Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kemo159

 • Polak potrafi
  Jak tu nie doceniać Kiszczaka, a także Jaruzelskiego, który przecież musiał się zgodzić i zatwierdzić taką postać, za tak koronkową robotę?
  Wałęsa: Mówiłem o durnym zachowaniu prezydenta Kaczyńskiego
 • Winne temu są kolejne rządy
  prezydenci, Sejm, Senat i każda poprawnopolityczna szmata, która przez jakiś czas przebywała na świeczniku. Przecież to jest być albo nie być narodu! Czy rządzą nami Polacy?
  Największa zapaść demograficzna w historii Polski
 • Lepiej późno niż wcale
  do strajku generalnego włącznie! Bo nas zgnoją, zamęczą, uczynią nędzarzami duchowymi i materialnymi.
  "Solidarność" zaostrza kurs wobec rządu. Będzie manifestować z o. Rydzkiem
 • Profesor chrzani
  a wszystko to, oczywiście, dla dobra naszych dzieci i młodzieży. Loża BB działa.
  Religia w szkole nie była dobrym pomysłem?
 • J. F. Kennedy
  chciał oprzeć dolara na srebrze i wykonano na nim publiczny wyrok śmierci. Teraz ktoś chce zrobić to samo, ale ze złotem? Żydzi nie zgodzą się na to.
  Dolar będzie miał pokrycie w złocie?
 • Co to za debilny system
  ta cała unijna demokracja, która pozwala na takie i wiele innych numerów władz, a społeczeństwo nic nie może? Przecież tu należałoby stworzyć lotne brygady obywatelskie, które z miejsca reagowałyby na takie przekręty.
  Po co komu Ambasador Prokomu ?
 • Znowu poprawność polityczna, jak za komuny
  i w końcu, jak za komuny, będą, za brak takiej poprawności wśród społeczeństwa, prześladować, wsadzać do więzienia i skrycie mordować. Przecież to nie tak dawno było!! WON!!
  Wellings Korporacyjna Socjalistyczna Unia. Nowy Faszyzm ?
 • Brawo
  mądry i odważny człowiek.
  Cejrowski o TVN: Tajni współpracownicy, kapusie, donosiciele
 • Prawo skomponowane pod polityków
  z premedytacją. Jak to możliwe: "Nadzorca nie może sięgnąć po prywatny majątek właścicieli Amber Gold."? Złodziej powinien stracić wszystko, a sprawdzeni przez służby powinni być wszyscy z jego rodziny, przyjaciele i znajomi.
  Amber Gold nic nie zapłaci
 • To jest tylko jedna z aktywności
  naszych braci starszych i mądrzejszych. Na każdym polu są równie skuteczni i bezwzględni.
  Żydzi z Hitlerem wywołali holokaust?
 • A jakie ma być to państwo?
  może by zapytał ludzi w referendach? Takie, na jakie się teraz zanosi? Bez żadnych wartości, a raczej z nowymi, takimi "adekwatnymi do XXI wieku" (przecież wystarczy użyć takiego argumentu, koniecznie w telewizorze i wielu to łyka, jako świętą prawdę, np. multi-kulti), bez wiary, zniszczony Kościół, rozbita rodzina, zdemoralizowane dzieci i młodzież, gloryfikowane związki pederastów i lesbijek, którym oddaje się dzieci, wpuszczenie milionów muzułmanów i ćwierć Afryki, na których resztka byłych obywateli byłych państw narodowych będzie pracować, totalna inwigilacja, cenzura, reglamentowana żywność genetycznie modyfikowana, jedna GW na całą UE, później depopulacja itp. itd. Takie państwo to Palikot niech proponuje na bliskim wschodzie, w swojej prawdziwej ojczyźnie.
  Palikot: Konstytucja, godło i flaga nie są potrzebne Polsce. To fałszywe symbole
 • Izaak Stoltzman
  nie powinien się wypowiadać na żaden temat dotyczący Polski i Polaków, bo nigdy nie będzie to dla naszego dobra.
  Kwaśniewski zbulwersowany zapątaniem młodego Tuska w aferę Amber Gold
 • Zwierzęta są tak samo świadome jak ludzie
  co było wiadome od dawna, a nawet i to powinniśmy przyjąć jako komplement - wg Talmudu.
  Zwierzęta są tak samo świadome jak ludzie!!!!
 • Intronizacja Jezusa Chrystusa
  jako Króla Polski. Zdecydowanie, bo to ratunek dla narodu w tych czasach ostatecznych. Ale przecież nasi bracia, ci starsi i mądrzejsi, nie przełkną tego.
  Cywilizacja Polska a Rosja; Przesłanie do Narodów Polski i Rosji
 • Co to znaczy powinna być zakazana?
  Zakaz sprzedaży? Rozprowadzania? Wycofają z księgarń i bibliotek i na przemiał lub w ogień? Będą chodzić po domach i konfiskować? Może pojadą na donosach? Choć pomysł nie jest zły, bo może dałoby się opalić którąś elektrownię powiedzmy przez rok, ale może, razem z innymi, podobnymi artefaktami, niech zostaną jako pamiątki ludobójstwa i memento dla przyszłych pokoleń. Z pewnością powinny być, razem z reżimem komunistycznym, potępione krzykiem setek milionów ofiar i ponad miliardem okaleczonych w inny sposób przez ten zbrodniczy system, który wszak ciągle w niektórych państwach istnieje.
  Rosyjski Komitet Śledczy chce zlustrować dzieła Lenina
 • W UE obserwujemy rozwój wydarzeń
  który jest nie do pogodzenia z prawami bożymi i zdrowym rozsądkiem. Nawet niech nie próbują się do Rosji porównywać. Wystarczy, że zrobią uczciwe referendum, a okaże się gdzie społeczeństwa mają ten wielki przekręt, postępującą pauperyzację i zamordyzm.
  Ostry konflikt między Moskwą, a Berlinem
 • Ciekawe jak długo jeszcze
  nazywać będziemy te twory "instytucjami państwowymi", a nie po imieniu, zgodnie z ich prawdziwą działalnością. A dalej to głupi żart, czy bezczelna złośliwość Gowina?: "gdyby niektóre instytucje państwa nie zawiodły". Nie instytucje tu zawodzą, a ludzie z PO, PSL, czy innej lewackiej bandy. Czekam na personalia, zakres winy i wymiar kary.
  Gowin: „Nie jestem grillowany”
 • Zbyt piękne, aby miało być prawdziwe
  tego parcha, w postaci GW, będziemy musieli wyciąć nożami, wypalić ogniem, oblać kwasem solnym i stworzyć jakąś odtrutkę ludziom z tego pokolenia, które zostało przez te ohydę zainfekowane.
  "Gazeta Wyborcza" zniknie z kiosków?
 • Po prostu zdeterminowana
  wolą życia i przeżycia większość. Przecież władza nie może dać godziwych warunków życia większości, bo ten system trwałby dalej. Muszą i w końcu doprowadzą do ostateczności biedną większość.
  Grzegorz Braun i zamach stanu w Polsce...
 • Jeżeli to Agora
  to na pewno szmatławiec będzie demoralizujący i z domieszką czegoś w stylu Wojewódzkiego dla nastolatek.
  Feministyczny magazyn dla nastolatek wkrótce w kioskach