Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @marek500 12:21:32
  moje pytanie było, czy ktoś zna przypadek odpowiedzialności karnej lekarza za błędną diagnozę lekarza w wyniku której pacjent zmarł. A izby lekarskie to karają takich lekarzy jak dr.,Jaskowski
  Jeszcze o ochronie zdrowia - to wyzwanie na II kadencję PiS!
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:41:34
  "A czemu to Szanowny na lekarza nie poszedł?" To demagogia!!!

  To po kiego licha walczycie z tym systemem, skoro on taki super-hiper?
  Wszyscy płacimy na wykształcenie lekarzy, z których potem niejeden to zwykły cyniczny konował na nieszczęściu innych fortuny się dorabiający w sposób absolutnie nieuzasadniony, ale systemowy. Drugi manatki zabierze i za granicą leczy okradając rodaków z ich krwawicy.
  A czy szanowny czasami po koneksjach rodzinnych taki hojny dla lekarzy? Którzy za niezbyt długi czas diagnozę z komputera wystawią i w ten sam sposób receptę do apteki wyśle? Którzy mają po 22 godziny pracy na dobę?
  Poza tym pracując w jakimkolwiek zawodzie ponosi się odpowiedzialność finansową i karną za popełnione błędy. Czy słyszał ktoś by lekarz poszedł siedzieć za ewidentne błędy powodujące śmierć pacjenta? To uprzywilejowana grupa zawodowa. I tyle.
  Jeszcze o ochronie zdrowia - to wyzwanie na II kadencję PiS!
 • @zadziwiony 10:28:08
  a laryngolog za przedmuchanie ucha bierze 150zł, czyli tyle ile przeciętny pracownik zarabia w osiem godzin.
  Jeszcze o ochronie zdrowia - to wyzwanie na II kadencję PiS!
 • Nie wiem jak wygląda sytuacja materialna lekarzy
  ale ja znam takich co mają kontrakty na 50 000zł miesięcznie....
  Jeszcze o ochronie zdrowia - to wyzwanie na II kadencję PiS!
 • @interesariusz z PL 20:39:54
  Też w tym wypadku mam takie zdanie, dlatego 5*
  Tęczowa zaraza
 • @Tezeusz 18:09:30
  Oczekiwałem od takiego mędrca jak ty trochę szczegółowych informacji porównawczych, ale widzę, że wiesz niewiele więcej niż ja.
  Jak Polscy podwodniacy zadziwili świat.
 • @zibi 16:07:57
  Wg. mnie , to własnie w Twoim pisaniu objawiają się wszystkie objawy debilizmu i zdewociałego oglądu rzeczywistości.
  Tajny plan Trumpa: Polska – celem ataku atomowego
 • @GPS 16:26:26
  Jak już powiedziałem nikogo do niczego nie będę przekonywał, szczególnie Ciebie albowiem wiem, że jedną z nielicznych spraw do których masz przekonanie to są twoje pieniądze... i twoje widzenie świata. Reszta to ściema.
  Survival jest polityczny
 • @GPS 13:22:10
  Powiem tak. Czucie i wiara więcej do mnie mówi , niż mędrca szkiełko i oko. Tobie się wydaje Panie Świderski, że jesteś takim mędrcem, co to mnóstwo rozumu pojadł, a co się w nim nie mieści , to nie istnieje.
  Istnieją wielce prawdopodobne teorie, że Ziemię cyklicznie nawiedzają globalne kataklizmy związane z przejściem w niedużej odległości od Ziemi mitycznej planety Nibiru. Dzieje się to co 3600 lat w siedmiokrotnym cyklu, czyli po 25200 latach następuje totalny reset Życia na Ziemi. Natomiast co 3600 lat nastepują kataklizmy niszczące istniejące cywilizacje. Niektórzy sądzą i wyliczają, że zbliża się taki 3600 letni cykl. Oczywiście nikogo nie zamierzam przekonywać do takiej wersji historii i najbliższej przyszłości. Każdy może wierzyć i wiedzieć co chce.
  Poza tym - Polska jest prowokowana do wojny z Rosją. Wystarczy , że przyciśnięći do muru Rosjanie , dla odstraszenia zdetonują swoją bombkę nad Warszawą czy innym dużym miastem, powodując tym samym spalenie instalacji elektrycznych, byście się mieszczuchy we własnym łajnie ukisili. Po dwóch dniach łupilibyście piwnice sąsiadów w poszukiwaniu zapomnianych od czasów PRL-u słoików z kompotami. Za szklankę wody oddawalibyście złote obrączki, a po czterech dniach śmierdzielibyście , że sami siebie byście znieść nie mogli.
  Oczywiście wszystko można wyśmiać i wyszydzić, więc proszę bardzo- mnie to wisi, czy w taki rozwój wydarzeń wierzysz czy też nie. Ja będę mógl nawet w takim wypadku kapać się codziennie, a śmierdzieli nie dopuszczę do siebie na odległość strzału. Każdy ma wybór jak postąpić.
  Kilka lat temu paru przywódców państw zachodnich apelowało o robienie kilkutygodniowych zapasów dla zabezpieczenia rodziny na wszelki wypadek. Nie ma przypadków Panie Świderski- są tylko znaki. Jedni je widzą inni nie.
  Survival jest polityczny
 • @Wican 13:41:48
  Przyzwoity obiad we Włoszech w restauracji to 30-50 Euro, a więc 3-4 razy drożej niz w Polsce. Trudno więc powiedzieć, że ceny sa takie same.
  Cywilizacja Polska a ... płaca minimalna
 • @1abezmetki 02:25:12
  Głupoty opowiadasz. Dzięki instynktowi przetrwania świat istnieje.
  Survival jest polityczny
 • @GPS 23:08:54
  Był swego czasu taki facet o nazwisku NOE. Też człowieka wykpili jemu współcześni. Dzisiaj są przepowiednie między innymi Aloisa Irlmaiera.
  Można faceta wykpić, ale ma sądownie udowodnione jasnowidzenia.
  Poza tym wystarczy, że Rosjanie przycisnięci do muru odpala zatopioną w oceanie choćby jedną swą 200 MT bombkę, lub uderzy w Ziemię jakiś większy kamień. Albo Yellowstone sie wkurzy i mamy pozamiatane. Jest jeszcze wiele innych zagrożeń współczesnego świata, które może doprowadzić do kompletnej dewastacji naszej cywilizacji.
  Survival jest polityczny
 • @Oświat 20:23:30
  Jest takie powiedzenie- tam gdzie siła prawa nie ma!
  A rozmowy o ile się nie mylę w tej sprawie trwają.
  I jeszcze jedno pytanie. Czy jest Ci znana sytuacja, że rząd polski odrzucił żądania izraelskie lub amerykańskie? I drugie pytanie, po co doprowadzono do uchwalenia ustawy 447.
  Żydzi i antypolska ustawa 447
 • Nie masz racji w części swej narracji.
  Bierzesz pod uwagę tylko lokalny niewielki kataklizm naturalny, a są poważne przypuszczenia, że będzie to coś na globalną, światowa skale. Przynajmniej kontynentalną. Wtedy zabezpieczenie kilkumiesięcznej niezależnej egzystencji jest bardzo zasadne. Inna sprawa, to obronienie swoich dóbr przed tymi co przetrwali i zorganizowali sie w zbrojne grupy by łupić takich co byli przygotowani na taki obrót wydarzeń.
  Uważam, że racjonalnym jest by być przygotowanym na niezależne przeżycie kilku miesięcy, w sytuacji całkowitego rozpadu struktur państwowych i społecznych. Taka sytuacja może się nam przydarzyć.
  Survival jest polityczny
 • @bartek70 21:50:02
  I jeszcze paru innym instytucjom kontrolnym. Wtedy masz jak w banku, że
  wiele małych firm zostanie wykończonych kontrolami, a Ty zapłacisz za każdy towar czy usługę odpowiednio więcej, bez wzrostu Twojej pensji. W bilansie lewa strona zawsze musi sie równać w prawej, a wzrost cen jest nieunikniony, albowiem zmaleje konkurencja głównie w małych firmach usługowych, które i tak często ledwo przędą.
  Minimalne zwycięstwo
 • @krzysztofjaw
  Wygląda , że wszystkie umowy z amerykanami te gospodarcze, a szczególnie wojskowe są tajne. Na mocy tych tajnych/tajne umów będziemy golić miliardy "organizacji holokaust" w sposób zupełnie niewidoczny dla społeczeństwa. Będziemy tylko czuli, że w portfelach coraz mniej kasy, a i z emerytury coraz trudniej wyżyć. Za realizację tego reketu wzięli się specjaliści z najwyższej półki, więc pójdzie na żywca choć bólu nie będzie można zlokalizować..
  Żydzi i antypolska ustawa 447
 • @Andrzej Tokarski 00:28:12
  Panie Tokarski! Głupoty Pan opowiada! Spyta PanTazeusza czy też Huskiego. Oni są bardzo blisko tych czarcich kręgów, Usrael, to ich najbliższy kumpel, więc z pewnością wiedzą lepiej. A oni twierdzą coś zupełnie przeciwnego niż Pan.
  Plane must hit stell
 • @Oscar 18:47:24
  Ja też nie!
  Płatny pachołek broniący interesów pasożytków pod płaszczykiem polskiego patrioty. Wredna postać.
  Polak bohaterem w WTC. Historie niezwykłe
 • @Wican 13:43:36
  w uzupełnieniu i potwierdzeniu https://pl.sputniknews.com/swiat/201711236777427-Ranking-BRICS-rosyjskie-uczelnie/

  https://gloswschodu.org/artykuly/rosja/ranking-uczelni/najlepsze-uniwersytety-na-swiecie
  Cywilizacja Polska a ... Rosja
 • Dlaczego
  Polska ma potencjalne elity , a w Rosji ich brak? Z osiągnięć jednej i drugiej strony w wielu dziedzinach nie tylko nauki, wynika chyba coś innego. Sądzę, że Rosjanie , przynajmniej byli jednak lepiej wykształceni niż Polacy.
  Cywilizacja Polska a ... Rosja