Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze fayter

 • link do filmu
  http://st.dwn.so/v/DS50444A0E
  Cejrowski: "Cristiada" to groźny film
 • Przyjmiecie znak bestii?
  Planowany kryzys ekonomiczny - Janusz Lewicki - Stop Nowemu Porządkowi Świata
  http://www.youtube.com/watch?v=hJ6PunG94HY
  Pieniądz przyszłości (4). Krytyka ilościowej teorii pieniądza.
 • Czarno to widzę.
  Z całej dyskusji najbardziej dla mnie wartościowe są dwie wypowiedzi, gdyż są właściwą oceną zarówno realiów jak i szans na zmiany.
  Synergie
  1/ "Stary system, jeśli będzie miał moc polityczną, nie dopuści do funkcjonowania systemu nowego, zostanie brutalnie zniszczony w zarodku. Konkurencja systemów w modelu piramidalnej koncentracji władzy (co jest celem NWO) to raczej ekonomiczna utopia. "

  marosław
  2/ "Konstruktywizm koncentruje się na inżynierii społecznej, która ma prowadzić do budowy "raju na ziemi" (różnie rozumianego) i jest moim zdaniem współczesną "wieżą Babel"."

  Autorów pozdrawiam.
  Pieniądz przyszłości (4). Krytyka ilościowej teorii pieniądza.
 • Zmuszenie?
  Nie ze wszystkim się zgadzam, ale nie mam też czasu na dłuższą polemikę.
  Z czym zgadzam się na pewno? A no, że "światowy kataklizm gospodarczy jest nieunikniony".
  Natomiast zastanawia jedno słowo w ty zdaniu: "...zmuszenie państw do rozsądnej i odpowiedzialnej polityki budżetowej i emisji narodowego pieniądza, stworzy warunki dla harmonijnego rozwoju gospodarki światowej". Chodzi o "zmuszenie". Kto miałby zmusić?
  Poza tym wszystkim, którzy interesują się problematyką kryzysów gospodarczych oraz polityką pieniężną polecam odsłuchanie wykładu pana Dariusza Brzozowca.
  http://www.youtube.com/watch?v=_GCv0nMykwI&feature=player_embedded#!
  Źródła klęsk gospodarczych
 • @Lukero 18:33:47
  Rozumiem, ale z Twoich słów wynikałoby, że na każdego Pan Bóg ma sposób i prędzej czy później cel osiągnie.
  Mnie się jednak zdaje, że Pan może pomóc, ale czy tak bez naszego udziału, bez naszych starań, bez poszukiwań?
  Czy każdemu jest dane?
  KTO JEST TWOIM NAUCZYCIELEM?
 • @nikolov 20:43:30
  A może autorom rankingu chodzi o "demokrację poprawną politycznie" albo inaczej tzw. systemową. Była już przecież demokracja socjalistyczna to przecież poprawna politycznie demokracja też może być. Nauka idzie do przodu więc i spojrzenie na demokrację może się zmieniać. Homoseksualizm w wyniku osiągnięć nauk medycznych przestał być uważany za chorobę i stał się orientacją, więc i na demokrację może być nowe, postępowe i odkrywcze spojrzenie.
  Być może patrząc tradycyjnie to należałoby ten ranking odwrócić i ci z pierwszej 10-tki znaleźliby się na szarym jego końcu.
  Jak patrzę na to co wyrabia "demokracja" w państwie takim jak Holandia /lider rankingu/ to pragnę aby ta nasza polska była jak najdłużej "wadliwa".
  Policja wchodzi w buty M.O. ( nie mylić z Moniką Olejnik)
 • @Nathanel 21:41:53
  Autor nie powiela. Autor obnaża i komentuje.
  Szok w biały dzień - bitwa na "argumenty"
 • Szukajcie, a znajdziecie.
  Czyli sumienie to jest to co Bóg w nas wpisał, ale żeby pojawiła się modlitwa jako wyraz więzi z Bogiem to trzeba się powtórnie narodzić. Żeby mogło to się stać to trzeba szukać. Wtedy jest szansa, że pojawi się Duch Boży.
  To chyba taka kolejność?
  KTO JEST TWOIM NAUCZYCIELEM?
 • @zjawa 12:51:12
  Wybór papieża „Franciszka"
  http://www.youtube.com/watch?v=ZXpjKoWkyFg
  Chrześcijaństwa nie da się pogodzić z hinduizmem – mówi siostra Michaela Pawlik
 • Wybór papieża „Franciszka"
  http://www.youtube.com/watch?v=ZXpjKoWkyFg
  Masoneria wobec papieża Franciszka
 • Rząd stracił na akcyzie ćwierć miliarda w dwa miesiące
  http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Rzad-stracil-na-akcyzie-cwierc-miliarda-w-dwa-miesiace,wid,15486812,wiadomosc.html
  Jeden z komentarzy:
  Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 - przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie - od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY
  Trzy filary polskiej gospodarki
 • 3:0
  Dostałeś trzy jedynki. Nie pojmuję skąd tylu kretynów. Ode mnie 5.
  Trzy filary polskiej gospodarki
 • Rostowski podatki podnosi, a fakty są tekie, że...
  ...wypalający paczkę dziennie musi wydać miesięcznie od 350 do 400 zł. Białoruskie lub ukraińskie kosztują ca. 6-8 zł taniej na paczce. Czyli miesięcznie w kieszeni zostaje od 200 do 250 zł. Nic dziwnego, że biznes się kręci, a Rostowskiemu brakuje jeszcze więcej niż przed podwyżką.
  Niepokojące informacje w sprawie przemytu papierosów
 • Czyli można wyjść...
  .... ale nogami do przodu.
  Czy można zerwać pakt z diabłem?
 • @Antymaterialny 21:37:07
  Nic dodać, nic ująć. Kiedyś coś podobnego napisałem w jakiejś dyskusji komuś kto pisał, że nie ma co się oglądać wstecz i że trzeba iść do przodu, z postępem. Pozdrawiam.
  Wielkanocna Niedziela
 • Katolicyzm, a chrześcijaństwo.
  Używasz tych określeń zamiennie i w ten sposób stawiasz pomiędzy nimi znak równości. Czy słusznie?
  W moim pojęcie katolicyzm to narzucona politycznie doktryna religijna czerpiąca z Ewangelii i przez to pozująca na chrześcijaństwo. W swojej historii katolicyzm chcąc zjednać sobie kolejne rzesze owiec zaadoptował wiele świąt i zwyczajów będących tradycją podbijanych narodów.
  Natomiast chrześcijaństwo to wiara w zbawczą ofiarę Jezusa oraz życie zgodne z przykazaniami miłości Boga i bliźniego. Chrześcijaństwo nie jest religią.
  Moja Słowiańska Wolność
 • @adevo 00:54:09
  "Masoni, trójkąty i ta cała papka z lat 80-tych jest serwowana tutaj licznie, jako coś nowego."
  1/ Gdzie jest serwowana licznie? Na NE? Nie zauważyłem.
  2/ A to ta "papka" to już nie aktualna jest? Co się zmieniło?

  A te 50 mld $ to jakaś śmieszna sumka. Przecież syjoniści tylko z Polski chcą wyciągnąć w ramach "odszkodowań" ca. 65 mld $.
  5 ważny szczyt państw bloku BRICS w RPA
 • Piramida.
  Tu bardziej okazała wersja:
  http://www.proroctwa.com/images/piramida.jpg
  Schemat światowych rządów i zależności
 • Ręce opadają.
  Jałowe te dyskusje, ale niech tam, coś napiszę. Na początek chociaż przywrócić ustawę Wilczka. Ale tak naprawdę to trzeba byłoby wyjść z Unii, bo stamtąd sunie lawina, a nasi dodatkowo dokładają od siebie.
  Nie mam czasu na pisanie, ale jestem przekonany, że Polska powinna być krajem mlekiem i miodem płynącym gdyby była mądrze i po gospodarsku rządzona. Gdyby tak było od początku "transformacji" to dziś mielibyśmy PKB na poziomie ca. 6 bln zł.
  Zresztą drastyczne uproszczenie prawa, ograniczenie biurokracji oraz obniżka danin podatkowych to tylko jeden z elementów. Zmian i nakładów wymaga także edukacja, ale nie ta w obecnym kształcie tzn. produkująca przyszłych bezrobotnych lemingów po marketingu itp.
  Dlaczego mamy kryzys?
 • To mi wystarcza...
  Pewnie Każdy człowiek /z mniejszym lub większym zacięciem/ próbuje sobie ten świat tłumaczyć. Próbowałem i ja. Nie jestem wyjątkiem. Tak też i ja narażony byłem na poddanie się wpływowi wszelkiej maści dokonaniom naukowców. Poświęciłem więc sporo czasu na to, żeby pojąć te ich wywody. Wnioski miałem podobne jak autor i stwierdziłem, że to strata czasu. Dotarło do mnie, że człowiek nie po to żyje żeby ciągle szukać i dalej nie wiedzieć po co żyje. To byłoby bez sensu. Uznałem, że musi być jednoznaczna odpowiedź. I znalazłem.
  Stwórca nie zostawił nas bez wiedzy. Odpowiedzi na wszystkie pytania możemy znaleźć w Biblii.
  Natomiast te ludzkie zmagania, których efekt przedstawiony jest jako nauka to rzecz zrozumiała. Jednakże zrozumiała o tyle, o ile u podstaw tych zmagań jest poznanie praw, które pochodzą od Pana Boga. Natomiast jeśli nauka zajmuje się tym żeby dowieść, że Boga nie ma no to mamy to co mamy. Czyli np. ewolucję czy inny wielki wybuch itp.
  dyrdymały.
  Przestało mnie to wszystko interesować. Odnoszę się do tej "wiedzy" podobnie jak do tego jak np. przy wizycie serwisanta, gdy mi się coś zepsuje. Szczerze nie obchodzi mnie jak on to coś naprawił i jak to coś działa. Ważne, że naprawił.
  Podobnie jak moja żona upiecze ciasto to nie interesuje mnie to jakich składników użyła i jak to wszystko się dokonało. Wiem jedno, że w tym cieście jest jej miłość do mnie, jej serce. I to mi wystarcza.
  Cz. 2: Wielki wybuch czy wielka ściema?