Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Maksion

  • @GPS.65 14:36:00
    Moim zdaniem to co pisze Autor jest zupełnie nie realnie, a na pewno nie z tymi państwami które Pan Ryszard Opara wymienił. Obywatele takich krajów jak Białoruś czy Ukraina muszą dorosnąć, muszą dojrzeć do swojej narodowości. Wielu ekspertów, politologów wręcz uważa, że Ukraina nie przetrwa i musi się rozpaść - tak naprawde dopiero chyba wtedy można by było tworzyć z tą "Zachodnią Ukrainą" Związek Krajów Środkowoeuropejskich. A przyłączenie Białorusi to jak postawić w sali obrad niewidzialnego Putina z kosą ;)
    Znacznie ciekawszymi kandydatami to takiego Związku są po pierwsze: 1) Słowacja, Węgry w dalszej kolejności 2) Czechy (które by musiały dokonać wyboru czy chcą się wiązać z Niemcami czy ze Słowianami, i kraje nadbałtyckie Litwa, Łotwa, Estonia - kolejny etap 3) Rumunia, Bułgaria być może Grecja. I na tym koniec. Kraje byłej Jugosławii i Albanii to wciąż jest kocioł, kocioł który być może już nie wybuchnie ale trzeba bardzo wielu lat by ostygł. Turcja - kraj i naród o tak bardzo bardzo odmiennej kulturze od Europejskiej - że lepiej niech pozostanie sąsiadem z którym trzeba utrzymywać i dbać o dobre stosunki.
    Federacja Słowiańska – WSTĘP - do Federacji Europy ŚRODKOWEJ