Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze malwa

 • jestem przerażona
  Że jest demokracja i wszyscy są równi to ja jeszcze proponuję aby uwzględnić:

  -związek córki z ojcem, matki z syna lub brata z siostrą jak normalny, bo w końcu w Belgii chcą zalegalizować związki kazirodcze
  -związek z psem, owcą, koniem, kotem, bo w końcu w Niemczech oraz w Szwajcarii jest tak duża ilość zoofilii, że nie wolno i ich dyskryminować
  -związek dorosłego z dzieckiem w końcu już dopuszcza się "naukowców" i samych pedofilii do głosu, więc o nich nie można zapomnieć
  -bardzo ważne jest również aby zaznaczyć rodziny składające się z 5 tatusiów i 5 mam równych orientacji, takie zmiany chcą wprowadzić w Holandii, aby dziecko miało legalnie tylu rodziców, wiąże się to z nietrwałością związków
  -jak wiemy Muzułmanów już niedługo będzie większość, więc należy im pozwolić aby mogli zawierać małżeństwa z dziećmi i posiadać 4 żony

  Jeżeli ktoś się temu sprzeciwia to jest homofobem, antysemitą, rasistą, nietolerancyjny, zaściankowy, ciemnogród, katoterrorystą, i "fogule".

  Taaak, taka nas czeka przyszłość i ja jestem przerażona...
  Atak homocenzury
 • @
  Pewnie dostaną jakąś grzywnę z 1-2 tyś. oraz zawiasy to i tak lepiej niż to co można dostać za brak skrzynki pocztowej ...
  "Żydom wstęp wzbroniony". Pracownicy sklepu przed sądem
 • @
  Tylko czekać aż 14 latki napiszą skargę do Strasburga, że czują się dyskryminowane.
  Zwrot kosztów aborcji i darmowa antykoncepcja dla nastolatek w kraju UE
 • @
  A w Polsce szpiegów nie ma, bo w końcu jest Europa, oświecenie, XXI wiek Internet i odkurzacz, więc to niemożliwe - powiedział leming.
  Rosyjscy szpiedzy przed sądem w Stuttgarcie
 • @
  Najbardziej chcą skrobać ci co nigdy nie zostali wyskrobani.
  "Kim jest zarodek, jeśli nie człowiekiem? Słoniem, koniem czy kapustą?"
 • @val
  A ignorantom którzy myślą, że wiedzą wszystko, a są tylko nic nieznaczącymi pionkami w tej rzeczywistości?
  Szwajcaria mobilizuje wojsko. Boją się kryzysu w strefie euro
 • @
  Czyli gdyby nie pełnomocnik to by to pewnie w koszu wylądowało...mam tego normalnie dość!!!
  Rozerwany nit z tupolewa w ciele ofiary
 • @
  Kolejny krok to będzie przymusowe edukowanie dzieci aby wmówić im, że mama i tata to słowa rasistowskie, ksenofobiczne, homofobiczne i inne fobiczne. Następnym krokiem będą kary finansowe, a później wyroki więzienia za użycie tego słowa przez któregoś z członków rodziny. Wszystko w imię oczywiście tolerancji, poprawności politycznej i powstawania nowego totalitarnego superpaństwa w postaci UE.
  W dokumentach zamiast "mamy" i "taty" będą "rodzice"
 • @
  "W świetle tylu ekshumacji wiadomo, że teoria Macierewicza nie jest warta funta kłaków. Nie ma śladów działania ładunków wybuchowych na ciałach ofiar, nie ma śladu fali dźwiękowej w zapisie z kokpitu. " -

  Tego to ty nie wiesz, bo jesteś tylko zwykłym obywatelem i dowiesz się jeśli ktoś u góry będzie tego chciał. Jeszcze tego nie pojąłeś, że to tak wygląda odkąd ludzie zaczęli się organizować w społeczeństwa?

  Wielu ludzi myśli że są wyjątkowi, wiecie tacy indywidualiści, i eksperci od spraw czarno białych. Że znaleźli się na szczycie wiedzy.

  Spiski, układy pojawiają się już u dzieciaków w piaskownicy. A ciągle ten naród dziwi się, jak wychodzi kolejny układ, lub jak czyjaś śmierć po latach nie okazuje się samobójstwem. Taka jest rzeczywistość, zresztą historia to dobitnie pokazuje. Ale nie w Polsce tak nie ma, bo tu rzeczywistość jest różowa, lub zielona jak ta wyspa marzeń.
  "Ci ludzie nie powinni być w polskiej polityce"
 • @
  Nie znam jej, nie wiem, czy ma ukryte talenty. Ale jeżeli wychowywała się w pobliżu tamtych dwóch, to obawiam się, że jej wartość jest niewielka - stwierdził Lech Wałęsa. - całkowite dno.

  To jak pan mierzy wartość? Może przez ilość agentów z którymi się współpracowało?

  Odkąd zginęła ś.p. Pani Walentynowicz Wałęsa jakoś bardzo się ożywił. Czyżby Pani Walentynowicz coś wiedziała. Zresztą z tego co pamiętam to go zapraszała do dyskusji...
  Wałęsa o braciach Kaczyńskich: obaj byli tchórzliwi strasznie
 • @ do wszystkich komentujących
  Obecnie tematem nie jest co było przyczyną tej tragedii tylko, to że Rosjanie zakazali otwierania trumien oraz przesłali zafałszowaną dokumentację, a Polski rząd i prokuratura temu przyklasnęła i zamknęła sprawę. A teraz się okazuje, że rodziny mogły pochować nie swoich bliskich. Jeszcze się okaże że wszystkie ciała są wymieszane. To jest chyba oczywiste dlaczego Rosjanie wydali taki zakaz??? Oczywiście w mediach gł.nurtu cisza. I skupy się na tym temacie bo o to tu głównie chodzi.
  Skandal. To nie było ciało Walentynowicz
 • @
  Ale jak chcą przyjąć Euro skoro za rok Unii już może nie być? :D Wypiję za to szampana.
  "Polska musi podać konkretną datę przyjęcia euro i to ogłosić"
 • @
  A w Polsce są w rządzie i są obsadzeni na najważniejszych stanowiskach.
  Pełno rosyjskich szpiegów w Czechach
 • @
  I taka to się zawsze zaczyna. Zaraz dowiemy się, że związek ze zwierzęciem, będzie można formalnie zalegalizować i jeszcze otworzyć wspólne konto.
  Trójkąt jako związek partnerski
 • @
  http://demotywatory.pl/3907877/Ludzkie-odruchy

  Właśnie o tym mówię, takie postawy są PRZERAŻAJĄCE. Nie chodzi o to, że ktoś nie chce mieć dzieci, ale o tą nienawiść, wręcz życzenie śmierci jakiemuś człowiekowi i to takiemu który nie potrafi się obronić. I tylko dlatego, że jest dzieckiem. A przecież każdy kiedyś nim był.
  Największa zapaść demograficzna w historii Polski
 • @
  1 odcinek, Hania się dzieli wiedzą, jak 'ukraść' męża przyjaciółce a potem doprowadzić do tego, że są razem z mężem jedną z najbardziej nielubianych par w Polsce, oczywiście przy pomocy rodziców Hani, z którymi to Tomek pracował. Może kiedyś i to małżeństwo trafi na jakąś listę kanalii.

  Kiedyś Tomasz się pytał: co z tą Polską. Teraz Polska się pyta: Tomaszu co z tobą?
  Kolejny program dla Hanny Lis
 • @
  A teraz spójrzcie na ten temat tak: Polski 'szoł biznes' to zagłębie sprzedawczyków, kolesiostwa, pustoty, lizusostwa oraz głupków (którzy prezentują tylko i wyłącznie hedonistyczny i upadły styl życia). I okazuję się, że wielu z nich pali i pewnie bierze jeszcze coś mocniejszego. Czy nikt nie widzi powiązania pomiędzy teym jak głupio gadają i się zachowują a tego, że ćpają???
  Prezenter Polsatu: "Palę marihuanę"
 • @
  Wszędzie artykuły na ten temat, tylko brak jednego o której i w którym miejscu???
  "Solidarność" zaostrza kurs wobec rządu. Będzie manifestować z o. Rydzkiem
 • @
  Nie zapominajcie także, że w dużej mierze przyczynia się do tego propaganda tego rządu, mówiąca, że dzieci tylko szkodzą. A z jedynych słusznych stacji, gazet i stron int. bije przekaz: nie ródź bo utkniesz na wieki w garach, stracisz figurę i w ogóle ciąża to zło! I powiem wam, że jak czasami przeglądałam fora dla kobiet, czy rozmawiałam z dziewczynami ze studiów to wiele deklarowało się, że one nie chcą mieć dzieci bo to je będzie ograniczać, i już nie wrócą do tego poprzedniego fajnego życia (czyli wielu facetów i wiele alkoholu i wiele zabawy). Znalazło się także parę, które ,uwaga, brzydzi je widok kobiety w ciąży. Żeby było jasne, ja nie każe się zachwycać, ale pozostać po prostu obojętnym i nie obrażać. Oczywiście, nie wiemy jak to będzie za 10 lat i czy zdania nie zmienią, ale samo już takie nastawienie jest smutne (oczywiście nie każe każdej rodzić, ale w większość te ich argumenty są niedorzeczne i jakbym słuchała jakiś ekspertek z tefałenu).
  Największa zapaść demograficzna w historii Polski
 • @Józef Wissarionowicz
  Proszę nie zapomnieć o marszach z sierpem i młotem. W końcu to takie pokojowe symbole nie co te 'wstrętne, ksenofobiczne, rasistowskie, nietolerancyjne oraz homofobiczne' symbole jak orzeł biały czy dwa kolory biało-czerwony.
  Lewica protestuje przeciwko patriotycznym oprawom na stadionach