Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Lucash

 • A ja w całości zgadzam się z tym co napisał Targalski
  http://niezalezna.pl/24347-oczyszczanie-przedpola
  JT/D znowu nadaje.
 • Kolejny odcinek WSI (Pro Militio) z serii w "Oparach Absurdu"
  jw
  Islandia – „Poland-ia”?
 • Sam niedawno otrzymałem podobnego maila!!!
  Olive Kenedy mrs_olivekenedy@post.sk
  1.01 (7 dni temu)

  do nieujawnionych adresatów
  Drodzy umiłowani,


  Pozdrowienia w imię Pana naszego. Jestem pani Olive Kenedy z Wybrzeża Kości Słoniowej, teraz jestem wdową, ponieważ z obecnego kryzysu politycznego w moim kraju. Dzięki łasce Wszechmogącego, jestem teraz nowo nawrócony, którzy cierpią na długotrwałe raka piersi. Ze wszystkich oznaczeń, mój stan jest bardzo pogarsza się i jest oczywiste, że mam ograniczony czas, aby żyć według mojego lekarza. Nie płacz o tej wiadomości, ponieważ nawet jeśli umrę teraz, wiem, gdzie spędzę wieczność.

  Podczas niedawnego kryzysu politycznego w naszym kraju. Mój mąż został potwierdzony martwy, gdy został trafiony przez pocisk w błąd 1 kwietnia 2011 roku, kiedy obszar żyjemy w został zaatakowany. Mój mąż był znanym kupiec kakao. Po jego śmierci, odziedziczył wszystkie jego działalności i bogactwa. Lekarz ma rady, że mam mało czasu, aby żyć. Więc teraz postanowiłem wykorzystać tego medium do kontaktu i prosić o przysługę.

  Ponieważ nie będzie się przez kilka dni, chciałbym przenieść odziedziczył fundusze na swoje konto, aby pomóc mi dokonać darowizny na wszelkie podstawy do wyboru. W moim małżeństwie z mój mąż nie przedstawił żadnych dziecko, jestem teraz sam w szpitalu. Wtedy postanowiłem poszukać dla cudzoziemca, który pomoże mi w tym dotacji.

  Jestem skłonny przenieść do prywatnego konta sumę 2.500.000 dolary dolarów za wyprawę na mniej uprzywilejowanych, kościoły, Czerwony Krzyż itp. Proszę, chcę Ci zwrócić uwagę, że fundusz ten leży w banku w Abidżanie. Gdy słyszę od Ciebie, ja do przodu wszystkie informacje, będziesz korzystać z tego funduszu uwolnić się od banku i jest przekazywana na twoje konto.


  Pozdrawiam w Panu.
  Pani Olive Kenedy.
  Oszust — scammer pisze: odkrylem "15.000,000.00 PLN (piętnascie milionow brytyjskich funtow szterlingow)"