Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze abba2012

 • cała prawica
  tylko razem, nie zważając na antagonizmy,możemy coś zrobić dla społeczeństwa polskiego.Narazie jesteśmy towarzystwem wzajemnej adoracji, zachowujemy się jak spowiednicy,brak konkretnych projektów reformowania kraju naszego autorstwa poddanego szerokiej dyskusji społecznej. Liczę, przynajmniej w tym tema cie na wspólną akcje wszystkich ugrupowań prawicowych i PSL-u. PSL musi to poprzeć bo zostanie skompromitowany na wsi polskiej jako koalicjant antyklerykalnej koalicji.
  Dworak prosi: nie róbcie kontroli NIK
 • Niezależnie od oceny
  stosunku pana Cejrowskiego do religii katolickiej,jest to jego osobista sprawa i nie nam oceniać czy słuszna, zgadzam sie co do jego uwag na temat tych wszystkich,których dopadła moda neopoganizmu. Moda w świecie,który za bóstwo ma pieniądz, to również poszukiwanie wypełniacza ideologicznego, który będzie nam najbardziej pasował, będzie to religia bez nakazów,obowiązków. Taka jest w skrócie ideologia tzw.nowoczesnego myślenia. Czy nie można się więc zgodzić z tezami Cejrowskiego? Co do obecnych tu lemingów, powinni być, taka jest zasada dyskusji, byle nie było inwektyw.
  Tego wywiadu z Cejrowskim "Newsweek" nie opublikował
 • coraz gożej się sprzedaje
  musi więc michnik wybić kilka szybek , zawsze to, jako męczennika, zaczną kupować. Donek każe swoim zaprenumerować po 100szt.GW!
  Wrocław: zaatakowano siedzibę "Gazety Wyborczej"
 • Zdecydowanie tak!
  Potrzebna jest partia,która będzie autentycznie dbała o sprawy pracodawców, a więc małych i średnich przedsiębiorców. Likwidacja a przynajmniej zminimalizowanie szarej strefy obniży znacznie wysokość składek ZUS a można to zrobić tylko przez ułatwienia i czytelność wszystkich spraw tyczących małej przedsiębiorczości. Nie jest to miejsce na listę tych wszystkich niedogodności wpędzających ludzi produkcyjnych w spirale umów śmieciowych lub prace na czarno, ale jest to problem dotyczący 55% polaków!
  Partia przedsiębiorców odbierze Tuskowi władzę?
 • Nic dodać!
  Panie Wojtku, list tej osoby ubawił mnie gdyż treść jego naiwności graniczy ze sztubactwem gówniarza. Do pańskiej oceny p. Balcerowicza niezależnie od tego że tytuł swój otrzymał z rąk prof. Jabłońskiego, należy jeszcze dodać iż nic, a może z dużej NIC by nie wyszło z jego reformy,gdyby nie cierpliwe,do chwili obecnej,oczekiwanie społeczeństwa na pozytywne jej skutki. Dzięki tym reformą, głównie rozkradziono narodowy majątek w aureoli prawa a nie naprawiono jego niedoskonałości! Brawo panie Wojciechu, zawsze czekam na pańskie audycje, coraz póżniejsza pora,ale warto bo ciekawe!
  Cejrowski: "Balcerowicz? Komunistyczny profesorek"
 • Trwa kontrofensywa PO-PSL
  Ta kontrofensywa charakteryzuje się zwróceniem uwagi na sprawy kościoła,przykładem dzisiejszy paszkwil w GW dot. komisji majątkowej.
  Niestety jest to temat , który szczególnie dla ludzi młodych, zaniedbanych religijnie jest przysłowiowa "wodą na młyn". Oczekuje zdecydowanej reakcji mojego kościoła! Oczekuje wyjaśnienia każdej decyzji majątkowej i upublicznienia jej w myśl zasady "Kościół to wierni">
  Tusk: ja i Polacy więcej oczekiwaliśmy od tego rządu
 • Dlaczego?
  Jakoś nikt nie podaje konkretnych wyliczeń,ekspertyz lecz każe nam wierzyć w słuszność decyzji rządowej. Temu rządowi, temu "ekspertowi"Balcerowiczowi ufać nie należy.
  Balcerowicz: "Potrzebna jest śmielsza reforma emerytalna"
 • Doskonała propozycja!
  Powinniśmy wyjść z szeregiem propozycji tematów i rozwiązań, które znamy z autopsji a które powinny przynieś rozwiązanie bolących społeczeństwo problemów. Nie zgadzam się z"LarskiOwen",na świecie funkcjonuje wiele rozwiązań tych właśnie tematów,które działają niewzruszenie przez dziesiątki lat wspólnie z udziałami państwowymi lub jako oddzielne jednostki. Te tematy uzupełnić by trzeba o związki zawodowe-wyprowadzić z zakładów i przyjąć rozwiązania kanadyjskie, które podniosły ich range. Wiele tematów ma swoje rozwiązanie na zachodzie i funkcjonuje dobrze służąc obywatelowi!
  LIST OTWARTY DO J. KACZYŃSKIEGO
 • bardzo słusznie
  Myślę że Niesiołowski nie zrozumie waszego oświadczenia. Treść powyższa przerasta tego "opozycjonistę",przerasta i premiera, najstarszego posła PSL i wielu innych dla,których do niedawna byliście szumowiną.
  Pozostaje Wam tylko pogratulować, tak nada dierżić!
  Oświadczenie Kongresu Wolnego Internetu ws debaty z Tuskiem
 • bez komentarza
  Nic dodać,nic ująć! Doskonała, trafna analiza! Ja tez sądze że jest to początek bardzo poważnych zawirowań w UE. Może to jest sterowane, prowokowane aby rządzący wyszli z twarzą po kompromitacjach z ostatnich lat?
  St. Michalkiewicz: Logofagowie atakują internet
 • Bardzo trane spostrzezenie
  Potwierdzeniem tego niech będzie dzisiejsza konferencja prasowa z udziałem "eksperta"posła palikomedii - amatora archeologa ze Smoleńska. Szkoda czasu na oglądanie bo to materiał dla komediantów.
  Palikot, Kopacz i maskowanie rzeczywistości.
 • zbyt to prymitywne
  Treść tych wypocin ma znamiona dywersji. Może jest wiele w tym racji ale język i styl??????????
  Glos Żywego Trupa
 • Gratuluje
  Gratuluje wystąpienia w PE, szkoda tylko że Pan przyczynił się do kolejnego osłabienia prawicy polskiej! Od Pana wiecej sie spodziewałem.
  Niech żyją wolne Węgry!
 • pluralizm
  jest treścią demokracji.Nie rozumie dlaczego usiłuje się wyeliminować telewizje o charakterze religijnym z multipleksu cyfrowego.popieram apel KEP oraz wszystkich tych,którym zależy na demokracji w naszej ojczyżnie.
  Episkopat Polski w sprawie miejsca TV TRWAM na multipleksie cyfrowym.
 • Dziękuje
  Bardzo dziękuje, nareszcie coś czytelnego i wyczerpującego o naszych bratankach!
  CÓŻEŚ TY EUROPIE UCZYNIŁ ORBANIE