Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze PREZYDENT 2020

 • @Daro 13:00:52
  Tu pasowala by demokracja chinska jak ja to nazywan ustuj chinski, na jakies 40 lat pózniej demokracja nowoczesna stworzona przez naukowców i filozofów która dala by realna szanse na rozwój społeczenstw federacji a nie rozwój oligarchów i waskich grup biznesowych taka federacja przetrwala by około 350 lat ale byłoby swietnie jej wzrost gospodarczy w pierwszych 100 latach istnienia byłby nie samowity a dalej to wóz albo przewóz znajac zycie ludzie wybrali by samo zagłade jak to jest obecnie z UE niewidoczna destrukcja i nawet afrykanczycy nam nie pomoga nam czyli zachodnie czesci UE bo znajac historie polska w czasie prawdziwego zagreozenia zostaje sama jak sobie pomysle to cos strasznego naszczescie alternatywa jest taka aby kupic sobie mieszkanie anglii lub usa i w razie czego sie ewakuowac, jestem szczesliwy ale w sumie jestrem szczesliwy ze zyje w erze technologii informatycznych poniewaz gdybym był nie swiadomy prowadzonej polityki rzadu wziołbym widły i poszedłbym walczyc w obronie ojczyzny nie znajac prawdziwych zamiarów mojego rzadu ale dzisiaj wszystko mozna wyczytac obejrzec przemyslec wyciagnac wnioski np. o samo destrukcji panstwa dla swoich interesów, tak wiec wiem ze pokazanie figi z makiem panstwu nie jes zdrada i nadal moge sie czuc patriota który płaci podatki nie wyrzuca smieci na droge lub w las posiada wartosci itd.
  Federacja Słowiańska – WSTĘP - do Federacji Europy ŚRODKOWEJ
 • super
  Chociaz jestem patriota ale ta alternatywa dla UE , USA ROSJI I CHIN, jest super kazdy madry człowiek wie ze krzywizna banana do niczego nie prowadzi i intersy waskiej grupy panstw i ich oligarchów musza sie załamac nawet zdławienie ludzi jest tylko przejsciowe i kiedys zamieszki wybuchna stymulownie zycia publicznego przez UE moze tylko pogorszyc sytuacje. ALE DROGA FEDERACJI jest raczej nie mozliwa poniewaz kraje eurpoy srodkowej sa zabiedne aby przeprowadzic taka inwestycja NAWET stworzenie aparatu słuzb specjalnych byloby niemozliwe chociaz kupuje to i zaczynam dzialac poniewaz zyski gospodarcze były by ogromne ale przy tym UE powstala by na nogi jak i rosja ale oczywisce obecna aparaty czujaj zagrozenie nie zostaly by bierne zamach na mnie znajac z historii byłby murowany ALE KUPUJE TO I ZACZYNAM DZIAŁAC PREZYDENT2020
  Federacja Słowiańska – WSTĘP - do Federacji Europy ŚRODKOWEJ
 • ee
  katastrofa to co sie porobilo pryey tuskolandie to jest pranoja
  Skandal na meczu Wisły.