Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze seedam

 • Dałem 1
  ...takiego steku bzdur dawno nie czytałem.
  Z Bogiem
  „Katolickie” media w służbie żydowskiego kapitalizmu
 • Ostatnie zdjęcie
  ...tak sobie pomyślałem, czy nie celowe było by je podpisać ;
  " "Sieg Heil!" powraca triumfalnie do mody na Kresach Rzeczypospolitej okupowanych obecnie przez Ukrainę "?
  Sodomici Poroszenki
 • a na drzewach zamiast lisći.....
  Hartman to kretyn i próba podjęcia dialogu z tym “pantofelkiem” to strata czasu. Niemniej dobrze się stało, że przypomniał Pan korzenie i faszystowskie poglądy tego “profesura”. Małość i ograniczenie ideologiczne widać szczególnie w tym wystąpieniu głąba; https://www.youtube.com/watch?v=prFAYwQao80
  "Twój Ruch" Jana Hartmana w walce z Kościołem
 • Wolny Czyn banderowskim poplecznikiem !
  Proszę spróbować napisać jakiekolwiek słowo dezaprobaty pod postami blogera Wolny Czyn a natychmiast komentarz zostanie wykasowany a komentator zbanowany. Czasami przychodzi mi do głowy grzeszna myśl czy nie szkoda, że po wojnie doszło do " Akcji Wisła" a nie "Akcji Oka"? Nie mielibyśmy wówczas w Polsce V-ej kolumny dofinansowywanej jeszcze z budżetu centralnego.
  IPN w Katowicach promuje banderowską symbolikę.
 • @seedam 01:26:04
  errata ...wywód zaczyna się od 8 min i 10 sec
  "Na gej-paradę wysłał mnie Jarosław Kaczyński"
 • Panie Sendecki
  Szanowny Panie
  ...zacząłem lekturę od komentarzy, by z ciekawości przejść do wysłuchania "wywiadu" i autorytarnie stwierdzić, że albo jesteś Pan skończonym idiotą, albo na zlecenie Prezesa napędzasz mu Pan wyborców.
  Zanim wyląduje na długiej liście WASPów i nie-Polaków, proszę zapoznać się z moją argumentacją:

  Pańskie zdziwienie o możliwości koalicji współczesnych parlamentarzystów, każdego z każdym świadczy, jeśli nie o ograniczeniu umysłowym, to na pewno o infantylności. Zatem szok , który Pan przeżył po tym "wywiadzie", któremu daje Pan wyraz w dopisywanych komentarzach, jednoznacznie wskazywałby na pewne niedoskonałości w budowie centralnego ośrodka koordynacji.
  Z grzeczności wszelakoż muszę założyć, że jesteś Pan w 100-tu procentach sprawną intelektualnie jednostką.
  Rodzi się wówczas pytanie, dlaczego (PONOWNIE) udaje Pan rozmowę z .... inteligentnym inaczej ?
  Jedyna odpowiedź, która natychmiast przychodzi mi do głowy to ta, że Pan zdaje sobie sprawę, jak będzie wyglądał odbiór tego materiału. Zaprosił więc Pan osobę, która nie dość że jest "kontrowersyjna" w pańskim środowisku, to miała i ma poważne problemy w odbiorze rzeczywistości; żądanie miliona złotych odszkodowania za udział w jakiejś akcji, bezpośrednie kontakty z szefami partii politycznych, całkowity brak reakcji na pańskie wycieczki światopoglądowe, podczas prezentowania własnego punktu widzenia. Udało się Panu zatem skompromitować dyskutanta i jego punkt widzenia. Uzyskał Pan odbiór rozmowy odwrotny od deklarowanego; uwiarygodnił Pan Kaczyńskiego. Brawo !!!
  P.S.
  ...zastanawia mnie jednak pańska wypowiedź od minuty 8:22 do końca wątku, w którym ujawnia Pan całkowitą naiwność polityczną i kto wie, czy nie podatność na manipulacje. Radziłbym dokłaniej sprawdzać "przychylnych", bo może to nie Pan dosiada wierzchowca, tylko ciągnie wóz zamiast konia...
  "Na gej-paradę wysłał mnie Jarosław Kaczyński"
 • @Ryszard Opara 19:38:50
  Szanowny Panie
  Niemalże od początku powstania NowegoEkranu, czytałem ów portal. Miły memu sercu, był "pluralizm myśli" który ściągnął do NE postaci reprezentujące szeroki wachlarz poglądów politycznych, ekonomicznych, historycznych i religijnych. Wspólną cechą większości blogerów była troska o Polskę, którą w udolny lub mniej udolny sposób, przedstawiali w swoich blogach i komentarzach. Ceniłem sobie możliwość zebrania w jednym miejscu wolnościowców, fachowców od obrony, monarchistów, narodowców a nawet socjalistów narodowych.
  O ile większość publikujących tu osób jasno określało swoje poglądy, o tyle miałem ciągłe wrażenie, że pańskie zdanie zmienia się wraz z "topowymi" blogerami Nowego Ekranu.
  Czytałem więc Oparę;
  LIBERALNEGO, gdy walczył z Państwową Komisją Wyborczą u boku Korwin-Mikkego i Michalkiewicza;
  OBRONNEGO gdy podpinał się pod Romualda Szeremietiewa; MONARCHISTYCZNEGO, gdy sprzedawał PDF-y Stefana Detko,
  EMIGRACYJNO-KONSPIRACYJNEGO, gdy spoufalał się Tymińskim czy Kobylańskim;
  ANTY-LIBERALNEGO pod wpływem Wawro i Nikandera; WYROZUMIAŁEGO za czasów Ś.P Aleksandra Gudzowatego i jego miłości "barterowej" dla religii całego świata;
  NARODOWEGO, podczas pierwszych Marszy Niepodległości;
  super-SŁOWIAŃSKIEGO pod wpływem Wojtasa i innych tuzów antymyśli.
  Dzisiaj z zaciekawieniem przeczytałem pańską nową odsłonę "jestem ZA a nawet PRZECIW"....
  Ukraina – „być albo nie być”.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:46:54
  Szanowny Panie
  Nie pozwoliłbym sobie kpić z człowieka, którego zwie Pan świętym. Nie znam Pana Knurowskiego i życzę mu powrotu do zdrowia.
  Ja zadrwiłem z Pana i pańskiego polotu w opisie nogi Pana Knurowskiego. Skoro "nie może stanąć na jednej kończynie dolnej" oraz faktu że trudno mi wyobrazić sobie Pana Knurowskiego stojącego na jednej nodze, wniosłem z pańskiego opisu, że stoi na zdrowej, jak Pan to nazwał, kończynie dolnej oraz zdrowych( jak mniemam) pozostałych kończynach górnych. I tak powstał @trójnóg do którego łaskawy był Pan zwrócić się bezpośrednio. Ponieważ rzeczony @trójnóg jest li tylko tytułem dla mej drwiny z Pana, niech Pan nie oczekuje od niego odpowiedzi. Prosiłbym również, aby porozmawiał Pan z Aniołami coby nie szukały @trójnoga, bo stracą niepotrzebnie czas, który mogą poświęcić na granie w skata z moim Aniołem Stróżem ( a zapewniam Pana że to potężne anielisko).
  Na zakończenie w mniej żartobliwym tonie, polecam Panu zastanowić się nad starym przysłowiem, że " Jak Bóg chce kogoś ukarać to mu najpierw rozum odbiera"
  KNUROWSKI POTURBOWANY W NOWYM SĄCZU
 • @trójnóg
  "...Ktoś do niego podbiegł i popchnął go, przwrócił i poturbował. Knurowski nie może stanąć na jednej kończynie dolnej..."

  Strasznie się zaniepokoiłem "staniem" Pana Knurowskiego. Prośiłbym o szczegóły o jego "stanie" zdrowia oraz informacje, czy obie kończyny górne są w "stanie" umożliwiającym... "stanie".
  KNUROWSKI POTURBOWANY W NOWYM SĄCZU
 • @Zawisza Niebieski 14:45:10
  Szanowny Panie
  Początkowo, stosując zasadę, że leżącego się nie kopie, postanowiłem nie odnosić się do pańskiej wypowiedzi.
  Coś jednak nie dawało mi spokoju i jeszcze raz ją przeczytałem... i tu nastąpiło olśnienie; Pan nie jest kłamcą, Pan naprawdę myśli,
  że ma maturę z religii! Wzruszony zatem pańską troską o bliźnich chrześcijan, którzy nie zawsze postępują zgodnie z przykazaniami, postanowiłem wyprowadzić Pana z błędu, gdyż "ksiądz prowadzący"
  Pana oszukał.
  Niech mi Pan wierzy, jak chrześcijanin chrześcijaninowi, że nigdy w historii I-szej, II-giej, PRL-u, III-ciej Rzeczypospolitej nie było
  matury z religii i dokument, który ma Pan schowany... gdzieś... to oszustwo! Również egzamin, który Pan zdawał i kurs przygotowawczy do niego, mógł mieć charakter, że tak powiem; bardziej diaboliczny.
  Co ja zresztą będę pouczał osobę "o wiedzy religijnej większej niż większość katolików", Pan zapewne w lot ogarnął sytuację i odpowiednio zmienił sąd o ludziach, którzy podstępnie wprowadzili Pana w błąd.

  PS
  Za moich czasów na studiach religia była dobrowolna i prowadzona przez (lub w ) Duszpasterstwo Akademickie.
  Ja tam, wtedy nie miałem na to czasu i dziewczyny tam ...mało towarzyskie były.
  Dziś z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że trochę tego żałuję...ale bardzo trochę.
  BOLESŁAW ŚMIAŁY, WYGNANY I WYKLĘTY ZA LOJALNOŚĆ WOBEC PAPIEŻA
 • @Zawisza Niebieski 08:38:15
  Szanowny Panie
  Gdybym chciał nazwać "oficera prowadzącego" (pseudonim operacyjny Ksiądz ) zaprzańcem, to zapewne bym to uczynił. Wiec zamiast zarzucać mi niewiedzę(słowo zawszaniec i różne jego odmiany np.zawszaństwo w języku polskim istnieje), prosiłbym o dokładniejsze dane na temat pańskiej matury z religii. Bo mam wrażenie, że biciem piany maskuje Pan kłamstwo, które wdarło się w pańską, że tak się wyrażę pracę operacyjną. No chyba ze się mylę i maturę z religii rzeczywiście Pan posiada. . Znaczyłoby to, że nie jesteś Pan kłamcą i winny jestem Panu przeprosiny, co czynię awansem ufny, że pochwali się Pan rzeczonym Świadectwem Maturalnym.
  BOLESŁAW ŚMIAŁY, WYGNANY I WYKLĘTY ZA LOJALNOŚĆ WOBEC PAPIEŻA
 • @Zawisza Niebieski 20:23:22
  "... Kurczę, tyle lat uczęszczałem na religię, przecież po ostatni rok studiów, mam maturę z religii a tego mi jakoś nie wpojono. Skąd się to bierze? Może z tego, że mój ksiądz stawiał na rzetelną wiedzę i nie obawiał się o sprawach trudnych dla KK rozmawiać, panie świeć nad jego duszą, mądry był to człowiek.
  Zawisza Niebieski 23.02.2014 20:23:22 "  "Religia" po ostatni rok studiów,to na WUML-u była wykładana. A maturę z religii razem z oficerem, ups... księdzem prowadzącym (wybacz mu Panie zawszaństwo), to wymyślił sobie Pan chyba podczas debat o "roli traktorzystek w budowaniu socjalizmu"?
  PS
  Masonem nie ma Pan szans zostać. Nikt się nie podłoży, aby Pana zarekomendować, ale jakby Pan szukał pracy jako szatniarz...
  BOLESŁAW ŚMIAŁY, WYGNANY I WYKLĘTY ZA LOJALNOŚĆ WOBEC PAPIEŻA
 • @LordConqueror 22:00:48
  Szanowny Panie
  Cieszę się, że osoby takie jak Pan istnieją na tym łez padole. O ile pozwolę sobie mieć odrębne zdanie w sprawie Św. Stanisława, o tyle podziwiam pańską cierpliwość w próbie nawiązania jakiegokolwiek dialogu z ludźmi, którzy w Boga chrześcijańskiego nie wierzą i wszelkie rozmowy o sacrum sprowadzają do profanum. Są to najczęściej ateiści, świadkowie jehowy, lewicujący propagandyści, pożyteczni idioci z chowu PRL-owskiego i ich następcy, którzy troską o Kościół Rzymsko Katolicki, maskują swoje prawdziwe intencję, emocjonalną niedojrzałość lub herezje.
  Są takie przysłowia;" dłużej klasztora niż przeora","psy szczekają karawana jedzie dalej". Za lat 100 nie zostanie ślad po obszczymurkach..."a bramy piekielne Go nie przemogą"...
  BOLESŁAW ŚMIAŁY, WYGNANY I WYKLĘTY ZA LOJALNOŚĆ WOBEC PAPIEŻA
 • @autor
  ..czuję się niejako wywołany do tablicy, choć obiecałem sobie onegdaj, że nie będę komentował pomysłów Szanownego Pana.
  Cieszę się, że tak wysoko ocenia Pan moje możliwości ("...póki te nicki... będą istotnie wpływały na image portalu..."). Uważam jednak ,że podobnie jak w pańskiej idee fixe, ocena ta podszyta jest... pewnym niedomaganiem natury psychicznej. Podziwiam wszelakoż zapał i upór w uprawianiu Słońca.

  P.S.
  ...polska wieś ma zwyczajowo w literaturze Pana, Księdza, Chłopa, Żyda i Wioskowego Głupka, chyba nie obraził się Pan za przyrównanie pańskiej skromnej osoby do postaci literackiej ?

  Z wyrazami szacunku i bez odbioru
  Adam Piotr Gerwazy Kuraś
  Zdrada Stanu a NEon24
 • @Torin 22:17:53
  ...czy mógłbym gdzieś odczytać komentarze wioskowego głupka?
  Jeśli zostały usunięte przez Sz. Autorkę, to błąd !
  Wszelkie nie do końca przemyślane, lub napisane "po cytrynówce" komentarze, przybliżyły by nieskomplikowany umysł i prawdziwe oblicze głąbów od cywilizacjii antypolskiej.
  Mój dom
 • @prawi co wiec 19:21:32
  Przykre jest to co teraz napiszę, ale społeczenstwo które wybrało na swych przedstawicieli debili, ergo głupie Społeczeństwo, powinno ponieść konsekwencję swej głupoty. Trynkiewicz powinien wyjść na wolność, bo odbył karę, którą idioci uznali za adekwatną do czynu. Powinien założyć stronę internetową z instrukcją dla podobnych dewiantów, jak "zabijać z największą przyjemnością" i w Polskę powinna wyjść natępna setka Trynkiewiczów-bis.
  Może to zastopowałoby głupotę !

  P.S.
  Mam trójkę dzieci, więc prosiłbym o powstrzymanie się od komentarzy w stylu: " a gdyby, tu twoje dziecko w przyszłości ( sprawdzić czy nie ksiądz)"
  Jedyny sposób na wampiry
 • @Strażnica
  ...no ja już wszystko wiem!
  Tylko ile tam jeszcze miejsc zostało?
  Realistą jestem i bardziej ufam ufo-scientologom, gdzie granicę wtajemniczenia określa grubość portfela, niźli głąbom gołodupcom, co chodzić po mieszkaniach muszą....
  Jezus - Słońce Sprawiedliwości – historia chrześcijaństwa cz.2
 • @roux 19:36:44
  "@Nathanel 19:29:56
  Gdzie tu jest antykatolicka propaganda?
  nadużycie link skomentuj"


  ..w miejscu braku komentarza do którego się odnosisz....
  Jezus - Słońce Sprawiedliwości – historia chrześcijaństwa cz.2
 • @
  Gratuluję tematu.
  Widać, że budzi on wielkie emocje. Odsłania jednak prawdziwe oblicze, wielu "zatroskanych katolików". Szkoda, że usunęła Pani te najbardziej plugawe, pozwoliłyby one ich zidentyfikować.

  ...a tu polecam słowa Św. Franciszka, tym którzy plują na "czarnych":

  " Błogosławiony sługa, który ma zaufanie do duchownych uczciwie żyjących według zasad Kościoła rzymskiego. A biada tym, którzy nimi gardzą; choćby bowiem byli oni grzesznikami, jednak nikt nie powinien ich sądzić, bo Pan sam zastrzega sobie prawo sądu nad nimi. O ile bowiem większa jest ich posługa wobec Najświętszego Ciała i Krwi Pana naszego Jezusa Chrystusa, które oni sami przyjmują i sami tylko innym udzielają, o tyle większy grzech mają ci, którzy grzeszą przeciwko nim niż przeciwko wszystkim innym ludziom na tym świecie."
  Mam dość bzdur neonowych objaśniaczy Ewangelii
 • @korwinista 00:35:39
  ...będę wówczas w drodze do Birobidżanu, więc jakoś to zniosę. W Wrocławiu, Krakowie i Tarnowie mam krótkie postoje, zobaczę te demonstracje zorganizowane na moją cześć . Nie zahaczę o Rzeszowszczyznę , bo żydłactwa nie lubię, zresztą mało kto tam został, bo z Ryanairem wszyscy wylądowali w City i na dodatek sami "menagerowie" i "superweizerzy"...tylko ta słoma z butów i oklaski zaśmiecają przejścia.
  Już od prastarych, dzielnicowych czasów: " chłop ze wsi zawsze może odejść, wieś z chłopa...NIGDY!"
  ...ki buc w Ministerstwie Finansów?