Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • Ha! Ha! A może łatwiej się dogadacie, jak założycie,
  że żyjemy w wewnętrznym kosmosie? http://www.kosmos.pl/pl/opinie-relacje/wewntrzny-kosmos.
  Ostatnio jakaś kula lodu przeleciała prawie przez słońce i się nie roztopiła, to może i nasz świat jest inny niż myślimy.
  "Odkryłem" sens eksperymentu Michelsona-Morleya
 • @nonscolar
  ciekawe, czy to służba uczyniła, czy sam autor. W każdym razie prawda niestety boli.
  Niech żyją wolne Węgry!
 • @Antymaterialny
  Zatem ludzką mocą niczego nie zmienimy. Siła i technologie wszelakie Złych są tak wielkie, że możemy ze złości tylko sobie ponarzekać..
  Niech żyją wolne Węgry!
 • @Antymaterialny
  Ostatnio postawa Kurskiego to zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko. Do d-y z takimi politykami, dla których własna kieszeń zawsze będzie przed zasadami.
  Ale tego nie da się chyba zmienić. Jesteś chyba jedyną osobą, która zrezygnowała z kasy dla zasad. (jeśli było jak mówisz).
  Niech żyją wolne Węgry!
 • @Łażący Łazarz
  Łażący Łazarz 19.01.2012 10:38:06

  Jeśli nie będzie się pamiętało o genezie, to tym samym daje się zielone światło dla Millera chcącego zamykać IPN. Jest zasadnicze pytanie, jakie były motywy powstania UE i jej wcześniejszych postaci. O faktach na które powołuje się Antymaterialny 99.99% Polaków nic nie wie. Jeśli są prawdziwe, (a to co się dzieje chyba je potwierdza), to są to sprawy niesłychanie ważne, mogące rzutować ogólnie na świadomość Polaków i ich stosunek do naszego otoczenia politycznego.
  Niech żyją wolne Węgry!
 • @Zdzich
  jak nie mają, to sobie dodrukują. Żeby to zrobić, to muszą utrzymać umocowanie dolara w ropie. A do tego potrzebny jest Iran.
  Nowa strategia militarna Stanów Zjednoczonych - komentarz marszałka Longina Pastusiaka
 • Nie był bym takim optymistą
  Dzisiaj rozmawiałem z młodymi wykształconymi. Niestety, świadomość oparta na wiadomościach z mainstreamu. Nic nie dociera i nic nie chcą przyjąć do wiadomości. Wszystko to teorie spiskowe, a była mowa tylko o sprawach polskich.
  Raz, dwa, trzy – „winien” będziesz ty...
 • święte słowa,
  ale ważniejsza recepta, a tej brak
  JOW - czy to zaklęcia zadziała?
 • @Krzysztof J. Wojtas
  Pan M. Kajdas jeszcze nie tak dawno był zagorzałym zwolennikiem PIs-u. Ostatnio "nieco" zmienił zdanie. Może i o KRK kiedyś zmieni?
  Niestety z Katolikami nie ma dyskusji na temat KRK, albowiem wszystkie jego winy wybaczają mu zgodnie z filozofią katolicką. Nie do zaakceptowania dla nich są natomiast argumenty tych którzy w kościele katolickim widzą więcej zła niż dobra.
  Z tego tez powody Cywilizacja Polska opierająca swoją istotę o nauki Chrystusa i chrześcijaństwo , będzie miała w katolikach wrogów.
  CP, a satanistka circ, debil Nergal i akolici
 • tusek na szafot.
  To najwłaściwsze miejsce dla tego ryżego sprzedawczyka.
  TUSKU PRZEPROŚ!
 • ja w takich sytuacjach popieram metodę rosyjską.
  Oni zawsze i skutecznie preferują działania symetryczne i to przeważnie przynajmniej podwojone w sile.
  Piraci somalijscy są jak wojsko.
 • Szanowny Panie!
  Opracowuje Pan cenną rzecz - pewną ideę wokół której można by zmobilizować społeczeństwo i polityków, by przystąpić do odbudowy naszej Ojczyzny. Jak znam życie , choćby z zazdrości nikt nie będzie chciał przyjąć tej idei do realizacji.
  Imperium Cywilizacji Polskiej (1)
 • do takich pytań
  trzeba dojrzeć, a to wymaga czasu. Dużo czasu. Siedząc w skorupach drobnomieszczańskiego dobrobytu, do głowy nie przychodzą ludziom takie rozterki.
  Tempo rozwoju a szczęście
 • @Antymaterialny
  Tak na dobrą sprawę, to nie potrzeba dowodów na działania spiskowe w kierunku NWO i depopulacji. Wystarczy przeanalizować charakter ludzi.

  W wieków były jednostki i grupy chcące rządzić światem. Tak się składa, że większość tych ludzi to psychopaci, gdyż tacy osiągają w tej materii , nie posiadając żadnych hamulców moralnych największe sukcesy. W ich posiadaniu są też największe zasoby finansowe pozwalające kontrolować rządy podobnych psychopatów w innych krajach. Teraz pytanie. Jeśli już się ma wszystko co można mieć za pieniądze, ma się władzę i możliwość sprawowania kontroli nad jednostką i społecznościami, to czego taki człowiek może jeszcze pragnąć? Każdy z nas jest istotą terytorialną i zabiega o powiększenie swojego terytorium. Tamci psychopaci , mający już wszystko chcą mieć jeszcze to czego do końca nie mają. Chcą mieć na własność Ziemię. Tylko tego jeszcze nie mają, Nadchodzi czas, że są wystarczająco silni, że mogą tego dokonać. Mają odpowiednią broń, technologię, ludzi i narzędzia kontroli. Po wybiciu tych niepotrzebnych miliardów pozostawią dla obsługi siebie tę założoną liczbę 500mln. Trochę milionerów do kontroli i zarządzania tymi niewolnikami.
  A z Ziemi zrobią sobie raj , bez niepotrzebnego tłoku, z odbudowanym nieskażonym środowiskiem. Tego jeszcze nie mają i tego pragną, bo to jedyne i ostatnie pragnie którego do tej pory nie udało im się zrealizować i osiągnąć. Niczego więcej już na naszej planecie mieć nie można.
  Korzenie Armagedonu.
 • @Norweg
  Z tego wniosek jest jeden. Ponieważ my armii nie mamy, ale kilkaset tysięcy (A pewnie i więcej w razie potrzeby) rekrutów się znajdzie, już wiemy komu Polki rodzić będą dzieci . Przecież są dużo atrakcyjniejsze niż Niemki.
  Chiny atakują USA
 • @Tomasz Urbaś
  Jest mało prawdopodobne, że Europa wesprze Chiny. W takim razie w oparciu o opinię Pani Sikorskiej, Europa pójdzie bronić Syberii. Dlatego pytam, czy są dostrzegalne przygotowania Europy do tych przyszłych wydarzeń.
  Chiny atakują USA
 • Czy widzi ktoś
  przygotowania do wojny w Europie? W Polsce póki co armia sie demobilizuje.
  Chiny atakują USA
 • chociaż raz
  logiczny wyrok. Teraz pora na składki za ubezpieczenie komunikacyjne i możliwość czasowego wyrejestrowania pojazdu.
  Przedsiębiorcy nie muszą płacić składek do ZUS
 • @val
  Val, jesteś chyba valnięty. Wszędzie zaprzeczasz zawzięcie rzeczywistości.
  Ale ok, powiedz dlaczego Izrael może mieć bombkę (nieoficjalnie), a Iran i np. Polska to już nie. Słyszałeś coś o irańskiej giełdzie ropy za Euro, a nie USD?
  Atak na Irak, Afganistan, Libię i inne kraje.
 • @Paweł Pelc
  Bez polityki prorodzinnej za 30 lat Polska będzie wyglądała jak Detroid dzisiaj. http://antyleft.wordpress.com/2010/01/07/na-gruzach-detroit/
  Dług Polski to 415% PKB!!!