Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • Ponoć w Kanadzie
  Rząd także zniechęca, czasami nawet dość agresywnie rolników do zaprzestania produkcji. Jest zatem jakiś większy globalny zamysł w tym działaniu. Brak produkcji = głód.. Czy o to chodzi?
  Prof. Andrzej Zapałowski: Dywersyjna rola PiS.
 • @Jasiek 20:38:59
  Zastanawiam się także, z jakiego powodu restrykcje w Polsce nie są jeszcze tak uciążliwe, jak w krajach podległych koronie angielskiej. Bo tam jednak jest dużo ostrzej niż u nas. W tym kontekście myślę, czy z nowym szefem rządu będzie lepiej czy gorzej...
  Morawiecki i PiS
 • Wygląda na to
  Iż największy zamordyzm jest u poddanych jej królewskiej mości. Ciekawe!
  Sześć milionów durniów
 • @Jasiek 20:03:16
  Uważam, twe nadzieje za złudne.
  Morawiecki i PiS
 • @Jasiek 19:14:53
  A dlaczego uważasz, że następny premier będzie lepiej dbał o nasze polskie interesy?
  Morawiecki i PiS
 • @Anna-PK 00:08:47
  Właśnie, jak i czym zdiagnozowano tego covida19?
  The Dead Game - Covid diagnozowany na - ucho?
 • @Anna-PK 20:45:25
  Może to cię oświeci.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/czeski-minister-zdrowia-wzywa-media-aby-przestaly-straszyc-osoby-koronawirusem-to-zwykla-choroba-zakazna-2020-09
  The Dead Game - Covid diagnozowany na - ucho?
 • @Anna-PK 19:58:14
  Sądzę, że jest akurat odwrotnie, co już nie raz zauważałem. Przekonywanie po raz kolejny jest bez sensu. Narysowany przez gadów scenariusz jest ogólnie dostępny, a logika zdarzeń potwierdza jego realizację. Czy się on uda? Zobaczymy! Także czas pokaże kto z nas realnie ocenia sytuację ,a kto błądzi w oparach mainstreamowej narracji i propagandy.
  The Dead Game - Covid diagnozowany na - ucho?
 • @Anna-PK 18:38:53
  Wygląda na to, że izolacja i odgrodzenie się od społeczeństwa będzie jedynym sposobem maksymalne odsunięcie w czasie planowanej eksterminacji. Jeśli nic pozytywnego się nie wydarzy na świecie, nie będzie innego wyjścia. Ale to sposób dla nielicznych ceniących sobie wolności nade wszystko. Los pozostałych jest przesądzony.
  The Dead Game - Covid diagnozowany na - ucho?
 • @Anna-PK 18:38:53
  Wykorzystać wszelkie prawne możliwości w ramach samoorganizacji rodziców by te restrykcje w szkołach ograniczyć do minimum. Takie możliwości są. Ale w tym celu trzeba rodziców mających świadomość zachodzących procesów. W ciągu ostatnich kilku dni miałem kontakt z robotnikami pracującymi w zawodzie w którym praktycznie tylko alkoholicy na głodzie przychodzą do roboty . I co? Ich świadomość tego co się na świecie dzieje na głowę biła tych wszystkich wykształconych z wielkich miast. Ale kogo przekona i pociągnie za sobą menel z pod budki z piwem? Osobiście gdyby wszystko zawiodło przeszedł bym na nauczanie w domu, albo nauczył dziecko obchodzenia zakazów.
  The Dead Game - Covid diagnozowany na - ucho?
 • @Anna-PK 17:36:35
  Zauważyłem, że im wyższe wykształcenie ma delikwent, tym jest bardziej zmanipulowany mainstreamową propagandą, czyli kłamstwem. Dotyczy to jak widać także nauczycieli tej elitarnej
  szkoły. Jeśli nie ma wiarygodnych testów to kierując się zwykła logiką przeprowadzanie testów jest manipulacją. Codzienne strzelanie laserem dziecku w głowę także jest idiotyzmem. Żadna normalna matka nie wyśle chorego dziecka do szkoły.
  Poza tym nie ma żadnych merytorycznych powodów by takie panikarskie metody stosować, albowiem nie ma żadnej epidemii, a jedynie jeden wielki cyrk będący elementem wojny gadów z ludźmi.
  Trzeba dzieci przed tą wojna chronić, a nie wypuszczać je na front.
  The Dead Game - Covid diagnozowany na - ucho?
 • Stonoga
  Widzi to trochę inaczej.
  https://youtu.be/7xXHskR5xMM
  "Futra", wojna, świrus, Chiny...
 • @Anna-PK 17:20:59
  Tak na początek ten Anglik, to tylko marionetka i wykonuje podobnie jak inni przywódcy polecenia z góry . Po drugie nie wykonywał bym żadnych testów na covida19, albowiem nie ma takowych. Po prostu nie ma, więc te wykonywane są wyłącznie inżynierią społeczną, metodą tresury , pobieraniem DNA i licho wie czym jeszcze.
  The Dead Game - Covid diagnozowany na - ucho?
 • jestem ciekaw
  komu podpadł, że go wystawili.... Takie sprawy w normalnym trybie nie wychodzą na jaw. Robi to się tylko w przypadkach nadzwyczajnych.
  Nowe ustalenia CBA w śledztwie ws. Sławomira Nowaka
 • @rowszan 09:49:39
  Takich leków nie odstawia się gwałtownie tylko powoli zastępując je innymi środkami. Po drugie zauważyłem po sobie, że ciągle zadawanie sobie pytania jakie !!!wysokie!!! mam teraz ciśnienie i ciągłe jego mierzenie wywołuje efekt kreacji podwyższonego ciśnienia. Poza tym ciągłe patrzenie w ten podwyższony poziom generuje chęć "oszczędzania się" co skutkuje traktowaniem siebie jak osoby chorej. Nie tędy droga.
  Świat Witamin - Na Zdrowie. Część 2B
 • @Andrzej Tokarski 21:43:00
  Ponoć nasi słowiańscy przodkowie pomagają nam zrobić porządek na Ziemi. Możemy im pomóc siłą naszego serca i mocą kreacji. Pozostawiam temat bez komentarza, bo nie mam dostępu do rzetelnej wiedzy na ten temat
  https://www.youtube.com/watch?v=CxMz31NLDqM

  Najlepiej słuchać na prędkości odtwarzania 1.25, bo panowie choć interesująco to zbyt wolno się uzewnętrzniają.
  ...dlaczego Afryka upadła?
 • @Pedant 22:41:49
  Znaj proporcje mocium Panie.
  Idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:02:17
  A po co nowe certyfikaty. Jeszcze dzisiaj w niektórych kulturach , nawet w Polsce dziewczyna gdy osiągnie dojrzałość płciową, jest naturalną kandydatką na żonę i mężczyzna może o nią zabiegać. Jedna zasada- nic na siłę , a za obopólną zgodą. To prawo naturalne. Tak jest w całym ożywionym świecie. Tak reguluje to przyroda której jesteśmy częścią.
  Wszyscy jesteśmy po trochu zakłamani. własnie dzisiaj znajomy mi opowiadał swoja historię. Gdy miał lat 15 zaczął sie spotykać z kobietą 20 lat starszą od niego. Trwało to 5 lat i cały czas wspomina z sentymentem o ogromie doznań których wtedy doznał. Sami gdy wchodziliśmy w wiek męski, to mało jakiej byśmy odmówili, ale naszym 16 letnim synom, to nie daj Boże! Uważam, że te sprawy powinno sie regulować, że tak powiem w aspekcie kulturowym- cywilizacyjnym, a nie prawnie. Dziewczyna staje się kobietą, gdy osiągnie dojrzałość płciową i z tym momentem zabiegi o jej przychylność nie są juz pedofilią.
  to proste. Reszta jest kwestią dobrego smaku. Tak samo jak seks emerytów. Oglądać tego nie sposób, ale popraktykować to bardzo chętnie- dlaczego nie.
  W takim kontekście jestem za dużymi karami za pedofilię i gwałt. Nawet za bardzo dużymi.
  Pedofilia czy gwałt - co karać bardziej...
 • temat konfliktowy, ale
  na końcu tej drogi jesteśmy my , Polacy którzy będziemy gorzej traktowani i mieli mniej praw niż te zwierzęta o które dzisiaj jest taki hałas Jestem przeciwko ubojowi rytualnemu, jem coraz mniej mięsa, ale nie możemy rezygnować z całej gospodarki na rzecz obcych. To nas wykończy! I jako naród i jako państwo. Zawsze znajdą się argumenty na wygaszanie coraz to nowych gałęzi gospodarczych. Nie tędy droga.
  Rytualny ubój Polaka (na futro)
 • @Pedant 13:33:19
  Znaczy brak Ci wiedzy. Zapewniam, to nie ja je wymyśliłem!!!
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/cytaty-o-zydach-nigdy-nie-uslyszysz-ich-w-szkole-2019-08
  Idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź