Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze foofoo

 • Co można
  wyczytać z ruch ust tych panów?
  Stryczek się zaciska
 • Zapis z czarnych skrzynek jest prawdziwy.
  Oni po prostu wylądowali dlatego jest 80m, 60m, 40m ,20m .
  Dowód smoleński
 • Zapis z czarnych skrzynek jest prawdziwy.
  Oni po prostu wylądowali dlatego jest 80m, 60m, 40m ,20m .
  Dowód smoleński
 • Do LUBLINA po co?
  LUBLIN jest stolicą Polski od wieków to jest centrum Polski a nie Warszawka tak buło zawsze. Najlepiej jak by powstał mur od Wisły na wschód daj Boże . Nigdy żadnej autostrady i innej bladzi w tym rejonie. Tak nam Boże Daj.
  UWAGA! JUTRO...
 • Walka z wiatrakami jak w Holandii
  Oni są wszędzie tak ustalili przy OKRADAJĄCYM STOLE trzeba rewolucji ale zbrojnej. W dupie mieć Nobla i zasady demokracji.
  Jak oszukać w wyborach informatyką?
 • Jestem sercem z Panen
  Byłem w Nowej Zelandii 20 lat temu. Widziałem jak tam jest i z nadzieją tak jak Pan wracałem do kraju. Myślałem że zrobimy to co najlepsze by tworzyć nowe państwo na przykładach już znanych. Myliłem się tak jak i Pan. Niestety ja nie jestem milionerm i muszę żyć z dnia na dzień by po prostu żyć. Jak mam wpływać na swoje środowisko by myślało podobnie. Oni takich doświadczeń nie mają. To Pan jest w stanie pokazać (maluczkim) jak powinno być. Jednak jest jedno ale. Prawda nas wyzwoli . Musi Pan o sobie mówić prawdę nawet gorzką. A mu Pana wyniesiemy.
  Państwo gwarantem interesów Narodu Polskiego
 • @Analityk
  widać.
  „Czy Leszek […] oszalał?” - w sprawie Eurotitanic’a
 • @foofoo
  „Czy Leszek […] oszalał?” - w sprawie Eurotitanic’a ciekawe po moi wpisie spada na dno listy. A cały dzień czołówka.
  „Czy Leszek […] oszalał?” - w sprawie Eurotitanic’a
 • @Analityk
  Brawo. Jestem zwykłym robolem. Pracowałem u pana Opary w Zalesiu w latach 90 tych . Mam mieszane odczucia jeśli chodzi o znajomości pana Opary ( Wachowski itp) . Wracając do tematu: wniosek jest jeden - waluta narodowa - musi w kraju dominować bank narodowy , anie jakieś ss banki czy francuskie pieski. To tyle jeśli chodzi o myślenie zwykłego robola.
  „Czy Leszek […] oszalał?” - w sprawie Eurotitanic’a
 • Abonament dla TV
  Może byście coś napisali w sprawie płacenia abonamentu TV. Jak postępować itd. Dotyczy to sporej grupy obywateli i na pewno temat jest ciekawy zwłaszcza po wyborach gdzie media odegrały swoją role.
  ABC postępowania z firmą windykacyjną.
 • Smierc oficerów MO (SB)
  Po zabójstwie ks. Jerzego miał miejsce wypadek drogowy w którym zginęło trzech oficerów MO lub SB. Czołowe zderzenie z ciężarówką. Ta informacja ukazała się zaraz po śmierci ks. Jerzego. Byli to śledczy prowadzący sprawę zabójstwa , jechali do Warszawy z informacjami . Od tamtej pory nie spotkałem się z tą informacją w żadnym artykule na temat śmierci ks. Jerzego. Jest to ciekawy wątek sprawy. Czy ktoś posiada jakieś informacje na ten temat? Oni mogli też dowiedzieć się coś co było bardzo nie wygodne.
  O powiązaniu śmierci Ks. Popiełuszki z "Bolkiem"