Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jurand

 • Hm, wszystko wskazuje, że.....
  ............. ne jest przedłużeniem koszernej. Chyba zacznę bojkot ne.
  "Węgrzy sprzedali swój honor i sumienie niczym prostytutka"
 • Skoro Lenin odpiłowany......
  Imć Adamowicz ma być odpiłowany, no to najwyższy czas pomyśleć o nowym patronie, a raczej patronce dla Stoczni Gdańskiej.

  Proponuję aby stocznia nosiła imię ANNY WALENTYNOWICZ!
  Prezydent Gdańska: 32 lata temu nikomu nie przeszkadzał Lenin na bramie stoczni
 • Obama musi dostawać niezłe baty w tej kampanii prezydenckiej
  Skoro chwyta się się już tak idiotycznych zagrywek piarowskich. Śmieszne i głupie to zarazem, przez cztery lata nikt go nie chciał zabić, aż tu nagle na kilka miesięcy przed wyjściem z Białego Domu jacyś tam żołnierze chcą go zabić. Przypuszczalnie kucharze wojskowi chcą go potraktować chochlami, przecież w swoim arsenale tyle ich mają. Śmieszne, głupie i tragiczne. Na miejscu Obamy wywaliłbym tego szefa od PR na zbitą mordę.
  Spisek w armii USA. Chcieli zabić Baracka Obamę
 • @ezaw 13:20:28 Czy prezenter to artysta?
  Ezaw nie przesadzaj. Są Artyści i komedianci. Rozumiem artystę, w ostatecznpści to takie roślinki, a już szczególnie te roślinki które nie są w stanie tworzyć pomagają sobie czymś zwalaczać stres. Po drugie, od kiedy to prezenterów zaliczamy do artystów? Ich nawet nier można zaliczyć do komediantów.
  Prezenter Polsatu: "Palę marihuanę"
 • @Pan Marky 15:24:03. TL, to tylko efekt końcowy zdrady.
  Ale proszę sobie wyobrazić, że wcale nie Lecha czy Jarosława Kaczyńskich. Wielu dyskutantów niema lub nie chce mieć zielonego pojęcia co się stało. Wielu przedstawia W. Brytanię jako wzór co należało podpisać. Wielu przedstawia Norwegię jako te państwo które jest niestowarzyszone. Czytając te wypowiedzi zastanawiam się czy ci ludzie naprawdę nie wiedzą, czy wygodniej im nie wiedzieć, czy poprostu manipulują zdarzeniem w celu wprowadzania zamieszania. Zastanawiam się również czy warto podejmować polemikę, przecież to nic nie da. Wszyscy tropiciele "zdrady" dalej będą z uporem maniaków opowiadali o zdradzie Lecha czy Jarosława Kaczyńskich oraz PiS-u.

  Jest wiele innych rzeczy do zarzucenia PiS-owi, Lechowi czy Jarosławowi Kaczyńskiemu. Według mnie dużo poważniejszych, jako że w tych sprawach mieli wszystko do powiedzenia, podczas gdy w sprawie TL zdrada wyszła z polskiego MSZ podczas negocjacji, następnie śp. Lech Kaczyński już ratował tylko to można było jeszcze uratować podpisując taką a nie inną wersję. W innym przypadku podpisałby Tusk, i wtedy już tego samego dnia nie byłoby nawet tyle suwerenności ile Polska ma teraz.

  A teraz już na zakończenie. W teraźniejszym TL jest procedura wyjścia z UE, w poprzednim nie było. I jeszcze jedno. Czy to się tuskoludkom podoba czy nie, w niedługim czasie nastąpi ograniczenie UE do Francji, Niemiec oraz krajów Beneluxu. Naszym powskim wodzusiom z piekła rodem zależało i zależy na tym aby podpiąć się pod niemiecki ogon i tym sposobem przeszwarcować się do UE. Czy im się to uda? Być może, ale wszystko od Wisły na wschód będzie dalej pod namiestnuikiem Komoruskim, w ramach bratniego narodu sowieckiego czy rosyjskiego czyli poprostu moskali. Wot i wsio!
  Skandal! Niemiecka policja w Polsce zatrzymuje i przeszukuje Polaków
 • @Skanderbeg 12:41:40
  Słusznie waść prawisz. Koszerna jest bardziej wiarygodna, nie mówiąc już o komsomolskiej prawdzie.
  Oświadczenie w sprawie publikacji "GPC"
 • przeczytałem komentarze i hipotezy.....
  Moim zdaniem nic nie dzieje się bez przyczyny. Myślę, że należy się spodziewać wcześniejszych wyborów. A propos, czy Kluby GP dalej się rozwijają jak rozwijały?
  Sakiewicz traci stanowisko. Za słabą sprzedaż "Gazety Polskiej Codziennie"?
 • O rany, ale wysyp!
  Kto nie z nami, kto nie kocha batiuszkę prezydieńta i wielikowo naroda, hm, sowieckowo?, a może ruskowo?, a może poprostu moskalo. To faszysta, pisiak i co tam jeszcze.

  NE powoli zaczyna dołączać do salonu.
  Benedykt XVI dystansuje się od wizyty Cyryla I w Polsce.
 • Co za dużo to niezdrowo
  PiS ani mnie ziębi ani grzeje, ale kryptoreklama gazwyb jest nie do przyjęcia! Jeśli się pan tak zakochał w tym szmatławcu to proszę się tam wynieść! Nie biorę tego gó.... od niemalże początku, a tu co wejsę na NE to pan cytuje szmatławca. Czy oprócz tego świństwa nie ma innej prasy w Polsce?
  Wojna domowa w PiS
 • Kompromitacja państwa?
  Przepraszam, ale nie bardzo wiem o czym szanowny pan mówi, przecież państwo to ludzie w nim zamieszkujący. Czyli kto jest winien tej całej mizerii? Odpowiedź jest dziecinnie prosta. To nie mityczne państwo, to LUDZIE!!!
  A kto postawił bandzirów, złodziei, malwersantów i inną swołocz do rządzenia tym "państwem"? Ano, WYBORCY!!! I to w równej mierze ci co głosowali na tą swołocz i jak ci co się obrazili i ze względu na swoje "poglądy" zbojkotowali wybory.

  Sytuacja bojkotu wyborów przypomina mi wojsko które dlatego że dostali manażki w innym kolorze niż inni poprostu zabrali się i poszli do domów. Tymczasem wróg wlazł do kraju. Morduje, pali, wywozi niewolników itd, ale to przecież nie ich wojna, im te manażki się nie podobają, i koniec.

  A więc to nie PAŃSTWO, TO LUDZIE są winni sytyuacji w jakiej się znaleźli i obarczanie winą państwa jest conajmniej dziwne. Ale może o to chodzi, bo PAŃSTWO to wszyscy, czyli NIKT!!!.

  PS. Wygląda na to, że Polacy nie dorośli do tego aby mieć swoje PAŃSTWO, POLSKĘ. Nie są wstanie zrozumieć, że czasu wojny, trzeba zacisnąć zęby i .........wróg mojego wroga, jest moim przyjacielem. Przynajmniej do czasu kiedy nie zniszczymy wspólnego wroga.
  Kompromitacje polskiego państwa – 1
 • @Ciri 17:46:45
  Według mnie to "Sekta Smoleńska" jest czymś o niebo lepszym niż "sekta czcicieli pognoju"
  Szkodliwa "promocja" Polski
 • @Kula Lis 62 11:13:17
  W platformerskiej trzeciej rzeczpospolitej to nic nowego ani dziwnego. Oczekujesz aby na gnoju wyrosły fiołki? Jakież może być prawo w trzeciej bezprawnej?
  Terlikowski: Tusk jako dziennikarz i piarowiec jest skończony
 • @Niedzisiejszy 16:31:33
  Chciałeś powiedzieć, "być może będzie", bo jak narazie to nie ma tego zbiorowego pozwu komu zorganizowaqć. Jak znam Polaków, to narobi się trochę krzyku i za dwa lub trzy dni rozejdzie się po kościach i wszyscy o zbiorowym pożwie zapomną.
  Wystąpienie z pozwem zbiorowym przeciwko Michnikowi za epitet o "czytelnikach z rynsztoka"
 • Mój Marsz Niepodległości......
  ...odbędzie się albo w sierpniu, albo we werześniu. Bedzie zależało od chęcie i pogody. A tak wogóle to niech każdy organizuje co chce, jak chce i kiedy chce.

  Wolnoć Tomku w swoim domku, albo Polak na zagrodzie równy wojewodzie. A co nie wolno.

  Ech, q...... , rzygać się chce!
  W listopadzie trzy Marsze Niepodległości
 • Polacy, nic się nie stało
  Myślę, że drodzy rodacy przez następne pięć kadencji wybiorą PO i Donalda Tuska do właaaaadzy, a następnie będą wybierali PO i Michała Tyska przez następne dziesięć kadencji, do czasu aż dorośnie wnuk Donalda Tuska.
  Terlikowski: Tusk jako dziennikarz i piarowiec jest skończony
 • @Torin 13:44:18
  A może by tak zgłosić Skanderbega na polskiego monarchę. Wolna elekcja.
  Zmarł następca polskiego tronu
 • Też odkrycie.
  Normalnie myślący mieszkaniec kraju nad Wislą, bo czy Polski, to już nie jestem pewny, wie o tym od conajmniej sześciu lat. A ten wyciągający wnioski wie o tym od momentu, kiedy satyra w krótkich majtkach ogłosiła, że pierwszy milion trzeba ukraść, a Polska to nienormalność i garb.

  Ale wytłumaczy to lemingowi-kołtunowi, jak toto niekumate ani w ząb?
  "WSJ": Rząd Tuska dobija gospodarkę
 • @Torin 19:59:27
  Popieram. Waza, micha, idealny monarcha dla Polaków.
  Zmarł następca polskiego tronu
 • Jeśli do centrum....to dobra zagrywka
  Jarosław Kaczyński, Maciarewicz - centrum, Ziobro, Kurski, Cymański - lewica, Wipler, Jurek - prawica. No cóż pomarzyć to można. Nigdy się nie spełni.
  Rewolucja w PiS. Partia przesunie się do centrum
 • @Logic 23:29:37
  Nie wszystko co "nasze" jest dobre i nie wszystko co "amerykańskie" jest złe.

  Naprowadzanie na cel czy celuje. Jaka to różnica?

  A tak wogóle to najlepsza byłaby rosyjska tarcza. Jest nawet bardzo blisko. Tak kiele Królewca. Na siage to około 300 kilometrów od Warszawy i 700 od Cieszyna.
  Dwa psy w tarczy...