Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @wk..ny
  To jeszcze nie wszystko. Już co niektórzy z big farmy popiskują na razie cichutko, że człek zaszczepiony jest nieco zmodyfikowany genetycznie. Znaczy modyfikacja jest opatentowana... można w takim razie wykluczyć jakieś niemiłe skutki prawne z tego tytułu?
  Maseczka – symbol zniewolenia.
 • @Talbot 09:56:41
  Zauważyłem ostatnio, że takie stanowisko wobec agresora jest mocno eksponowane. Odpuścimy tu i teraz na rzecz życia duchowego po śmierci ciała fizycznego, albowiem życie tutaj jest mało istotne i nie warto o nie walczyć. Zastanawiam się czy taka postawa nie jest promowana w celu wyeliminowania oporu fizycznego wobec zła które jest nam aplikowane. Coś mi to wszystko mocno śmierdzi.
  Mądry Żyd
 • Co sądzisz
  O podejściu Nachta czyli rezygnacji z fizycznego oporu wobec agresora?
  Mądry Żyd
 • @werka1321 14:21:34
  To pytanie do Niedzielskiego, a nią autora notki. Choroby wynikają z niewłaściwej diety, oraz problemów z emocjami i psychiką. Jeśli to naprawisz, to lekarstwa nie będą ci potrzebne.
  Polaku lecz się sam- zatrucia pokarmowe.
 • To ja widzę
  90procent homosovietikus w Polsce. Brak samodzielnego myślenia i działania, podporządkowanie władzy, pozbawiony godności i osobowości. Wypisz, wymaluj Polacy w czasach covida.
  Rosja - homo russicus a człowiek rosyjski i radziecki
 • @Anna-PK 00:23:53
  Ania z pewnością, wie jak temu zaradzić i zaproponuje odpowiednio skuteczne kroki. A może zbyt wielkie nadzieje w niej pokładam? Przecież jak do tej pory, to przeważnie prezentuje mainstreamowy ogląd rzeczywistości, a ten jak wiadomo nie ma z nią prawie nic wspólnego. No Ania, zaproponuj sposób na obronę przed wszetecznym złem. Ale jak to możesz zrobić skoro twoja diagnoza rzeczywistości jest po prostu do kitu? Bez dobrej diagnozy skutecznego lekarstwa nie sposób jednak polecić, więc moje nadzieje na twą pomoc są jednak złudne.
  Naczelny kat świata – Kill Gates i jego dokonania
 • @Polantek 22:06:47
  na wszy?
  Naczelny kat świata – Kill Gates i jego dokonania
 • @Nibiru 18:31:28
  Już się z tym zetknąłem, trochę szerzej ujęte.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czy_szczepionki_na,p1912943721
  Naczelny kat świata – Kill Gates i jego dokonania
 • @Maruda 15:24:58
  Powiedziała co wiedziała. Lemingoza z przed kilku lat... Dzisiaj o takie coś już trudno.
  Będziecie wszyscy mieli to na co zasługujecie. Od waszych idoli.
  Proszę Państwa,4 maja 2021 skończył się w Polsce J.Kaczyński
 • @zibi oscar
  Weżcie się lepiej za czytanie bajek. Nic poważniejszego nie jesteście w stanie zrozumieć. Polityka to ponad wasze możliwości percepcji...
  Proszę Państwa,4 maja 2021 skończył się w Polsce J.Kaczyński
 • @Oscar 05:52:47
  Adam Weishaupt. Założyciel zakonu iluminatów po wybuchu rewolucji francuskiej
  " Oj człowiecze, człowiecze. Do czego to nie udało by się ciebie przekonać.

  Oskar. Wejdż na astromaria.wordpress.com
  W telefonie pod komentarzami, a w kompie po prawej stronie strony masz zebrane cytaty znanych ludzi. Ta lektura dla ci więcej w zrozumieniu rzeczywistości niż 100 książek.
  Proszę Państwa,4 maja 2021 skończył się w Polsce J.Kaczyński
 • @Oscar 05:52:47
  Masz mentalność dziecka, a grają z tobą wyrachowni cynicy, psychopaci bez żadnych skrupułów i zahamowań moralnych. Przekupstwo dla zdobycia władzy traktujesz jako ich dobry uczynek. Następnym takim "dobrym" uczynkiem będzie dochód gwarantowany i znowu pójdziesz jak w dym za władza podobnie jak to było z 500+ , 13 i 14 emeryturą. A to tylko gra dająca im czas na dokończenia dzieła. Znaczy musimy sobie sami wykopać doły, by nie pozostał po nas zbyt wielki smród. Oj, naiwność ludzka nie zna granic.
  Proszę Państwa,4 maja 2021 skończył się w Polsce J.Kaczyński
 • Najśmieszniejszy
  w tej całej hucpie jest fakt, że ludzie za kasę zabijają sami siebie- prędzej czy później. Bez tego ci psychole byli by zupełnie bezradni. Ale lekarze, policjanci i inne sługusy strzelają do nas i sami do siebie nabojami z opóźnionym zapłonem...
  Czy realna jest groźba przymusu „szczepień” covidowych?
 • Nina podała ciekawy link o testach
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/05/telegram-od-swiadomych-wolnych-ludzi-w.html
  Czy realna jest groźba przymusu „szczepień” covidowych?
 • @Oscar 20:21:32
  Nie mam nic i jestem szczęśliwy. To hasło było na banerze w Davos. Zrób solennie i solidnie spis powszechny- ułatwisz im zadanie.
  Proszę Państwa,4 maja 2021 skończył się w Polsce J.Kaczyński
 • @Oscar 20:21:32
  Problem w tym, że oligarchia się znowu wzbogaci naszym kosztem. Bo to nas wszystkich złupią zabierając nam wszelkie dobra które z kolei przejdą w ręce rządów i korporacji. Te rządowe, na które liczą posychole z PIS i pozostali politykierzy, też będą z czasem musieli oddać.
  Żyjesz jakimiś złudzeniami... Wywłaszczą cię nawet z mieszkania jeśli wcześniej nie zejdziesz od szczepionki.
  W Portugalii już zaczęli wywłaszczenia, w Hiszpanii chcieli, ale na tę porę się nie udało. Jesteśmy w kolejce.
  Proszę Państwa,4 maja 2021 skończył się w Polsce J.Kaczyński
 • @miarka 20:49:58
  nie inaczej. Staram się, poszukuję optymistycznych iskierek nadziei, ale logika faktów jest nieubłagana. Doły z wapnem sami sobie kopiemy.
  Jaki cyrograf podpisaliśmy wczoraj?
 • @Oscar 15:02:19
  Za chwilę będziesz wychwalał PIS za wywłaszczenia i nacjonalizację. Najmie do tej roboty takich oscarów i będą się cieszyli , że ludzi z torbami puszczają. Bo dostaną nagrodę - dochód gwarantowany za który dupę sobie dacie ogolić. PIS kupił sobie władzę by nas wyrżnąć, a sobie zapewnić koryto do śmierci i 100 lat dłużej... To się dzieje, a wy dalej kołowrotek kręcicie i skaczecie w jego rytmie.
  Proszę Państwa,4 maja 2021 skończył się w Polsce J.Kaczyński
 • Jak znam życie
  Większość to zaakceptuje. Zaakceptuje także powszechne wywłaszczenie i na nacjonalizacje, albowiem władza oprze się w realizacji takiego pomysłu na gołodupcach. A ci będą mieli radochę w puszczaniu ludzi w skarpetkach.
  Szokujący pomysł w Polsce!
 • @1abezmetki 00:23:25
  Zdaję sobie z tego sprawę. Jednak znam też siłę wielkiej kasy i co ona może zrobić z mentalnością nawet Chińczyka. Dlatego w Chinach też teraz jest wojna sił patriotycznych i oligarchicznych. Na razie górą są chińscy patrioci, ale rotschildy i Rockefellery pracują....
  Rewolucja socjalistyczna Bidena w USA