Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze pRaW

 • @nikander 12:48:55
  JKM nie powinien przestawać póki żyw, żeby dawać szansę na ratunek od potencjalnego zidiocenia i zniewolenia umysłowego okłamywanych i mamionych bezkrytycznych ludzi ( mamionych przez polityczną klasę panów za pomocą pseudoedukacji i pseudomediów), którzy przedkładają poprawność polityczną ponad prawdę i emocje ponad rozum. Takimi cechami charakteryzuje się zniewieściały mężczyzna, albo rozchwiana emocjonalnie kobieta... czyli osoby kalekie umysłowo.

  Zapomnij na chwilę to co on mówi włącz myślenie i zastanów się na poważnie. Co to jest olimpiada, igrzyska olimpijskie - sięgnij do źródeł. Zastanów się nad słowem:
  PARAOLIMPIADA - w kontekście przedrostka PARA- (parabanki, paramilitarny, paranormalny, paranienormalny - przecież samo słowo PARA-OLIMPIADA jest obraźliwe)

  Następnie zrozum, że to są kalecy ludzie - każdy z nich jest mistrzem w swojej kategorii - jakie zezwierzęcone chore bydle może próbować stopniować ludzi, którzy pokonują bariery niepełnosprawności dzięki żelaznej sile woli i morderczej pracy nad sobą. Ja tego nie rozumiem...
  To jest jak "mam talent" w niemieckiej wersji The Freak Show - czyli program w którym podziwia się zmagania ludzi odstających od normy w negatywnym znaczeniu.
  To było jedno! A drugie.... NIE WOLNO TWORZYĆ RZECZYWISTOŚCI GORSZEJ DLA LUDZI SŁABSZYCH, BO SPOŁECZEŃSTWO SIĘ ROZPADNIE... nie można stworzyć giełdy papierów wartościowych dla półidiotów (przykład Amber Gold) i nie można stworzyć wojny dla ludzi nie potrafiących i nie mogących sprawnie walczyć, nie można stworzyć sklepu prowadzonego przez kogoś kto nie potrafi sprzedawać, bo zbankrutuje!
  Treść przeprosin .
 • @panMarek 02:24:07
  Panie Marku - jak ten problem rozwiązać wie Pan, wiem ja, wiedzą miliony ludzi, ale nie to bydle u steru i jego zdeformowane członki na stanowiskach.
  A najśmieszniejsze jest to, że najczęściej to bydle u steru nawet umiałoby problem rozwiązać, ale nie pozwala mu łańcuch bydlęcego prawa...
  Starożytny Rzym był potęgą dopóki nie zjadło go zepsucie moralno-umysłowe, przerost biurokracji, astronomiczna korupcja, zniszczenie armii, depopulacja (aborcje i antykoncepcja)?
  To już staje się nudne
 • Jeśli tak jest jak myślisz - to JKM MA RACJĘ
  Bo dla 5% to szkoda zachodu - to tylko stołek bez realnego wpływu na cokolwiek... KNP musi mieć w planie (choćby odległym) obalenie obecnego porządku, albo zmianę konstytucji i całego ustroju. Niestety obecny jest nie dość, że nieskuteczny - to głupi i zgubny i JKM nie będzie udawał czegoś co nie ma sensu. I co więcej w tym co mówił JKM ma 200% racji... ale aby to zrozumieć trzeba odrzucić emocje wywołane przez płatnych klakierów aparatu władzy. Ta gra na uczuciach jest doskonale zaplanowana. Jestem jeszcze bardziej zdeterminowany, żeby popierać jego i jego idee - ON wbrew zidiociałym rwącym szaty paniom i panom Dulskim - prawdziwym przyjacielem niepełnosprawnych... TAK...
  JESTEM tego pewien... Oczywiście trzeba przede wszystkim ROZUMIEĆ co on mówi, a tego się nie da ująć w 1 zdaniu.
  Jak patrzę na to co się dzieje teraz to - Latający cyrk Monthy Pythona wypada przy tym bardzo mało absurdalnie i nawet przestaje być śmieszny... pamiętacie bieg ludzi bez orientacji? To skojarzenie samo się nasuwa... Ludzie z chorym błędnikiem tez mogą chcieć uprawiać sport i jak to się skończy?
  Panie Korwin, co Pan robisz...
 • @Torin 20:18:02
  Idź czytać fantastykę, a politykę zostaw w spokoju... PRZECIEŻ JKM WYRAŹNIE NAPISAŁ I POWIEDZIAŁ, ŻE POWINNO SIĘ POKAZYWAĆ COŚ GODNEGO POKAZYWANIA... chwalenie się bladymi nogami starszego pana...?
  Trzeźwa uwaga
 • @vredotix 07:35:45
  Prawie się zgadzam :) emerytury można im zabrać, jeśli BEZPRAWNIE je otrzymali. Tzn. jeśli niezgodnie z prawem ówczesnym je otrzymali...
  JANUSZ KORWIN - MIKKE OBROŃCĄ ESBEKÓW
 • Nie Mikke jest winien temu, że nie rozliczono komuny.
  vide materiały archiwalne...

  Uwaga! nie jestem Korwinistą, ale po raz kolejny się zgadzam z Korwinem.

  Wyobraźcie sobie coś takiego: Jesteś królem i ustanawiasz prawo, że za zdradzenie tajemnicy grozi kara śmierci, po czym dowiadujesz się, że Twoje dziecko zdradziło... WIESZ, że powinno się je zabić, ale to Twoje dziecko. To samo myśli Korwin, tylko, że WY złamiecie prawo, by ratować dziecko, a On to dziecko zabija i teraz kwestia decyzji - PRAWO czy UCZUCIA, kto ma rację.

  Logika jest niestety po stronie Mikkego, jak prawie zawsze, ale logika to nie uczucia, wami kierują uczucia i moralnie macie rację, ale moralnie to sobie można gdybać, PRAWO jest podstawą istnienia państwa (w przypadku Polski nie ma już PRAWA, ponieważ złamano oficjalnie konstytucję - więc de facto Polska stała się bezprawna, zawdzięczamy to głównie PO, ale to na marginesie, taka smutna prawda.)
  SB-ka nie można ukarać bez rozliczenia, a jeśli został rozliczony powinien być skazany, jeśli należą mu się i należały jakieś świadczenia to NIESTETY trzeba mu je zapłacić, bo tak mówi prawo, jeśli udowodnimy, że PRAWO zostało bezprawnie, nielegalnie ustanowione, wedle ówczesnych procedur, to oczywiście można przestać im płacić cokolwiek, ale jeśli obniżamy emerytuę za przeproszeniem z niczego z powodu WIDZIMISIĘ... TO PRZYBIJAMY GWÓŹDŹ DO TRUMNY TEGO KRAJU.... ZMIANA UMOWY W TRAKCIE JEJ WYKONYWANIA.. tylko tyle. To samo robi TUSK z emeryturami, z OFE, z mediami, w zasadzie ze wszystkim. Można natomiast przeprowadzić analizę stanu faktycznego, jeśli cokolwiek zostało bezprawnie, nielegalnie ustanowione, to można puścić SBka z gołym tyłkiem, ale jeśli istniał PRL, którego jesteśmy spadkobiercą, to zarówno należności jak i DŁUGI są w naszej gestii. W przeciwnym wypadku nie ma RP. Nie mówcie mi, że tego nie jesteście w stanie pojąć.... MIKKE chce, żebyście zaczęli myśleć - to zacznijcie.
  JANUSZ KORWIN - MIKKE OBROŃCĄ ESBEKÓW
 • Pikny szred
  Mnie podchodzi, wokal miły, za dużo wulgaryzmów, gdyby nie oprawa graficzna i wulgaryzmy, to by nawet miało szansę na mainstreamowe media.
  STAN W...........NIA !
 • @Stara Baba 01:01:53
  JAKĄ POPIERDUŁKĄ???

  Dowiedz się kim ten pan był wcześniej?!?!
  Dowiedz się jakie miał koneksje... kto to w ogóle jest.
  Ja zaczynam wątpić nawet w jego "operacje"
  Też ludzi poruszyło... (Uaktualnione)
 • @stopfaszyzmowi 00:48:51
  Chyba raczysz żartować....
  Jak weteranowi urwało za przeproszeniem interes to nie jest mężczyzną?
  Wiesz na czym polega operacja zmiany płci?
  Mianowicie... na estetycznym przerobieniu narządów tak, że PENIS wygląda jak Vagina i koniec na tym. Ew. mogli mu doszyć sztuczne piersi...

  Reszty się nie zmieni... na poziomie GENETYCZNYM, KOMÓRKOWYM i CHROMOSOMOWYM a także według stanu faktycznego Grodzki jest mężczyzną... Ja szczerze powiedziawszy nie jestem przekonany co do jego "zmiany" dlatego, że bardziej mi on pasuje na agenta wywrotowca...
  Życiorys ten pan ma bardzo ciekawy... PZPR, służby i inne ciekawe kwiatki...
  Szukajcie a znajdziecie.

  Mikke krzyczy i prowokuje... i bardzo dobrze, najwyraźniej to jedyna metoda, żeby trafić do mediów... Palikot, Biedroń, Niesiołowski, Tusk, Dorn i Kaczyński obrazili mnie i moje uczucia niejednokrotnie... Przede wszystkim obrazili moją inteligencję kłamiąc w żywe oczy.. Mikke przynajmniej mówi prawdę. A FASZYSTA to jesteś TY i jeszcze hipokryta.
  Założę się, że nawet nie wiesz co to jest FASZYZM - marsz przynajmniej do wikipedii, chociaż też przekłamana...
  Też ludzi poruszyło... (Uaktualnione)
 • @O.R.K.S. 10:36:40
  Co za różnica czy jest ułożona czy nie - stek bzdur.

  Jeśli się tak uwziąłeś na JKM wraz z ŁŁ, to albo JKM wreszcie rośnie w dostateczną siłę, którą słychać - więc wrogów mu przybywa, albo jesteś wrogim agentem...
  własnej naiwności, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie zamierzam imputować Ci jakichś obcych państw.

  Powtarzam - stek bzdur pisanych na polityczne zamówienie, czy pożyteczny idiotyzm... jest jakże modny w tym kraju...

  tak samo jak ze smoleńskiem i krzyżem w kościele - wątki poboczne odwracanie uwagi. w Polsce każdy, kto mówi prawdę, jest dla ciemnych tumanów, albo żydem, albo agentem...
  Łażący Łazarz: "Czy JKM to tylko pożyteczny idiota czy rosyjski agent wpływu?"
 • @O.R.K.S. 11:03:25
  Chce mi się wymiotować takimi pseudo inteligentami jak ŁŁ i jego poplecznicy. Skoro takich mamy "bojowników" o "słuszną sprawę" to faktycznie jest już po nas.

  Dzięki ŁŁ zdałem sobie sprawę, że JKM ma 100% RACJI.
  Wystarczy bez emocji przeczytać przytoczone przez ŁŁ cytaty.
  Wcześniej nie czytałem tego...

  Przecież ten facet (JKM) mówi TYLKO I WYŁĄCZNIE PRAWDĘ POPARTĄ LOGICZNYM ROZUMOWANIEM. Oczywiście popełnia błędy, ale uwierzcie mi ŁŁ popełnia ich więcej...

  Przykłady?

  ŁŁ - > wyciąga z kontekstu czyjeś wypowiedzi i próbuje dowodzić swojej nie popartej żadnymi dowodami tezy na podstawie wyjętych z kontekstu fragmentów czyjejś wypowiedzi.. skąd my to znamy? PRL? TVN? PO? ludzie - przecież to jest farsa jakaś.

  Co takiego JKM napisał? Że wina nie leży tylko po jednej stronie?
  A co nie ma racji? MA bo to co podają nam media jest zakłamane, to co przeczytam w Wyborczej to takie samo kłamstwo jak to co przeczytam w Rzeczpospolitej tylko obydwa kłamstwa będą przegięte w inną stronę...

  Chce mi się wymiotować tym całym pompatycznym zacietrzewieniem...
  Tą sztucznie wywoływaną nienawiścią, niechęcią... ILE JESZCZE?
  Wiosna, Panowie!
 • ACTA to nie tylko muzyka
  Pomyślcie! GAZ ŁUPKOWY - TECHNOLOGIA AMERYKAŃSKA

  A co do Hołdysa i reszty zdrajców wolności i darmozjadów...

  PROPONUJĘ PRZEJŚĆ NA: WOLNĄ MUZYKĘ www.jamendo.com

  Olejcie to bydło socjalistyczne!
  Boni wyjaśnia dlaczego rząd kłamał ws. ACTA
 • Marzę o dniu, w którym społeczeństwo
  wyda nakaz rozbiórki obecnej biurokratycznej koterii...
  Wystarczy 51% dla dajmy na to Nowej Prawicy...., albo UPR...
  Sprawa DESKI
 • Do autora...
  Za dużo teorii spiskowych za mało wiedzy o życiu.
  korporacjonizm to coś takiego co kwitnie w socjaldemokracji...
  Dlaczego? A dlatego, że biurokracja to KONCESJONISTA.

  Nie będę tłumaczył szczegółowo, ale podam przykłady - jak biurokracja wpływa na rozwój KORPORACJI w kraju, w którym pełna wolność gospodarcza NIE jest zagwarantowana...
  Lobby korporacyjne może wymusić zmianę przepisów, czyli ustawienie przepisów w taki sposób, żeby stworzyć monopol i wykosić małą konkurencję... Przykłady:

  POLSKA (tfu przepraszam unia europejska):
  1. KONCERNY PALIWOWE - chyba nie muszę tłumaczyć?

  2. TERAZ CZAS NA BRANŻĘ TRANSPORTOWĄ - nowa cudowna ustawa jeśli nie zostaną podjęte odp. kroki zniszczy 1/2 przemysłu transportowego w Polsce nowe drakońskie przepisy stawiają chore wymogi przed przedsiębiorcami chcącymi na niewielką skalę (1-5 samochodów) zajmować się transportem...

  3. NAWET HODOWCY PSÓW... LOBBY hodowców wymusiło zakaz sprzedaży psów spoza hodowli, dzięki temu za psa niedługo zapłacimy 5000 najmniej...

  4. Branża budowlana:
  - każdy mógłby sobie zbudować mały drewniany domek. Ale lepiej jest wziąć kredyt na całe życie i mieszkać w klatce M2 w wiecznie skłóconej społeczności jakiegoś bloku, którego termin ważności skończył się przed 10 laty.

  5. Nie mówiąc o ostatniej aferze z listą leków refundowanych :D
  LUDZIE TRZEBA BYĆ SKOŃCZONYM IDIOTĄ, ŻEBY NIE WIDZIEĆ KORUPCJI I LOBBINGU GOŁYM OKIEM.
  A LOBBING TO KWESTIA SPORNA... I NARZĘDZIE KORPORACJI W KONCESYJNYM USTROJU.

  REASUMUJĄC: AUTOR ŚMIERDZI MI SOCJALISTĄ I LEWICĄ, która dominuje w Polsce w różnych wydaniach od chyba 100 lat.
  NIE ZNAM R. PAULA, ale mówi dobrze.
  Ron Paul...mówicie.
 • @AlexSailor
  Lepiej dać broń wszystkim - i to nie jest sarkazm.
  ODWIEDŹ SWEGO BRATA NAZIOLA ...
 • @bez kropki
  Co do "historycznego" symbolu.

  Równie dobrze powinno się Twoim tokiem rozumowania zaskarżyć każdego, kto zbezcześci figurkę otyłej kobiety z nadmiernie rozwiniętymi biodrami, a "ciepłych" trzeba oskarżyć o zbezczeszczenie kolarskiego symbolu tęczy.
  I jest jeszcze cała masa takich symboli, a każdego kto powie do stu piorunów powinni chłostać publicznie za nadużycie imienia bóstwa.
  ODWIEDŹ SWEGO BRATA NAZIOLA ...
 • @bez kropki
  Kolejny miłośnik przodków i kolejne określenie tego samego symbolu...
  Hitler splugawił coś, czego znaczenia do końca nie zna chyba żaden współczesny człowiek. Jednocześnie wypowiadamy się jak autorytety...

  NIE BRONIĘ HITLERA. ALE ORZEŁ JEST ZARÓWNO GODŁEM POLSKI JAK I NIEMIEC I JESZCZE SETEK INNYCH KRAJÓW. TAK SAMO JAK KRZYŻ MOŻE BYĆ SYMBOLEM CHRZEŚCIJAŃSTWA, ALBO JAKIEGOŚ INNEGO KULTU.

  Obudziliście się z tą swastyką.

  Jak MÓWIĘ SWASTYKA to mówię o Hitlerowskim znaku, który skalał waszych przodków.

  Jak Mówię SWARZYCA, to mam na myśli znak używany przez Słowian.

  To jeszcze mamy świaszczycę swergę swargę svargę LUDZIE nie dajmy się zwariować. Jak powiem, że grałem w kółko i krzyżyk to spalicie mnie na stosie, za obrazę uczuć Chrześcijan?
  ODWIEDŹ SWEGO BRATA NAZIOLA ...
 • @Q-Q
  Chyba Ci się we łbie pomiętoliło, jeśli sądzisz, że pod każdą wypowiedzią o Swastyce powinienem zamieszczać elaborat skąd ten symbol pochodzi.
  Jest tak stary, że nawet nie jesteś w stanie podać od kiedy jest w ogóle używany.

  Świaszczyca, Swarzyca, Swarga, Symbol Solarny - tak się składa, że też o tych sprawach sporo czytałem pewnie nawet więcej od Ciebie.

  Interesowałem się słowiańszczyzną ze względów nawet czysto zawodowych i teraz mam awersję do wszelkiego rodzaju oszołomów, którzy chcą stworzyć martwą religię na nowo, albo na wzór Hitlera budować pseudo pogański ustrój... Albo odtworzyć religię, której odłamów było najprawdopodobniej więcej niż samych bóstw, w związku z czym trzeba ciągle wymyślać to czego nie da się zbadać.
  Kulturowo i religijnie słowiańszczyzna pod względem religijnym została zniszczona i trzeba się z tym niestety pogodzić.

  Hitler nie zabrał nikomu Swastyki, bo nie była niczyją własnością... Obrał sobie i jednocześnie naznaczył piętnem na wieki taki sam symbol solarny jakiego używały chyba wszystkie germańskie, celtyckie i słowiańskie ludy (i oczywiście nie tylko one) co do kolejności można się spierać. Są też spory co do kierunku ramion i ustawienia....

  Słowo Swastyka - Omyłkowo napisałem natomiast z błędem i do tego powinieneś się przyczepiać, ale jeszcze chyba za mało czytasz. Ziemkiewicz mnie irytuje, bo jest dwulicowy, ale chyba zacznę go czytać, dzięki Twojej rekomendacji, w myśl zasady wszystko co krytykuje ignorant, może być godne poznania.

  Nic jednak nie zmienia faktu, że jeśli mówię ORZEŁ w kontekście herbu Polski to nie mam na myśli jednocześnie ORŁA w kontekście herbu Niemiec.

  Jak bym napisał SWARZYCA to byś mnie mógł besztać, ale napisałem SWASTYKA (z błędem) więc się mylisz i pleciesz bzdury. Swastyka jest symbolem starszym niż Słowianie i Germanie... więc nie bardzo można mówić kto ją komu skradł.

  Co do nacjonalizmu.... Pewnie należysz do jakiejś pseudo-patriotycznej organizacji, która jak to zwykle bywa strzela sobie w stopę.

  Prawdziwy nacjonalista kocha swoją NACJĘ, a co za tym idzie będzie za wszelką cenę dążył do polepszenia jej statusu, pozycji i sytuacji.
  Czy HITLER w kontekście historycznym pomógł Niemcom czy Amerykanom? To raczej oczywiste. Amerykanie przyjęli naukowców żydowskich i to oni mieli atomówkę pierwsi. Co z niego za nacjonalista, skoro zniszczył i zniewolił własny naród wywołując gigantyczną wojnę.

  Napisz mi co takiego nieprawdziwego napisałem o nacjonalistach?

  Że jeśli stosują przemoc i terror to nie różnią się metodami od bolszewików, czy rewolucjonistów francuskich?
  ODWIEDŹ SWEGO BRATA NAZIOLA ...
 • TO BARDZO DOBRZE JAK LEWAK SIĘ LEJE Z LEWAKIEM
  Mnie jest obojętne czy biją socjalistę czy narodowego socjalistę
  dobry socjalista to .... NIE MA DOBREGO SOCJALISTY!

  A co do Nacjonalistów - Pojęcie względne. Ktoś, kto bez agresji wobec innego kocha swoją nację jest bohaterem. Ktoś, kto z nim walczy używając siły i oszczerstwa ( tak jak Antifa ) To bydlak i bolszewik. Nowy Ekran schodzi na psy jeszcze zanim się rozwinął - skoro dopuszcza do głosu przestępczą organizację, która wywołała wspólnie z agenturą zamieszki podczas dajmy na to święta niepodległości. A metody ProFy są chyba RODEM Z FASZYSTOWSKIEGO PODRĘCZNIKA B. MUSSOLINIEGO. Idę o zakład, że bydło z ANTIFY nawet nie potrafi podać definicji nazizmu i faszyzmu. To są KIBOLE z czerwoną gwiazdą na koszulce. Dla mnie nie ma różnicy pomiędzy czerwoną gwiazdą a Sfastyką. Antifa to HULIGANI i PRZESTĘPCY, a Nowy ekran ich legitymizuje?
  ODWIEDŹ SWEGO BRATA NAZIOLA ...
 • Marnowanie pieniędzy
  Oszustw w reklamach nie zlikwidują,
  a jak ktoś na podstawie reklam decyduje, to TYLKO jego wina.
  Jeśli jest coś takiego jak "regulamin" i jest jasno określone co jest co, to w czym problem. Reklama nie jest w stanie przekazać całokształtu.

  Reasumując: Takie akcje prowadzą do:
  1) MARNOWANIA NASZYCH PIENIĘDZY
  2) ZWIĘKSZENIA KONTROLI W INTERNECIE
  czyli OGRANICZANIA WOLNOŚCI W INTERNECIE
  4) DZIAŁAŃ BEZ EFEKTÓW - BO KONTROLA NIC NIE DA, A KAŻDE DZIAŁANIE BYDŁOKRATÓW SPOWODUJE ZACZĄTEK KRYZYSU I SPADKU RÓŻNYCH WSKAŹNIKÓW.
  Internet - raj dla oszustów i naciągaczy