Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Pan podporucznik

 • Chędożyć potrzeba...
  Kapral mój, konfident, na jednostce przygranicznej ongiś, to wszystko wydupcył. Od Ukrainki, po klacz z państwowej stadniny. Ale potem się ożenił i ustatkował. Tera to ino z żonką swą używa, ale ino w dnie niepostne. Nie chce mu się ciągle z tych samych grzechów przed mszą spowiadać.

  Musisz więc, panie Wojtas, te dziewuchy dzikie sam obrobić. Znajdą potem może ostoję w szczęsnem porcie małżeństwa z jakimś głupkiem. Warzyw pan sobie podjedz, mlekiem popij, witaminę c pan łyknij. I jakoś pan podołasz robocie. Bo jak nie pan, to kto te szmaty ogarnie?
  Jak zakończyć strajk kobiet?
 • @dr nowopolski 21:46:52
  Znaczy, jak zawsze. Samemu trzeba wszystko robić, jak kiedyś na jednostce było, a starci z zapiecka krytycznie spoglądać będą.

  No nie, panie Nowopolski, właśnie piszczy Galilejska Fletnia, planeta cała słyszy, a pan co? Jakiś rok żywota marnego możesz pan dla siebie ugrać, ale w kagańcu i w upodleniu.
  A u nas pan masz szansę. Wiecznie żyć pan i tak nie będziesz.
  Nowa normalność w globalnej psychuszce
 • Psychuszki są też dla ludzi...
  Za coś cudownego poczytujemy sobie, my rezerwiści na wygnaniu, gdybyż nam z panem, panie Nowopolski, na jednej zonie w psychiatryku kiblować przyszło.

  Bo jak już nas razem osadzą, to przynajmniej w doborowej kompanii będziemy. Nareszcie będzie wiadomo, kto swój, a kto chuj. Kto kapusta, a kto kamrat. Takie sprawy rozeznasz pan ino pod celą, na wolności wrogowie albowiem mocno się kamuflują.

  A i czas będzie na dyskusję i na warcaby, wiela się od pana nauczyć można, wiedzę pan masz, tajne komplety pan opracujesz i nas podszkolisz. A my pana też wspomożemy, jak trzeba będzie, to pana przed klawiszami, czy tam sanitaruchami, obronimy. Odpoczniemy trocha, odsiedzimy do wiosny, a potem wypad z łagru, szpitale dobrze pilnowane nie są.

  Na wolności wreszcie wiadomo będzie, kto wróg jest. A z tą świadomością, łatwiej partyzantkę prowadzić. Bezpośredniem i oczywistem wrogiem staje się właśnie władza, odkrywa się coraz bardziej, i już nie 'żydy' i nie 'wall street" ale konkretne, żywe ciule z imieniem i nazwiskiem nas pacyfikują, Frau Adolf Merkel i rebe Morawiecki na ten przykład. A my to dobrzy we wrogów eliminacji jesteśmy, gdy już się ukażą. Robimy to, nie chwalący, profesjonalnie. Z pana głową, Nowopolski, i z naszem doświadczeniem, można fajnie podziałać i na kartach historii ludzkości się zapisać. Kto wie, może nawet Virtuti nadadzą kiedy.

  Wczoraj, na Helmutowiźnie, bundestag przegłosował zniesienie konstytucji. Całkiem, jak za Adolfa w 33 roku było, cała władza spoczęła w rękach ichniego ministra zdrowia, pedała Spahna, który może teraz wszystko. Ichni prezydent Steinmeier klepnął ustawę po paru minutach od ustanowienia. Teraz mamy tu dyktaturę, a to wszak świetna okazja do walki o wolność. Właśnie w takich sytuacjach światowych wykuwa się stal i dają medale. Nareszcie mamy stan wojny totalnej, zawsze tak chcieliśmy. No i jesteśmy po jasnej stronie mocy, panie Nowopolski. Cóż nam, żołnierzom, więcej do szczęścia trza?

  Pan da znać, Nowopolski, na priv, czy pan do kompanii przystajesz. Ale po prawdzie, wielkiego wyboru pan i tak nie masz. Nie obiecujemy zwycięstwa, lecz chwałę i fun. Mamy tez sporo wódki, fajne kobitki i bazy prawie na każdem kontynencie. I nie żegnaj się pan z rodziną wylewnie, po co się za siebie oglądać, nie bądź pan jak żona Lota. Zadania czekają, jutro pierwszy briefing, wchodzisz pan?
  Nowa normalność w globalnej psychuszce
 • ...rynek pracy się otwiera....
  Weteranów będą wkrótce na Ameryce potrzebować. Takich, co mają taktykę walk miejskich przećwiczoną i wycyzelowane do perfekcji metody szturmowania klatek schodowych, piwnic i poddaszy.

  A i takich, którzy umią rozproszoną siłą jednego plutonu kontrolować z dachów całe wielkomiejskie dzielnice, a tylko za pomocą snajperskiego kunsztu.

  No i takich najemników potrzebować będą, co to juchy i bebechów na trotuarach obrzydliwi nie są, i owszem, swojskiego, słodkiego odóru krwi, strachu i szczyny zwyczajne od maleńkości som.

  Na jednostce u nas kapelan na niedzielnych kazaniach prawił, że najgorsze pogany, lewaki, żydy, ekologi, pedały i demokraty dopiero na śmierci łożu się nawracją. Wcześniej to im się nie chce. No to tak kombinujemy z kolegami rezerwistami, że im dopomożemy. Jak czas pozwoli, dobijać się toto będzie, gdy się wpierwej przeżegnają, jeśli umią. A i municję mamy poświęconą jeszcze przez samego arcybiskupa, co nam kiedyś na jednostce nalot zrobieł. Aż za wiela zachodu dla tych amerykańskich negrów i ciot, pewnie i tak im w zbawieniu duszy nie pomoże.

  Wiela tego żołdu nie chcemy, żeby ino na życie skromne starczęło, i żeby dzieckom do Ojczyzny na komunię coś podesłać. Wódkę dobrą sami se upędzimy, kobity też we własnem zakresie przygadamy. Tak ze 20$/h to przecież dobra cena. Radzimy szybko się u nas meldować, za tydzień podnosimy stawki.
  Czas szeryfów w USA - reakcją na skalę fałszerstw
 • Jak mondry, to i bogaty...
  U nas po wioskach tak mawiali ludzie, ze jak kto mondry to i bogaty, a jak gupek, to i biedny. Brutalna to prawda, ale w ogolnosci pasuje do rzeczywistosci.

  A najbogatszy, czyli najmadrzejszy komputer to na dzien dzisiejszy "Aladdin", za pomoca ktorego firma BlackRock wszystkie gieldy swiatowe kontroluje i dziennie miliardy zarabia.

  Pan GPS nie ma wiela pieniedzy, pewno nawet glupiego miliona dolcow nie ma na koncie. A my tu podobnie, w naszem kolku same dziady, niektorzy z nas emigrantow to nawet i konta nie maja, bo im komornik zajal za podatki lub zalegle alimenta. Tak i od razu widac, ze gupki z nas, co tam prawde smutna w bawelne owijac. Nawet i procesor na starej komorce wiecej inteligencji posiada.
  Czy komputery mogą być mądrzejsze od ludzi?
 • @zadziwiony 22:58:04
  Stany w tem roku zadłużyły się na 4 biliony dolarów. W bilionach naszych, nie podług anglosaskiego słownictwa. Dług państwowy zbliża się im do 30 bilionów. Większość tutejszych blogerów nie potrafiłaby zapisać poprawnie tej liczby w postaci ekspotencjalnej.

  I tak jakoś dziwnie Trampek nigdy o pieniądzach nie mówi w swych kampaniach wyborczych. Chyba sytuacja finansowa Stanów nie interesuje go wcale. Krytykę finansowego systemu ma zakazaną widocznie.

  Oni mają taki plan: Wygenerować ile wlezie fiducjarnego, dłużnego piniądza, potem zrobić lockdown i sprowokować nędzę i głód. Potem dać ludziom zapomogi łaskawie i oddłużyć państwa za pomocą hyperinflacji. Potem wprowadzić centralny, digitalny piniądz i zlikwidować gotówkę. Spełnią się wtenczas słowa ewangelisty, że bez kenkarty nic pan nie kupisz, ani sprzedasz w ostatecznych czasach.

  I tak próbują tuszować machloję od lat ponad 100 trwającą. A Trampek milkliwy dziwnie jest na te tematy. Jeśli ma plan jakiś tajny, to dobrze się z niem kryje.

  Pan poeta Wojaczek napisał, że zawsze ktoś w końcu musi wynieś z izby wiadro ze szczynami, bo się przelewa i śmierdzi. Czy to Bidon skoczy z wiaderkiem, czy Trampek, jakież to ma znaczenie. Któren tam z nich ten "global reset" uczyni, co nam to za różnica.

  Nie podniecaj się pan więc za bardzo tymi ichniemi wyborami, palpitacji jeszcze pan dostaniesz. Lepij już kobicie okna umyć na święta dopomóż.
  Korzyści z wygranej Bidena
 • Kobitki mądrzeją. Wystarczy je ino negra prąciem postraszyć...
  ...są widać i dobre strony BLM i Antify, socjalistki gminnie teraz ku Trumpowi prą.
  I'm voting for president Donald Trump
 • @staszek kieliszek 05:44:24
  Na turystów nie liczyłbym w najbliższej dekadzie. Już raczej na uchodźców z Europy.

  My też, ja nas tu zaczną przymusowo wyszczepiać lub po łagrach kwarancianych zamykać, to spadamy zaraz na Stany. W najgorszym wypadku drogą północną, przez Irkuck i Cieśninę Beringa, mamy już w busie zimowe opony nałożone.

  Ale kasy to pan na uciekinierach nie zarobisz. My to jeszcze mamy trochę kryptowaluty na czarną godzinę oraz dysponujemy dyplomowaną wiedzą fachową z zakresu obronności. Ale inni to wyruszą na marsze śmierci bez takiego kapitału. Nie będzie ich stać na luksusy na pańskim condo.

  Broni automatycznej warto by dokupić, jak pan masz kasę do wydania. Ostre psy zachodować i mięsem świeżem wykarmiać, może być królicze. Ale na dłuższą metę na swej posesji pan się i tak nie ostoisz.

  Zdigitalizują panu emeryturę i kupisz pan ino to, co one przyzwolą. Na internet panu nie przyzwolą. Jako bogaty właściciel jesteś pan dla każdej władzy niewygodny, rozkułaczą pana i zglajśszaltują.

  Ale na Trampka warto i tak zagłosować, da to panu parę tygodni wytchnienia i może nawet spokojne, ostatnie już, święta Bożego Narodzenia.
  Wyborczy Finisz Trumpa i Bidena-widziane z USA
 • A ile ma działek przeciwlotniczych?
  Pewnie ten korab nieuzbrojony jest. Jakby co, gdy szkop nadpłynie znów, by Wolne Miasto sobie odbić, to się toto przy wejściu do portu zatopi, by trasę morską zablokować. Szkoda tylko tego ekranu dotykowego, ale może da radę wymontować ten cud techniki przed zatopieniem jednostki.
  MAMY NOWY STATEK ZODIAK II A BĘDZIE PLANETA!
 • @Nibiru 21:04:05
  Bystrzacha z pana, Nibiru.
  Pan Mańka posiada już, jak każden Amerykanin, mocą ustawy, która 30 czerwca została przedłożona ichniemu amerykańskiemu kongresowi i która będzie za parę dni klepnięta, konto w centralnem banku, gdzie mu będą punkty socjalne wypłacać w FEDcoinach.

  Plan mają sprytny taki: Najpierw masowy "quantitative easing", czyli wpompować jeszcze dodatkowe miliardy w upadający system finansowy, potem lokdałnik i masowe bezrobocie i kaszana i negry głodne na ulicach, potem "kasa z helikoptera" czyli zapomogi dla głodujących, potem hiperinflacja, by oddłużyć kraj. W międzyczasie likwidacja gotówki i FEDcoiny.

  Czy Trampek czy Bidon, lepszego planu nie będzie. Megakorporacje, Blackrock, Vanguard, Apple, Google i te takie na nic innego nie pozwolą. Pan Mańka i pan kieliszek będą już wkrótce zbierać punkty, zamiast piniędzy i przejdą na państwowe utrzymanie. Wybory zostaną wygrane w każdem wypadku.
  Wyborczy Finisz Trumpa i Bidena-widziane z USA
 • "WSZYSTKIE WULKANY NA ŚWIECIE UAKTYWNIAJĄ SIĘ..."
  ... to nie warto zakladac opon zimowych?
  aborcja ma być zła, a ksiądz generał wojska dobry?
 • Dobrze, że to chłopak...
  Dziadku Wojtasie! Ja bym twoje wnuczę
  Przyszłymi jego zabawkami bawił.

  Wcześnie mu ręce okręcaj łańcuchem,
  Do taczkowego każ zaprzęgać woza,
  By przed katowskim nie zbladnął obuchem
  Ani się spłonił na widok powroza;

  Maseczkę wcześnie mu zakładaj,
  pampersa załóż mu na buzię,
  Niechaj się chłopcze przyzwyczaja
  I będzie jako nowo-ludzie.

  P.S.
  Gratulacje od naszego kółka!
  No i zostałem dziadkiem
 • Kto jutro smętarza nie nawiedzi...
  ...niech w duszy swej zna, że nie nasz. Grzech i poodłość jednocześnie.
  Prośba
 • Industrializacja 4.0
  Reset resetem, wszystko prawda. Pan doktór Nowopolski jak zawsze w formie. System finansowy im się sypnął, tym razem dokumentnie. Choć dokładnie to nie wiadomo, na czem ta wsypa polega, bo też zrozumienie tych finansowych machlojów jest mniejsze pośród ludu, niźli umieralność na tego tam wiruska.

  Nie wiadomo też, czemu ma być akurat "reset", bo to wszak oznacza start od nowa. Czyli, że ta sama hucpa, którą rzydki zaczęli ponad sto lat temu, licząc od powstania FEDu, i która zajmowała kreacją dłużnego piniądza ( śp. pan nikander dobrze kiedyś wyjaśnił, co to oznacza), zacznie się od nowa.

  O resecie więc wcale mowy być nie może, lichwa jako plan biznesowy przestała funkcjonować, ponieważ każdy jest na setki lat zadłużony u kilku w sumie osób. Coś nowego muszą wymyśleć, czyli digitalny piniądz centralnie sterowany.

  Taki system to myśmy już na szkole podstawowej mieli, za dobre zachowanie pani nam punkty przyznawała. Albo odbierała. Już wtedy człowiek był zawsze na minusie, taka karma widać.

  Piniądz jest, jak wiadomo, równoważnikiem pracy, Wieprzek utuczony więcej kosztuje, niźli prosiaczek, narobić się albowiem trzeba, by gadzinę utuczyć.Ten nowy digitalny piniądz nie będzie już wcale miał pokrycia w pracy, ale w naszem zachowaniu socjalnem. Pokorni idioci staną się bogaci (wyśmienite perspektywy dla "stręczyciela pantalonów"), ale szybko padną od przymusowych szczepionek.

  Nie każden też zauważył, że dokonuje się nam właśnie rewolucja przemysłowa, czwarta już. Do roboty coraz mniej chłopa trza. Kierowców zlikwidują, bankierów po okienkach już zlikwidowali, obsługa na makdonaldsach automatyczna, robot już dziś plastikowe chamburgery wozi. Na budowie u nas automat szalunki kładzie, inny automat tynki lepi. Piwko po robocie drona może dowieźć, taki system mamy już na mieście Kolonia. Nauczycieli z powodzeniem da się apką zastąpić, tak jaki i lekarzy, i tak nikt się nawet nie zorientuje. Za parę lat będzie roboty dla może 10% chłopa, pan Ernst Wolff, niemiecki ekspert, mówi, że dla 20%.

  Te pozostałe 80% na garnuszku będzie państwowem, stąd takie parcie na depopulację. Właśnie kombinujemy w gronie kolegów, jak by tu i kasę za darmo dostać i nie dać się zdepopulować. Może jak zaduszkowego bimbru się łyknie, jaki pomysł wpadnie, jak system nieludzki przechytrzyć...
  Druga fala pandemii, czyli koniec Ludzkości na horyzoncie
 • @Pan podporucznik 11:53:42
  Kto jutro grobów Przodków nie nawiedzi a pojutrze wraz z przyjaciółmi irodziną wódki za dusze czyśćcowe nie chlapnie, ten nie Polak.
  Prośba
 • Pirdolić zakazy faszystów, na groby przodķów tłumnie ruszyć!
  Jakby wioska lub miasteczko całe szykany reżimu zignorowały i normalnie, jak na chrześcijan przystało, na cmentarz o umówionej godzinie poszło, to wszystkich nie spacyfikują. Wielu was jest, Rodacy, więcej, niż myślita.

  A ich mało. I boją się coraz więcej, psie krwie milicje. Tak, że jutro po mszy na cmentarze, kij bejzbolowy można dyskretnie pod płaszczem schować, jak kto ma długi nóż kuchenny to też zabrać.

  Jesteście panowie w ciemnej dupie, a ten cały rowszan właśnie wam proponuje, by się w niej wygodnie urządzić.
  Znicz i zapałki można oczywiście zakupić, łatwiej będzie butelki z benzyną przypalać.
  Prośba
 • Gdyby tak panowie Opara i Tymiński...
  Chybaż nikt inny się nie objawi. Pan Opara na antypodzie siedzi i duma, jak Wołodyjowski u kamedułów. A pan Tymiński też się do walki nie pali, kaskę podlicza. Jestże możliwem, by to któryś z nich Ojczyznę wyratował?

  Gdybyż jednak w nich właśnie mąż stanu miał się objawić, z dawna wyczekiwany, to my za niem jak murem. Nadchodząca zima będzie długa, i miejmy nadzieję, że krwawa.
  Obaliłem rząd Mazowieckiego w 90 roku
 • @morgan 19:24:07
  "stroiciel pantalonów" przynajmniej nie udaje swojaka. To zawsze lepiej, niż ci wszyscy tutejsi fałszywcy, obojga płci, którzy nagle, w czas próby, okazali się zwolennikami pandemii i noszą tera gorliwie podwójne "maseczki" i nas denuncjują.

  A ten cały "stręczyciel baleronów" od razu opowiada się po ciemnej stronie mocy. Głupota mniejszem grzechem jest, niźli przewrotność.
  Obaliłem rząd Mazowieckiego w 90 roku
 • Panie Tymiński, jeszcz raz pan zawalcz!
  Jakbyś pan na Ojczyznę zjechał i zadziałać zechciał, to znalazłaby się grupka ludzi wspierających, a wszystko dobre kamraty często z doświadczeniem frontowem.
  Obaliłem rząd Mazowieckiego w 90 roku
 • Ależ się uwijają....
  Gdy jednego trola się zagłodzi, zaraz nasyłają tuzin następnych. Ciekawe, ile taki np. "stręczyciel parafianów" na rękę od wierszówki bierze? Regularnie aby wypłacają?

  Nam tutaj u Niemca 25 jewro na godzinę dają. Do tego darmowy barłóg w budowlanem kontenerze. Dobrze jest, zwolennicy pandemii na wielkobudowy wstępu nie mają. Od biedy można do wiosny przetrwać i stan konta podreperować. Obojętnie, w jakiej walucie, jewro, krypto, czy punkty socjalne.

  A do wiosny pewnikiem wielu z was nie doczeka, wytrują was szczepionką i innym syfem. No szkoda, ale lajf is brutal. Daliśta się spacyfikować, biedne cywile, to mata faktycznie przechlapane. A nie próbujta na ogrórku pod jabłonką oszczędności zakopywać, ani w ścianach za szafą złota zamurowywać. Potem ino kłopot jest, te dobra odzyskiwać.

  Umierając, postarajcie się konać w miejscach ogólnodostępnych, żeby wygodnie można wozem utylizacyjnem podjechać i wasz zewłok w sterylny dół z wapnem na kupę zwalić. Nie jest łatwo, ale czas do tyłu cofnęli tera łaskawie, dni męki zostały więc skrócone...
  Mamy przechlapane