Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze abba2012

 • kara musi być
  Niejaki Nowak, myślał że zwolni, kogo gówniarzu chciałeś zwolnic? Teraz za karę przyjmiesz z wynagrodzeniem 120% wyższym.
  27 tys. podwyżki dla szefowej PKP
 • @ezaw 12:45:08
  Jeżeli weżmiemy standardy Polskiei rzeczywiście nie padamy natychmiast po spożyciu więc jest ok. Ale inne kraje i ich społeczeństwa są bardziej dorosłe, wiec polskie badziewo zostanie skompromitowane. Czy to będzie ostatnia kompromitacja to zależy od nas, bo my mamy w d..pie to co "oni" czynią, grunt że mamy co włożyć do garnka, że mamy na ratę kredytu, manifestacje? Niech zrobi to kto inny, my mamy paszport w domu.
  Minister rolnictwa Czech nazywa zachowanie Polski skandalem
 • Nie zniże się
  do Wałesy poziomu i nie określę jego przydatności dla rozwoju Polski i jego
  prezydentury.
  Przypomnę tylko tych kilka chwil za które się wstydzę a mianowicie te kiedy stawałem w twojej Walesa obronie i kiedy glosowalem na ciebie,
  Wałęsa:"kto to był Kaczyński"
 • Doskonała i na czasie inicjatywa
  Tym wszystkim,którzy tu jątrzą proponuje aby zmienili adresatów, obawiam sie że jesteście niereformowalni.
  Uważam że kazda inicjatywa zmierzająca do szerokiej dyskusji i informacji społecznej za pomocą wszelkich mediów jest ze wszech miar potrzebną. Czas sposób i tematyka jest odpowiednia. Należy tylko szeroko informować o miejscu i czasie wszelkich spotkań i konferencji. Niestety to u nas bardzo szwankuje.Przecież nie musimy się spotykać konspiracyjnie gdyż
  jesteśmy oficjalną i nie skompromitowaną opozycją.
  Rusza wielka ofensywa PiS
 • Jest to jeszcze jeden argument
  No cóż,mamy jeszcze jeden argument w ręce dowodzacy manipulacji przy tym,powiedzmy, śledztwie smoleńskim. Ten argument należy nagłośnić tak w prasie jak i radiu i TV.
  Podwójne standardy Rosjan. Zaprosili zagranicznych ekspertów do pracy po katastrofie samolotu
 • pomyłka
  zdaje mi sie że chdzilo Ci 10.04 2010 a nie 2012
  5 lat zabijania Polski.
 • blokada informacji w niezależnej.pl
  likwidacja wiadomosci- prof. Nowaczyk stwierdził przed chwila w Brukseli, że na pokładzie samolotu prezydenckiego były dwie eksplozje.
  Prokuratura: Rosjanie "naprawiali" wrak T-154
 • Jest to skandal, niema w naszej historii
  podobnego przykładu. Ten prostak, którego wypromował Komorowski, ma czelność obrażać dostojników polskiego kościoła,ale dla tego że przyzwalano mu milczeniem,między innymi i kościoła, na obrażanie śp.prezydenta, ale i wielu polityków prawej strony.
  Czas aby zadziałać w sposób zdecydowany i naświetlić społeczeństwu malwersacje finansowe Palikota, transfer pieniędzy do "rajów podatkowych"
  oraz wszelkich kompromitujących go spraw.
  Palikot: abp Michalik to cham
 • a może tak solidarność związkowa?
  Teraz musicie zaprotestować przeciw zwolnieniom, jeżeli odpuścicie będzie to sygnał dla nich że mogą być bezkarni,nigdy wam się nie uda strajk, będą łamistrajki bo będzie strach przed komornikiem. Zaprotestujcie!!!!!
  Organizatorzy strajku zwolnieni z pracy
 • @Poranek 09:13:00
  Po prostu facet porządkuje gospodarkę. Tylko marzyć o takich działaniach tu nad Wisłą i Odrą. 20-cia lat improwizacji doprowadziło do niespotykanego w nowożytnej historii, kryzysu gospodarczego w Polsce. Zapoczątkował to prezydent o podstawowym wykształceniu a następnie kolejne rządy nieudaczników, złodziei, malwersantów, aferantów uwłaszczyło się na ogólnonarodowym majątku. Kto teraz odważy się naprawić to wszystko? Nie widzę chętnych. Donek chce się już poddać to co robi to wielka improwizacja rządzenia.
  UE znów oskarża Orbana. Tym razem o łamanie wolności religijnej
 • Co za ranga zdażenia,jaka ranga polityków!
  Kiepską nawet dla debila inscenizacja farsy, której zadaniem było podkreślenie rangi praworządności w IIRP. Czytelne przysypywanie skandalu w okół śledztwa smoleńskiego.
  Politycy chcą dymisji prokuratora generalnego
 • Mistyfikacja
  Każda obecnie próba włączenia się do badania tej katastrofy śmierdzi,
  Nikt nie uwierzy że finansowani przez ten rząd naukowcy nie będą sterowani.
  Inna sprawa to finanse od których są zależne tak państwowe jak i prywatne uczelnie, rząd, który wszystko robił aby nie wdrożyć własnych naukowych opracowań przyczyn katastrofy, nie będzie w dalszym ciągu zainteresowany finansowaniem tego przedsięwzięcia, chyba że jest to pewna alternatywa dla zasypania odkrytych dowodów karygodnych zaniedbań podczas mistyfikacji śledztwa smoleńskiego.
  Naukowcy zbadają katastrofę smoleńską
 • czuje tu woń pieniactwa
  gdzie dwóch nikomu nie znanych polityków na plecach Kaczyńskich robiło swoją politykę. Teraz,kiedy jest światełko w tunelu na pomachanie ukrytą w plecaku buławą, zaczynają się uaktywniać. Jeżeli nie przyjmą propozycji Jarosława Kaczyńskiego, wietrze klęskę ich kanapowych organizacji.
  Marek Jurek nie dogadał się ze Zbigniewem Ziobro
 • @jajacek 08:53:37
  zgadzam sie z Tobą, dokładnie o to każdorazowo apeluje.Musimy stworzyć sprawne i niezalezne media. Musimy popierać juz istniejące, musimy bojkotować wszystkie wydania spolegliwych mediów. Nie wchodżmy na strony sterowane, bez pieniactwa i niezdrowej polemiki, eliminujmy z naszych stron pieniaczy lub dywersantów.
  Rosjanie zbezcześcili ofiary katastrofy smoleńskiej
 • dla mnie jest juz czytelnym
  powód dla,którego jest tak bardzo hołubiona Kopacz przez Tuska.Kopaczowa jako lekarz była na miejscu i p.podobnie dokonała oględzin zwłok i dało to jej pewien obraz rzeczywistości. Tylko ona wie i tylko z Tuskiem się tą wiadomościa podzieliła. Tylko rzetelne śledztwo może zdemaskować powody zacierania śladów tak przez Rosjan jak i ekipe Tuska.
  Rosjanie zbezcześcili ofiary katastrofy smoleńskiej
 • Jest to temat zastepczy
  PO chodzi o "zaniedbanych" tak w ich kręgu mówi się o elektoracie Palikota.Tusk ma bardzo dobre wyjście z impasu tzw.reformy. Kiedy notowania PO tak nisko spadły, podreperować je może tylko palikociarnia ze swoimi 11 %. W sejmie PO&palikociarnia będą mieli około 240 posłów,reformy przejdą.
  Natomiast nadużyciem jest twierdzenie, że budżet wspomaga kościoły 2-ma miliardami. ala -jesteś niedoinformowana, myślę że czytujesz zakładową gazetkę palikociarni NIE.
  Ks. Chrostowski: Kościół i pieniądze to temat zastępczy
 • ja już o tym pisałem
  Cała ta akcja z Kościołem,to nic innego tylko przygotowanie elektoratu zaniedbanych, bo tak należy rozumieć tych co popierają palikota, do podporządkowania się PO przy ewentualnej koalicji rządowej.Nadarza się doskonała okazja, notowania palikociarni wzrosły do 11% przy 29% PO może to dać szanse rządzenia powołując rząd tzw "ekspertów". Chca sie za wszelką cene utrzymac u władzy.
  Konflikt o emerytury zakończy koalicję? Dziś decyzja
 • nosił wilk razy kilka
  W gazecie Michnika sączy sie nienawiść tak z artykułów jak i forum internetowego. Przypomnę akcje z udziałem "wielkich ",Wajdy i plejady "wybitności" na temat pochówku śp. Lecha Kaczyńskiego z małżonką na Wawelu. Wajda z towarzystwem,któremu towarzyszył Michnik,prawie zagradzali ciałem bramy Wawelu w obawie o "profanacje" tej nekropolii.Organizowali marsze protestacyjne i inne hucpy.
  A przecież to jest takie proste, ksiądz kardynał Stanisław tym zezwoleniem uchronił tą piękną parę przed takim właśnie wandalizmem,które czynią uczniowie Michnika. - boleslaw
  Antysemickie symbole na grobie rodziców Michnika
 • słusznie
  ale najskuteczniejszym bojkotem jest nie oglądanie Wiadomości TVP! Jest to bardzo proste nie włączamy na tzw. dziennik, jak za komuny!
  Spadek oglądalności = brak reklamodawców
  Naczelny "GP" ogłosił bojkot Wiadomości TVP
 • To jest proste
  po pierwsze przestrzegać prawo i procedury, wdrożyć rozwiązania zawiadywania gospodarka z takich krajów jak np. Kanada, wyprowadzić z zakładów pracy związki zawodowe, stworzyć możliwości organizacji branżowej oraz podnieść ich range, likwidować szarą strefę w zatrudnieniu oraz zmienić ordynacje wyborczą na jedno mandatową, zaniechać finansowania partii politycznych z budżetu. Nie zrobi sie jednak tego z tym rządem, jest to organizacja niekompetencji.
  Moja czerwona kartka