Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze maro

 • @władek 20:10:35
  Brawo,napisałeś bardzo dosadnie to co wielu ma na myśli.
  Konfederacja to lokomotywa wolności!
 • @demonkracja 19:29:53
  Wzmacniamy czyli dajemy im mandat do okradania i zniewalania nas.Zmienić system lub go ulepszyć ale do tego potrzebne jest zatrzymanie finansowania z wewnątrz jak i z zewnątrz oraz karanie zdrajców. Pozostanie przy obecnym systemie oznacza niewolę czyli okupację co mamy teraz.
  Konfederacja to lokomotywa wolności!
 • Drogi autorze.
  Marek Borowski oraz inni siedzą w sejmie latami i sami o sobie mówią że są politykami.Po co nam tacy politycy skoro jesteśmy kolonią a w Polin jest tylko gorzej i gorzej.Większość Konfederacji pewnie też marzy o takiej pracy w sejmie do emerytury.Niestety coraz więcej Polaków ma dość tej szopki.Z ust Konfederatów nie słychać nic o WIR-rze jeśli chcemy dalej opierać się o demokrację.Winnicki oświadczył że może połowa powinna pochodzić z JOW-ów bo pewnie on chciałby siedzieć w sejmie do końca życia jak Kaczyński i inni.Konfederaci nie wspominają nic o odebraniu partiom finansowania.Winnicki zajmuje się problemami Polaków żyjących na Litwie a nie krzyczy głośno o służbie zdrowia,zadłużeniu,emigracji,dotowaniu różnych podmiotów oraz Radia Maryja którego jest częstym gościem czy upadku gospodarczym Polski.Konfederacja nie poszła do wyborów z innymi środowiskami i do tej pory nie podała powodu oraz zgodziła się na przejęcie polskich złóż miedzi przez kanadyjską firmę.
  Nie potrzebujemy w sejmie reprezentacji składającej się z poprawnych politycznie chłopaków w rajtuzach tylko ludzi z jajami oferujących Polsce radykalne zmiany poprzez likwidacje anty polskich ustaw,zaprzestanie finansowania anty polskich fundacji,wprowadzenia norm żywności,zmniejszenie liczby posłów i karania posłów tak jak zwykłych ludzi.Póki co tylko Braun stara zachowywać się jak Polak.
  Konfederacja to lokomotywa wolności!
 • @Pyra z Wildy 19:51:44
  Robić,robić tylko nie z ludźmi umoczonymi i takimi co to chcą przejąć wszystko a jak się nie udaje to dzielą Polaków.Kompromisy w celu budowy jedności dla dobra Polski.
  Nasza cywilizacja nasze zasady
 • @rabszak 19:28:49
  ONZ,WHO czy Europejski Trybunał Praw Człowieka mają nowy program-zniszczyć państwa narodowe i zmniejszyć populację.Jedenaście lat maszerowania bez efektów zarówno fizycznych jak i świadomościowych a teraz kolejna próba zrobienia czegoś co jest skazane na niepowodzenie.Nie tędy droga,nie należy się układać z okupantem który chce eksterminować Polaków ale trzeba żyć w prawdzie,budować świadomość,wyrzec się własnych ambicji,tworzyć partię polską oraz struktury podziemne.
  Nasza cywilizacja nasze zasady
 • @demonkracja 18:47:27
  Masz rację kolego ale wiesz przecież że Bąkiewicz pozwala manifestować tylko tak aby się nie narazić okupantowi.Nie pomoże nam zachód bo z nas żyje,nie pomogą nam media bo są na sznurku systemu,nie pomoże nam kościół bo się ustawił przy okrągłym stole.Musimy uświadamiać ludzi,budować struktury,partię i być gotowym na najgorsze a jeżeli to się zacznie należy pamiętać że najlepszą obroną jest atak.
  Nasza cywilizacja nasze zasady
 • Jaka niepodległość?
  Autorze Polska nie jest niepodległa.Polska jest kolonią przez analogię do czasów kolonialnych.
  KOR,J.Kaczyński,A.Rzeplinski,M.Edelman w latach 80 XX w.byli finansowani i na szkoleniach finansowanych przez CIA i Fundację Helsińską.W departamencie stanu USA na szkoleniach byli Tusk,Szydło,Komorowski,Marcinkiewicz i R.Czarnecki.
  L.Kaczyński negocjował w Magdalence i uczestniczył w obradach Okrągłego Stołu nakreślając przyszłość Polski.
  Mąż J. Przyłębskiej współpracował z SB.
  K.Morawiecki,Pinior,Frasyniuk i Bednarz przywłaszczyli sobie pieniądze Solidarności.
  Polską rządzą zdrajcy,oszuści i złodzieje którzy zniszczyli dorobek naszych dziadków i rodziców a Gierka zamknęli jak przestępcę.Trzecia RP powstała na oszustwie i zdradzie a wy mówicie o niepodległości?
  Tak,w rodzinach ludzie mają po trzy samochody tylko że z drugiej ręki zjeżdżone przez Niemców.Wielu Polaków kupuje odzież z lumpeksów również schodzone.W sklepach jest wszystko tylko młodzież wyjeżdża z Polski bo tu nie ma pracy albo jest za dwa tyś.złotych a za te pieniądze nigdy oni nie kupią sobie wymarzonego mieszkania.Polacy zarabiają 3 lub 4 razy mniej niż na zachodzie a wy piszecie że Polska jest niepodległa.Jedenaście lat maszerujecie legitymizując okupanta tak jak okupant uwiarygadnia ,,zwycięstwo'' Solidarności(swoje zwycięstwo) stawiając pomniki,nadając
  nazwy ulicom i zjawiając się w kościele.Tą kolonią rządzi lewactwo które stworzyło atrapę demokracji w postaci partiokracji mając Polskę i Polaków głęboko gdzieś.Zniszczyli wszystko a wy mówicie o niepodległości?
  Nasza cywilizacja nasze zasady
 • Dobra uwaga.
  Świetnie Pani zauważyła że ci co byli w Magdalence znali założenia tego przekrętu który został świetnie zaplanowany pod każdym względem.
  Jeśli zaś chodzi o to kto nami rządzi to odpowiadam żydzi bo ktoś musiał dogadać się z zachodem odnośnie finansowania tej rewolucji i korzyści z niej płynącej dla zachodu i polskojęzycznych.Jest to ktoś kto nienawidzi Polaków a do nich dołączyli i nadzorowali całą pierestrojkę komuniści (bo zobaczyli że nie dadzą rady i zostaną z ręką w nocniku) od Jaruzelskiego i Kiszczaka(Gierka zamknęli) a potem do nich dołączyli zdrajcy,szubrawcy,złodzieje i niedojdy co to w życiu nic zrobić nie potrafią.
  Magdalenka+ - widziane z USA
 • @Ślepa Mańka 20:43:13
  Brak lidera,silnych elit i polityki zagranicznej zmierzającej do umocnienia więzów polityczno-gospodarczych z krajami ówczesnego bloku komunistycznego spowodowało naszą klęskę(mam na myśli zwykłych Polaków,Solidarność i samego Gierka).Zarówno wówczas jak i teraz nie doszłoby do wojny gdyż jak ktoś napisał powyżej skończyłoby się to użyciem broni atomowej a to oznaczałoby koniec.
  Moje sierpniowe refleksje-widziane z USA
 • @Anna-PK 19:40:21
  Zachód próbuje zastosować ten sam scenariusz co z Polską na Białorusi ale nie do wybaczenia jest pomoc okupujących Polskę,,polityczno-medialnych elit'' w zdobyciu Białorusi.
  Ciemny polski lud wciąż nie zauważa że na sklepach kolonialnych(centra handlowe) pośród dziesiątek zachodnich stoisk są zazwyczaj tylko 2 lub 3 polskie.I pewnie niewielu Poliniaków potrafi powiązać te fakty z Białorusią.
  Moje sierpniowe refleksje-widziane z USA
 • Mańka
  Mańka jeśli wierzysz w to co piszesz to naprawdę jesteś Ślepa Mańka!
  Moje sierpniowe refleksje-widziane z USA
 • Czy powiemy im wreszcie tak jak Gomułka w 1968?
  Drodzy Panowie i Panie dzieli nas sfałszowana historia,religia,podstawiane i skorumpowane autorytety oraz ludzie nie potrafiący myśleć racjonalnie bazując na obecnych faktach.Wpadam tu czasami na neon24 bo jest tu mnóstwo dobrych ludzi ale i idiotów oraz kretów ale wciąż mam nadzieję że wreszcie powiemy polskojęzycznym,szubrawcom,zdrajcom i złodziejom won!
  Moje sierpniowe refleksje-widziane z USA
 • @Krystyna Trzcińska 18:37:22
  Myśli Pani że autor to kret?
  Moje sierpniowe refleksje-widziane z USA
 • @interesariusz z PL 17:40:56
  Brawo kolego!
  Moje sierpniowe refleksje-widziane z USA
 • Najpierw doszli do władzy a potem napisali historię.
  Drogi autorze w swoich rozważaniach używa Pan faktów stworzonych przez polskojęzycznych z KOR-u po to aby cała wina spadła na tych którzy wiedzieli że decyzje zapadły wcześniej i jedyne co im pozostało to ustawić się tak aby nie zostali z,,ręką w nocniku'' czyli z niczym.
  To co miało miejsce w 1989,przed tą datą jak i po niej nie stało się bo był to spontaniczny zryw robotników ale celowe i przygotowane z dużym wyprzedzeniem działanie zachodu.Do Polski przyjeżdżały paczki z UNR-y,polsko języczni dziennikarze pracowali w Radiu Wolna Europa i Głosie Ameryki za pieniądze zachodu,nałożone były sankcje na Polskę,papież Jan Paweł II został wybrany celowo i użyty instrumentalnie po to aby uwiarygodnić tę kradzież,wymyślono historię o chęci napaści ZSSR na zachód i nawet tworzono muzykę aby natykać tym kłamstwem ogłupiałych Polaków.Szemrane towarzystwo z KOR-u usiadło do okrągłego stołu zamiast A.Walentynowicz czy małżeństwa Gwiazdów.
  Zapyta Pan o dowody-zniszczony przemysł,handel,bankowość i rolnictwo,miliony Polaków pracujących i żyjących zagranicą,niskie pensje,wysokie podatki,wyprowadzany za granicę kapitał i przeświadczenie że przez 31 lat nie zrobiono nic lepszego niż przez 35 od zakończenia wojny.
  To co mamy obecnie to okupacja a Pan wchodzi w polemikę używając podrzuconych społeczeństwu kłamstw.Obarcza Pan winą Gierka to niech mi Pan powie dlaczego Gierek był internowany?Niech Pan wiąże fakty i myśli samodzielnie a nie słucha tych którzy zasługują na śmierć za to co zrobili.I jeszcze o Janie Pawle II,w czym on pomógł zwykłemu obywatelowi?W niczym,zasłużył się polskojęzycznym oraz kościołowi i dlatego stawiają mu pomniki chwalą wszędzie bo mają mu tyle do zawdzięczenia czego nie mogę powiedzieć osobiście.
  Moje sierpniowe refleksje-widziane z USA
 • @Leon. 12:25:40
  Dobrze i trafnie powiedziane-trzydzieści lat asysty przy rozkradaniu państwa. Pytanie tylko czy naprawdę asystuje i komu asystuje a jeśli tak to dlaczego?W każdym bądź razie ci ludzie zasługują na śmierć,konfiskatę wszystkiego co mają i dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych.Oczywiście od 1989 było w składach sejmu kilku którzy zachowali się jak trzeba(G.Janowski,A.Lepper i R.Majka)reszta to zdrajcy,szubrawcy i złodzieje.
  Przyznać się: kto popierał Trzaskowskiego?
 • Bądź racjonalny.
  Za czasów tzw.komuny w sejmie mieliśmy PZPR i ZSL czyli dwie partie(teraz mamy ich kilka).Media były w rękach rządzących,wybierali się za państwowe pieniądze,a o tym kto będzie w sejmie decydowała wierchuszka i tylko ci którzy byli wybrani mieli rację i nikt inny.
  Czym się różni niby ta demokracja którą mamy teraz od tamtej-niczym bo to jest atrapa demokracji skręcona bo decyzja zapadła w Reykjaviku i trzeba było tak się ustawić aby było tak jak było i żeby nie zostać z ręką w nocniku czyli trzeba było uwłaszczyć się na państwowym majątku.Solidaruchy jak się połapali to zrobili to samo a do nich dołączyli jeszcze zdrajcy i złodzieje i tak przez 31 lat nas doją a frajerzy na nich robią.Wielu tutaj pewnie podziela moją wersję historii ale nie Pan Wojtas bo myślenie boli.
  Przyznać się: kto popierał Trzaskowskiego?
 • Podwyżki posłów uzależnione od najniższej krajowej.
  Świetnie że podejmuje Pan bardzo ważny temat tak samo ważny jak sprawa weta obywatelskiego i jednomandatowych okręgów wyborczych.
  Ja od siebie bo nie słyszałem tego nigdzie powiem tak wynagrodzenie posła powinno być zapisane w konstytucji oraz wynosić dla przykładu pięciokrotność najniższej krajowej i wtedy by im zależało aby Polacy dobrze zarabiali.Obecnie sami sobie przyznają podwyżki i są bezkarni ze względu na partiokratyczny system wyborczy.Finansowanie partii politycznych musi być zniesione a koszty musi ponosić ubiegający się z możliwością darowizn od osób prywatnych a wszystko razem do pewnej wysokości.Tak jest w UK i USA.
  Państwo Polaków zamiast III RP
 • Kolejny reset.
  Drogi autorze ja również myślę że covid 19 jest próbą zaprowadzenia kolejnego nowego porządku świata.Moim zdanie poprzednio taki wielki reset miał miejsce po roku 400 kiedy to upadało Cesarstwo Rzymskie i ktoś genialny wprowadził chrześcijanstwo po to aby zapanować nad mającym wtedy miejsce wielkim chaosem.Był to reset kontrolowany przez jakieś elity tak jak teraz ale postępujący powoli ze względu na opór niektórych królestw.
  W przeszłości pewnie były również resety spowodowane przez różne ogromne kataklizmy i wojny nuklearne co potwierdzają wykopaliska archeologiczne ponieważ życie na Ziemi trwa od setek tysięcy lat.Pozdrawiam.
  Koniec Świata - THE END?
 • Drogi Panie.
  Drogi Panie z samego tytułu pana artykułu mniemam że nie rozumie pan że Polska jest pod żydowską okupacją inaczej mówiąc jest kolonią.Argumentów jest mnóstwo,przytoczę kilka aby Pan się ocknął.Loża B'nai B'rith,Fundacja Batorego,polskie wojska w Iraku i Afganistanie,Finansowanie Muzeum Polin i cmentarza żydowskiego,emerytury dla tych w Izraelu co przeżyli holokaust,zakaz wejścia do Oświęcimia,chanuki,wypowiedź żyda w Klubie Ronina i finansowanie przez PZU Chabad Lubawicz.premier z korzeniami oraz prezydent z żoną żydówką(naplucie w twarz Polakom bo przecież Szydło była dobrym premierem),zniszczony przemysł,handel,bankowość,rolnictwo i miliony Polaków pracujących za granicą.Kto to zrobił i nie robi nic aby to odwrócić?Tylko wróg,okupant czy szabesgoj który nie nawidzi Polaków i robi wszystko aby Polacy wyjeżdżali,zarabiali mało,nie prowadzili biznesów,umierali z powodu braku kontroli żywności i opieki medycznej.Ludzie czy wy jesteście tacy naiwni czy głupi że wierzycie w kłamstwa i manipulacje w demokrację w Polsce?
  Co wymaga repolonizacji?