Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze maro

 • I to też mówił.
  Jan Paweł II też mówił,,nie lękajcie się....''bo wiedział że nic nam się nie poprawi a pracować na złodziejski system będziemy musieli jeszcze ciężej.Drogi kolego władza,media i kościół nic nie robią dla dobra wspólnego tylko dla pieniędzy.Jeśli sami nie zabierzemy im władzy to będą dalej na nas żerować.
  KTO I JAK SZKOLI LUDZI POLSKIEJ WŁADZY ZA GRANICĄ W USA?
 • Trzeba było komentarz skasować bo.....
  Nie pasował do Pana tytułu naukowego,źródła dochodu i anty polskiego podejścia.
  Prof. J. Kawecki
 • Dajcie już spokój drodzy Panstwo.
  Religie ustami kapłanów mówią że naszym życiem rządzą bóg lub bogowie.Ci kapłani nie potrafią nam udowodnić po co bóg nas stworzył i dlaczego tu jesteśmy.Może bóg się bawi i tak jak dziewczynka która kreuje w grze SIMSY realny świat po prostu robi to z nudy lub próżności a może bóg to masochista bo dopuszcza aby na ziemi działy się tak okropne rzeczy.
  Podobną tezę wysuwają zwolennicy obcych cywilizacji którzy twierdzą że stworzyli nas istoty spoza ziemi,ci twierdzą że zostaliśmy stworzeni aby im służyć.
  Filozofowie przedstawiają trzy warianty.Pierwszy to że życiem naszym kierują bóg lub bogowie,druga ewentualność to karma a trzecia to że każdy jest kowalem własnego losu.
  Natomiast biznesmeni i bogacze mają to wszystko gdzieś tak samo jak wiele państw na ziemi które żyją dzięki dewizie dziel i rządź wykorzystując religię do ogłupiania ciemnych mas a my Polacy już przez 1054 jesteśmy goleni jak owce a świadczy to o naiwności i braku godności do samych siebie.
  Polacy to tępy naród bez godności(nie zdający sobie sprawy że Stary Testament to legendy wzięte od innych narodów i historia Izraelitów czyli tych którzy zabili Jezusa) nie potrafiący nawet znaleźć sprzeczności w przypowieściach Jezusa lub historiach z nim związanych(np.historia o oku igielnym,bogaczu i synach,o tym co boże a co cesarskie czy Piotrze wydobywającym miecz na widok żołnierzy).
  Drodzy Państwo nikt nam nie pomoże jeżeli sami sobie nie pomożemy i wie o tym cały zachód bez skrupułów wykorzystujący Polskę i nas Polaków.
  Jestem wyznawcą kreacjonizmu i uważam że potrzebne są zasady które po części zawarte są w religiach i zgodne z prawem naturalnym ale przestańcie ogłupiać ten ciemny naród i pomóżcie pozbyć się okupantów którzy od stuleci dobijają ten kraj.
  -------rabin mówi prawdę
 • Nie bądźcie Państwo naiwni.
  Drodzy analitycy żeby dowiedzieć się jak przebiegli są Anglicy polecam przeczytać książkę Szymona Modzelewskiego ,,Jak Nakręcić Bombę''w której to autor w oparciu o dostępne materiały opisuje kulisy i operacje poprzedzające wybuch I Wojny Światowej.Anglia która w tamtym czasie była potęgą gospodarczą zaczęła przegrywać wyścig z Niemcami i USA, skłócona była z wszystkimi wokół a jednak potrafiła poprzez sprawne manewry zbudować koalicję przeciwko Niemcom i ostatecznie pomimo rozejmu wygrać tę wojnę.
  Polityka to działania wielotorowe czyli sojusze,zdrady,korupcja,ustępstwa, ,,pomarańczowe rewolucje'',dezinformacja medialna a jak nie idzie inaczej to wojna.
  Nie myślmy że tym razem to co się dzieje w UK i poza jest przypadkowe bo nie jest i widać tutaj również kontrolowane działania wielowektorowe .
  UK, Brexit, Covid, itd.
 • Cool down the author of this article!
  Drogi autorze czy ten wygra czy ten nic nie zmieni faktu że Polska jest okupowana od 1989 właśnie za sprawą elit zachodnich w tym USA.Polską rządzą właśnie w ich imieniu żydo-komuniści,zdrajcy,złodzieje i kłamcy a robią to dla korzyści własnych,polskojęzycznych i liderów Nowego Porządku Świata.Nikt nam nie pomorze z wyjątkiem nas samych poprzez przejęcie władzy i odpowiednie sojusze ale nie z krajami zachodu.Czas się łączyć a nie dezinformować,dzielić i mieszać ludziom w głowach!
  Breaking News
 • Pani Krystyno.
  Odbiegając od wątków duchowych ze wzgl.na brak czasu należy powiedzieć że to co się dzieje obecnie a było wprowadzane od lat małymi kroczkami to ogólnoświatowy holokaust sterowany przez elity zachodnie i ich współpracowników a dowodem na to że tak jest jest Białoruś(oni tam nie sięgają i tam jest spokój).Pytanie jest kto to robi, czy opętani okropną ideą śmiertelni ludzie czy też ludzie nieśmiertelni którzy od wieków robią to samo(proszę obejrzeć ten film i inne na tym kanale https://www.youtube.com/watch?v=E4udlUQvyi4) czy też sterowani przez siły z ziemi lub z poza ziemi opętani ludzie?
  Po bezczynności a wręcz przy akceptacji i wprowadzaniu w życie tego co się dzieje oraz po wyrazie ich twarzy wygląda na to że oni robią to bo ktoś im tak każe robić.
  Jeżeli chodzi o Polskę to cała,,elita polityczna''robi to dla własnych korzyści,dla korzyści polskojęzycznych oraz dla tych którzy wprowadzają nowy porządek świata są to żydokomuniści,zdrajcy,oszuści i złodzieje.
  Bez zmiany systemu nic nie zrobimy a ci którzy mówią że jak wejdą do sejmu to będzie inaczej nic nie zrobią(idą tam dla własnych korzyści albo żeby utrwalać ten system) bo żeby było inaczej trzeba zmienić system.Proszę wejść tutaj https://www.youtube.com/watch?v=E4udlUQvyi4.Ludzie ci myślą w sensie duchowy tak jak Pani a oprócz tego myślą racjonalnie.
  Pozdrawiam.
  Zakaz maseczek i szczepień zabitym służbowo i wybudzonym
 • PIS nie ma żadnego potencjału.
  PIS jak również inne partie począwszy od 1989 są anty polskie i asystują niszczeniu Polski.To samo dotyczy posłów i senatorów z wyjątkiem A.Leppera i G.Janowskiego.Na,,polskiej scenie politycznej Mamy żydo-komunistów,zdrajców,szubrawców,złodziei i leni.Ardanowski to ,,szczwany lis'' pracujący dla polskojęzycznych.Wasze dni są policzone,polski element właśnie rozpoczął proces formowania się w wyniku czego zostaniecie zdmuchnięci ze sceny politycznej a potem powiemy wam jak Gomułka i dopilnujemy aby tak się stało.
  Ardanowski: Zjednoczona Prawica jest na równi pochyłej
 • @zibi 19:25:51
  Jest pan chłopem pańszczyźnianym,idiotą albo członkiem mafii która od 1989 okupuje Polskę.Wszyscy ludzie którzy siedzieli i siedzą w polskiej polityce od 1989 z wyjątkiem A.Leppera i G.Janowskiego są tam dla pieniędzy bo gdyby tak nie było to w sejmie by wrzało,nie doszłoby do zniszczenia polskiej gospodarki,emigracji milionów Polaków,zadłużenia Polski(16 bilionów złotych wg.ONZ),likwidacji polskiej armii i oddania suwerenności w ręce zachodu.Gdyby złodzieje którzy rządzą Polską nie byliby złodziejami to mielibyśmy demokrację a nie jej atrapę,sądy z ławnikami,wolne media w telewizji a nie w internecie i nadwyżkę budżetową.Po przeczytaniu tego powinno się panu poprawić chyba że
  nie jest pan Polakiem.
  Rządy poprzez chaos i śmierć
 • @SZS 20:22:32
  Popłakałem się.
  Mistrz odszedł
 • @władek 20:10:35
  Brawo,napisałeś bardzo dosadnie to co wielu ma na myśli.
  Konfederacja to lokomotywa wolności!
 • @demonkracja 19:29:53
  Wzmacniamy czyli dajemy im mandat do okradania i zniewalania nas.Zmienić system lub go ulepszyć ale do tego potrzebne jest zatrzymanie finansowania z wewnątrz jak i z zewnątrz oraz karanie zdrajców. Pozostanie przy obecnym systemie oznacza niewolę czyli okupację co mamy teraz.
  Konfederacja to lokomotywa wolności!
 • Drogi autorze.
  Marek Borowski oraz inni siedzą w sejmie latami i sami o sobie mówią że są politykami.Po co nam tacy politycy skoro jesteśmy kolonią a w Polin jest tylko gorzej i gorzej.Większość Konfederacji pewnie też marzy o takiej pracy w sejmie do emerytury.Niestety coraz więcej Polaków ma dość tej szopki.Z ust Konfederatów nie słychać nic o WIR-rze jeśli chcemy dalej opierać się o demokrację.Winnicki oświadczył że może połowa powinna pochodzić z JOW-ów bo pewnie on chciałby siedzieć w sejmie do końca życia jak Kaczyński i inni.Konfederaci nie wspominają nic o odebraniu partiom finansowania.Winnicki zajmuje się problemami Polaków żyjących na Litwie a nie krzyczy głośno o służbie zdrowia,zadłużeniu,emigracji,dotowaniu różnych podmiotów oraz Radia Maryja którego jest częstym gościem czy upadku gospodarczym Polski.Konfederacja nie poszła do wyborów z innymi środowiskami i do tej pory nie podała powodu oraz zgodziła się na przejęcie polskich złóż miedzi przez kanadyjską firmę.
  Nie potrzebujemy w sejmie reprezentacji składającej się z poprawnych politycznie chłopaków w rajtuzach tylko ludzi z jajami oferujących Polsce radykalne zmiany poprzez likwidacje anty polskich ustaw,zaprzestanie finansowania anty polskich fundacji,wprowadzenia norm żywności,zmniejszenie liczby posłów i karania posłów tak jak zwykłych ludzi.Póki co tylko Braun stara zachowywać się jak Polak.
  Konfederacja to lokomotywa wolności!
 • @Pyra z Wildy 19:51:44
  Robić,robić tylko nie z ludźmi umoczonymi i takimi co to chcą przejąć wszystko a jak się nie udaje to dzielą Polaków.Kompromisy w celu budowy jedności dla dobra Polski.
  Nasza cywilizacja nasze zasady
 • @rabszak 19:28:49
  ONZ,WHO czy Europejski Trybunał Praw Człowieka mają nowy program-zniszczyć państwa narodowe i zmniejszyć populację.Jedenaście lat maszerowania bez efektów zarówno fizycznych jak i świadomościowych a teraz kolejna próba zrobienia czegoś co jest skazane na niepowodzenie.Nie tędy droga,nie należy się układać z okupantem który chce eksterminować Polaków ale trzeba żyć w prawdzie,budować świadomość,wyrzec się własnych ambicji,tworzyć partię polską oraz struktury podziemne.
  Nasza cywilizacja nasze zasady
 • @demonkracja 18:47:27
  Masz rację kolego ale wiesz przecież że Bąkiewicz pozwala manifestować tylko tak aby się nie narazić okupantowi.Nie pomoże nam zachód bo z nas żyje,nie pomogą nam media bo są na sznurku systemu,nie pomoże nam kościół bo się ustawił przy okrągłym stole.Musimy uświadamiać ludzi,budować struktury,partię i być gotowym na najgorsze a jeżeli to się zacznie należy pamiętać że najlepszą obroną jest atak.
  Nasza cywilizacja nasze zasady
 • Jaka niepodległość?
  Autorze Polska nie jest niepodległa.Polska jest kolonią przez analogię do czasów kolonialnych.
  KOR,J.Kaczyński,A.Rzeplinski,M.Edelman w latach 80 XX w.byli finansowani i na szkoleniach finansowanych przez CIA i Fundację Helsińską.W departamencie stanu USA na szkoleniach byli Tusk,Szydło,Komorowski,Marcinkiewicz i R.Czarnecki.
  L.Kaczyński negocjował w Magdalence i uczestniczył w obradach Okrągłego Stołu nakreślając przyszłość Polski.
  Mąż J. Przyłębskiej współpracował z SB.
  K.Morawiecki,Pinior,Frasyniuk i Bednarz przywłaszczyli sobie pieniądze Solidarności.
  Polską rządzą zdrajcy,oszuści i złodzieje którzy zniszczyli dorobek naszych dziadków i rodziców a Gierka zamknęli jak przestępcę.Trzecia RP powstała na oszustwie i zdradzie a wy mówicie o niepodległości?
  Tak,w rodzinach ludzie mają po trzy samochody tylko że z drugiej ręki zjeżdżone przez Niemców.Wielu Polaków kupuje odzież z lumpeksów również schodzone.W sklepach jest wszystko tylko młodzież wyjeżdża z Polski bo tu nie ma pracy albo jest za dwa tyś.złotych a za te pieniądze nigdy oni nie kupią sobie wymarzonego mieszkania.Polacy zarabiają 3 lub 4 razy mniej niż na zachodzie a wy piszecie że Polska jest niepodległa.Jedenaście lat maszerujecie legitymizując okupanta tak jak okupant uwiarygadnia ,,zwycięstwo'' Solidarności(swoje zwycięstwo) stawiając pomniki,nadając
  nazwy ulicom i zjawiając się w kościele.Tą kolonią rządzi lewactwo które stworzyło atrapę demokracji w postaci partiokracji mając Polskę i Polaków głęboko gdzieś.Zniszczyli wszystko a wy mówicie o niepodległości?
  Nasza cywilizacja nasze zasady
 • Dobra uwaga.
  Świetnie Pani zauważyła że ci co byli w Magdalence znali założenia tego przekrętu który został świetnie zaplanowany pod każdym względem.
  Jeśli zaś chodzi o to kto nami rządzi to odpowiadam żydzi bo ktoś musiał dogadać się z zachodem odnośnie finansowania tej rewolucji i korzyści z niej płynącej dla zachodu i polskojęzycznych.Jest to ktoś kto nienawidzi Polaków a do nich dołączyli i nadzorowali całą pierestrojkę komuniści (bo zobaczyli że nie dadzą rady i zostaną z ręką w nocniku) od Jaruzelskiego i Kiszczaka(Gierka zamknęli) a potem do nich dołączyli zdrajcy,szubrawcy,złodzieje i niedojdy co to w życiu nic zrobić nie potrafią.
  Magdalenka+ - widziane z USA
 • @Ślepa Mańka 20:43:13
  Brak lidera,silnych elit i polityki zagranicznej zmierzającej do umocnienia więzów polityczno-gospodarczych z krajami ówczesnego bloku komunistycznego spowodowało naszą klęskę(mam na myśli zwykłych Polaków,Solidarność i samego Gierka).Zarówno wówczas jak i teraz nie doszłoby do wojny gdyż jak ktoś napisał powyżej skończyłoby się to użyciem broni atomowej a to oznaczałoby koniec.
  Moje sierpniowe refleksje-widziane z USA
 • @Anna-PK 19:40:21
  Zachód próbuje zastosować ten sam scenariusz co z Polską na Białorusi ale nie do wybaczenia jest pomoc okupujących Polskę,,polityczno-medialnych elit'' w zdobyciu Białorusi.
  Ciemny polski lud wciąż nie zauważa że na sklepach kolonialnych(centra handlowe) pośród dziesiątek zachodnich stoisk są zazwyczaj tylko 2 lub 3 polskie.I pewnie niewielu Poliniaków potrafi powiązać te fakty z Białorusią.
  Moje sierpniowe refleksje-widziane z USA
 • Mańka
  Mańka jeśli wierzysz w to co piszesz to naprawdę jesteś Ślepa Mańka!
  Moje sierpniowe refleksje-widziane z USA