Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kemo159

 • Jeżeli to był prawdziwy powód
  to miał rację, że buca, nienawidzącego Polaków, odwołał. Jeszcze powinien mu od nas du..ę skopać.
  Dlaczego Fenstein zostal odwolany-widziane z USA
 • Rekompensaty za Holocaust?
  Od kogo? Od nas? Za obywateli polskich i komu? Spadkobiercom? Czy złodziejom, samozwańczym uzurpatorom? Odsyłam do: "Przedsiębiorstwo Holokaust - Norman Filkenstein"
  Rekompensaty za Holocaust powodem odwołania ambasadora USA w Polsce?
 • Zawsze rządący
  Za wszystko odpowiada Tusk ze swoim rządem, Komorowski, Sejm i Senat. Powinni być ukarani. Ale ten system jest przestępczy, bo dochodzi w nim np. do skrytych mordów, kradzieży, korupcji, czy takich przewałek, jak ta z firmami turystycznymi. Już nie wiem, jak ten system adekwatnie nazwać.
  Państwo lekceważy swoich obywateli.
 • Polski szczególnie nienawidzą
  wystarczy popatrzeć na cały XX wiek. Jeszcze słychać ich dyszący oddech po rzeziach i oblewaniu się polską krwią. A walkę z Kościołem prowadzą od 2012 lat. I będą ją prowadzić do końca i ostatecznie przegrają.
  Ziobro w obronie polskich katolików
 • Niezidentyfikowane przez wielu
  obce i wrogie wszystkim ludziom byty są za wszystko odpowiedzialni. Mają pieniądze, media, władzę. Dobrze, że świadomość tego w społeczeństwach rośnie. Może w końcu niewolnicy się zbuntują?
  "Tom zgwałci Lindę jutro". Szokujący podręcznik do angielskiego
 • Gdyby to była prawda to satysfakcja murowana
  aż chce się powiedzieć: normalne, to przecież Niemcy. Choćby w rewanżu za ich obszczekiwanie Polaków. Ale należałoby sprawdzić co to za obywatele Niemiec, bo pełno tam szumowin z całego świata.
  Pijani Niemcy ukradli w Polsce rower
 • Egipski archaizm
  więc pomysł z zakazem okaleczania dzieci jak najbardziej słuszny. Jak to zaraz się wspierają, jak ujadają na całym świecie, że zakazuję się im barbarzyństwa na dzieciach. W całej UE powinien taki zakaz obowiązywać.
  Masowa ucieczka Żydów z Niemiec?
 • Myślałem, że to jest oczywiste
  a jednak trzeba niektórym powtarzać: od początku, od VII wieku, nawracają niewiernych podrzynając gardła. I od początku ciągną na zachód, czyli na nas. Może niektórych zbulwersuje to co powiem, ale szczytem absurdu jest ich Meczet Al-Aksa i Kopuła na Skale w Jerozolimie.
  Dla Irano-świrów
 • Zamroczone nienawiścią cioty
  idealnie pasują do słów: poznacie ich po owocach. Niech zdejmują. Niech usuwają ostatni symbol łączności tej sali z Narodem. Może wtedy też resztki bezwolnych baranów przejrzą i zobaczą komu oni służą i że są naszymi wrogami.
  Poseł Palikota: być może zdejmiemy w nocy krzyż w Sejmie
 • Zgadzam sie z o. Rydzykiem
  Ma zupełną rację. Ale marsze raczej nie wystarczą. Na pewno nie wystarczą. Zamordyzm rozwija się w najlepsze.
  O. Rydzyk: wolność zaczyna się w umysłach
 • Ale bzdury
  Autor stawia jakąś kretyńską tezę i z nią dyskutuje, jak z rzeczywistym bytem. Pewnie chodzi o takich katolików, jakim jest autor tej notki. Oczywiście pani Izabela miała rację, albowiem użyła określenia "podludzie" w specjalnym kontekście. Pogrom kielecki - odsyłam do prof. Nowaka.
  Dlaczego niewierzący to dla katolików podludzie?
 • Brawo!
  Wielki sukces i wielki talent. Mam nadzieję, że pozostanie porządnym człowiekiem.
  Jest, jest, jest! Agnieszka w finale Wimbledonu!
 • Zgroza
  czy może Polskę spotkać coś gorszego? Za ich nienawiść, zbrodnie, kłamstwa, kradzieże, mamy ich wpuścić do swojego domu? Ale niestety, jeżeli zechcą, to tak zrobią. Wystarczy, że maja na smyczy nasz władze.
  Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce.
 • Ci kretyni wykończą ten świat
  Kołchoz musi upaść. Cywilizacje męskie, jak chińska, czy muzułmańska, zwyciężą.
  Obowiązkowe raporty o zarobkach kobiet i mężczyzn?
 • Niestety każdy kraj ma swojego Michnika
  i dlatego tak było, jest i będzie... gorzej. Jest jedno rozwiązanie, ale w warunkach, jakie panują obecnie na świecie i w UE, niewykonalne.
  Michnik o Polakach dla rosyjskiej TV
 • Wazeliniarz
  lizus, itp.
  Kulczyk dał 20 mln zł muzeum polskich Żydów
 • No to co to ma znaczyć?
  Wytłumacz się Komorowski, Tusk z rządem, Sejm i Senat! Za to co oni zrobili Polsce i Polakom w przeszłości i co robią obecnie w Polsce i na świecie to na frontonie ambasady powinno wisieć takie ogromne foto Kozakiewicza z dopiskiem: dla tych co po paszporty.
  Żydzi z Izraela chcą polskich paszportów
 • Od lat nie oglądam tej propagandy
  Faktów, Wiadomości, Wydarzeń i Panoramy. Żadnych programów publicystycznych w Tvn, Polsacie i im podobnych. Jedynie czasami w Tv Trwam. Nie kupuję i nie czytam żadnej prasy informacyjnej ani podobnych szmatławców. Jedynym źródłem moich wiadomości jest internet, a na nim parę wybranych portali. Wiadomo, że nie onet, wp czy gw. Jak to jest, że musimy płacić abonament? Robią nas w ch...ja i żądają za to pieniędzy, absurd.
  Dzienniki telewizyjne, czyli opium dla ludu
 • Jaja może robić sobie
  ze swojej matki i ojca, Izraela, gwiazdy Dawida, koranu i innych podobnych rzeczy. Ale ta łajza, razem z tym drugim palantem, obrażają nasze świętości. Won!
  Figurski: dopóki ironizowaliśmy na temat PiS czy Jezusa nic się nie działo
 • Cieszę się. Dowiedziałem się oto
  że Chuck ma takie same poglądy na te tematy co ja: ja też krytykuję Obamę za pedałów i jestem za tradycyjnymi wartościami. Od dziś także będę krytykował Jamesa Turleya za to co chce zrobić. Fe!
  Chuck Norris: gej nie powinien być skautem