Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze prof.Rivell

 • Od siebie dodam, że donaldinio jest tak naprawdę tylko marionetką...
  .
  Marionetką, która dogadał się z odpowiednimi ludźmi z byłych służb, dla porządku nazwijmy ich np. "szachistami".
  O owych szachistach z imienia i nazwiska mówił np. S.P. Gen. Petelicki (i powiedział chłopina za dużo).
  Tusk i jego otoczenie kolaboruje z tymi ludźmi, kim są to żadna tajemnica to byli wysoko postawieni funkcjonariusze służb wojskowych i częściowo służb cywilnych. (ich nazwiska znajdują się w zbiorze zastrzeżonym)
  Kudzi tych nazywam dla ustalenia porządku kompradorczykami, czyli wynajętymi przez okupanta sowieckiego kacykami mającymi 1 zadanie sprawować całkowitą kontrolę nad Nami.
  Za takim stanem rzeczy przemawiają fakty, proszę sobie przypomnieć że w momentach kiedy potrzebna była wręcz natychmiastowa reakcja szefa rządu, taka reakcja była ale dopiero po kilku dniach... czemu oficjalnie Donaldinio był albo na urlopie, albo "haratał w gałę"... tak naprawdę towarzystwo z tylnego siedzenia sprawę musi przeanalizować i wydać stosowne zalecenia a to trwa chwilkę.
  Co prawda sowiety sią oficjalnie ulotnili z Naszego kraju, ale zapewne pozostawili tu sporą część ludzi mocno zakonspirowanych itp.
  Za dużo tego żeby opisywać to wszystko w krótkiej notce, więc powiem krótko...Rządzą Nami ludzie, którzy się sprzedali dawno dawno temu - komu a temu kto aktualnie daje więcej, raz są to Niemcy, raz Sowieci, lub i ci i ci, w zależności o jakie interesy chodzi.

  Dlatego jest tu jak jest i obawiam się że nigdy w bliskiej przyszłości lepiej być nie będzie...
  Cóż moi mili te wszystkie partyjki typu PO, czy SLD Ruchy paligłupów czy inne to tylko teatr, nawet PiS jest częścią tego teatrzyku.

  Dlatego uważam, że np. młodzi z Ruchu Narodowego mogą jako jedyni stawić temu kompradorstwu (czyt. sitwie) opór. Ale to za parę lat, jak dojrzeją, i módlmy się aby dorośli, jak modlę się o to prawie codziennie.
  Dronek Tusk uniósł się nad Polską.
 • Widzę, że kluczowa spółka od zawsze opanowana przez agenturę służbową ma sie całkiem całkiem...
  .
  To, że LOT jest miejscem dobrze płatnych posad dla sporej części postsowieckiej agentury wojskowo-cywilnej naszego kraju, wie dziś nawet 5 - letnie dziecko.
  Zawsze tak było, nikt wcześniej i nikt dzisiaj, absolutnie nie przejmuje się wynikami finansowymi tego molocha bez przychodów. Dlaczego?, ktoś zapytał o kompetencje zarządców, he he to mnie rozbawiło, tzw. "fachowcy" jak np. Pani Bochniarz i im podobni peerelowscy pracownicy różnych komunistycznych dziwadeł w stylu "Centrala Handlu Zagranicznego" itp. dziś negocjują nie odszkodowania dla LOT'u ale możliwość prowadzenia dalszego przedstawicielstwa itp.
  Przypomnę tu, że W.cz. Pani Bochniarzowa jest przestawicielem Boeingi'a, jest również koleżanką tych wszystkich dziwnych typków od lat żyjących na koszt LOT'u. To jak kur....a mamy cokolwiek wynegocjować?
  Jak w słynnym powiedzeniu ( i przepraszam z góry za wulgaryzm) "Kur...a kur....e łba nie urwie". Ot towarzystwo wzajemnej adoracji.

  Ciekawi mnie jedna sprawa, co zrobi lub już zrobiła Komisja Europejska w sprawie pułapu wsparcia państwowymi pieniążkami tej firmy, bo jak wiemy w UE jest to bardzo mocno przestrzegana zasada.
  Więc może się okazać że z LOT'em będzie jak ze Szczecińskimi stoczniami.
  Ale, ale przecież LOT jest dojną krową dla ludzi z byłych służb, zawsze nią był.
  Więc teraz co?
  Stocznie, a chuj ze stoczniami, ale LOT..... ciekawi mnie co też teraz szachiści wymyślą, wydoją do czysta i zostawią kłopot kolejnemu rządowi, a może ogłoszą upadłość, za Państwowe założą kolejną spółkę państwową np. LOT BIS i dalej będą ją doić.

  Spokojna głowa już Panie i Panowie z wiodących medialnych ścieków zatroszczą się o to aby stworzyć odpowiedni klimat....

  Oby żyło się lepiej... oby ;_;
  Prezes Potiomkin
 • Kur........a już po nas, i sprzedali nas za kilka srebrników.
  A NARÓD ŚPI.....
  Ludzie obudźcie się, co się z wami dzieje?

  Nic.... cisza.... tak myślałem.... był sobie kiedyś taki WIELKI NARÓD "POLACY" z naciskiem na BYŁ.

  Bardzo mi szkoda, jest mi po prostu bardzo przykro :(
  No nic za 1 może 2 zapłaczecie razem ze mną, ale to już będzie za późno.

  Powtarzam to po raz steny, albo pozabijamy tą zbrodniczą bandę z pod znaku kompradorczyków, albo oni pozabijają Nas - wybór należy do Was Kochani.

  Wzywam do Narodowej kontrrewolucji, do powstania (nawet zbrojnego) przeciwko sitwie z za okrągłego stołu. I uwierzcie ani ręka, ani powieka Mi nie zadrży.

  Bo kurwa mam już dosyć tych skurw......., mam dosyć socjalistów typu Kaczyński, czy Tusk, mam dosyć nienormalnego pedalstwa i chorych psychicznie ludzi którym się wydaje że są kobietami lub mężczyznami w zależności od sytuacji społecznej (GENDER).

  No trochę mi ulżyło, ale nie potrwa to długo...
  Sejm zawiesił próg ostrożnościowy
 • To akurat jest bardzo poroste - skąd z Państwowego GUS'u
  Tak, tak moi drodzy. Jak ktoś ma zarejestrowaną działalność gospodarczą na osobę fizyczną, tego dane są publicznie dostępne na stronie Ministerstwa Gospodarki w systemie "elektronicznej ewidencji gospodarczej".
  Jak myślicie, skąd firmy telemarketingowe biorą dane adresowe?
 • @adevo 16:36:34
  Jak mawiał wódz narodów J. Stalin "Nie jet ważne kto wygrywa wybory, ważne aby były one wygrane...", tzn możecie sobie głosować jak chcecie, wybierać kogo chcecie, i tak wszyscy ci ludzie reprezentują myśl naszą sowiecką, rewolucyjną itp, itd.....

  Tak więc należy całkowicie zniszczyć demokrację, która jest systemem nieprzewidywalnym i nie sterowalnym, stworzonym przez idiotów dla idiotów.
  Istnieją tyko 2 systemy polityczne które sprawdziły się w 100%, zostały przetestowane i trwały tysiące lat, zanim relatywiści spod znaku socjalistycznego, lewackiego bełkotu znowu nie zaczęli nas kolektywizować,

  - Monarchia
  - Republika

  Innych wyjść nie ma!!!!

  Precz z kolektywizmem, człowiek jest jednostką wolną i nie zależną, posiadającą wolną wolę i nieśmiertelną duszę, potrafi dokonywać wyborów szacując ryzyko i przewidując.
  Kolektywizm zabija to wszystko, pozbawia wolność przez pozbawienie prawa własności prywatnej, uderza w rodzinę, w wiarę itp.

  Dopóki nie odbudujemy w sobie tych wartości i nie odrzucimy kolektywizmu jako takiego, relatywiści będą z nami robić co chcą i żadne wybory tego nie zmienią!!!!!!
  PRZEDSZKOLE NARODU
 • Unia, Ach Ta Unia Jewropejska....
  .
  Projekt UE jest projektem politycznym, a nie gospodarczym!!!
  Jest to projekt Niemiecki, mający ułatwić Niemcom w załatwianiu swoich spraw w Europie, tzn. odpłacić się wszystkim dookoła za znieważenie po II WS.
  Nie nie chodzi o to, że jestem jakimś niemco... czy innym fobem, trzeźwy na umyśle obserwator widzi to jak Niemcy panoszą się po europie, ale nie wymachują już karabinami tylko książeczką czekową.
  Zapaść gospodarcza w kolejnych krajach strefy "Jeuro" i mrzonki o tym, że się kiedyś to cacko rozpadnie... rozpadnie się jak Niemcy pozałatwiają wszystkie swoje sprawy!!! - dotarło...

  A nasi przywódcy (o ile są to Polacy, w co wątpię - większość polityków ma problem z poprawną polszczyzną, ale po sowiecku nawijają całkiem sprawnie), to klientela salonów "jewropejskich" i pragną się po nich przechadzać, choćby w roli służących, czy kamerdynerów. Ludzie Ci mają w głębokiej d...ie Naród Polski, liczy się tylko kasa...

  p.s. I jeszcze jedna techniczna uwaga do samego Autora, który sam o sobie mówi (pisze) "...JESTEM WIELOLETNIM PUBLICYSTĄ I DZIAŁACZEM OPCJI NARODOWEJ..." - drogi autorze bardzo proszę o nie używanie pospolitego i wymyślonego przez socjalistów słowa "społeczeństwo", jeżeli pisze Pan o Narodzie Polskim. Nie jesteśmy skolektywizowanym bydłem tylko myślącym organizmem - Narodowiec to powinien wiedzieć.
  Jeżeli zastąpi Pan słowo "społeczeń...." słowem Naród, zauważy Pan jak ciężko przechodzą przez gardło teorie uskuteczniane przez relatywistów, zwanych lewakami...
  Naród to nie społeczeństwo.

  Tekst fajny, trochę wnoszący do dyskusji, jednak za mało aby uznać go czymś ponad to czym jest : notką na blogu.
  PRZEDSZKOLE NARODU
 • @Paweł Tonderski 09:40:43
  Nie no aż się uniosłem....
  Jakie korwinowskie, jakie idiotyzmy....

  Panie toż to podstawa ekonomii, której ojcem (i matką jednocześnie) jest Adaś Smith.
  Podatek jest potrzebny do utrzymania podstawowych elementów warunkujących funkcjonowanie Państwa (wojsko, policja, wymiar sprawiedliwości, służby ratownicze), te elementy stanowią skończoną całość i łatwo oszacować i koszty, mając koszty ustalamy podatek CELOWY, celem ich zaspokojenia i tyle.
  Wszystko co ponad to jest okradaniem obywatela.

  I proszę się przestać wyrażać o liberalizmie, a raczej proszę o tym poczytać.
  Skąd wzięło się bezrobocie?
 • @ssak 22:13:43
  Panie SSAK a takim pokurwieństwie jak PERMISYWIZM to Pan słyszał???

  PERMISYWIZM - udaje liberalizm klasyczny. Liberalizmy zwany Libertarianizmem nie jest systemem politycznym ani gospodarczym TO IDEA WIATOPOGLĄDOWA.

  Mylicie towarzyszy wiele pojęć, widać jak na dłoni, że nie przeczytaliście żadnej książki na ten temat, i tylko się ślizgacie.
  Opinie które wygłaszacie cuchną "Towarzyszem Szmaciakiem", Gazetą Wyborczą" i bełkotem wygłaszanym w massmediach.

  Człowiek kup sobie książkę, przeczytaj, przemyśl, wyciągnij wnioski...
  Tak, jestem cholernie zmęczony!
 • @AlexSailor 08:17:34
  To niezmiernie ciekawy temat, mówię tu o "gospodarce bezpodatkowej".
  Czy mógłby Pan podać kilka przykładów książkowych, dostępnych na polskim rynku wydawniczym.
  Chętnie zagłębię się tą tematykę, ponieważ chciałbym znaleźć odpowiedź na pytanie - w jaki sposób utrzymać np. Wojsko, jeżeli nie przez opodatkowanie obywateli w rozsądnych granicach np. 3% rocznego przychodu (dziś to ponad 60% realnie).
  Zanim będę mógł swobodnie polemizować chciałbym zasięgnąć nieco języka.
  Kilku autorów, kilka książek - wystarczy
  Za co serdecznie dziękuję.
  Prezydent Lech Kaczyński - Zdrada państwa i Narodu Polskiego!
 • Problem Rybnika, to bardzo poważna sprawa i nie należy tego lekceważyć...
  .
  Jak powszechnie wiadomo partia J.K PiS to mieszanina ideologi faszystowskiej i bolszewickiej z niewielkimi wysepkami republikanizmu i umiarkowanego konserwatyzmu, nadająca temu tworowi postpeerelowskiej cywilnej bezpieki charakter ugrupowania partyjnego.
  PIS - to nic innego jak odprysk większego układu, który władał niepodzielnie Naszym umęczonym krajem przed '89, a po podzielił się na kilka mniejszych partyjek dając pozór para-seceny politycznej.
  Z czasem mniejsze twory (zgodnie z naturą rzeczy) skonsolidowały się, a te formy które wyczerpały swoją możliwość działania przekształciły się w inne, bardziej lub mniej skoncentrowane (PC = PIS, a UW=POR, czyli Porozumienie Centrum + kilka mniejszych organizacji = Prawo i Sprawiedliwość, a Unie Wolności + inni = Platforma Obywatelska Rzeczpospolitej, bo taka jest pełna nazwa tego tworu).

  Założenie jest dość proste - zmonopolizować cały aparat wyborczy i dbać o to aby nigdy do oficjalnych władz państwowych nie dostali się ludzie mogący zagrozić, z takim trudem ustalonemu układowi.
  Otóż w pierwszym sejmie kontraktowym działało bardzo dużo małych organizacji, między innymi UPR (Unia Polityki Realnej) z Januszem Korwinem Mikke w jej szeregach. Posiadając jedynie 4 posłów UPR była w stanie, dzięki zaradności i sprytowi Pana Janusza doprowadzić do uchwalenia "UCHWAŁY SEJMOWEJ" odsłaniającej zależności agenturalne POSŁÓW I SENATORÓW. Nie było wtedy mowy o lustrowaniu ludzi działających poniżej.
  Przerażeni socjaliści, w ostatniej chwili zmodyfikowali uchwałę - rękami Macierewicza (kim tak naprawdę jest Macierewicz do dzisiaj nie wiadomo, abo pożytecznym idiotą, albo wtyką czyjegoś wywiadu - tego nie dowiemy się nigdy, jedno jest pewne to szkodnik jakich mało), sam JKM nie miał już wpływu na przebieg wydarzeń. Gdyby przeszła uchwała JKM, to sporo bydła z sejmu by wyleciała i nigdy by tam się nie miała szans znaleźć, a doły partyjne siedziały by spokojnie. Jednak poprawka Macierewicza obejmowała również władze lokalne, wójtów burmistrzów itp.
  I smród poszedł, wiadomo bowiem że ludzie na dole (w tamtych czasach) to zwykle była bezpieka lub sługusy bezpieki. Pokazanie tego wszystkiego Narodowi oznaczało fiasko "USTALEŃ OKRĄGŁEGO STOŁU" i koniec mrzonek o III RP - widzianym jako klonie PRL-u w nowej dekoracji tzw. "DEMOKRACJI FASADOWEJ".

  Jak to się ma do wyborów w Rybniku, otóż ma się i to bardzo.
  Pojawienie się Pana Janusza Korwina Mikke w Senacie (z uwagi na specyfikę tej izby) oznacza bardzo groźne dla całego układu wydarzenie.
  Pan Mikke jest wbrew potocznej opinii bardzo sprawnym politykiem i bardzo dobrym taktykiem rozgrywek politycznych.
  Jest to człowiek, którego telewizje (TVN założona za pieniądze wojskowej rozwitki, i POLSAT - założony za kasę cywilnej rozwietki o TVP nie piszę bo to wiadomo - TV rządowa) pokazywać by musiały.
  Parcie na szkło JKM dla sprawy wolności ludzi, swobody gospodarczej itp. jest jak najbardziej pożądane. I to jest właśnie bardzo groźne.

  Dlaczego Piecha?

  PO w Rybniku jest bardzo, ale to bardzo cienkie, znane postacie tamtego środowiska odmówiły PeOwcą i wolą startować samemu lub z innych , niezależnych komitetów.
  Pan Piecha jest Posłem z tamtego okręgu, więc jest to prawdopodobnie jedyny kandydat, który może powstrzymać jaskółkę wolności, czyli JKM po sięgnięcie po mandat Senatora.

  Jak będzie przekonamy się w maju, pewnie będzie "o mały włos", czy możliwe są fałszerstwa wyborcze - jak najbardziej.

  Musicie Państwo zrozumieć, że JKM to nie agent wpływu, to człowiek mówiący ludziom prosto w oczy bardzo niewygodną prawdę, czasami sami wolimy tego nie słuchać.
  Niewielki skraweczek tej okrutnej i przeraźliwej prawdy obrazuje Nam "Układ Zamknięty" w formie fabularnej.

  Jak jest naprawdę proszę przekonać się samemu zakładając własną firmę, sami zrozumiecie że postulat KNP i Pana Janusza K. Mikke o likwidacji podatku dochodowego zaczynie mieć dla Was kluczowe znaczenie.

  I proszę nie obrażać ludzi typu JKM, o których nic nie wiecie, a głoszonym poglądom warto się przyjrzeć nieco bliżej.
  Były Wiceminister Zdrowia chory na władzę
 • @Jan Paweł 10:16:03
  Katastralnego to raczej się nie odważą wprowadzić. Tym samym nałożyli by na siebie gigantyczne podatki, za te swoje wille podwarszawskie.
  To raz, a dwa ciekaw jestem wtedy reakcji ludzi, jak wprowadzą i ludzie ich nie pogonią tzn. "Polacy na własne życzenie likwidują swój kraj, sami sobie podrzynając gardła".
  To dla takiego narodu, bez instynktu samozachowawczego raczej nie ma miejsca...
  Trzy - jak rozwiązać problem katastralnego w stosunku do przemysłu?
  Fabryki zajmują przecież trochę miejsca, a że nie są one Nasze tylko "ichnie", cóż powstaną enklawy szczęśliwości i abolicji katastralnej?
  Przeniesienie fabryki (czytaj. składalni dupereli) to kwestia 3-4 miesięcy, a rząd zostaje z bezrobotnymi, wkurwionymi ludźmi.

  Nie na to chyba nie pójdą, chociaż z głoptakami nigdy nic nie wiadomo.
  Szokujące dane o zarobkach polskich urzędników
 • @Cezary Bialik 09:57:56
  Brawo Czesiu :)
  Nareszcie zaczołgałeś myśleć
  Trochę to zajęło, ale wreszcie ta prosta recepta na sukces do Ciebie, chłopie, dotarła.

  Zawsze lepiej późno niż wcale.
  Trzy filary polskiej gospodarki
 • @Kula Lis 62 20:31:15
  po stokroć dziękuję

  :)
  Będzie zawiadomienie prokuratury w sprawie raportu Millera?
 • @prof.Rivell 11:06:01
  Dodam, że sam jestem inżynierem i nie wszytko co jest w ekonomii jest dla mnie od razu zrozumiałe. Są sprawy dość zawiłe, ale o technicznych aspektach kreowania rynków finansowych nie będziemy tu dyskutować.
  Liczą się absolutne podstawy.
  Czy można wykonać tytaniczną pracę i napisać prosty podręcznik do Podstaw Ekonomi Wolno Rynkowej dla dzieci 10-12 letnich?
  Może już są takie podręczniki?

  I po opracowaniu takiego lobbować za jego wprowadzeniem do szkół, jako przedmiotu obowiązkowego!!!
  TEORIA WSZYSTKIEGO ! część I
 • Podstawy Ekonomi dla OPORNYCH - Milton i Rose Friedman - Wolny Wybór...
  .
  Podstawy Ekonomi dla OPORNYCH - Milton i Rose Friedman - Wolny Wybór...
  http://www.multibook.pl/pl/p/Milton-i-Rose-Friedman-Wolny-wybor/1224

  Jeżeli chodzi o prostotę opowiadania o zależnościach rynkowych to proponuję: Leonard Read - Ja, ołówek - http://www.multibook.pl/pl/p/Leonard-Read-Ja%2C-olowek-/100

  Dla chcących zrozumieć absolutne podstawy to oczywiście klasyka: Adam Smith - Bogactwo narodów - http://www.multibook.pl/pl/p/Adam-Smith-Bogactwo-narodow/1623

  Dla wnikających nieco głębiej w istotę ludzkiego działania, która to jest podstawą tzw. działalności gospodarczej proponuję:
  Leo Gough - Cyril N.Parkinson.PRAWO PARKINSONA - http://www.multibook.pl/pl/p/-Leo-Gough-Cyril-N.Parkinson.PRAWO-PARKINSONA/1866

  I oczywiście nieoceniony Henry Hazlitt - Ekonomia w jednej lekcji - http://www.multibook.pl/pl/p/-Henry-Hazlitt-Ekonomia-w-jednej-lekcji/2389

  Jak również Panów: Friedrich'a von Hayek'a i Ludwig'a von Mises'a przedstawiać nie muszę.

  I sorry za linki tylko do jednej księgarni, ja tam kupuję czasami, dobre ceny i to nie jest reklama, po prostu bardzo dobra księgarnia.

  Po wnikliwiej lekturze powyższych pozycji możemy przystąpić do poważnej dyskusji, bez tych fundamentów nie mamy w ogóle o czym rozmawiać.
  Wiem, że większość z Nas te pozycje już dawno przeczytała, ale są i tacy którzy próbują zrozumieć WOLNY RYNEK po swojemu, nie trzeba wyważać już dawno otwartych drzwi.

  Ultima Thule szanuję Pańskie wypowiedzi, ale opisywanie po raz 1000000 tego samego jest moim zdaniem nieco bezcelowe, raczej należało by cytować fragmenty powyżej wymienionych autorów i polemizować z nimi lub tłumaczyć (być może jeszcze bardziej przejżyszcie) jak to się ma do sytuacji w Polsce.
  TEORIA WSZYSTKIEGO ! część I
 • @RICO 16:25:58
  Rozumiem twoje rozgoryczenie i twoje frustracje. Moje są dokładnie takie same.
  I co z tego, tyle naszego co sobie pogadamy (popiszemy ;)).
  Naród Polski jest tak skundlony, że na ulice nie wyjdzie, nie ma takiej mocy aby ludzie sami z siebie zaczęli "palić komendy wojewódzkie".

  Garstka ludzi próbuje walczyć, ale wojny z 1mln 200 tyś. urzędasów żyjących na Nasz koszt nie wygrają, nie ma szans.
  Socjalizm tak po prostu ma - to system z zasady bankrutujący i nie ważne, że dziś dla niepoznaki nazywamy do socjaldemokratycznym, czy jakoś tak.

  Oczywiście jest szansa, głosować i popierać KNP i J. Korwina Mikke - ale tego człowieka już wystarczająco mocno obśmiano i skrytykowano za XIX wieczne poglądy. Tyle tylko, że w XIXw. postęp techniczny był największy w dziejach nowożytnych ludzkości, i nikt nie bawił się w wyliczanie jakiegoś pojebanego PKB. (wyliczono zresztą, że PKB wtedy było na poziomie kilku promili, a jednak ludzkość się rozwijała w zawrotnym tempie).
  Będzie kolejna podwyżka VAT?
 • @Kula Lis 62 17:39:18
  Wiemy przecież, że to ci ludzie stworzyli "medialny ściek", który ich teraz pompuje.
  To jest jak sprzężenie zwrotne, i jak by to rzekł pierwszy pedał "rzeszpospolitej" - "ty mnie w du...ę, ja ci laskę".
  I tak trwa kabarecik, póki jest kasa, a kasa będzie zawsze, bo sponsorzy z za Odry są, jak by na to nie patrzeć, dość zamożni. Żywią się po porostu naszymi pieniążkami.
  Czyli my dajemy im kasę, żeby nas sponsorowali.
  I tak w koło macieju, żeby żyło się lepsiej.

  Kuźwa szlag mnie zalewa i odczuwam potężną chcicę na "szczaw z mirabelkami" jak czytam o pomysłach inteligentnych inaczej przedstawicieli organizacji istniejących po nic typu "Kampanii Przeciw Homofobii".
  Stwórzmy organizację "Kampania rowerów bez pedałów"... bez komentarza...

  I na koniec - chcieliśta demonkracji to ją macie w całej okazałości, i zastanówcie się (lub poczytajcie) dlaczego dawni grecy obalali demokracje, jak już się żyć nie dało. Właśnie dal tego, że normalnie nikt kto ma minimum 2 sprawne szare komórki takich Pań jak Mirosława Makuchowska nie słucha.
  Ok, dziś te szumowiny mają swoje 5 minut, to po porostu trzeba przeczekać i albo im się znudzi, albo tak ta garstka zboczeńców wkurwi ludzi, że ich po prostu zlikwidują. I tyle w temacie.

  ale po wkurwiać się w miłym towarzystwie zawsze warto :)
  Atak homocenzury
 • Sprawa jest bardzo poważna...Tego nie można tak zostawić!!!
  Sami wbijamy sobie nóż w plecy, taka jest niestety prawda.
  A Jezus jasno powiedział: "Jeszcze tej nocy 3 razy się mnie zaprzesz".
  Właśnie to robimy, czy słuchając "filozofa z Biłgoraju" nie macie Państwo wrażenia, że to wszystko zaszło za daleko?
  Zakazali Bożego Narodzenia i Wielkanocy
 • @korwinista 09:20:08
  tak mawiał "kisiel" Kisielewski ;P

  a na poważnie to Oni są zawsze na wszystko przygotowani, jak to w "prylu" bywało na stan wojenny też.
  Absurdalna zmiana w prawie
 • I wyszedł na wolność? Po tym co zrobił?
  Tzn. najpierw się bali, że im zwieje, a teraz już się nie boją?
  Dziwne Panie obyczaje w tym "przywiślańskim" kraiku są stosowane.
  Jak udowodnili mu, że zapitolił ogromną ilość gotówki - to ją oddał chociaż, czy zkitrał gdzieś w ogródku?
  Oj, nie masz na tym świecie sprawiedliwości "społecznej" :), bo jako takiej sprawiedliwości nigdy nie było, niema i nie potrzeba.
  Stokłosa na wolności