Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze abba2012

 • @alahinc 10:56:19
  chodzisz, wiec czy chcesz mieć nową?
  Olejnik kpi z Kaczyńskiego. "Już widzę po wygranych wyborach PiS sznur osób idących do więzienia"
 • w prost przeciwnie
  Ten wpis pani W. Konarzewskiej jest mocno naciągnięty i czuć go lizusostwem. Pani Wando, nie wierzę, że jest pani przykładem "leminga" w śród dziennikarzy.
  "Nominuję Cezarego Gmyza do hieny dziennikarskiej roku"
 • Chba juz czas przestać owiedzać "Nowyekran"
  Przestań kolego cytować brukowy tygodnik"Wprost" napisz coś od siebie na ważniejsze tematy, które nurtują Polaków. Tematami poniżej pasa zajmuja się brukowce. A swoja drogą Gowin znalazł się w chlewie więc musi zostać ukalony przez świnie.
  Nieślubny syn, romans w rządzie. Ktoś zbiera "haki" na Gowina
 • @Pan Marky 08:12:00
  panie marky ten facet jest debilem, po prostu mamrocze od rzeczy, nie wiem nad czym powinniśmy się zastanawiać ?
  Wałęsa: „Wystarczy, żeby ktoś rzucił granat na demonstracji wywołanej przez prowokatora Rydzyka"
 • @lancelot 10:32:59
  Masz racje, już po zapoznaniu się z jego życiorysem do roku 1946 kiedy to pelnił funkcje kierownicze w jednostkach gospodarki uspołecznionej a w tym to okresie mordowano i wsadzano na długie lata wiezienia AK-owców między innymi mojego ojca ps.Kałkaz sądziłem że był spolegliwy komunistom. Te jego awanse w gospodarce uspołecznionej dowodzą współpracy z katami jego byłych dowódców i kolegów. Kiedy mój ojciec powrócił z Wronek mówiłem do niego per pan. Urodziłem się kiedy on już był katowany na UB w Tarnowie przez niejakiego Jana Pytlika a następnie przez oprawców na Montelupich w Krakowie. Dziś ten żołnierz września 1939 i AK oddział Barbara z za grobu protestuje przeciw reprezentacji jego i jego kolegów przez tego zdrajce.
  TRAGICZNE - Z.Ścibor-Rylski współpracownik UB od 1947 r. (TezPolonus)
 • Podzękowania
  Panie doktorze, bardzo dziękuję za to opracowanie, wyczerpuje ono nurtujący nas wszystkich temat, -rola polityków w rozkradaniu majatku narodowego.
  Przemilczana prywatyzacja
 • @AnnaZofia 14:44:55
  A jak on to ma zrobic jak sam jest członkiem rodziny żydowskiej i to mocno stojącej na arenie politycznej USA. Tylko nasza zdecydowana postawa broniaca wszelkimi sposobami dobrego imienia moze dać efekty i zostanie zauważona za granicą.
  Zemsta Polaków na publicystce z USA
 • @west 16:11:34
  ten bliżniak gumowego wibratora i świńskiego ryja robi w okół siebie sztuczny ruch dla odwrócenia uwagi od spraw najwazniejszych. Donek polecial do Kanady żebrać u Harpera, przyjęły go i tam manifestacje Polaków niechętnych tej niedouczonej ekipie.
  "100 tys. za świński ryj Palikota"
 • @Stara Baba 09:52:56
  pytanie jak powinien się zachować nasz rząd w momencie kiedy wszyscy komisarze UE bojkotuja Ukraine.
  Kaczyński: należy bojkotować mecze na Ukrainie
 • bełkot
  Straszny bełkot, pozbawiony logiki! Czy zmiany klimatyczne mają juz tak znaczący wpływ na komórki mózgowe?
  Parlament Europejski: globalne ocieplenie nasila dyskryminację ze względu na płeć
 • nie tylko autostrady
  ale i stadiony, miedzy innymi stadion narodowy zalega podwykonawcą 100 mln zł. Czy nie będzie blokady stadionu? Wszystko wskazuje że tak!
  Autostradowa katastrofa
 • Kąsanie wściekłego
  Lisa dało efekty, To jest nagroda z turban Macierewicza. Miejmy nadzieje,że TV publiczna szybko zbankrutuje. Ja już od trzech lat nie oglądam i nie płacę.
  360 tys. zł rocznie z TVP dla Hanny Lis
 • brak słów
  Myślę,że budzi się w nocy bo ma pampers mokry i myśli, jak tu zaistnieć, jak zarobić na nowe pampersy i zaistniała bo reagujemy! A olać to bo pies szczeka a karawana jedzie dalej.
  Paradowska: Rosjanie nie oddają wraku, bo słyszą oskarżenia o zamach
 • To śmierdzi !
  Kolego, bardzo sie starasz dodać do tego co tam było smaczku kłamstewka zamierzonego. To śmierdzi prowokacją, żaden z nas 100000 nie czuł potrzeby obecności czy Ojca Rydzyka czy Kaczyńskiego czy Ziobry a tym bardzie Korwina. My tam byliśmy zamanifestować tesknoty za prawdą, sprawiedliwością i wolnościa słowa. Tutaj ją masz bo piszesz to co chcesz. I dobrze.
  Czy Jarosław Kaczyński jest największym wrogiem Telewizji Trwam?
 • Ty parszywy bucu
  dzisiaj widziałem w śmietniku staruszkę,ktora przebierała się w odzież tam wyrzuconą ,ta staruszka na ciebie sukinsynu głosowała, protestowała kiedy siedziałes wygodnie w Arłamowie i żarłeś najlepsze żarcie a ona stała w kolejce po ser z unry pod swoja parafią. Ja głupiec też ciebie prym itywie broniłem i ręce mi sie pociły kiedy wypowiadałeś głupstwa i tu i w Chicago gdzie Polonia w 1996 r. chciała cie zlinczować.
  Wałęsa: nie wolno pozwolić wyjść ludziom na ulice
 • a co to za uczelnia
  gdzie ów prof. wyklada? Czytając to omówienie jego wywiadu, odnoszę wrażenie, że mam do czynienia z prostym,występującym licznie na forum GW LEMINGIEM. Gdybym był wyborcą PO odciąłbym się od wywodów owego "profesora".
  Wywiad dla "Gazety Wyborczej". Co innego w internecie, co innego w druku
 • była to celna riposta
  bo jezeli dodamy do znanych nam już faktów w okół śledztwa, zlecenie sowietów, lustracji naszych pilotów , wykonane posłusznie i przekazane prokuraturze rosyjskiej to czy to niema znamion zdrady narodowej?
  Poseł PiS o Tusku: "kolaborant i zdrajca". Zajmie się nim prokurator
 • Bardzo dziękujemy
  Dość wyczerpująca odpowiedż, oczekiwać należy szerszej reakcji Pana Antoniego Macierewicza.
  Adwokat Kaczyńskiego do prokuratury: to mógł być zamach
 • @simacs 08:11:57
  Przyjacielu, zacietrzewiony, toż przecież idol, prawnik z tego samego lub bratniego ugrupowania politycznego, przed godziną w TVN24 powiedział, że skandalem jest umycie wraku. Przed chwilą, prokurator generalny krytycznie ocenił wyczyszczenie wraku. Jaki więc ty masz powód podważania tak znanych i kompetentnych prawników PO i SLD.
  Nie da się wszystkiego zwalić na PiS i Kaczora?????????
  Umyto wrak Tupolewa
 • po jaką cholere
  zamieszczacie wypociny tego szczyla. Jaki cel ma promowanie w prasie prawicowej tego rodzaju opracowań, jego miejsce jest w NIE.
  Sierakowski: religia smoleńska zastąpiła lustracyjną