakazali jałówkom maseczki na pyski nakładać lub chadzać ludności tylko lewą stroną chodnika w nieparzyste dni tygodnia, to wątpliwości nie ulega, że taki współczesny Jewropejczyk zaraz się by zastosował, a Amerykaniec by olał. Dla nich jeszcze jest więc nadzieja.

  Wojna dobra rzecz, pan kieliszek na swej wielkiej posesji, dobrze uzbrojony i zaopatrzony, w towarzystwie swojskich sąsiadów, lepsze ma szanse godnego przetrwania, niźli my tutaj, na jewropejskim koncłagrze. Trzeba nam pilnie na GreenCardLottery zagrać, niechby nas do Ameryki przyjęli, to w walce byśmy co się da pomogli. U nas nic się już zrobić nie da, szansa jest jedynie, że pandemia, prawdziwa tem razem, wszystkich tu jesienią vpisdu wytruje.
  Ameryka w chaosie...
 • Mądrzejszy od nas był...
  Jako jedyny na internecie mądrzejszy od nas był. wiedzę ekonomiczną miał przyswojoną, konkretną, merytoryczną, bez pseudonaukowego pitolenia doktorów-astrologów od gotowania na gazie.

  Nieraz żeśmy długo w noc rozbierali, wraz z chłopakami na jednostce, o co nikandrowi chodzi, czemu mu się agregat jakiś tam nie zgadza. Sporośmy się poduczyli od niego. Zaraz kolego mój nadjedzie, kapral rezerwy, wraz ze swoją, bidon bimbru się otworzy, za pamięć nikandera wypijemy. A w przyszłą niedzielę na mieście Kolonia padre Białek mszę za duszę nikandera odprawi.
  Pan Józef Kamycki nie żyje! Cześć jego pamięci!
 • @Berkeley72 08:34:06
  Przekonałeś mnie, panie Berkeley. JPTwo to szatan był prawdziwy, w dodatku 1.7.1988 złożył swój podpis pod ekskomuniką naszych ukochanych, przewielebnych księżuli z FSSPX. 1+7 =17, fuj, smród siary.
  Koronny świrus. O co chodzi?
 • @Berkeley72 19:13:48
  Panie Berkeley, a po co miałyby rzydki arabskie liczby kabalistycznie analizować? Toć ani swoje liczby mają, inne niźli nasze. Już prędzej rzymskie cyfry mogliby przez te ich kabalizmy przepuścić, MMXX =2020, też są dwie pary. Coś z tego niepokojącego dla pana wynika? Proponuję zażyć 100 ml 96% bimberku, jako my tutaj samodzielnie z odpadów sklepów wielkopowierzchniowych wypędzamy. Po takiej premedykacji zaraz panu ochota na gusła minie.
  Koronny świrus. O co chodzi?
 • Dobrze jest, panowie, koniec świata już blisko!
  Dzisiaj znów francuska katedra płonie, któraś tam z koleji. Długo to już nie potrwa, apokalipsa już chyba całkiem blisko.

  Wszystko ze św. Jana się już sprawdziło: Znaki na niebie i ziemi były, fałszywy papiuż i ucisk niemożebny właśnie jest, znamię bestii na mordzie każdy nosi, cała checklista jest kompletna. Zanim świat cały w jeden wielgachny koncłagier nam zamienią, Baranek przybędzie w Swej chwale i zrobi porządek. Za naszej generacji to pewnikiem nastąpi, w sumie szczęściarze z nas. Początku świata nie oglądalim, to przynajmniej na końcówkę się załapiewmy. Trzeba szybko do banku iść, gotówkę wybrać i roztrwonić, po co ma dobro przepaść w nadchodzących apokaliptycznych zdarzeniach. Nie jest więc źle, panowie, jesteśmy tem razem po właściwej stronie.
  Koronny świrus. O co chodzi?
 • @RuchOporu2020 08:43:52
  Gdybyż taka najgłówniejsza ober-kasta tajnych, światowych przywódców istniała, rząd globalny zatajony, byłaby to dla nas dobra wiadomošć. Bo przynajmniej byłoby wiadomo, kto jest wrogiem i gdzie on siedzi. Wiedzielibyšmy, w którym mniej więcej baraku rezyduje komendantura tego całego auszwica, w który zamienia się nieszczęsna nasza planeta. Tem samem moźna by ową wierchuszkę totalniaków łatwo namierzyć i zgładzić.

  My tutaj, wraz kolegą, nie przymierzając, świetnie wyszkoleni w zabijaniu ludzi jesteśmy, z odpowiednią praktyką i dyplomami oraz licencją, choć obecnie nieco przeterminowaną. Skoro więc pan samotrzeć odkryłeś istnienie najlepiej zakamuflowanej grupy przestępczej w dziejach ludzkości, to inni też by na to wpadli i ober-kasta nie byłaby już zakamuflowana, odkryłaby się i wyszła z podziemia, co byłoby dowodem jej głupoty i odznaką zbliżającego się jej końca.

  Nie, panie Ruch. Wszystkie owe pozornie globalnie sterowane działania i totalniacki projekty można także najzwyklejszą głupotą wytłumaczyć. A w demoludach głupota ma się dobrze, wszystkie rządy państw brawurowo walczą na ten przykład z globalnym ociepleniem, całkiem jakby centralnie sterowane były, a ocieplenia jak na razie nie ma. Głupio tak. Ciągle też zwalczają intensywnie terroryzm, też centralnie, z globalnym nakazem zagłądania w dupę pasażerom na lotniskach, choć istnienie terroryzmu jest takoż samo chimeryczne, jak i globcio.

  Globalnie i w sposób sterowany centralny zwalczane są męski szowinizm, dwupłciowość a ostatnio rasizm. Na Europie też ostatnio bardzo zwalczają antysemityzm, takoż w centralnej akcji. Na Helmutowiźnie, na ten przykład, urząd cały od zwalczania antysemityzmu właśnie powstał, choć po prawdzie rzydków tu mało, na ulicy tego tałatajstwa nie uświadczysz. W globalnej koordynacji zwalczane jest też od lat tzw. kłamstwo oświęcimskie, z nieistniejącymi gazkamerami w roli głównej, niedługo powstanie kłamstwo cowidowe, które będzie równie intensywnie zwalczane i równie nierealne, jak sam covid.

  Gdy tak głupota rządzących sprzęgnie się w sprzężeniu negatywnym z głupotą rządzonych, to się ona wzmacnia i wrażenie powstaje, że jakiś ordnunk w ten jest, jakiś schemat.
  Jak to mawia mój były kolega z jednostki, kapral-konfident, znakomity ponerolog amator: "Ścieki są kolorowe i plamy symetryczne mają". Zawsze, gdy nad Renem na dzikiej plaży olej w samochodach wymieniamy i z nurtem odpady spławiamy, widać, że ma rację. Symetria jest w ściekach po byku, samoistna, bez udziału naszego i bez koordynacji. Kilometr poniżej, z biegiem rzeki, przy ujęciu wody pitnej dla miasta Kolonia, ciecie na stacji pomp są święcie przekonani, że oto cały przemysł niemiecki zatruwa środowisko w zmowie z Donaldem Trumpem. A gdyśmy kiedyś zimówki opony spławiali i jeszcze dywan turecki, co go nam nawet na Czerwonym Krzyżu przyjąć nie chcieli, choć wcele aż taki dziurawy nie był, to na nas nawet śmigłowiec wysłali. Heli za dwie godziny latał w te i we wte, zdjęcia robili i pomiary. Na 20 tys. Jewro koszta tego latania szacujemy. Oczyszczalnię ścieków by za to postawił. Głupota ludza jest bezgraniczna.
  Co dalej z gigantycznym oszustwem Covid 19? -widziane z USA
 • @zibi 13:19:36
  "Mój ojciec pił 100-200 gr. dziennie i od 54 lat gryzie ziemię"

  Po prostu za mało pił.
  Co dalej z gigantycznym oszustwem Covid 19? -widziane z USA
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:13:32
  Dziwno trochę, panie Śpirytus, żeś pan na takie ścierwo głosował. My nie głosowali w drugiej turze, tfu.
  wyPAD? Jeszcze nic nie wiadomo...
 • @PiotrZW 13:01:59
  Szersza perspektywa, mówisz pan? Setka, myślisz, byłaby lepsza? Stop dreaming, panie emeryt, na ziemi mocno trzeba stać, realistą być, a jak dotąd, nie udało wam się ani jednego zaciukać, aż wstyd. Dupni bojownicy z Solidarności...
  Vucic jako model współczesnej demokracji globalistycznej
 • Na początek odrobinka terroru....
  Toć zawsze było mówione, że należy zabić na początek z dziesięciu topowych postmagdalenkowcôw. My tu tera na emigracji na Helmutowiźnie siedzimy, daleko od Ojczyzny, ale cóż stoi na przeszkodzie, by choćby zza węgła, strzelić w kręgosłup Kaczelnikowi lub Morawieckiemu? Czemu to nie podpalić willi Sikorskiego, zamknąwszy go wprzódy w garażu wraz z jego rzydówką? Jakżeż to łatwo i nawet przyjemnie ofoliować pysk takiego Maliniaka folią kuchenną i odczekać kilka minut!

  Zaraz by plandemia znikła, targowiczanie z Niemiec i Usa popadli by w panikę, Sejm by się sam rozwiązał, pewnikiem już te zdrajce by nie chcieli być politykami. Zwolniło by się miejsce dla Konfederatów.

  Parę trupów, a jaki pożytek. Jeszcze nigdy Ojczyznę naszą tak niewiele od wyswobodzenia nie dzieliło. Podczas gdy tutaj, na Zachodzie, debilki jewropejskie z "pandemią" walczą, my w tem czasie zwalczymy u siebie na Ojczyźnie rzydokomunę. Jak pan myślisz, Nowopolski, kogo wciągamy na tej pierwszej dziesiątki?
  Vucic jako model współczesnej demokracji globalistycznej
 • Cielsko i tak zgnije...
  Już niebawem i m p f e r a t o r Bill Gates zrobi panu, panie Pasjonat, taki zastrzyk, że pan pan zamiast lotosu będziesz srał w pampersa. A potem pan odwalisz kitę. Warto to się tak katować dla tych paru lat wśród pandemitów?

  Dziewuchę byś pan se znalazł młodą i napaloną, tłustej karkówki z grila podjadł, wódeczką przepił. A pan niepoważnie w majtkach jogi uprawiasz. Wysoka jest cena tego pańskiego zdrowia.
  60-lecie urodzin - rekordy życiowe i brak bólów...
 • Miło mądrego poczytać...
  Niechby tak pan Nowopolski napisał i podzielił się swemi przemyśleniami, czego oni właściwie chcą, owi pandemici? O co im kaman? Jak cel albo cele osiągnąć zamiarują?

  Bo spacyfikować gojów to nie sztuka, oni to by w rękaw sobie charkali i ryje szmatami okrywali zaraz na pierwszy sygnał państwowej TV. Co akurat nie jest takie złe, bo tutaj, na obczyźnie, gdzie nas akurat los i Opatrzność Boża zaniosły, kobity takie więcej szpetne są, w dodatku grube i często koślawe. Dobrze, że pokrowce nakładają, niechby i przy spółkowaniu ze swemi konkubentami oblicza swe kryły. No i nie trącają nas teraz zadami podczas zakupów przy kasie, ino dystans karnie trzymią.

  Z pacyfikacji cywilów to rzyd-pandemita profitu mieć nie będzie. A jeszcze ich na utrzymanie brać musi i kredyty dawać, podczas gdy goje po domach swych się wczasują. A że kredyty i tak już niespłacalne są, te państwowe, to co nam to za różnica, czy jeszcze bardziej niespłacalne będą. Rzydki tej kasy i tak już nie ujrzą. Widać więc, że nie o pacyfikację i nie o wstrzymanie gospodarki im chodzi. Musi inny, ukryty cel mają.

  Apokalipsa też jeszcze, niestety, nie nadciąga. Pewne znaki były, owszem, ale średniej jakości. Rzydzi masowo się nie nawracają, jak napisane było, a i ucisk zapowiedziany, jaki nam w dniach ostatecznych aplikować mają, też całkiem do zniesienia jeszcze jest. Tak, że na koniec świata poczekać przyjdzie.

  Szczepionki, jeśli chcą nam je wtrynić, czy to jest dobry biznes? Tyle zachodu o kilka miliardów? Niechby i zrobili se na jesieni następną pandemię, to i tak kasa im się nie zwróci. Wirusy wychodować, świadków zgładzić, tysiące ludzi przekupić - toż to już nasz skromy biznesik, któren my tu sobie na obczyźnie po cichu kręcimy, lepszy ROI posiada.

  Nie, panie Nowopolski, inne cele pandemici mieć muszą. Jako żołnierze, co prawda obecnie rezerwiści, zamiar wroga znać musimy, inaczej dyskomfort nam doskwiera. Co pan myślisz, Nowopolski, jaki prawdziwy cel im przyświeca?
  Koronawirus a latyfundia kresowych królewiąt
 • Drogie toto?
  A bo to warto o porażkach naszych antenatów czytać? Wspomnienia loserów? Powiew ze śmietnika historii? Co nam dobrego z takiej lektury wyniknie?

  Ciekawość, czy pan ksiąźkę ze szmatą na gębie edytował, zgodnie z aktualnie obowiązującym u was na Ojczyźnie prikazem. Taki zamaskowany bojownik o wolność Narodu.

  Klęska waszego pokolenia, tej mielonki i nawozu naszej polskiej historii, jest tak zupełna i wielowymiarowa, że aż miękną nasze serca żołnierzy rezerwistów. Tak, jakby człowiek Hioba na kupie gnoju siedzącego widział, albo Łazarza na krótko przed głodową śmiercią, gdy mu psiska wrzody lizały. Z litości czystej chciałoby się książkę nabyć (jakby drogo nie było). Niechby autor podał IBAN i namiary.
  Napisałem książkę