Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze youtoo

 • @Wrzodak Z. 13:27:44
  Witam panie Zygmuncie, skąd ma pan pewność, że Kaczyński pił wódkę z Kiszczakiem ? Wiadomo, że była druga rundka rozmów magdalenkowych przy wódce. Nie ma jednak żadnych zdjęć wspólnych toastów Kaczyńskiego z Kiszczakiem lub innym partyjnym dygnitarzem.


  Sprawa FOZZ obciąża bardziej obecną władzę PO, bo dokooptowała skarbnika FOZZ do swoich szeregów. Należy wspomnieć o roli SB w obecnym rządzie PO. Jak sądzi pan dlaczego używają agentów SB na wysokich ministerialnych etatach ?
  Rocznica Magdalenki
 • @gallux 08:26:59
  Nadajesz jak radio Erewań. Można być antyżydowskim, za to nie można karać, jeśli nie nawołuje się do popełnienia zbrodni na Żydach. Żołnierz ścigał internautów, którzy nawoływali do popełnienia zbrodni na Polakach, polskich żołnierzach.
  Prokuratura zajmie się szykanami wobec o. Tadeusza Rydzyka CSsR
 • @circ 17:02:26
  Napisał m.in. "Komu bije dzwon", który b.dawno temu czytałem, ale w tej książce, zdaje się chwalił tych którzy nie walczyli po stronie generała Franco.

  Innym agentem sowietów był n.p. szachista Bobby Fischer. Wiem z wiarygodnego źródła. Chodzi oczywiście o tzw. agenta wpływu.
  Hemingway agentem NKWD?
 • Bliżej
  Nie odnoszę wrażenia aby panu Pospieszalskiemu ktokolwiek kneblował usta. Tematy typu podziemie aborcyjne, katastrofa demograficzna czy też sprawy polskiej wsi (ale nie sowieckiej WSI) są jak najbardziej bieżące i nurtujące Polaków w tym mnie.

  Wcześniej rzeczywiście zabrano mu program Warto rozmawiać, nad czym boleję, bo to był zamach na wolność słowa, ale czy historia się obecnie powtarza ? Moim zdaniem za wcześnie na daleko idące wnioski.
  Kto Pospieszalskiemu knebluje usta?
 • Mowa nienawiści w Święta Bożego Narodzenia
  ... niedobrze mi się robi, ale nie ze świątecznego przejedzenia, tylko z tego co czytam w tym wywiadzie.
  Marek Kondrat: "Palikot słusznie punktuje Kościół"
 • @Prezydent RzBiK 09:15:38
  Kapitanie Żbik, znowu obywatel chce dowodów osobistych ? PRL się skończył, choć nadal rządzi układ okrągłostolikowy, złożony z PRL-owskich aparatczyków.

  Stąd ta cenzura w merdiach. Poseł Lipiec ma słuszną rację więc kwiki i jazgoty agentury nie zmienią tej wątpliwej powtórki z rozrywki z PRL.
  Poseł PiS: "Cenzura gorsza niż za komuny. W każdej redakcji"
 • Auschwitz czy Birkenau
  KL w Oświęcimiu nazywano Auschwitz I , Auschwitz II, Auschwitz III lub Birkenau.

  Z tych dwóch ostatnich praktycznie nikt nie wyszedł żywy oprócz oprawców, których później i tak eliminowali Niemcy, aby nikt nie poznał prawdy.

  Używanie w mass-mediach nazwy KL Auschwitz jest mylące. To w Birkenau nikt nie miał szans. To tam szła pełną parą eksterminacja Żydów i jeńców sowieckich.
  Kradzież w Auschwitz. Izraelczycy trafią do więzienia?
 • @Wrzodak Z. 13:03:06
  Żadna brutalna gra panie Zygmuncie. Mordy polityczne to w Rosji normalka, aby się utrzymać u władzy.

  A skoro wykryto ślady trotylu to niemożliwe jest, aby bomb nie zamontowano wcześniej. Czy to było w Samarze, kiedy remontowano tupolewy, czy później, trudno mi wyrokować.

  Jedno jest pewne, źle naprowadzano tupolewa, tak, ze zboczył z kursu kilkadziesiąt metrów.

  A ani jankesi, ani sowieci, ani agentura zainstalowana w III RP nie jest zainteresowana, aby wyjaśnić szczegóły zamachu. Jedyna nadzieja w Macierenko i resztkę polskich patriotów.

  Widzę, że pan też nie jest tym zainteresowany. Może to i dla pana dobrze, bo nie popełni pan seryjnego samobójstwa :-)
  Umiędzynarodowienie śledztwa w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem - Biały Dom odpowiada
 • Kompromitacja
  Jak zwykle biały dom się kompromituje. Panie Zawisza nie krocz tą drogą.
  Umiędzynarodowienie śledztwa w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem - Biały Dom odpowiada
 • Seanse
  Warto wspomnieć o polskim pionierze seansów spirytystycznych Julianie Ochorowiczu, który byl pierwowzorem szalonego, acz genialnego, naukowca Ochockiego w Lalce Prusa :

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Ochorowicz

  Nauka[edytuj]

  Jako przedstawiciel nauki psychologicznej, dr hab. Julian Ochorowicz – wywarł istotny wpływ na kształtowanie poglądów przedstawicieli „starszej” polskiej szkoły filozofii medycyny[1]. W miejscowości Wisła w „Ochorowiczówce” założył prywatne laboratorium psychologiczne, gdzie powadził indywidualną praktykę psychologiczną. Wspierał psychologicznie wielu ludzi nauki i kultury będących znamienitymi gośćmi pensjonatów wypoczynkowych w Wiśle, min.: Bolesława Prusa, Władysława Reymonta, Maria Konopnicka i inni.

  Julian Ochorowicz twierdził, że pozytywistą można nazwać każdego, czyje oświadczenia poparte są dającymi się sprawdzić faktami – człowieka, który nie dyskutuje nad sprawami wątpliwymi bez należytych kwalifikacji i który nigdy nie mówi o rzeczach niedostępnych. Ochorowicz prowadził psychologiczne i parapsychologiczne badania empiryczne. Badał zagadnienia z dziedziny hipnotyzmu, telepatii, także mediumizmu – wiele wyrażonych przez niego poglądów, chociaż nie zostały one systematycznie wyłożone w formie dopracowanej teorii, pozwala zaliczać Ochorowicza do prekursorów koncepcji psychologii nieświadomości wyprzedzających idee Freuda[2].

  Wynalazczość[edytuj]

  W 1877 r. opracował teoretyczne zagadnienie telewizji monochromatycznej (ekran zbudowany z żarówek, które wyświetlają nadawany obraz zamieniony na zbiór punktów). W 1885 kilkakrotnie prezentował udoskonalony przez siebie telefon (w Paryżu – połączył budynek Ministerstwa Poczty i Telegrafów z gmachem Opery Paryskiej oddalonym o 4 km, na Wystawie Powszechnej w Antwerpii połączył się z oddaloną o 45 km Brukselą, a w Petersburgu – z oddalonym o 320 km Bołogoje). Oprócz rozważań filozoficznych podejmował szereg interesujących badań, głównie technicznych (wynalazki mikrofonów, aparatów do przenoszenia na odległość dźwięku i światła itp., stąd uważany jest za prekursora radia i telewizji) oraz z zakresu psychologii, które prowadził w laboratorium psychologicznym w Wiśle.
  Seanse spirytystyczne
 • @Wrzodak Z. 18:41:47
  Dziękuje panie Zygmuncie za wyczerpującą wypowiedź.

  Moim zdaniem pan Wąsacz jest tylko pionkiem w prywatyzacji. Sznurki pociągali inni. I niestety nadal je pociągają.

  Zadziwiające jak bezwolni i bezradni jesteśmy, że nie możemy się przeciwstawić złodziejskiej prywatyzacji spółek skarbu państwa, które przynosiły nam złote krocie.
  Wałęsa o Kaczyńskim: "Potrzebny jest mu zamach, żeby zluzować sumienie"
 • @Wrzodak Z. 11:29:29
  Prywatyzacja została zatrzymana za czasów rządów PiS. Proszę mnie wyprowadzić z błędu, jeśli się mylę. A ukaranie MSP Emila Wąsacza jak ogólnie wiadomo nie powiodło się przed Trybunałem Stanu, ale sprawa nadal się toczy.
  Wałęsa o Kaczyńskim: "Potrzebny jest mu zamach, żeby zluzować sumienie"
 • @balsam 23:30:00
  Nie, chodzi o grube fałszowanie wyborów. Dobrze pan pisze o wejściu agenturalnego Ruchu P. To właśnie tak działa.

  A czy PiS jest wiarygodny ? Pan Wrzodak zna ich dłużej ode mnie. Z zasady nie ufam politykom. Dlatego nawet jeśli najwięcej ginie członków PiS to jednak nadal jestem nieufny. Wyrosłem z komuny, a komuna jest z natury nieufna.
  Mój Życiorys - Moja Misja
 • Logika
  Jeśli brać sprawy na logikę, a nie na agenturalność przekaziorów i ośrodków "władzy", to jeśli wykryto trotyl to niemożliwa jest wyłączna odpowiedzialność strony rosyjskiej w zamachu. Zapewne Radosław S. pamięta co rozsyłał zaraz po katastrofie w Smoleńsku. "Winni piloci, pozostaje do ustalenia kto ich skłonił do lądowania".
  Rząd i TVP - "smoleńskie strusie" już wiedzą, że ich widać!
 • @balsam 18:12:28
  Niestety, opozycja w postaci PiS nie jest w stanie wygrać wyborów, bo wybory są fałszowane, bo nie mają mediów, bo nie mają wsparcia specsłużb.

  Dlatego trudno mi uznać PiS za jedyną siłę, która może obalić układ okragłostolikowy, oczywiście złodziejski i morderczy, bo wywodzący się z PRL, zbudowany na agenturze Kiszczaka i Jaruzela.

  W dodatku liderzy PiS również brali udział w układzie okrągłego stolika, wykreowali Bolesława Wałęsę, a wyalienowali się od niego, kiedy nie mogli nim dłużej sterować i wtedy przejął Bolesława niejaki Mnietek Wachowski.
  Mój Życiorys - Moja Misja
 • Fichtenholz
  Mi się przypomina wspaniały podręcznik sowieckiego Żyda Fichtenholza Analiza matematyczna w trzech tomach. Z pewnością pan Fichtenholz uratował mi życie i przywrócił wiarę w innych ludzi :-)
  Ilu Polaków uratowali Żydzi ?
 • Artykuł 212 KK
  Warto zauważyć, że PO chce kolejnego dokręcenia śrubki dla niepokornych w necie. Już twórczo korzysta z artykułu 212 kodeksu karnego. Ale to wciąż za mało. Moim zdaniem specsłużby zdają sobie sprawę z zagrożenia jaką niesie wolność słowa w necie dla ich spokojnych emeryturek i stąd ta cała chucpa.
  Za mowę nienawiści skonfiskują komputery?
 • Cham
  Pan palikot nie musi udawać kogoś innego niż jest. Sądzę, że większość Polaków na nim się już poznała.
  Palikot: Muszę być chamem
 • @Wrzodak Z. 12:47:17
  Panie Zygmuncie,

  Bronek K. nie wybudował sobie domu w Budzie Ruskiej tylko kupił za psie grosze.

  Nie należy wierzyć politykom. Jak mówią, że chcą naszego dobra, to znak, że nasze dobro trzeba przed tymi oszustami i złodziejami skrzętnie chować.
  W obronie Jana Pińskiego (i maskirowki też)
 • Gastarbeit
  Gdyby nie gastarbeit Niemcy wcale nie byłyby bogate. Za 2 wojny światowej to się nazywało praca przymusowa :)
  13 powodów dlaczego Polacy zarabiają mniej niż Niemcy