Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @Wican 10:01:01
  Toteż mam jednoznaczne stanowisko w tych sprawach. Przymus powinien być bezwzględnie karany i to wysoko. Tak jak niewolnictwo. Jednak jak ktos chce handlować swoim ciałem i jest dojrzały biologicznie to jego sprawa. Tutaj kryterium prawnym jest 15 lat.
  Widać, że wyborcom nie przeszkadza rozwiązłe życie seksualne polityków.
  Zresztą zawsze tak było. Mężczyzna idzie do polityki po władzę i pieniądze. Obie te sprawy dają dostęp do atrakcyjnych kobiet , które uwielbiaja takie atrybuty i ciągną do nich jak pszczoły do miodu. Życie...
  Konfederacja trzyma się mocno!
 • @Rzeczpospolita 20:42:28
  Jeśli z konfederacją to prawda, to praktycznie trzeba zamknąć projekt pod nazwą Polska. To stan agonalny, a reanimacji nie ma skąd oczekiwać.
  Wycie PiSlamu
 • @zadziwiony 13:27:52
  Dodam jeszcze. Zobacz w jakich środowiskach ma najlepsze notowania Wiosna Biedronia. Popieranie pederastów i tego całego gender jest modne właśnie wśród "młodych wykształconych z wielkich miast."
  Wybory sejm/senat 2019, moja ocena
 • @zadziwiony 17:34:54
  Mało tego.
  Przecież nawet normalni Żydzi twierdzą, że jako społeczność zasłużyli sobie na te wszystkie wygnania i pogromy których doznali w swej historii. Są po prostu wredni i nielojalni wobec społeczeństw które udzieliły im gościny.
  Szkodnicy, albo V kolumna
 • @zadziwiony 17:28:46
  I czym dzisiaj zasługują sobie na szacunek Polaków
  Szkodnicy, albo V kolumna
 • Obrońco Żydów.
  Może byś powiedział co oni dobrego zrobili dla Polaków.
  Szkodnicy, albo V kolumna
 • @Repsol 16:03:58
  pedofilia to jest sex z osobą niedojrzałą biologicznie. !7 latka jest już raczej dojrzała w tej materii. Jesli nie była do tego przymuszona, to nie widzę tragedii. W sensie prawnym problemu być nie powinno. To raczej problem w sferze moralnej i obyczajowej.
  Dlaczego tak twiedzę. Mnie samemu gdy byłem przed trzydziestką 16-latka weszła do łóżka. Było to w górach Harz i była to DDRówka. Druga jej rówieśnica czekała na mnie w innym miejscu, ale dowiedziałem się o tym później. Ich koleżanka zagięła parol na mego kolegę po trzydziestce- skutecznie. Tak więc ostożnie z tymi osądami przygód erotycznych z nieletnimi kobietami. Cżęsto same tego chcą i dążą do konsumpcji.
  Konfederacja trzyma się mocno!
 • @Zawisza Niebieski 10:51:54
  Pozostaję przy swojej ocenie sytuacji. PO równie skutecznie pierze mózgi. Duże miasta głosują na nich z powodów o których wspominałem wczesniej. Chcą być nowocześni, wielkomiejscy, światowi, otwarci (LGBT), a nie PISowskim mocherowycm zaściankiem . To całą różnica. Inne sprawy są drugorzędne.
  Wybory sejm/senat 2019, moja ocena
 • @Oscar 12:41:24
  Możesz powiedzieć jakie inwestycje produkcyjne powstały w Polsce z inicjatywy i za wsparciem Rządu PIS ? Bo tylko na takie mogą zagwarantować pieniążki na emerytury powojennego wyżu demograficznego.
  Konfederacja trzyma się mocno!
 • @Oscar 12:41:24
  Pogadamy za cztery lata, może juz w Polin. Póki co za niedugo węgla przez internet nie kupisz, a w czasie niedługim nawet drewnem w kominku nie napalisz. To też zasługa PISu.Jak podniosą pensje minimalne , to emerytura ino na suchy chlebek starczy. No może i na smaluszek Cię będzie stać, jak masz jeszcze kapitał z pracy w PRL.
  Konfederacja trzyma się mocno!
 • @Zawisza Niebieski 20:25:56
  Z całym szacunkiem, ale po oglądzie sytuacji nie sądzę by wykształceni , młodzi mieszkańcy wiekich miast mieli rzczywisty ogląd sytuacji. To w większości głównie szpan, gwiazdorstwo , celebra i prywata. PO się z tym kojarzy, dlatego na nich głosują.
  Wybory sejm/senat 2019, moja ocena
 • @Oscar 19:04:49
  Wg. mnie mylisz się , albowiem PIS(zarząd tej partii) prowadzi cyniczną grę dla utrzymania się u władzy celem całkowitego pozbawienia Polaków podmiotowości i scedowanie jej na czarci pomiot.
  W tym celu między innymi rzucił emerytom 75zł miesięcznie czym w większości przekonał ich do siebie. Neonowi emeryci są tego przykładem. Kto ma rację? Sądzę , że przekonamy w ciągu najbliższej kadencji.
  Nie zmienia to faktu, że największym przegranym pisowskiej polityki będą właśnie emeryci.
  Kiełbasa wyborcza "piątka" PiS-u
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:01:37
  Chyba zdają sobie sprawę, że największymi przegranymi polityki PIS-u będą emeryci. Mimo 13 i 14-stki.- powolna eutanazja.
  Jachira - twarz PO
 • @Zawisza Niebieski 10:39:06
  Ponoć w chińskich władzach ok. 80% to własnie ludzie z wyższym wykształceniem technicznym. W Polscena odwrót, co niestety widać w potęde polskiej gospodarki.
  Wybory sejm/senat 2019, moja ocena
 • Nier wiem czemu się dziwicie
  Tacy są teraz młodzi ludzie. Skutecznie podzielono polaków na gnuśny moherowy zaścianek , oraz nowoczesnnych, kolorowych, światowych, wielkomiejskich i tolerancyjnych Polaków. Który z młodych do tego zaścianka chce należeć? Przecież u nich żadnej refleksji nad codziennością nie widać. Ich interesuje głównie szampan w basenie na egzotycznych wyspach. Wystarczy posłuchać dyskusji na jakiejkolwiek imprezie czy przy grilu.
  Dla takich ludzi Jachira czy Biedroń to symbol "światowców".
  Jachira - twarz PO
 • Potwierdzam
  ocenę młodych ludzi z "wielkich miast" i słoików do nich dołączonych.
  Zagonieni za paciorkami niczego innego nie widzą. Żadnej głębszej refleksji.
  Quo vadis Vox populi (16), Wojna o nasze dusze
 • @AgnieszkaS 17:34:25
  Sałata jako danie główne ? Będziesz żyła ze 120 lat, bo trawożerne ssaki żyją średnio znacznie dłużej niż drapieżniki.
  Giełda warzyw i owoców
 • @Husky 18:34:14
  przyjechałeś świętować porażkę?
  Giełda warzyw i owoców
 • tylko
  roundup....w dużej ilości może nas ocalić.
  Krzysztof Zagozda: Ukryta prawda o “Ustawie 447”
 • @Rzeczpospolita 12:44:31
  5*
  Po co ta cisza wyborcza