Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze panMarek

 • @Max von Stirlitz 17:39:45
  Ubiegł mnie Pan, ale dziękuję za to.
  Dodam tylko, że „Powstanie Warszawskie” to nie jest żaden film fabularny. To jest POWSTANIE. NASZE POWSTANIE. Każdy Polak powinien to obejrzeć. Ja widziałem i już zachęciłem kilkadziesiąt znajomych osób.
  Szczęść Boże
  Powstanie Warszawskie: o filmie i filmach słów kilka
 • A "hrabini" Róża tylko chichotała ...
  Szczęść Boże
  Debata jak program publicystyczny
 • Czytelniku, czy wiesz jak zwiększyć siłę swego głosu?
  Czytelniku, czy wiesz jak zwiększyć siłę swego głosu?
  Wystarczy namówić innych na głosowanie na „korwina” a będziesz miał nawet kilkanaście głosów!
  Proste? To zadziałaj i przekaż ten „patent” innym.
  Szczęść Boże
  MAJDAN POLSKI! Społeczna Inicjatywa Obywatelska (SIO).
 • W końcu na temat i to konkretnie.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Szczęść Boże Panu
  Cuda w UE
 • Dokładnie, tak!
  To samo mówię wszystkim znajomym. Putin załatwił judejczyków ich własną bronią. Odzyskał Krym demokratycznie. 100% poparcia legalnych władz! O to judejczykowie i ich sługusy (agentura) tak się wkurzają, bo zostali im dzicy banderowcy. Ten głupek Sakiewicz już nam wybrał "premiera na czas wojny". Na wypadek wojny to wystarczy wydać tych co szczuli przeciw Janukowiczowi a Putin już ich oprawi. Wydać ich można, bo to nie są Polacy. To tyle.
  Szczęść Boże Myślącym
  Amerykański polityk o Putinie i o Rosji
 • Dokładnie, tak!
  To samo mówię wszystkim znajomym. Dodałbym tylko jedno jeszcze. Putin załatwił judejczyków ich własną bronią. Odzyskał Krym demokratycznie. 100% poparcia legalnych władz! O to judejczykowie i ich sługusy (agentura) tak się wkurzają. Ten głupek Sakiewicz już nam wybrał "premiera na czas wojny". Na wypadek wojny to wystarczy wydać tych co szczuli przeciw Janukowiczowi a Putin już ich oprawi. Wydać ich można, bo to nie są Polacy. To tyle.
  Szczęść Boże Myślącym
  Rosyjska duma
 • To ten sam biskup
  co usunął “tablicę króla Łokiteka” w poznańskim kościele pod pretekstem remontu, bo przypominała jak to żydzi bezcześcili Hostię ok. 700 lat temu?
  Episkopat wybrał przewodniczącego i zastępcę
 • Żył jak pies, zdechł jak pies, czort z nim ...
  jak powiedział policmajster na pogrzebie konfidenta, który wydał ks. Brzózkę, bohatera Powstania Styczniowego
  Komunistyczny generał jednak pochowany bez honorów
 • @ranger 06:44:30
  Idź Ty żydowski półgłówku do drugiego takiego samego "na frondę" i zastanów się czy dwa półgłówki to zawsze znaczy cała głowa?
  No, już!
  Fronda zdejmuje Michalkiewicza. Braun oburzony, obrażają Terlikowskiego
 • Wystrychnął się sam na dudka?
  A to friszke jeden, cha, cha, cha ...
  Internauci nie wybaczają !
 • @zibi 22:41:19
  Zacznij dupku zatracony czytać z uwagą tekst, który niby to komentujesz a nie pouczasz innych.

  Miara Twojej głupoty jest choćby to jedno Twoje zdanie:

  "Piszesz o Bogu, Matce Boskiej a potem bluznisz, ze dany czlowiek nie powinien istnieć!!!"

  Przeczytaj kapuściana głowo, zatracony patrioto, drugi komentarz od góry (08.12.2013 11:30:36) gdzie jego autor, niejaki Mind Service, sam o sobie napisał, cyt.

  "Taki naród nie powinien istnieć."

  Jakby tego było Ci mało to przeczytaj trzeci komentarz na ten temat pod ksywką nonscolar - 08.12.2013 11:35:58.

  A "Pana podporucznika" się nie czepiaj, bo w jego małym palcu jest więcej rozumu jak w Twojej całej głowie.

  Wypad stąd i to już.

  P.S. Trzech wykrzykników się nie używa, bo jeden znaczy to samo, co trzy i więcej. Nie wiedziałeś o tym, to wróć do szkoły podstawowej.

  Co mi tu tłuku jeden będziesz przypisywał cudze wypociny i bełkot, co?
  Polały się łzy…nad Polską?
 • A ja to lubię kogoś mądrego posłuchać a nie tam jakiejś "baby".
  Ks. Stanisław Małkowski: NOWA SŁUŻBA ZWYCIĘSTWU POLSKI

  Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2013-12-07

  „Według wiary waszej niech wam się stanie”, mówi Jezus do dwóch ślepych, którzy proszą o wzrok (Mt 9,29). Według naszej wiary może w Polsce dokonać się cud przebudzenia sumień.

  W kazaniu wygłoszonym 30 listopada w Toruniu podczas uroczystości 22. rocznicy powstania Radia Maryja ks. bp Józef Zawitkowski wołał: „Obudźcie się księża, biskupi (…), obudź się Polsko! (…) Non possumus! Dalej tak żyć nie możemy (…) trzeba nam zmienić myślenie”. Nawiązał ksiądz biskup do proroctwa wypowiedzianego przez umierającego ks. prym. Augusta Hlonda – „Czekajcie na zwycięstwo, módlcie się o nie, a gdy ono przyjdzie, będzie zwycięstwem Najświętszej Maryi Panny; bronią zwycięstwa i ratunkiem dla Polski będzie różaniec”.

  8 grudnia (a w tym roku 9 grudnia ze względu na II niedzielę Adwentu) obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Maryi. Święty Maksymilian Maria Kolbe przypomina i wyjaśnia: „W Lourdes Niepokalana Dziewica na kilkakrotne zapytanie św. Bernadetty, kim jest, odpowiedziała – „Jam jest Niepokalane Poczęcie”; tymi słowami jasno wyraziła, że nie tylko jest Niepokalanie Poczęta lecz nawet samym Niepokalanym Poczęciem, jak czymś innym jest rzecz biała i sama jej białość; (…) Dziewica Niepokalana ma swój początek od Boga”.

  Również zwycięstwo Niepokalanej w Ojczyźnie ma swój początek i przyczynę w Bogu, w którego moc i miłosierdzie wierzymy. Bez cudu zwycięstwo Polski jest niemożliwe. Siły przeciwne Polsce, ojczystej wierze, wiernym Polakom i wspólnemu dobru są od nas potężniejsze, ale muszą one ustąpić przed Królową Polski Maryją i przed Chrystusem Królem, który chce wraz z Maryją zaprowadzić ład Boży w naszej Ojczyźnie.

  W czasie bezładu, zamętu i chaosu, wobec absurdalnych poczynań wrogów Polski i rodzaju ludzkiego tylko odwołanie się do pomocy z wysoka może nas uratować. Nowym Cudem nad Wisłą nazywano w roku 1980 polską „Solidarność”. Każdy jednak dar wymaga (d)ocenienia go, przyjęcia i współpracy z dawcą daru. Można coś cennego dostać i prędko to zmarnować lub tego się pozbyć. Czy Polacy chcą pozbyć się Polski, tak jak tego chcą nieszczęśni przywódcy, ślepi i przewodnicy ślepych? Zaślepienie połączone ze snem uniemożliwia modlitewne wołanie „Matko Boża, ratuj nas!”. Dlatego narodowe przebudzenie jest drogą ku uzdrowieniu.

  Gdy chory śpi, nie słyszy wezwania do zdrowia, może być łatwo nie tylko okradziony, ale i uśmiercony. Wielu ideologicznych, politycznych, medialnych, edukacyjnych usypiaczy pracuje nad pogłębieniem narodowego snu. W latach PRL-u odróżnienie dobra od zła było prostsze niż w czasie III RP, która staje się krainą bezsensu. Łatwiej walczyć z kłamstwem niż z bezsensem, który zatraca wszelkie kryteria rozróżnień, a za głównego wroga uważa prawdę. Temu zamętowi służą fałszywi prorocy wyzwolenia przez odrzucenie prawdy i prawa. Dowolność i samowola mają zastąpić wolność w prawdzie zwróconą ku dobru, ku życiu, ku ocaleniu.

  Programowe znieważanie Boga i człowieka przedstawia się jako miłą zabawę. Jest to rozrywka przez rozerwanie wszelkich więzi, wspólnot, porozumień. Z kłamcą można rozmawiać odwołując się do obiektywnej prawdy, z rzecznikiem absurdu i nihilizmu porozumieć się nie da.

  Zapraszanie do wspólnych działań, jakby do nowego „okrągłego stołu” lub wspieranie dwuznacznych, politycznych dążeń, skierowane do ludzi zaprzedanych złu, jest niesłuszne i niebezpieczne.

  Matka Boża z Guadalupe – Królowa Meksyku i Pani obu Ameryk, którą szczególnie wspominamy 12 grudnia, zawarła w swoim cudownym obrazie-autoportrecie wzór pojednania obu różnych, skłóconych kultur. Przebogata symbolika oraz cudowne właściwości tego wizerunku, malowanego ręką Maryi, pozwalają doświadczyć zwycięstwa Matki Bożej, o nie się modlić, jego pragnąć, jemu służyć.

  Warszawska Gazeta 6 – 5 grudnia 2013 r.

  Szczęść Boże Wszystkim, nawet @Mind Service 11:30:36 który "... nie powinien istnieć".
  Polały się łzy…nad Polską?
 • @Repsol 23:25:10
  Mossad?
  Teczka prof. Cieszewskiego
 • A ja jestem dumny z prof. Krisa Cieszewskiego i żywię do niego wielki szacunek
  Jego czupurność i j......e dotychczas nietykalnych gwiazd głównego ścieku bawi mnie do dzisiaj. On pokazał jak się zabrać za te medialne k...y.

  http://www.youtube.com/watch?v=UmAOo1kS8CU
  Teczka prof. Cieszewskiego
 • @fan-wolności 16:08:42
  Siwak to taki proletariacki herszt który był mocno eksploatowany w 1981 roku wraz z Zofią Grzyb. Obydwoje byli w KC PZPR.

  W świetle choćby takiej elementarnej wiedzy pisanie p. Sendecki bzdur typu "Pan Albin kontynuuje dzielo Jana Kobylańskiego" jest bardzo niestosowne.
  SIWAK KONTRA MICHNIK ROZPRAWA SĄDOWA
 • @Wrzodak Z. 09:40:06
  1. "Tak jak pisuarowcy jesteś odważny, że pod nickiem można kogos poniżać." - moja ksywka to moje imię Panie głupiutki robolu
  2. "Podpisujesz się prawicowiec a tyle masz w tym pustym łbie parchatym komuny, że nawet sam o tym nie wiesz." - niegramatyczny bełkot
  3. "Arb Wielgusa to wy aj-wjjj lustrowaliście" - arcybiskup był i jest moim autorytetm tępaku.
  4. "już niedługo całe wasze towarzystwo, będzie miało swoje miejsce na śmietniku parchatej historii" - nie jestem w żadnym towarzystwie głupiutki i tępawy robolu.
  Prof. Antoni Dudek autorytetem dawnej SB-widziane z USA
 • To jest podstawa początku jakiego kolwiek śledztwa:
  1) Przesłuchania polskich świadków przez ZP. Inż. K. Cierpisz pisał kilka lat temu: "Należy zbadać całą drogę osób zaginionych od momentu rozstania się z bliskimi do momentu opuszczenia terytorium RP. Tu jest wielka tajemnica. Poruszenie tego kamienia ujawni prawdę".

  2) Zbadania odlotu Tu-154M 101 z Okęcia. Nie ma żadnych dowodów na odlot tupolewa z żywymi pasażerami, a podsyłane zdjęcia nie wyglądają na autentyczne; nic zresztą nie udowadniają.

  3) Domagania się przez ZP dokonania wszystkich ekshumacji - dotychczasowe uwiarygodniały wszystkie możliwości z wyłączeniem wersji rządowej i ZP.

  Szczęść Boże
  Nie "porozumieją się" ZP i zespół Laska - widziane stąd
 • @Wrzodak Z. 20:46:06
  "Zasoby teczki zostały zniszczone, a pod protokołem zniszczenia podpisał się esbek Lesiak."

  No tak, komu, jak komu ale płk Lesiakowi możemy wierzyć wszak knuł ze starym stalinowcem, samym Jackiem Kuroniem. Zapomniał Pan dodać, że podpisał się dwa dni temu, bo trochę czasu zajęło znalezienie papieru z tamtych lat.

  Miałem kolegę, który podobnie jak Kris Cieszewski wyjechał do Kanady a żeby dostać paszport to nawet sfałszował wpisy w indeksie, co by stary komuch, dziekan wydziału pobłogosławił mu swoim podpisem.

  Robol to jest jednak robol p. Wrzodak i nie będę się dłużej nad tym rozwodził.

  Dodam tylko, że na miejscu p. Krisa Cieszewskiego to niezwłocznie założyłbym w amerykańskim sądzie (jeśli jest tak możliwość) trzy sprawy:

  1. Sekielskiemu
  2. Dudkowi
  3. TVP

  Każda o 10 - 50 mln $ odszkodowania za zniesławienie.

  Szczęść Boże myślącym
  Prof. Antoni Dudek autorytetem dawnej SB-widziane z USA
 • @Ptasznik z Trotylu 18:45:24
  Ma Pan jak zwykle rację (chylę czoła przed Pana wiedzą i kompetencjami) a co do Brauna to chciałem tylko tyle powiedzieć, że porządni Żydzi też bywają.
  Pozdrowienia
  W łapach fejginiąt i fejginiątek.
 • Jak kilka lat temu tłumaczyłem wszem i wobec,
  że jak Unia Euro-pejska mówi, że da - to tylko i wyłącznie w d..ę.
  Wtedy nikt mi nie wierzył.
  Zaczynają ludziska rozumieć dopiero po 10 latach. A Ukraina ...
  No cóż. Może to i lepiej, że dostała w d..ę od razu na wstępie to przynajmniej nie będą mieli złudzeń na przyszłość.

  Szczęść Boże Ukrainie i Wszystkim innym też
  Dlaczego Lech Kaczyński tak szybko podpisał Traktat Lizboński?