Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @Stara Baba 17:47:39
  Jak widać są kobiety, które zleciły by mężczyznom rodzenie dzieci i dbanie o dom, a same poszły by do armii zabijać dzieci innym matkom. No cóż widać , że wieloletnia obróbka mózgów ludzkich nie poszła na marne i mamy to co mamy. Człowiek staje się mentalną hybrydą z pomieszaną osobowością. Jest babo-chłopem i nikt z tym nie jest szczęśliwy.
  Czy kobiety tzw.Zachodu są psychicznie chore?
 • @Husky 19:57:50
  A znasz kogoś inteligentniejszego od siebie? Bo mnie się wydaje , że takiego po prostu nie ma!
  Rosjanie wpływają na wybory w Polsce !!!
 • @Lotna 12:16:04
  Jeśli nie powrócimy do swoich przyrodzonych predyspozycji i obowiązków, to społeczeństwo i rodzina jako takie się nie ostanie. To co się dzisiaj dzieje powoduje zapaść rodziny i niemożliwość poczucie się w niej spełnionym. Dotyczy to i kobiet i mężczyzn.
  Czy kobiety tzw.Zachodu są psychicznie chore?
 • @wercia 10:59:39
  Jakos dziwnym trafem Ci ludzie byli wyganiani z kilkudziesięciu krajów na przestrzeni swej historii. Pewnie za swoją uczciwość i lojalność wobec ludzi wśród których żyli. Rasistowskie prawo w Izraelu wszystko o tym narodzie , czy też wyznawcach określonej religii mówi. To autentycznie czarci pomiot nie potrafiący współzyc z innymi narodami. Ich dzieje to potwierdzają. Oczywiście zdarzją się wsród nich "rodzynki" , ale nie oni prowadzą politykę i kształtują opinię. Nie wiem dlaczego chcesz ich rozgrzeszać.
  Wybory 2019 – bez polskiej, narodowej, alternatywy
 • @Husky 20:49:02
  Powiem Ci coś. Nie sądzę byś był taki głupi , by nie rozumieć otaczających nas procesów. Ty to dobrze wiesz, przynajmniej w swym wnętrzu. Głosząc takie głupoty które tutaj czytamy -musisz podświadomie walczyć sam ze sobą. Założę się, że odbije się to negatywnie na Twoim zdrowiu- prędzej czy później. Takie jest prawo natury.
  Wojna gospodarcza USA z całym światem czyli upadek imperium
 • 5*
  Bardzo interesująca konstatacja z tą przerwana sesją.
  Tajemnica przerwanej sesji
 • @interesariusz z PL 17:54:13
  Też jestem już emerytem choć pracującym. I coś niecoś o zmieniającym się postrzeganiu świata i zmianach życiowych priorytetów wraz z coraz bliższym tym co nieuchronne też wiem. Znam co prawda kilka osób w takim wieku niezwykle aktywnych- ale oni w swoim prosperującym biznesie od lat, więc dają jeszcze czadu jarając się zwiększającymi się zyskami. Zdecydowana większość natomiast już wypalona i na barykady zamiaru iść nie mają. Dlatego sądzę, że w tym środowisku rewolucjonistów i przywódców się nie znajdzie. No chyba ,że w gębie. Sam widząc ogłupienie wokół stwierdzam, że nie ma sensu dla takiej lemingozy karku nadstawiać, tym bardziej, że nigdy społecznikiem nie byłem i nie mam ochoty nim zostać. Wyśpimy się tak jak sobie pościelimy. Ja nikomu łóżka już słał nie będę. Ludzie nie zasługują na to, a poza tym jeszcze Cię op....lą , że poduszka niewygodna i pierze z powłoki wystaje.
  Cywilizacja Polska a ... odbudowa polskich elit
 • @interesariusz z PL 17:44:12
  jakaś część prawy w tym jest. Czołowe pozycje w polityce zajmują osobnicy o skłonnościach psychopatycznych. Oni idą po trupach do władzy. Z takimi normalny człowiek nie wygra, bo nie jest w stanie przyjąć ich metod jako swoje.
  Cywilizacja Polska a ... odbudowa polskich elit
 • @Husky 08:20:55
  I na kogo napadli przez te 70 lat? Ci bandyci?
  F-35 i wojna ...psychologiczna
 • Emeryci
  Emeryci, to taki gatunek ludzi u których marzenia , ambicje i wielkie plany zamieniane są na codzienny "święty spokó"j. Są mistrzami gadania, ale już nie działania.Różne inicjatywy na Neonie to potwierdzają. To już nie są wojownicy, a gawędziarze, czasami mitomani- niestety.
  Cywilizacja Polska a ... odbudowa polskich elit
 • @kowalskijan584 20:19:27
  Z tego co ja widzę i rozumiem. to dobrze ponad 90% tutejszych emerytów( zresztą nie tylko ich) myśli i ocenia rzeczywistość kategoriami dobra własnego, a nie wspólnego. Do elit zaliczył bym więc ludzi potrafiących wybić się w swych poglądach ponad swój własny interes. A takich jak na lekarstwo....
  Cywilizacja Polska a ... odbudowa polskich elit
 • @Husky 11:00:39
  to po co Ci te f-35?
  F-35 i wojna ...psychologiczna
 • @zadziwiony 10:17:13
  Żle się wyraziłem. Przecież nie my Polacy, bo Ty sobie na wysepkach siedzisz jak rząd emigracyjny i kasiorkę ze szczucia na Rosję robisz. Polaków w kraju na te wojenkę wysyłasz...
  F-35 i wojna ...psychologiczna
 • @Husky 14:31:34
  Czy Ty uważasz, że powinniśmu razem z amerykanami napaść na Rosję?Chyba nie zaprzeczysz, że wszystko wskazuje na taki scenariusz...
  F-35 i wojna ...psychologiczna
 • @AgnieszkaS 20:25:27
  Naprawdę nie rozumiesz, że to w Polsce rozegra się ten mecz? I że F-35 w naszym kraju potrzebne są do ataku na Rosję, a nie do obrony przed nią? Jak już wszyscy się wypowiedzieli na ten temat, jesli Rosja zdecyduje sie na wyprzedzający atak, to nasze samoloty spala się na ziemi. My jako Polska potrzebujemy super sprawnej obrony antyrakietowej, a nie formacji agresywnej, atakującej jaką są samoloty F-35. Chyba, że mamy zamiar iść na Rosję, wtedy te zakupy wg. mnie są sensowne pod warunkiem, że ameryka nie zostawi nas z ręką w nocniku. Tylko co z nas zostanie po tym ataku? Możesz podpowiedzieć? I po co nam ta wojna?
  F-35 i wojna ...psychologiczna
 • @Husky 15:22:44
  jesteś jednak bardzo infantylny, albo mocno wyrachowany.
  F-35 i wojna ...psychologiczna
 • W powyższej notce
  są bardzo wyraźnie zakreślone cele armii amerykańskiej. Jest to atak z zaskoczenia na Rosję. Do tego potrzebne są "niewykrywalne samoloty F-35, które kupuje także Polska( nie wiadomo po co, pewnie też do ataku na Rosję). Czy autor może mi powiedzieć, czy podobne plany - inwazji na USA ma Rosja?
  F-35 i wojna ...psychologiczna
 • @Husky 11:01:17
  Dołączam się do pytania Pedanta- nie zmieniaj tematu.
  F-35 i wojna ...psychologiczna
 • @kula Lis 68 15:27:12
  Nie ujmując niczego J. Kobuszewskiemu- też go lubię i szanuję , ale też i mnie przydała by się większa emerytura, jakiś dodatek lub coś takiego.... Do kogo mam się zwrócić?
  Nie ma już "Pana Janeczka".
 • @kula Lis 68 19:01:47
  jesteś tego pewny? Będzie okazja do wyautowania niewygodnej partii prawda? Czy bez pieniędzy można zaistnieć w polityce i stworzyć realną konkurencję dla układu władzy? Nie można! Dlatego Twoi faworyci choćby Polskę na zupełne manowce wysłali , żadnej konkurencji mieć nie będą. To jest tzw. demokracja- na tym ona polega , że władzę mogą pełnić tylko ugrupowania systemowe.
  Przegrywają wszystko, propagandę też......