Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze EMIL

 • Polecam film
  "5 dni wojny" ale ten co leci w kinach nie ten robiony dla zachodu.
  Nowy raport w sprawie katastrofy: Eksplozja rozsadziła tupolewa
 • Jak można mówić że L.Kaczyński był zdrajcą!?
  Podpisał traktat lizboński ale przypomnijmy sobie w jakich okolicznościach! Zanim go podpisał bronił się 4m-c i mówił że nie podpisze bo jest to niekorzystne dla Polski. Nie przypominacie sobie tej nagonki ze strony medii? że kaczyński wszystko wetuje? że nie pozwala działać rządowi! Kaczyński do końca mówił że traktat lizboński jest szkodliwy ale ile mógł walczyć z narodem!? Przypomnijmy sobie też jak pojechał do Gruzji aby zatrzymać morderców rosjan!
  Dwa lata więzienia za "Tusk zdrajco, poczujesz zemstę Polaków"?
 • Lech Kaczyński
  Nie chciał podpisywać Traktatu Lizbońskiego bronił się kilka miesięcy i mówił że to jest złe. Partie rządzące naciskały na niego razem z mediami. Być może zastraszano go.
  Legenda Lecha Kaczynskiego - widziane z USA
 • @Andron 19:56:04
  Nie zapomnijmy że na Kaczyńskiego naciskano przez 7m-c zanim podpisał ten Traktat Lizboński. On nie chciał go podpisać mówił wszystkim Polakom że to jest złe ale partie rządzące PO SLD i PSL naciskały na niego tak samo jak media. Ja myślę że z podpisaniem Traktatu to grubsza sprawa może ktoś mu groził żeby to podpisał, pamiętam że on nie chciał podpisywać.
  Legenda Lecha Kaczynskiego - widziane z USA
 • @Okowita 11:17:07
  pisali 50tys . mówili 20tys . a było 120tys :D
  No to teraz sobie policzcie ile nas było...
 • @raven59 01:50:42
  w RM mówili że było 120tys osób ja też byłem :). Było dużo młodych. Słyszeliście wypowiedź Bolka jak słyszał o marszu (bo o ten marsz mu chodziło)? Chciałby powołać ZOMO żeby nas spałowano. Nie pozwolimy zabrać nam Polski!
  No to teraz sobie policzcie ile nas było...
 • @Andrzejek 14:33:15
  polityk z PO w Trwam? haha nie rozśmieszaj mnie, przecież oni jaj nie mają żeby tam pójść, za wysoki poziom jak dla nich. Już niejednokrotnie ich zapraszano i zawsze odmawiają.
  Kaczyński wyparował czyli manipulacja tvn 24?
 • @konserwatystka 19:58:54
  właśnie to jest bardzo interesujące czego nie może powiedzieć Jarosław Kaczyński hymm Jeżeli ma haki na Tuska to skończy jak śp.Lepper bo jak wszyscy wiemy Polską rządzi mafia która załatwia niewygodnych ludzi
  Kaczyński: z radością stanę przed Trybunałem Stanu
 • @contessa 21:16:36
  po prostu nie pozwólmy aby krrit zlikwidowało nam jedyną polską a zarazem katolicką telewizję i wyślij swój podpis http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-zgody-na-nadawanie-przez-telewizje-trwam-na-multipleksie-cyfrowym/722

  Podpisów jest już około 1,7mln a krrit i tak ma to w d... i nie pozwoli na wolność wypowiedzi i pokazywanie prawdy.
  BezczelnośćBolszewickichKłamcówPrzekroczyła wszelkie granice
 • @irek
  więc na co czekamy zaprotestujmy przeciwko temu! ale nie poprzez "lubieto" na FB albo petycjami bo nimi sobie rządzący podetrą du...e zróbmy z tym porządek tak jak solidarność tylko my w przeciwieństwie do solidarności wybierzmy sprawiedliwego przewodniczącego a nie tak jak nasi ojcowie zdrajce który wprowadził z powrotem komunistów do sejmu! niech się Polska obudzi!!
  Paliwo ponad 6 zł za litr wkrótce a ceny w UE
 • Bo jak mamy zapłacić
  za to że niemieckie banki się zadurzyły to wtedy już nie trzeba być w euro, ale jak się coś ustala to za naszymi plecami.
  Polska wyproszona ze szczytów