Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kemo159

 • Zdecydowanie popieram decyzję sądu
  człowiek dorosły może decydować o tak kretyńskim naznaczeniu. Nawet niech obcinają sobie całe fiuty, to ich problem, ale okaleczać dzieci na całe życie to barbarzyństwo.
  Niemcy zaczęły robić z Żydów obywateli drugiej kategorii
 • Czyżby terroryści coś szykowali?
  Właściwie jest już po euro, więc mogą się do czegoś przymierzać. No i chyba nikt nie ma wątpliwości gdzie szukać tych terrorystów.
  Pierwszy stopień zagrożenia atakiem terrorystycznym
 • To nie Polacy są głupi
  to ubezwłasnowolnienie władz. Prezydent, premier, rząd, parlament (tylko paru, którzy siedzą tam w celu trzymania za mordę pozostałych) - i wystarczy. Przecież tak dzieje się w każdym podbitym przez nich kraju.
  Izrael przejmie nasze wodociągi
 • No i co dało dyrektorce podlizywanie się Żydom
  i tak została antysemitką. Albo prawda albo egzystencja przez jakiś czas w formie grzecznego i pożytecznego goja. Jeżeli prawda to kop w tyłek, dyżurny antysemityzm i następne restrykcje w zależności od tego, jak bardzo ktoś im zalazł za skórę.
  Ambasada Izraela domaga się cenzurowania lekcji w polskich szkołach. Skutecznie
 • Bo protesty poprzez kliknięcie myszką
  to oni mają w du...e. Czym im to grozi? Śmiechu warte. Wyjście na ulice, okupacja budynku parlamentu, czy coś podobnego, rozruchy, potem strajk w kołchozie aż do skutku. Oni wiedzą, że tak nie będzie i wprowadzą wszystko co im pasuje.
  ACTA wejdzie bez względu na wszystko?
 • Przeciez to są dzieci diabła
  dlatego niczemu dziwić się nie należy. Jeszcze trochę i będą robić rewolucję - oczywiście bezwzględnie z atakiem na Kościół i nasza świętą wiarę, najchętniej, jak się da, z rzezią księży, zakonników i zakonnic i jak najwięcej wiernych, burzeniem kościołów itp., co przerabiali już niejednokrotnie w różnych krajach świata (np. rewolucja francuska, październikowa w Rosji, Portugalia, Hiszpania, Meksyk). Nic się nie zmienia i nie zmieni do końca świata.
  Zbydlęcenie "salonu'
 • Chyba masz rację
  bez PPP lub czegoś w tym stylu już się nie da.
  STOP prywatyzacji z samobójstwem w tle.
 • Z tą pamięcią jest świetne
  można dodać jeszcze pecha - jak masz pecha to w drewnianym....i tak wszystko zależy od prowadzących śledztwo i mediów. Samobójstwo lub wypadek - ciekawe co za persona o tym decyduje. Teraz należy spodziewać się kilku samobójstw np. myśliwych lub szarych policjantów (swobodny dostęp do broni) aby wskazać, że jednak samobójstwa są na porządku dziennym w społeczeństwie i zdarzają się w miarę często.
  Oświadczenie
 • Mordercy!!
  Kolejne samobójstwo. Ile trzeba mieć ofiar na sumieniu, aby zarobić etykietę ludobójcy? I ile jeszcze musi paść samobójców, aby społeczeństwo przejrzało i oprzytomniało? Czy wybiją nam wszystkich porządnych ludzi?
  Generał Petelicki nie żyje
 • Najpierw uczyli dziewczynki
  siusiać do pisuarów, a skoro nic z tego nie wyszło, to będą uczyć chłopaków siusiać na siedząco - paranoja, pieprznięte, kretyńskie lewactwo, chore oszołomy, przed którymi w końcu będziemy musieli bronić się wszystkim co będzie pod ręką.
  Szwecja: Sikanie na stojąco zabronione
 • Reelekcja jako nagroda
  (na przewodniczącego, a najchętniej na premiera) za wykonanie dyrektyw starszych i mądrzejszych i innych decydentów np. emerytury od 67 roku (jako początek podnoszenia obowiązku pracy do 75 roku życia), niszczenie Tv Trwam, wywalenie religii ze szkół, fatalny stan dróg, PKP, służby zdrowia, zadłużania Państwa, brak odpowiednich reakcji na szkalowanie Polski na arenie międzynarodowej, rosnące ubóstwo społeczeństwa i rosnąca nędza coraz większej liczby obywateli, brak polityki prorodzinnej, rozkład moralny poprzez antyludzkie prawa i pobłażliwość w stosunku do bandytów w białych kołnierzykach, itp. itd.
  Tusk powalczy o kolejną kadencję
 • Brawo Rosja!
  Walki, ale defensywnej, no i byle skutecznej, na co się zanosi.
  Zakaz gejowskich parad na 100 lat zgodny z prawem
 • Jak to się dzieje
  że normalni, zdrowi ludzie, których jest 99% na naszej planecie, dali sobie narzucić takie dyskryminujące i absurdalne prawo? Antyludzkie i anty boskie. Jak długo tak będzie? Tylko co wyszliśmy z komuny z jej zbrodniami, przekrętami i antyprawem, a teraz znowu wariatkowo. Co jest grane? Kto tak mąci?
  Nie chciała robić zdjęć lesbijkom – skazano ją za dyskryminację
 • Nowomowa i poprawność polityczna
  dotycząca pederastów to XXI-wieczna dżuma, która, podobnie do choroby ciała, roznoszona jest przez podobne gryzonie, tylko że na polu oświaty i mediów.
  Polski opór przeciwko promocji homoseksualizmu (PH) na ulicach Warszawy AD 2012
 • Nowomowa i poprawność polityczna
  dotycząca pederastów to XXI-wieczna dżuma, która, podobnie do choroby ciała, roznoszona jest przez podobne gryzonie, tylko że na polu oświaty i mediów.
  Parada sodomitów w Warszawie
 • Nowomowa i poprawność polityczna
  dotycząca pederastów to XXI-wieczna dżuma, która, podobnie do choroby ciała, roznoszona jest przez podobne gryzonie, tylko że na polu oświaty i mediów.
  Histeria salonu. Czyżby poseł Pięta trafił w sedno?
 • List to za mało
  Listem do prowincjonalnego prezydenta zrobił z tego sprawę lokalną. Powinien odszczekać swoje kłamstwo osobiście w nagłośnionej konferencji, w błysku fleszy, a tego który napisał mu te brednie, odesłać z kopniakiem do swojej ojczyzny...
  Obama ubolewa za "polskie obozy śmierci
 • Kolejny nieszczęśnik
  błądzi, może też spala się z nienawiści do bohaterskich Polaków, ale też ma satysfakcję: ot, poklepali po plecach, dobrze zapłacili. I będzie tak jątrzył, szkalował, opluwał i kłamał, bo dobrze płacą, klepią po plecach i łysinie. I tak aż do śmierci. Czy kiedyś przejrzy? Nawróci się? Pozostaje spokojna modlitwa.
  Maziarski dziękuje BBC za pomoc w zwalczaniu polskiego antysemityzmu
 • To nic osobistego, to tylko biznes.
  Tylko 65 mld $.
  Obama mówił o "polskich obozach śmierci"
 • Wyjątkowy parszywiec
  więc tylko splunę: pfu!
  Lis:"Materiał BBC o polskim antysemityzmie to sama prawda"