Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Andrzej Wolny

 • MIARKA, najważniejsze, że popierasz Wolność (Korwina)
  to co piszesz i tak 96% owieczek i baranów nie zrozumie..
  Wydano nam wojnę – musimy się obronić
 • Niestety tylko 3% od Korwina w tym kRaju myśli,
  bo potrafi połączyć resztki myślących Polaków przeciw POPiSowemu, komu nistycznemu złu :(
  Wydano nam wojnę – musimy się obronić
 • @Andrzej Kmicic 01:51:21
  A nie jest czasem tak,że to nie żadne PO, SLD, bo na ich miejsce zawsze się znajdą tacy co chcą pasożytować na innych, tylko demokracja nas niszczy, tak jak zniszczyła I RP gdyśmy największą potęgą byli panie Kmicic? Pan biorąc udział w tej szopce daje właśnie zezwolenie, aby tacy jak PO i SLD rządzili.. I dzięki takim jak pan próbującym narzucić innym swoje widzimisię, w tyranii demokracji rządzą najwięksi oszuści, mimo że większość tego nie chce..
  Były Wiceminister Zdrowia chory na władzę
 • @Nathanel 22:08:31
  Skąd u pana tyle obłudy? PiS nie wystawia swoich koleżków w regionach z których nie pochodzą? Czemu PiS to tacy sami kłamcy i manipulatorzy jak PO? Skąd tyle zarazy w społeczeństwie wyniszczającej naród?
  Były Wiceminister Zdrowia chory na władzę
 • @gallux 21:44:54
  Dlaczego chce pan, żeby rządziło PO czy SLD i kraj niszczyło? Skąd ta nienawiść do ludzi i chęć żeby Polacy mieli źle?
  Były Wiceminister Zdrowia chory na władzę
 • @circ Bóg dal nam wolność i nakazał przestrzegać Dekalogu,czyli nakazał żyć wg.wolnego rynku,bez centralnego sterowania i przymu
  szania do "jedynego wzorca" (domeny socjalistów).

  W związku z tym dystrybucjonizm (jak każda forma komuny) bezkonfliktowo i dobrowolnie, czyli zgodnie z Wolą Bożą, możliwy jest jedynie do wprowadzenia na wolnym rynku, gdzie żadna partia centralnie nie steruje gospodarką ani ludzkim życiem.

  Pozdrawiam,
  Ws. ''Ojczyzna''- polemika z P. Oparą
 • @Jacek Rossakiewicz Ustosunkuje się pan w końcu do prawdy,której pan unika,cenzurując nawet swego bloga pełnego sprzeczności?
  Przypominam: "Bóg dal nam wolność i nakazuje przestrzegać Dekalogu", czyli nakazał żyć wg. wolnego rynku, bez centralnego sterowania (domeny socjalistów).

  Czemu pan komplikuje z "genialnymi systemami na poprawę ludzkości", a unika prostej prawdy? "Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi."

  "zmieniajcie myślenie i wierzcie w Dobrą Nowinę", nie onacza: "zmieniajcie myślenie" i "wymyślajcie pełni pychy nowe rozwiązania dla ludzkości, uważając się za geniuszy, którzy dokonają tego pierwsi w historii, choć nikomu to jeszcze się nie udało i zawsze prowadziło do katastrofy.." Oznacza jedynie, aby grzeszni lub ci którzy zbłądzili jak pan, zauważyli prawdę.

  I jaka chciwość? Jeśli chcę zarobić na lepszy byt dla rodziny to nie mogę? Bo jestem chciwy? A jak pan mi tę możliwość i pieniądze odbierze, bo ma pan jakiś "genialny plan na poprawę ludzkości", to już nie jest chciwość i w dodatku kradzież oraz pycha?

  "Ku wolności wyswobodził nas Chrystus. A zatem trwajcie w niej i nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli."

  I proszę o przykłady, gdzie chrześcijaństwo jest sprzeczne z wolnym rynkiem. Oszczędzę szukania: "Wolny rynek jest najbardziej skutecznym narzędziem wykorzystania zasobów i zaspokajania potrzeb” Jan Paweł II

  A co do pańskiego guru, to Św. Piotr mówi jak możemy rozpoznać fałszywych proroków: "Wolność im głoszą, a sami są niewolnikami zepsucia"
  Keynes był sodomitą, a w pamiętnikach pisał, że sypiał również z młodymi chłopcami, czyli de facto pedofilem.
  Ws. ''Ojczyzna''- polemika z P. Oparą
 • @Ryszard Opara Czyli wszystko jak teraz,centralne sterowanie (gospodarką kraju) i tyrania ludu dająca władzę oszustom pozostają;
  korupcje, afery, nadużycia, socjalistyczne rozwiązania i "mądrość ludu" dająca władzę największym oszustom i złodziejom bez zmian. Mimo, iż pan doskonale wie, że to nigdy i nigdzie nie działa, bo jest amoralne i nielogiczne! Socjalistyczne rozwiązania i tyrania zawsze prowadzą do zniszczenia, bo opierają się na dzieleniu bogactwa i postępowaniu wbrew wolnej woli, a nie tworzeniu nowego! Skąd tak fundamentalne sprzeczności w pańskim myśleniu?

  I dlaczego ludziom wydaje się że są geniuszami potrafiącymi DOBRZE sterować gospodarką kraju (choć NIKOMU SIĘ TO JESZCZE NIE UDAŁO!)? i skąd ciągła chęć wprowadzania rozwiązań Zastraszające..

  Czy naprawdę nie można wyzbyć się pychy i posłuchać mądrzejszych?

  "Wolny rynek jest najbardziej skutecznym narzędziem wykorzystania zasobów i zaspokajania potrzeb” Jan Paweł II

  "Jedyne przypadki w calej znanej historii,w których masy podniosly się z biedy,to te gdzie żyją na zasadach kapitalistycznych i w dużej mierze wolnorynkowych,natomiast mają najgorzej w spoleczeństwach,które od tych zasad odeszly.Dotąd nie odkryto żadnej alternatywnej drogi dla poprawy losu zwyklych ludzi,niż wyzwolić ich przez wolny gospodarczo system" M.Friedman noblista ekonomii http://www.youtube.com/watch?v=O8flu4WT2OY

  Im więcej wolności ,tym lepiej się żyje wszystkim. http://www.facebook.com/media/set/?set=a.221192544587729.57420.101861109854207
  Święto Niepodległości = Reformy Systemowe RP
 • Mamy nowego guru! widziane z USA (z lewicowego PiSu) Największy geniusz w historii ludzkości, który jako jedyny "naprawi"
  zbójecki reżym oligarchii pod nazwą "demokracja", który gdziekolwiek się pojawiał, zawsze prowadził do wyniszczenia. Musi tylko dalej naród zniewalać i zmuszać do "swoich genialnych" rozwiązań, "one size fits all" (w końcu niczym się nie różnimy), a wtedy będzie kolorowo!

  Czyli wszystko to samo, tylko uczciwi, wszechwiedzący "eksperci" na górze się zmieniają. To nic że nie rozumie nawet różnicy między lewicą a prawicą, ale Heil nasz nowy socjalistyczny guru! Heil wielki mistrzu! http://www.youtube.com/watch?v=BCqItQCv2XQ
  Tadeusz Konwicki Pseudo-recenzja z nie-książki
 • @widziane z USA 19:41:03 No w końcu zauważyłeś, że brak ci logicznych argumentów..
  Smutne, tylko że uciekasz i nic z tego nie wyniosłeś, nadal uważasz się za "geniusza", choć prawda jest inna. Większość społeczeństwa nie popiera "demokracji", bo na wybory nie chodzą, a żadna partia rządząca zdaje się nie miała nigdy więcej niż 20% poparcia w narodzie, więc zdecydowanie 80% tego nie chce. Nawet z matmą u ciebie słabo jak na "byznesmena".

  JKM został milionerem, tu w Polsce, nie musiał uciekać do USA, więc ci pokazał, nie wiem po co podskakujesz.

  "ty powinienes postapic tak samo" Zanim zaczniesz zalecać ludziom uciekać z kraju nękanego bezrobociem, do innego syfu, to się zastanów (choć dotychczas ci to nie idzie). Jesteś tak oderwany od rzeczywistości, że nawet nie wiesz że takiego bezrobocia USA nie widziało od wielkiej depresji lat 30tych.

  "Polacy to nie idioci" To dlaczego zawsze nas od wieków dymają i zawsze jesteśmy szarym końcem Europy?

  "dlatego twoj WODZ ma 1%poparcia a i to wsrod dzieci" Jeśli naród nazywasz dziećmi, a z drugiej strony mówisz, że nie idioci, tylko większość to geniusze ekonomiczni, znający się na prowadzeniu państwa, to rzeczywiście z tobą coś nie tak.. Naprawdę nie wiem jak można być tak obłudnym.
  Odpowiedź ogniem nużącym. I nudna prośba
 • @widziane z USA 18:34:20
  "ja chcialbym ten system naprawic a ty chcesz likwidowac" Czyli mimo tego, że w 100% przypadków na całym świecie, system ten prowadzi do złodziejstwa na niespotykaną skalę, rujnuje najsilniejsze narody i nigdzie się nie sprawdził, to uważasz się za geniusza (czy raczej marzyciela-utopistę), który pierwszy w historii to naprawi? Skąd w ogóle u ciebie myśl, jeśli rzeczywiście jesteś przedsiębiorcą, popieranie przymusowego zabierania ludziom oszczędności? Dlaczego nie mogą robić z nimi co chcą? Jak chcą to odkładać na emeryturę, a jak nie to inwestować w dzieci lub chociażby zapewnić dobre leczenie ciężko chorym rodzicom?

  "ale nikt jeszcze nie wymyslil lepszego systemu." Bo ty tak mówisz, zaprzeczając wszelkie FAKTY, które podałem i które wyraźnie mówią, że zwyczajnie kłamiesz?

  "obecne rzady to rzady gangsterow" Oczywiście, bo tłumaczę po raz n-ty, "demokracja" ZAWSZE do tego prowadzi. Poczytaj historię..

  "aby slabsi ludzie sie zrzeszali" A kto im broni? Ty chcesz ich okradać pod przymusem, Korwin nie, więc nie wiem co znowu wymyślasz. Pamiętaj, że w przeciwieństwie do młodych wychowanych na wolnym, nie kontrolowanym przez lewicę internecie, zostałeś poddany kilkudziesięcioletniej propagandzie w mediach i szkołach kontrolowanych przez lewicowy reżym rządzący u nas i w USA od 100 lat.
  Odpowiedź ogniem nużącym. I nudna prośba
 • @widziane z USA 13:51:05 Jednak nie potrafisz myśleć, w kółko tylko bredzisz..
  "masz argument na nic nie robienie w sejmie przez korwina w sprawie gospodarki" Czyli wg. ciebie rząd (oligarchia) powinna zajmować się gospodarką (kręcić interesy) na co sam narzekasz? Czy ty w ogóle myślisz? Założę się, że masz zerowe pojęcie o ekonomii i w życiu nawet jednej książki na ten temat nie przeczytałeś.

  "Kochane dzieci musicie placic podatki na emerytury dla starszego pokolenia " Przecież sam tego chcesz obłudniku, a mi wypominasz! Z tym, że ja chcę ten proceder ukrócić, ty nie. Zresztą tak jak i pierwszy. Doprawdy żałosne..

  "ludzie okradaja innych i dopuki sie tego nie zatrzyma" Na tym polega obecna "demokracja", którą popierasz i też ci tłumaczę, że jedynym sposobem jest odsunąć rząd od gospodarki, tylko nie potrafisz tego zrozumieć.

  "ale musisz wiedziec ze demokracja wlasnie taka wolnosc zapewnia" Weź sobie zapisuj co do ciebie piszę, a nie bredzisz te same bzdury. Czemu w ogóle nie myślisz? "Demokracja" (tyrania oligarchii) zniszczyła w historii każdy kraj w którym zaistniała, a obecnie niszczy cały Zachód z USA na czele, a ty w kółko brednie.. Powtarzam i spróbuj zapamiętać, a lepiej zapisz, bo z pamięcią, jak i z myśleniem u ciebie krucho.. "By w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację"K.Marks

  Więc nie bredź o wolnym rynku i zawsze samodestrukcyjnej "demokracji" (tyranii oligarchii). Jedyną prawdziwą demokracją jest wolny rynek, gdzie każdy głos decyduje.

  Przeczytaj to kilka razy, zanim wypalisz następne bzdury.
  Odpowiedź ogniem nużącym. I nudna prośba
 • @widziane z USA 12:53:50 Świetnie, że podkreślasz swoją glupotę i nadal bredzisz jak potłuczony..
  Spróbujmy jeszcze raz, może zrozumiesz.

  "korwinowcy mowia ze trzeba zlikwidowac ZUS wiec gdzie tu miejsce na naprawe????" Czyli twoim tępym zdaniem piramida ZUS okradająca caly naród jest ok? Ja pierd... aleś tuman..

  "Gdzie tu miejsce na odsuniecie zlodzieji od naszych pieniedzy??" Wolny rynek, to odsunięcie polityków od gospodarki (czyli naszych pieniędzy).. Ja pierd... aleś tuman.. I nie mówię, tu o korwinie, tylko wolnym rynku, bo sam najtrudniejszej rzeczy pod slońcem nie dokona..

  "Co najwyzej jest miejsce odsuniecia narodu od pieniedzy ktore przez lata sobie skladali na starosc." Już tłumaczyłem, twojemu małemu móżdżkowi, że JKM odłożone emerytury będzie wypłacał. Ja pierd... aleś tuman.. Nic do betonu nie dociera.. Rozmowa jak ze ścianą..

  "jak byl w sejmie to ani jednej ustawy nie przeprowadzal gospodarczej" Bo panowal wolny rynek (ustawa Wilczka). Ja pierd... aleś tuman..

  Wlaśnie w każdym zdaniu udowodnileś po raz kolejny, żeś tuman jakich malo.. Normalnie wpółczuję ci głupoty.. Naprawdę.. żal mi ciebie..
  Odpowiedź ogniem nużącym. I nudna prośba
 • @goj2012 20:54:39
  Prawdziwa demokracja, to wolny rynek, gdzie każdy głos się liczy i ma natychmiastowy wpływ na każdą sferę życia.

  Obecna farsa pod nazwą "demokracja" to przykrywka reżymu, gdzie rządzą mafie bogacze-politycy karierowicze.

  Co w ogóle sklania cię aby popierać tyranię, gdzie część spoleczeństwa podporządkowuje sobie resztę narodu i zmusza do życia wg.widzimisię wspomnianej mafii, socjalistycznego "one size fits all", rabując po drodze kogo popadnie?
  (Prawie) prawdziwa historia Stanów Zjednoczonych
 • @widziane z USA Nawiązując do twojej głupoty z wpisu "wczoraj się rozpisalem"..
  JA: "To co będą kradli jak się odsunie zlodziei od naszych pieniędzy i gospodarki"

  Odpowiedź matola: "Nie wiem co beda kradli TY TEPY MATOLE moze powietrze."

  Podkreślenie, że jest się matolem: "Ale wlasnie o to chodzi aby tych zlodzieji liberalnych odsunac od koryta.I naprawic co jest mozliwe a dopiero wtedy likwidowac co jest niemozliwe naprawic."

  Już tlumaczylem, żeś jednym z niewielu glupich, którzy nabierają się wciąż na "liberalizm PO", którego oczywiście nie ma.. Więc bredzisz.. A PiS i PO niewiele się różnią, więc bzdury że PiS coś naprawi, jak póki co więcej zepsulo niż naprawilo, jest brednią chorego na umyśle..

  "Wymiar sprawiedliwosci tez trzeba zmienic,naprawic ale nie likwidowac"

  Mówilem ci pusta palo, żebyś zorientowal się co krytykujesz, bo tak to tylko pleciesz kolejne idiotyzmy, podkreślając że twa glupota nie ma granic. JKM chce zrobić to o czym piszesz, więc czekam co jeszcze glupiego powiesz, bo mądrego nic ci się jeszcze nie udalo.. Masz w ogóle IQ powyżej 70? Bo póki co to nie ma sensu z tobą rozmawiać, kompletnie nic nie rozumiesz..
  Odpowiedź ogniem nużącym. I nudna prośba
 • @widziane z USA 19:10:06 To co będą kradli jak się odsunie zlodziei od naszych pieniędzy i gospodarki?
  Myślenie nadal ci nie idzie.. I jestem za likwidacją przymusu, czyli czegoś czego ludzie nie chcą, bo jakby chcieli, to nie trzeba by przymuszać.
  Wczoraj się rozpisałem...
 • @widziane z USA 18:42:36 Ok tępy dziadku..
  Czlonkom rodziny zostaly pobrane i niektórym nadal są pieniądze na emerytury, więc im się należą, więc jakie okradanie dzieci? Co ty bredzisz tumanie? A że reżym kradnie to chyba nie moja wina balwanie i slusznie chcemy ten proceder zlikwidować! Co za tępy dziad.. mózg mu wysiadl i bredzi..
  Wczoraj się rozpisałem...
 • @widziane z USA 14:31:59 Rzeczywiście jesteś glupi, aż zastanawiające..
  Nie potrafisz myśleć i sam sobie przeczysz, obludniku! Jesteś za zlodziejską piramidą ZUSu, teraz! Więc nawet nie zakladasz, tylko obecnie "z gory dzieci okradasz.Szkoda slow!!!!!"

  "nie prosciej wywalic zlodzieji liberalow ktorzy stworzyli kominowe wyplaty i nagrody ktore to okradaja emerytow" Po pierwsze jesteś tępy jak malo kto, bo niewielu zostalo co nadal daje się nabierać na to, że PO to liberalowie. Śmieszny powoli jesteś..

  I oczywiście, że lepiej wywalić wszelkich zlodzieji (calą bandę sejmową), którzy ćwierć wieku okradają nas na lewo i prawo i wyniszczają naród. Przecież o to się staramy! Ale to są socjaliści, nie żadni liberalowie gamoniu! I oprócz okradania na niespotykaną skalę, ZUS jest jedną z przyczyn, że dzieci coraz mniej.. Nie bylo ZUSu, przyrost naturalny byl dużo wyższy, bo w podświadomości nikt normalny nie będzie plodzil nowych "niewolników reżymu", aby ich dzieci pracowaly na bandy zlodzieji i obce osoby..
  Wczoraj się rozpisałem...
 • @widziane z USA 13:39:21 Już tłumaczę i znowu wyjdziesz na cymbała..
  Zamiast poczytać, to tylko szczekasz o robisz z siebie durnia po raz n-ty. Spróbuj pojąć to proste zdanie jeszcze raz. Powtarzam: Tym którym lewicowy reżym (który bezmyślnie popierasz), odkładane emerytury rozkradł, będą wypłacone z innych podatków/prywatyzacji PKP i innych państwowych monopoli do których dopłacamy. A jeśli się zlikwiduje złodziejską piramidę ZUSu, to ta brednia nie istnieje: "Chcesz okradac za friko obecne dzieci nie dajac im nic w zamian????" Czy ty w ogóle myślisz przy robocie? Czy tylko jak nawiedzony głośno szczekać potrafisz? (nawiasem to szczekanie wynika z twojej ignorancji i niewiedzy)
  Wczoraj się rozpisałem...
 • @widziane z USA 12:53:48 Nie uważam się za mądrzejszego, tylko po prostu wiem pewne rzeczy, których ty nie chcesz poznać
  stąd wiem więcej i ty jako ktoś kto mniej wie, po prostu pleciesz głupstwa. Więc nowy fakt dla twojego ignoranckiego życia odpornego na nowe wiadomości: JKM chce zlikwidować złodziejską piramidę finansową ZUSu (którą ty, nie wiedzieć czemu popierasz;jesteś złodziejem?), ale tym którzy mają wypracowane (ale rozkradzione przez reżym:POPiSy PSLD) wypłacić! Wypadało by coś poznać zanim zacznie się krytykować, ignorancki typie..

  A teraz zagadka: Jest przyrost ujemny, dzieci coraz mniej. Kto będzie pracował na moją emeryturę, cwaniaczku? A bananową republiką jest Polska, gamoniu jakbyś nie wiedział.. Przestań pleść bzdury i przeznacz ten czas na poznanie nieco faktów.. Bo masz takie braki, że aż głowa boli..
  Wczoraj się rozpisałem...