Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Murzynio

 • Nie bardzo
  Po co wycofując się, USA zwiększają siłę konfliktu ? Po drugie Żydzi autentycznie rządzą USA. Nie pozwolą na zrezygnowanie z obrony Izraela przez USA.
  Putin a zamach w Iraku
 • To bardzo dobrze
  Ludzie oceniają zawody według biorąc pod uwagę, jaki pożytek przynosi społeczeństwu dany zawód. Martwi mnie niska ocena profesorów, ale widocznie ludzie uważają ich za niezbyt mądrych. Oceny te wydają mi się prawidłowe. Lepiej być prostym robotnikiem, niż chłopcem na posługi, pajacem lub kłamcą.
  Murarz przed profesorem, a sprzątaczka przed ministrem!
 • Żydzi
  Hitler był niemieckim patriotą, a Żydzi zapłacili za upodobanie do przejęcia władzy nad Niemcami. Wbrew pozorom Hitler wygrał, bo duże firmy nadal są niemieckie.
  Czy Adolf Hitler był Żydem?
 • Argumenty nie są trafione.
  Młodzi z Konfederacji wypadają w telewizji bardzo dobrze. Dlatego byli izolowani. Ziemkiewicz sprzedał się za pieniądze PiSowi i jest teraz Pisowcem. Stąd zawód wielu, którzy mu wcześniej uwierzyli. Nie ma w tym nic gorszącego.
  Lincz na Ziemkiewiczu
 • Liberalizm
  Jest inaczej niż Pan pisze. Komunizm okazał się tylko narzędziem do zdobycia władzy przez pewne środowiska. Gdy okazał się fałszywy, bo nieskuteczny, wymyślono nowe, czyli rewolucję seksualną. W założeniu żydowskich komunistów miała ona oderwać ludzi od produkcji, spowodować kryzys i spowodować wybuch rewolucji. Teorie te znowu okazały się fałszywe. Liberalizm jest takim samym narzędziem jak komunizm. Służy do przejęcia władzy przez rewolucjonistów poprzez zapanowanie nad umysłami. Mogą się też pojawić się inne narzędzia. Ale zawsze będzie napuszczanie jednych na drugich w celu przejęcia władzy. Zawsze bronią słabszych i uciśnionych. Oni mają taką taktykę. Na zachodzie wygrali i próbują wygrać w Polsce. Komunizm i liberalizm to to samo. Różnią się grupami ludzi wyzwalanych. Ale to szczegół mało istotny i podlegający zmianie.
  LGBT – nowe komuchy i agenci?
 • Kowin
  Korwin nie wyga dlatego, że liberalizm gospodarczy jest nieskuteczny. Owszem jest i to bardzo. Ludzie nie chcą wolności gospodarczej, bo wolą jak państwo da im cudze pieniądze. Zamiast ciężko pracować. Ponadto jest cała armia pracowników na etacie państwa, żyjących z cudzych pieniędzy. Dla nich liberalizm to zabójstwo. Ludzie wolą faszyzm: wzrost roli państwa i jego urzędników. Dlatego rozwijamy się powoli.
  Konfederacja i Korwin-Mikke znowu przegrają wybory
 • upadki religii
  Religia ta jest czysto rasistowska. Dlatego też upadnie wraz z coraz mniejszym znaczeniem USA.
  Religia holokaustu w praktyce
 • Komuch
  Komuchów trzeba tępić, bo ludzie zaczną umierać z głodu.Nie można mieć dla nich żadnej litości.
  USA stoją za próbą zamachu stanu w Wenezueli
 • Pan Konrad
  Pan Konrad lubi Rosjan, nie lubi Ukraińców. Zapomniał o ludobójstwie Polaków w ZSRR w 1937 roku.
  Banderyzm a stalinizm
 • To głupoty
  Białorusini są biedniejsi od Polaków. Czego mamy im zazdrościć ? Biedy ? Przeciętnego Polaka Białoruś nie interesuje. Łukaszenko jest białoruskim patriotą, ale chodzi po linie nad przepaścią. Właśnie Rosja próbuje wchłonąć Białoruś. Nie ma im czego zaz.rościć
  Twierdza Łukaszenko
 • Znowu pedagogika wstydu
  Nie jesteśmy niczyimi sługami, żebyśmy musieli się tłumaczyć. Nie jesteśmy Murzynami. Kiedyś byliśmy dumnym narodem.
  Czy Marsz Niepodległości był sukcesem?
 • To bzdury
  Sprawa nabojów była wyjaśniona przez Józefa Mackiewicza w jego książce o Katyniu. Ruscy kupowali je od swoich sojuszników, czyli od Niemców. Znaleziona korespondencja urywa się w kwietniu 1940. Na 1000% zbrodni dokonały komuchy.
  Jeszcze parę słów o Katyniu - 01.11.2018.
 • @hamurabi 23:58:42
  Wcale nie kilka tysięcy. Warszawa to wielka, chamska wiocha. Gdzie najpierw się wsiada do autobusu, a dopiero potem się wychodzi. Nowoczesne miasto buraków ze wsi. Miasto urzędników uważających, że własność prywatną należy ograniczać, bo wszystko jest państwowe. Importujących poglądy z zachodu, jak leci. Nie lubiących Polski i polskiej tradycji. Uważających się za gorszych w porównaniu do nowoczesnych zboczeńców z Zachodu. Skazujących Polskę na podrzędną rolę w Europie.
  Syndrom sztokholmski warszawiaków
 • Tak kręcono
  W ten sposób przedstawiano Żydów w filmach hitlerowskich. To wstęp do fizycznej rozprawy z księżmi ?
  Szambo dla motłochu i ćwierćinteligentów
 • Błąd w postrzeganiu człowieka
  Nie ma człowieka, który kierowałby się wyłącznie rozumem. Zawsze wyżej jest wiara. Są za to różne wiary. Nawet skrajni ateiści to ludzie wierzący - są uwiązani do Boga, często bardziej niż wierzący. Tyle, że nienawiścią. Ale człowiek jest ograniczony i nie wszystko widzi. Poza a tym rozum lepiej brzmi od wiary. Wiary nie da się oddzielić od rozumu.
  Od Lutra do "Kleru"
 • Budowanie teorii
  Budowanie teorii na tym, co powiedział jakiś polityk jest głupie. Bo oni przeważnie plotą bzdury.
  PiS - rosyjscy Polacy
 • Putin
  Putin musi liczyć się z Żydami. Osiąga duże sukcesy militarne, musi się jednak liczyć z ekonomią. Wbrew temu co piszecie USA mogą wykończyć inne państwa ekonomicznie za pomocą sankcji. A USA żądzą Żydzi. W Rosji jest coraz więcej osób niezadowolonych z sytuacji gospodarczej. Były protesty z powodu tzw. reformy emerytalnej, co w Rosji zdarza się rzadko. Tak to jest w gospodarce. Na początku rządów Putina Rosja miała duże, teraz jest słabo.
  Dlaczego Putin "nadstawił drugi policzek" w Syrii?
 • Pan Konrad
  Pan Konrad nie lubi Ukrainy, kocha zaś Rosję. Nie bardzo nadaje się na polityka, bo kieruje się uczuciami. Dla Polski sytuacja w której Ukraińcy biją się z Rosjanami jest bardzo dobra i nie ma co narzekać. Mamy się z czego cieszyć.
  Cienki śpiew Ukrainy
 • Nie wierzę w takie sondaże
  Są jednowymiarowe. Polacy lubię Niemców, bo kochają ich pieniądze. Niektórzy też cenią niemiecki porządek. Pamięć o niemieckim ludobójstwie jednak wciąż trwa. W mojej rodzinie nie lubi ich nikt.
  Syndrom sztokholmski Polaków
 • Kaczory to też okrągły stół
  PiS wymienia tzw "elity". Teraz mają nas okradać ludzie Kaczora. Stąd taki skowyt odstawionych od władzy. Odstawieni nie znoszą demokracji, nie przejmują się ustawami, donoszą do obcych dopuszczając się jawnej zdrady. Popierają się głównie sami. No za nimi są Niemcy, którzy traktują Polskę jako własną kolonię. A PiS jest sługą USA i Żydów. Stąd nieustanne wycie.
  "Totalsi" właśnie ujawnili totalitaryzm ludzi III RP