Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • Mnie się wydaje
  że systemy , podobnie jak wszystko co żyje się starzeją. I nie ma od tego odwrotu. Europa jest takim starym człowiekiem, któremu już niewiele się chce, a na pewno nie wojowanie z nowymi , młodymi i potężnymi przeciwnikami. Europa weszła w trzeci wiek- przypomina człowieka na emeryturze mającego już niewiele marzeń i dla którego najważniejszy jest święty spokój. Stoimy cywilizacyjnie przed trumną.
  BREXIT, czyli Europa w miniaturze
 • @kula Lis 68 18:46:18
  A w której partii nie rozmawiają o pieniądzach i finansowaniu kampanii wyborczej? Tak tylko pytam, bo nie wiem!
  Przegrywają wszystko, propagandę też......
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:14:18
  Husky to nie pies, a farbowany lis....
  Przegrywają wszystko, propagandę też......
 • Żeście sobie poświaczyli
  ale pożyjemy, zobaczymy. Ja w w propolskie intencje rządu po prostu nie wierzę. To pic na wodę, by wywieść Polaków w szczere pole z gołą dupą. Choć wolał bym byście Wy mieli rację, to nikłe na to są szanse.
  Opozycja się miota i dlaczego PiS wygra
 • @Wrzodak Z. 12:56:25
  nic ująć... Tylko co z tego...
  Rajd fregaty "Duda" - zapłacić 447 i iść na wojnę z Iranem
 • Nawet najbardziej agresywnego psa
  można przekupić smakołykami i dobrym słowem.
  A potem za kark i do hycla....
  PIS ma z palcem w nosie ponad 60%
 • @Oscar 10:46:58
  dobrze to ująłeś
  Antropologia nierówności: w przeddzień światowej rewolucji
 • @Repsol 14:21:55
  Oświat w ogóle nie ma pojęcia o czym gada. Albo propagandę uprawia!
  Arogancja rządzących w stosunku do Polaków
 • @Lotna 13:23:31
  Ja od lat twierdzę, że system jest zbudowany na eliminację polskiej klasy średniej i zabetonowanie życia gospodarczego dla tych którzy już mają odpowiednio wysoki status materialny. Tych stać na otwieranie nowych biznesów dla siebie i swoich potomków. Inni mają szklany sufit. No chyba, że jest się wyjątkowo bezwzględnym i cynicznym. Taki to poradzi sobie w każdych warunkach. Ale czy o taki system chodzi? Dla bezwzględnych bojców bez żadnych zasad?
  Arogancja rządzących w stosunku do Polaków
 • @Oświat 10:20:25
  Tobie już starość miłość do Pisu całkowicie rozum odjęła. Lotna ma całkowitą rację.Ty chyba złotnik jesteś prawda? Palniczek za kilkaset złotych i kilka drobnych narzędzi i możesz frajerów golić. Do tego na emeryturze! Sprawdź ile dzisiaj przy spełnieniu wszystkich administracyjnych wymogów kosztuje stworzenie jednego miejsca pracy w drobnym przemyśle , czy też usługach, a oczy z orbit Ci wyjdą. W takich warunkach młody człowiek , czy tez pracownik z etatu praktycznie nie ma szans na otwarcie nowej firmy bez obchodzenia przepisów. Do tego restrykcyjne i nieobliczalne prawo mogą w każdej chwili na ulicę lub pod most wysłać Ciebie z całą rodzina do trzeciego pokolenia. Bielmo na Twych oczach i zaczadzenie kaczyzmem jest Twoim problemem. To , że komuś się wiedzie , nie oznacza , że system jest sprawny, tylko to , że w takim systemie ktoś o często niezbyt wysokich walorach moralnych potrafi się poruszać.
  Zresztą temat jest znacznie szerszy.
  Arogancja rządzących w stosunku do Polaków
 • MacGregor, Wican, Jan Paweł
  https://tiny.pl/tj1kk

  możecie mi przetłumaczyć na polski te obrazki?
  Gdy lud nie chce znać prawdy, musi być niewolnikiem
 • @Lotna 21:19:12
  Też jestem tego zdania.
  Gdy lud nie chce znać prawdy, musi być niewolnikiem
 • @programista 12:05:56
  Mam wrażenie , że Twój poziom rozwoju duchowego jest poniżej społeczności likaonów afrykańskich, albowiem nawet one dzielą się sprawiedliwie ze słabymi i chorymi członkami stada upolowaną zdobyczą. Pewnie jesteś młodą duszą i jeszcze wielokrotnie będziesz musiał wrócić na Ziemie, by nad sobą pracować.
  Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy te przeżarte brzuchy jednak popękają. I nie pomogą nawet przeszczepy od uprowadzonych i zamordowanych dzieci.
  Antropologia nierówności: w przeddzień światowej rewolucji
 • @programista 10:55:34
  Dałeś jedynkę?
  Antropologia nierówności: w przeddzień światowej rewolucji
 • temat niby śmieszny z tymi lalami
  szczególnie dla niektórych kobiet nie rozumiejących napięcia seksualnego młodych mężczyzn. Jest to jednak istotny problem.
  Cztałem kiedyś , już dość dawno, że kierowcom tirów w Japoni na długich dystansach dawano na wyposażnie taką lalę. Okazywało się, że są spokojniejsi i wydajniejsi. W każym razie dla ujścia potrzeb fizycznych gdy brak kobiety, lub w razie ułomności utrudniających wybór partnera jest to jakieś wyjście.
  Żądam ślubu z Lalą!
 • Mam znajomego
  który z taką lalą się seksił. Podnosił własnie te kwestie, że buźki nie drze i wydatków na nią nie ma! Poza tym nigdy mu nie odmówiła!
  Żądam ślubu z Lalą!
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:29:18
  Lotna chyba nie jest naturalnie ruda. Dlaczego tak sądzę? Wolę zamilczeć.
  (nic złego nie mam na myśli)
  Żądam ślubu z Lalą!
 • @Wican 09:44:33
  internetowe rusofoby nie dostały jeszcze nowych wytycznych, więc dalej grają tę samą melodię.
  Czy Europa pogodzi Polskę z Rosją?
 • @marek500 12:21:32
  moje pytanie było, czy ktoś zna przypadek odpowiedzialności karnej lekarza za błędną diagnozę lekarza w wyniku której pacjent zmarł. A izby lekarskie to karają takich lekarzy jak dr.,Jaskowski
  Jeszcze o ochronie zdrowia - to wyzwanie na II kadencję PiS!
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:41:34
  "A czemu to Szanowny na lekarza nie poszedł?" To demagogia!!!

  To po kiego licha walczycie z tym systemem, skoro on taki super-hiper?
  Wszyscy płacimy na wykształcenie lekarzy, z których potem niejeden to zwykły cyniczny konował na nieszczęściu innych fortuny się dorabiający w sposób absolutnie nieuzasadniony, ale systemowy. Drugi manatki zabierze i za granicą leczy okradając rodaków z ich krwawicy.
  A czy szanowny czasami po koneksjach rodzinnych taki hojny dla lekarzy? Którzy za niezbyt długi czas diagnozę z komputera wystawią i w ten sam sposób receptę do apteki wyśle? Którzy mają po 22 godziny pracy na dobę?
  Poza tym pracując w jakimkolwiek zawodzie ponosi się odpowiedzialność finansową i karną za popełnione błędy. Czy słyszał ktoś by lekarz poszedł siedzieć za ewidentne błędy powodujące śmierć pacjenta? To uprzywilejowana grupa zawodowa. I tyle.
  Jeszcze o ochronie zdrowia - to wyzwanie na II kadencję PiS!