Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze p..p

 • @Mirnal
  Zabiera się Pan za tematy, o których nie ma Pan bladego pojęcia. Słyszał Pan może pojęcia: "wolny rynek"? "konkurencja"? To te mechanizmy powodują, że przedsiębiorca, który stosuje nieuczciwe metody jest eliminowany z gry. Nie ma potrzeby tutaj angażowania Państwa i wdrażania jakichkolwiek uregulowań. Klient zawsze wybierze tego - jak to Pan mówi - "przyjaznego".
  Tabakiera dla nosa, czy odwrotnie
 • @Pluszak 17:15:14
  DZIĘKUJĘ :)
  Domniemanie niewinności – powrót „z krainy 404”
 • A jak NE szanuje prawo?
  "Art. 42 ust. 3 Konstytucji RP stanowi, że każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu."
  Kilka razy przesyłano do Państwa prawomocny wyrok sądu w sprawie jednego z blogerów. Przez wiele miesięcy proszono Was o ingerencję. Osoba, której prawomocny wyrok udowodnił winę, w żywe oczy sobie kpiła i kpi do dzisiaj i z wyroku i z prawa. A NE to popiera. Dopiero po wielomiesięcznych prośbach zareagowaliście, zabraniając tej osobie podawania pełnych danych Pani, która jest przez przez tego blogera od przeszło czterech lat prześladowana, oczerniana i nękana. Wasz portal NE kpi sobie z prawomocnych wyroków, faktów, że przeciwko komuś toczy się sprawa karna. Ów bloger jednosoobowo sponiewierał prawomocny wyrok sądu, sędziego z nazwiska obraża (na portalu NE) również, Adwokata z nazwiska obraża i oczernia. Nie wspiera się żadnymi opiniami autorytetów, żadnymi dowodami. Manipuluje słowami, faktami, tak aby wszystko pasowało do jego wersji. Podobno nie można spamować. A jak potraktować dziesiątki tekstów na NE tego człowieka, wciąż na jeden temat? Pomawiające i oczerniające kilka osób?
  Nie dziwi mnie konflikt na NE. Po naszych kontaktach z adminami NE, niestety muszę powiedzieć, że nie szanujecie ani ludzi, ani prawdy. Pozwalacie na krzywdzenie, nawet wówczas, gdy przedstawione są argumenty i dowody na to, że ten ktoś kto prosi o pomoc - ma prawo o nią prosić.
  Domniemanie niewinności – powrót „z krainy 404”
 • @Mirnal 15:28:00
  i jeszcze odpowiedź na pana pytanie, czy można czytać lub kopiować z NK bez logowania? Proszę spróbować to zrobić. Jak się panu uda, wycofujemy sprawę z sądu. Słowo honoru!
  Magdalence Lance wskazuje drogę
 • @Mirnal 15:28:00
  pan dalej nie rozumie. My wiemy że pan NIE BYŁ ZALOGOWANY na Naszej Klasie tej nocy. Rozumie pan co ten fakt oznacza? NIE LOGOWAŁ się pan na Naszą Klasę 1 lutego 2009, a skopiował pan tekst z naszej klasy i wkleił na swój blog w salonie24. Wytłumaczenie takiego stanu jest tylko jedno, że pobrał pan tekst z Naszej Klasy będąc zalogowanym jako kto inny niż Naleziński. Żaden Naleziński nie logował się na Naszą Klasę w nocy 1 lutego 2009 roku.
  Pobranie listy logowań z nocy 1 lutego 2009 o admina NK jakie są zapisane w logu będzie tylko formalnością, panie mirnal. Przygotowane już czeka.
  Magdalence Lance wskazuje drogę
 • @Mirnal 13:33:52
  no widzi pan, pan pisze, że "kto uważa, że pisałem jako JK jest idiotą" (czyli ubliża pan nie mając argumentów) a ja mówię: proszę oto dowód:
  https://docs.google.com/file/d/0B6mEDTBw_SViTFVHN2tVVFhjY1U/edit
  Nie będę publikować prywatnej korespondencji od admina KIP, ale jak trzeba będzie to przedstawimy ją w sądzie. Admin KIP był zniesmaczony pana postawą.
  Jeśli chodzi o logowanie: już wiele razy tłumaczyłem, ale pan ma najwyraźniej problem ze zrozumieniem. W nocy 1 lutego 2009 roku pan się NIE LOGOWAŁ na portal Naszej Klasy, ale jakimś cudem pobrał pan tekst z Naszej Klasy i wkleił u siebie na blogu w salonie24. I to jest przedmiotem badania. To będzie pan musiał wyjaśnić sądowi. Jakim cudem skopiował pan tekst z Naszej Klasy, skoro NIE LOGOWAŁ się pan na ten portal???? a że skopiował pan ten tekst, to nie ulega wątpliwości, bo pojawił się na salonie24 w pana blogu. Aby dodać pikanterii sprawie, tej nocy na Naszej Klasie był cały czas zalogowany Jacek Kawalec, który z Dominikiem "rozmawiał" w temacie skopiowanego z NK tekstu i wklejonego do pana blogu na salonie24. Już rozumie pan dlaczego jesteśmy spokojni o ostateczne ustalenia do kogo należało konto Jacka Kawalca?
  Magdalence Lance wskazuje drogę
 • @Mirnal 09:16:14
  "Chłopie, wyobraź sobie, co będzie, jeśli sąd uzna, że nie pisałem jako JK"
  o to jesteśmy wszyscy spokojni. Są dowody i to one pana obciążają. Sąd nie uzna inaczej niż to wynika z dowodów. A to że każdy oskarżony zaprzecza swojej winie, to też jest norma. Pan kwestionuje dowody i to też jest normalne. Bo co innego ma pan robić jak od czterech lat swoje świństwa próbuje pan ukryć oskarżając Bogu ducha winną osobę. Więc spokojnie. Dowód, plus lista pana logowań z dnia 1 lutego 2009 na portale NK i salon24 i będzie po sprawie. I pewnie pan się spodziewa, że o wnioskach z analizy udokumentowanych faktów zostaną powiadomione wszystkie osoby, które pan wciągnął w tę sprawę.
  Magdalence Lance wskazuje drogę
 • @Mirnal 09:58:02
  Ponownie publikuje pan tekst z prywatnej korespondencji. Obraża pan sędziego, obraża pan Polskie Sądownictwo ignorując prawomocny wyrok sądu. Jeśli doszukał się pan szantażu w tej informacji do KIP, to tylko świadczy o pana chorobliwym wręcz interpretowaniu faktów i doszukiwania się teorii spiskowych w normalnych procedurach. Mając prawomocny wyrok każdy ma prawo żądać jego wypełnienia. Tak stanowi praworządne państwo. I żaden rozrabiacz tego nie zmieni.
  Administrator KIP bardzo ubolewał nad pana postawą. Chciał panu dać szansę na rozmowę, a pan wykorzystał to w walce przeciwko Pisarce i adminowi KIP, bo jemu pan naubliżał. Pan się naprawdę doigra.
  Magdalence Lance wskazuje drogę
 • @Mirnal 22:06:53
  Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na drobiazg. Wymiana maili między Pisarką, a administratorami KIP oparta była o PRYWATNĄ korespondencję, do której pan w żadnym razie nie miał prawa. Opublikował pan tę korespondencję w Internecie, łamiąc Konstytucyjne prawo do tajemnicy korespondencji. Posiłkuje się pan tą korespondencją (przypominam, że pan nie ma do niej prawa), w składaniu FAŁSZYWYCH oskarżeń. Panie mirnal, czy pan zdaje sobie sprawę, w co pan się pakuje. Uznał pan, że atakowanie Pisarki odsunie od pana podejrzenia. Ale to tak nie zadziała. Popełnia pan kolejne przestępstwa, za które przyjdzie czas, że pan zapłaci. Za wszystko będzie pan rozliczony. Przykro mi, ale to na pana własne życzenie.
  Magdalence Lance wskazuje drogę
 • @Mirnal 22:06:53
  coś panu szwankuje pamięć. Składał pan oskarżenie wzajemne, które panu odrzucili i składał pan doniesienie do prokuratury, które też panu odrzucili. I to co teraz pan złożył, to też panu odrzucą. I to byłoby dla pana szczęśliwe zakończenie tego epizodu. I pan wie dlaczego.
  Magdalence Lance wskazuje drogę
 • i co z tego?
  nie pierwszy raz podaje ją pan do sądu i zawsze odrzucają pana oskarżenia. Jak jeszcze wyjdzie na jaw, że oskarżenia są fałszywe, to nie chciałbym być w pana skórze.
  Magdalence Lance wskazuje drogę
 • @Mirnal
  Nienawidzimy ludzi, którzy dociekają prawdy, prawda panie mirnal? a o tej nienawiści do Pisarki świadczą komentarze na portalu Afer Prawa, gdzie jest jest ona wyzywana od świńskich ryjów, kucht, gdzie w sposób niewybredny, żeby nie powiedzieć chamski, jest komentowana jej twórczość, gdzie jej dzieci nazywane są bachorami, gdzie jest straszona, że będą setki tysięcy ulotek rozrzucone w Trójmieście szkalujące ją. Informuję pana, panie mirnal, że w ramach sprawy karnej, ten wątek również będzie poruszony i zostanie złożony wniosek o ustalenie autora tych wypowiedzi. Zapewniam pana, że nowoczesna technologia poradzi sobie nawet z serwerami umieszczonymi poza granicami Polski.
  Jak szybko przedawnia się zniesławienie w internecie?
 • @Mirnal 12:45:16
  jeszcze jedno. procedur też pan nie zna. żaden sąd nie będzie badał tej samej sprawy w dwóch rozprawach.. Ło matko!! pan naprawdę pcha się w poważne kłopoty. Niech wreszcie pan opanuje tę swoją furię i chęć krzywdzenia i zacznie racjonalnie myśleć. To taka moja dobra rada.
  Jak szybko przedawnia się zniesławienie w internecie?
 • @Mirnal 12:45:16
  co pan znów kłamie?!? Pisarka niczego nie przegrała! po prostu biegła od językoznawstwa złapała się na pana kłamstwa, zabawiła się w sędziego i zaczęła ferować wyroki. A sędzia sprawy karnej, aby szybko skończyć sprawę (bo już wpłynęła skarga na przewlekłość) przyjęła bzdurne stanowisko biegłej jako swoje i wydała wyrok, który bez problemu został uchylony, bo miał tyle uchybień, że aż WSTYD! Niech pan nie kłamie, panie mirnal. Niech już pan przestanie opowiadać te bajki! przecież na wszystko są DOWODY!
  Jak szybko przedawnia się zniesławienie w internecie?
 • DOWÓD
  https://docs.google.com/file/d/0B6mEDTBw_SViTFVHN2tVVFhjY1U/edit
  Do tego lista pana logowań na portal naszej klasy i salon24 1 lutego 2009 roku między 23.03 a 24.00 i wszystko wiadomo. I może sobie pan przysięgać że konto JK nie było pana, dowody świadczą zgoła o czymś zupełnie innym. I to dowody mają wartość w sądzie, a nie pana zapewnienia!

  Kłamie pan, że wyrok w sprawie cywilnej zapadł na podstawie zeznań co do pana korzystania z fikcyjnego konta. W tej sprawie ta kwestia nie była w ogóle brana pod uwagę. Wyrok do wglądu. Kłamie pan wciąż i wciąż!
  Poza tym Pisarka pana o nic pana nie pomówiła! to pan, jako mirnal (MN) jej ubliżał i obrażał. Dowody w aktach sprawy. Prosiła pana, aby pan przestał. Pan drwił i kpił. Administratorzy wyrzucali pana obraźliwe teksty, a pan je umieszczał na nowo! pan jako MN, a nie JK. Nie jest pan rozliczany za ŻADNE słowa, które pan pisał z fikcyjnego konta. Tylko i wyłącznie za swoje! niech pan nie kłamie!
  dopiero jak włączył się adwokat pisarki, dopiero się pan opamiętał. Zaczął pan gorączkowo szukać o co by się tutaj przyczepić do Pisarki. Znalazł pan stwierdzenie, że konto JK jest pana. Nie wiedział pan, że Pisarka ma na to dowód, że zauważyła pana gapiowskie zalogowanie na fikcyjne konto i przypuścił pan na nią swój nikczemny atak. Dwa lata nikt nie prostował pana kłamstw, bo nikt nie spodziewał się, że sąd będzie sprawę rozpatrywał wiele lat. pan przez te lata nęka i dręczy uczciwą osobę. Blisko 500 oszczerczych tekstów w Internecie i niezliczona ilość donosów. To żadna retorsja tylko próbuje pan po prostu zakrzyczeć PRAWDĘ! Po dwóch latach został pan powiadomiony, że został pan przyłapany na zalogowaniu się na swoje fikcyjne konto, że jest na to dowód. Liczyliśmy na opamiętanie pana. Nic z tego. Brnie pan dalej w te swoje kłamstwa. panie mirnal, na co pan liczy? że sąd zignoruje DOWODY i FAKTY, a oprze wyrok na pana zapewnieniach??????? dopiero wesoła byłaby sprawiedliwość, gdyby wyroki były wydawane na podstawie zapewnień oskarżonych.
  Są dowody i jak mówiłem, będzie pan osądzony na podstawie dowodów. I będzie WIELKI WSTYD!
  Jak szybko przedawnia się zniesławienie w internecie?
 • @Mirnal 18:43:35
  panie mirnal pan złożył blisko 500 różnych tekstów donosów i doniesień. nikt się nimi już nie przejmuje, a w urzędach lądują pewnie w koszach, bo nikt nie ma zamiaru kontynuować pana pieniackich działań, także otrzymuje pan zawsze odpowiedzi odmowne lub w ogóle nikt panu nie opowiada. Pragnę również zauważyć, że to pan podsyca i ciągnie tę sprawę od czterech lat. Pisarka tylko się broni, prostując pana kłamstwa.
  I nie żartuję, są mocne dowody na to, że pan kłamie. pcha się pan w kłopoty i to poważne. Fałszywe oskarżanie to przestępstwo. Będzie pan osądzony na podstawie dowodów, a nie na podstawie pana kłamliwych oświadczeń.
  STOP. BASTA!
 • @NE
  Te decyzje, to jaskółka, która cieszy.
  Od czterech lat jeden z blogerów NE oczernia bardzo zacną osobę. Sam zrobił coś nieetycznego, złamał regulamin innego portalu i za to, że ta osoba to zauważyła to, próbowała mu wytłumaczyć, że nie zachowuje się ok, przypuścił na nią totalny atak. Ale nie o tym chcę pisać. Chcę napisać o poparciu administratorów dla pokrzywdzonej osoby. NE zachowało się super. I tutaj wielkie dzięki. Zabronili publikować z imienia i nazwiska kłamliwe rewelacje. Pokrzywdzona osoba, nie tylko wygrała proces cywilny, lecz dysponuje dowodami na swoje twierdzenia. Wszystkie dowody zostaną przedstawione na procesie karnym i mam nadzieję, że gdy już będzie ostatecznie, formalnie potwierdzone, że ów bloger kłamał i nękał cztery lata, to zostanie on wymieniony z imienia i nazwiska na tym portalu i na wszystkich innych gdzie skrzywdził oczerniając i dręcząc. Bo to, że sądy nie do końca są sprawiedliwe, to fakt, ale że wiele osób powołując się na ten fakt ukrywa w ten sposób swoje podłości, to jest zupełnie inna kwesta, która jednak powinna być brana pod uwagę. Ów bloger za swoją działalność został wyrzucony z wielu portali (m.in salon24), na innych zabroniono mu publikowania w wiadomym temacie. NE również stanęło na wysokości zadania. I WIELKIE DZIĘKI! jeszcze tylko liczymy na to, że sprawa będzie uczciwie do końca zamknięta: dowody, fakty, wyroki i wielki WSTYD.
  STOP. BASTA!
 • @Mirnal
  Pan wie, że oskarżając kogoś, musi pan to udowodnić. Nie można tak sobie dla zabawy kogoś oskarżać. A sytuacja jest zgoła przejrzysta. Zalał pan internet oszczerstwami i pomówieniami na temat Pisarki. Wysłał pan niezliczone ilości donosów na nią. Ale to ona właśnie ma wszystkie dowody na to, aby wykazać że pan kłamie. Że pan kłamie z PREMEDYTACJĄ! To, że pan twierdzi, że konto Kawalca nie było pana, to nie jest ŻADEN argument. Matka Madzi, też twierdzi, że śmierć jej córki była wypadkiem, a dowody świadczą przeciwko niej. I to na podstawie DOWODÓW będzie sądzona, a nie na podstawie tego co sobie mówi. Oczywistym jest, że ktoś co coś przeskrobał będzie twierdził, że jest niewinny! tym bardziej, gdy tak jak pan,by ukryć swoje podłości rzuca pan oskarżenia na inną osobę! NIEWINNĄ I PORZĄDNĄ osobę. Ale panie Mirnal, tak jak mówiłem, teraz to już tylko kwestia czasu.
  List Otwarty w obronie Grzegorza Brauna
 • @Mirnal 18:37:09
  Niech pan nie kłamie! przeciwko Pisarce nie toczy się żaden proces karny! niech pan przestanie kłamać!
  to pan przegrał jeden proces cywilny i przeciwko panu toczy się kolejny proces, proces karny. I jeszcze jedno: pan ma świadomość tego, że fałszywe oskarżanie jest przestępstwem? na to są paragrafy KK.
  Dowody na to, że konto Kawalca było pana nie pozostawiają cienia wątpliwości. Tupetem, to może ukryłby pan coś w innym zdarzeniu, ale na pewno nie w czymś co zostawiło ślady w zapisach parametrów internetowych. To już jest tylko kwestia czasu, aby zostały wreszcie zdemaskowane pana intencje i wszystkie naganne zachowania.
  List Otwarty w obronie Grzegorza Brauna
 • @Mirnal 11:16:54
  https://docs.google.com/file/d/0B6mEDTBw_SViTFVHN2tVVFhjY1U/edit

  reszta pana stwierdzeń panie mirnal to też kłamstwa.
  Niech pan przestanie oczerniać sędziego Midziaka, dobrze?
  List Otwarty w obronie Grzegorza Brauna