Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • jestem ciekaw
  komu podpadł, że go wystawili.... Takie sprawy w normalnym trybie nie wychodzą na jaw. Robi to się tylko w przypadkach nadzwyczajnych.
  Nowe ustalenia CBA w śledztwie ws. Sławomira Nowaka
 • @rowszan 09:49:39
  Takich leków nie odstawia się gwałtownie tylko powoli zastępując je innymi środkami. Po drugie zauważyłem po sobie, że ciągle zadawanie sobie pytania jakie !!!wysokie!!! mam teraz ciśnienie i ciągłe jego mierzenie wywołuje efekt kreacji podwyższonego ciśnienia. Poza tym ciągłe patrzenie w ten podwyższony poziom generuje chęć "oszczędzania się" co skutkuje traktowaniem siebie jak osoby chorej. Nie tędy droga.
  Świat Witamin - Na Zdrowie. Część 2B
 • @Andrzej Tokarski 21:43:00
  Ponoć nasi słowiańscy przodkowie pomagają nam zrobić porządek na Ziemi. Możemy im pomóc siłą naszego serca i mocą kreacji. Pozostawiam temat bez komentarza, bo nie mam dostępu do rzetelnej wiedzy na ten temat
  https://www.youtube.com/watch?v=CxMz31NLDqM

  Najlepiej słuchać na prędkości odtwarzania 1.25, bo panowie choć interesująco to zbyt wolno się uzewnętrzniają.
  ...dlaczego Afryka upadła?
 • @Pedant 22:41:49
  Znaj proporcje mocium Panie.
  Idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:02:17
  A po co nowe certyfikaty. Jeszcze dzisiaj w niektórych kulturach , nawet w Polsce dziewczyna gdy osiągnie dojrzałość płciową, jest naturalną kandydatką na żonę i mężczyzna może o nią zabiegać. Jedna zasada- nic na siłę , a za obopólną zgodą. To prawo naturalne. Tak jest w całym ożywionym świecie. Tak reguluje to przyroda której jesteśmy częścią.
  Wszyscy jesteśmy po trochu zakłamani. własnie dzisiaj znajomy mi opowiadał swoja historię. Gdy miał lat 15 zaczął sie spotykać z kobietą 20 lat starszą od niego. Trwało to 5 lat i cały czas wspomina z sentymentem o ogromie doznań których wtedy doznał. Sami gdy wchodziliśmy w wiek męski, to mało jakiej byśmy odmówili, ale naszym 16 letnim synom, to nie daj Boże! Uważam, że te sprawy powinno sie regulować, że tak powiem w aspekcie kulturowym- cywilizacyjnym, a nie prawnie. Dziewczyna staje się kobietą, gdy osiągnie dojrzałość płciową i z tym momentem zabiegi o jej przychylność nie są juz pedofilią.
  to proste. Reszta jest kwestią dobrego smaku. Tak samo jak seks emerytów. Oglądać tego nie sposób, ale popraktykować to bardzo chętnie- dlaczego nie.
  W takim kontekście jestem za dużymi karami za pedofilię i gwałt. Nawet za bardzo dużymi.
  Pedofilia czy gwałt - co karać bardziej...
 • temat konfliktowy, ale
  na końcu tej drogi jesteśmy my , Polacy którzy będziemy gorzej traktowani i mieli mniej praw niż te zwierzęta o które dzisiaj jest taki hałas Jestem przeciwko ubojowi rytualnemu, jem coraz mniej mięsa, ale nie możemy rezygnować z całej gospodarki na rzecz obcych. To nas wykończy! I jako naród i jako państwo. Zawsze znajdą się argumenty na wygaszanie coraz to nowych gałęzi gospodarczych. Nie tędy droga.
  Rytualny ubój Polaka (na futro)
 • @Pedant 13:33:19
  Znaczy brak Ci wiedzy. Zapewniam, to nie ja je wymyśliłem!!!
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/cytaty-o-zydach-nigdy-nie-uslyszysz-ich-w-szkole-2019-08
  Idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź
 • @Lotna 21:02:54
  cenny artykuł- fakt. Jesli chodzi o praktykę, to chyba najpierw trzeba zrobić badanie włosów i na tej podstawie laboratorium zleca suplementację lub dietę.
  Jednak najwłaściwsze będzie chyba picie soków warzywnych z wyciskarki.
  Sztuczne witaminy z reguły sa bardzo trudno przyswajalne przez komórki. We krwi mogą być niby na właściwym poziomie, a komórki będą "niedożywione". Pewnie z tego powodu bardzo często suplementacja przynosi nikłe wyniki.
  Świat Witamin - Na Zdrowie. Część 2B
 • @rowszan viridiana
  Nadciśnienie?
  Zioło polecam- działa rewelacyjnie , ale jak to z ziołami bywa musi być stosowane regularnie przez dłuższy czas. Lufka na cztery razy- wystarczy. Znajomy stosuje, zdecydowana poprawa. Z kolei jego kolega wyleczył się tymi specyfikami z raka.
  Można spróbować też to - na legalu https://www.spectrumtherapeutics.com/poland/pl/about-us
  lub to
  https://cannabis-clinic.pl/2020/03/28/medyczna-marihuana-od-aurora-cannabis-medyczne-konopie/
  Świat Witamin - Na Zdrowie. Część 2B
 • @Krystyna Trzcińska 21:05:04
  *****
  Sądzisz, że te cytaty sa zrozumiałe dla wszystkich? Ja sądzę, że dla niewielu nawet tutaj na Neonie
  Apokaliptyczna, jerozolimska religia strachu, Covid 19
 • @AgnieszkaS 20:19:05
  jesteś zwykłą hipokrytką. Odnieś się do mojego wcześniejszego komentarza w tej sprawie.
  Figura i sposób odżywiania to fakty istotne z punku widzenia prawa naturalnego na który wszyscy tak chętnie sie powołujecie- kiedy wam to wygodne. !4 -latka może być już kobietą w pełni dojrzałą biologicznie i mieć związane z tym faktem potrzeby, także fizyczne. ( niektóre kobiety nawet w wieku emerytalnym takich potrzeb nigdy nie miały i już mieć nie będą). W związku z tym może je artykułować . Nawet z definicji pedofili nie można w takiej sytuacji nikogo karnie ścigać, co najwyżej oceniać z perspektywy obyczajowej , a nie występku kryminalnego.
  Trochę logiki i konsekwencji , a mniej emocji w ocenie takich faktów.
  Pedofilia czy gwałt - co karać bardziej...
 • @hens 14:15:12
  Oscar pierwszy poleci po szczepionkę. Będzie taki ukaz!! No dobrze, przestanie w końcu trollować.
  Apokaliptyczna, jerozolimska religia strachu, Covid 19
 • pedofilia -czynności seksualne z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania
  Znaczy pewnie to nie była pedofilia, a zwykły sex za obopólną zgodą.
  Znowu kruszy się kopie nie wiadomo o co.
  Mając lat ze 23 byłem obiektem zabiegów seksualnych ze strony 15-latki,. O jej wieku dowiedziałem się nieco później albowiem wyglądała starzej niż wtedy ja. Byłem pedofilem, czy obiektem molestowania seksualnego?
  Kiedyś już podałem pewien przykład. Siedemnastolatek regularnie uprawia sex z chętną dojrzałą 14-latką. Nikomu nic nawet ze strony prawa nie zagraża. 17-latek kończy 18 lat, ona ma nadal 14 i w tym momencie odpowiada prawnie za pedofilię i jest obiektem ścigania przez prawo?
  Znaczy przed godziną 24 jest ok. a po minucie jest pedofilem?
  Pedofilia czy gwałt - co karać bardziej...
 • @Pedant 11:58:26
  Tobie też żydzi świat przesłaniają, ale w sposób który nie pozwala ci na wyciągnięcie obiektywnych wniosków z oglądu rzeczywistości.
  Idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź
 • @Monaco 10:05:07
  Też mi wszystkie pomidory sczerniały. Właśnie powyrywałem i oczekują na spalenie. Pewnie powodem są zasyfiałe deszcze, albowiem pod folią nie czernieją.
  ŚWIAT WITAMIN – Na zdrowie. Część 1.
 • Inne spojrzenie
  Na wirusy i choroby. Warto posłuchać doktora.
  https://youtu.be/JJx_SbBOWkA
  ŚWIAT WITAMIN – Na zdrowie. Część 1.
 • Panie Ryszardzie
  Wszystko to prawda, ale nie cała. Życie to przede wszystkim energia, elektromagnetyzm . I tutaj też można zdrowia szukać. Polecam ten film.
  https://youtu.be/cpYjYWD_eZE
  HUNA sposób na zdrowie i życie.
  Oraz to https://youtu.be/wGOuj-eQafw
  ŚWIAT WITAMIN – Na zdrowie. Część 1.
 • @viridiana 16:26:37
  W czasie wojny nigdy nie było i nie ma wolności słowa. Taki czas mamy dzisiaj i dlatego wszelkich trolli robiących w mediach przeciwko naszym wolnościom cywilizacyjnym i konstytucyjnym, gloryfikującym bezkarność, zamordyzm i łamanie prawa przez władzę należy,y banować. Na razie tylko tyle. Potem sądy i do pierdla .
  Wojna dzisiaj, to właśnie wojna władzy z ludźmi.
  Kto tego nie widzisz, to po prostu ograniczony kiep.
  Kaczystowski reżim zdejmuje maskę
 • A co ma robić łukaszenka
  Gdy mu Majdan obce siły organizują. Ma czekać z opuszczonymi rękami aż pasożytki zajmą cały kraj i go rozszabrują, a jego samego jak Kadafiego potraktują? Trochę obiektywizmu w ocenie sytuacji, tym bardziej, że to jedyny przywódca europejski stojący po stronie nas ludzi , a nie międzynarodowych psycholi. Jeszcze wystąpisz o azyl do Łukaszenki.
  Atak na kobiety i Kościół
 • A tutaj zupełnie odmienny punkt widzenia
  I rozwój sytuacji przewidziany przez polskiego geopolityka Studnickiego.
  https://youtu.be/ZBptmO8qJeo
  Wybuch II w.ś., płk. Beck, oceny i dywagacje… Cz.3