Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze phoenix-pl

 • @4dick 09:28:20
  Proszę, nie siej chaosu tylko się namyśl zanim coś napiszesz
  Rada Regencyjna, Piłsudski i Hitler
 • felietooon17.bloog.pl
  O d***kratycznych dziennikarzach można przeczytać na blogu felietooon17.bloog.pl - 2 autorów, 2 różne punkty widzenia, tylko na www.felietooon17.bloog.pl ZAPRASZAM!
  Dlaczego nie kochać d***kracji?
 • Panie Januszu, drodzy czytelnicy - serdecznie zapraszam!
  Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich na bloga prowadzonego przez mojego kolegę (o odmiennych poglądach), na którym właśnie opublikowałem swój wpis dotyczący debaty Pana Janusza w programie Tomasz Lis na żywo. www.felietooon17.bloog.pl
  To już staje się nudne
 • @lamia
  Chcesz znać przykład manipulacji? Spójrz na siebie, media są wstanie wmówić Ci że każdy kogo poglądy różnią się od tech "zaakceptowanych" jest wariatem, psychopatą i człowiekiem niebezpiecznym. Wmawiają Ci, że wyzywanie Pana Janusza nie jest obraźliwe, natomiast nazwanie inwalidy inwalidą owszem. Lamia sam/sama wybierz się na Marsa i z dala od bełkotu mediów przemyśl bez niczyjej pomocy czy to nie przypadkiem J. Stalin kazał nazywać swoich przeciwników faszystami (choćby nie mieli z tym NIC wspólnego) bo słowo to często powtarzane stanie się faktem w opinii ogółu. Zastanów się jak pięknie towarzysz Lis nakaz Stalina realizuje. W kosmos zabierz ze sobą książkę Orwella "Rok 1984" i zobacz że ktoś już przewidział w jaki sposób "nauczą" ludzi myśleć. Nie bądź miernotą - zacznij myśleć samodzielnie. Chyba nie potrzebujesz do wyciągnięcia własnych wniosków komentarza z TV.
  Z Lisiej nory
 • Kto wygrał? Zdrowy rozsądek. Kto krzyczał głośniej? Czerwona hołota
  Panie Januszu, mam nadzieje że Pan przeczyta ten wpis. Nikt kto odrobinę oleju ma w głowie nie zaprzeczy, że logicznie rzecz biorąc ma Pan rację, a każdy kto się nad tym jeszcze 2, 3 razy zastanowi wie, że wcale Pana zdanie nie jest nie ludzkie, ani (to już akurat była kpina) nie przypomina poglądów malarza z Austrii. Wiem, że trudno przekazać swoje zdanie w starciu z czerwonym fanatyzmem, manipulacją i kłamstwem. Od "obiektywizmu" pana Lisa, wybaw nas Panie! Bo (i tu posłużę się Lisowskim zabiegiem stylistycznym) przypomina on obiektywizm sędziów mordujących żołnierzy AK za komuny. Proszę pamiętać Panie Januszu że są za Panem ludzie reprezentujący 3 pokolenia. I nie ważne czy mówią na siebie liberałowie, konserwatyści czy prawicowcy... To są ZDROWOROZSĄDKOWCY i może Pan stracić głosy młodzieży buntującej się przeciw AKTA ale nie ich.
  Z Lisiej nory