Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kemo159

 • To nic nie da
  za mało protestujących, a wróg jest silny, bezczelny, chamski, ma poparcie obcych, w każdej chwili gotowy prześladować, bić i mordować.
  Protest głodowy w sprawie lekcji historii
 • To jest wojna religijna
  to wszystko co się dzieje z prześladowaniem chrześcijan, a szczególnie katolików. Tak jest od 2000 lat. Obcy są pomysłodawcami, inicjatorami i często wykonawcami różnych akcji wymierzonych w chrześcijan.
  Tysiące ludzi na ulicach Gdańska, Lublina i Białegostoku w obronie TV Trwam
 • Z takiego powodu?
  Odebranie dziecka rodzicom to sku...stwo. Wolałbym zdechnąć z zimna i głodu przy rodzicach niż wylegiwać się w domu niewoli. Swoją drogą wójt powinien polecieć za takie rządy, a prawo koniecznie trzeba zmienić.
  Zabrali im dziecko, bo są biedni
 • Zdecydowanie JKM ma rację
  Chyba tylko kobiety nie rozumieją wszystkich niebezpieczeństw, jakie pociąga za sobą droga, której się domagają.
  Przepraszam: wpis omyłkowo zduplikowany
 • Tylko jeden!
  Ziobro. Albo inny z prawicy, ale tylko jeden!!!
  Ziobro: będę kandydował na prezydenta
 • Żałosne idiotki
  powiedziano im, że inaczej się nie da, jak tylko w starym, komunistyczno- lewacko-liberalnym stylu: kłamać, zmyslać, szkalować itp.
  Feministki kłamią w ulotkach na temat finansowania Kościoła
 • Popieram
  i zgadzam się, że sądy stały się jednym z narzędzi represji wobec niektórych obywateli, a jak będzie trzeba to wobec wszystkich "podskakujących".
  Akt Powołania Sądu Obywatelskiego
 • Mają wykreować nowego człowieka
  to są początki. Nie mam wątpliwości, że wkrótce poleje się krew. To i tak jest postęp, bo w porównaniu do np. Rewolucji francuskiej, bolszewickiej, faszystowskiej i co tam jeszcze Żydom do głowy przyszło, tym razem rozpoczynają delikatnie. Wiadomo, XXI wiek, kultura, można zacząć mediami.
  BezczelnośćBolszewickichKłamcówPrzekroczyła wszelkie granice
 • Najnormalniejsza norma
  jeżeli chodzi o Żydów. Zawsze tacy byli, są i pozostaną. Skoro mogą nas okradać i szkalować na arenie międzynarodowej to robią to. I co im zrobimy? Możemy tu na dole, między sobą, w małym gronie, pogadać, po oburzać się, a w końcu i tego nam zabronią. A gdzie jest prezydent, rząd, oficjalne stanowiska oficjeli? Gdzie protesty ambasad w USA i Izraelu? Cisza. Tak się dzieje z coraz większą liczbą państw na świecie - ich władze są w łapach żydowskich i to wystarczy do okradania i zniewalania narodów.
  Amerykanie chcą zagrabić barak z Auschwitz
 • No, niby nie mordują
  jak komuniści przy formowaniu nowego człowieka i wprowadzaniu czerwonego raju. Przesuwają tylko nieco do przodu czas pałczanej inicjacji. Wszak naszym pociechom wkrótce trzeba będzie wyjaśnić pałami (a jak szybko nie zaskoczą to karabinowymi kulami), kim tak na prawdę są i gdzie rząd ma ich prawa. A to władza uczyni poprzez swoje służby mundurowe i tajne.
  Cenzura wróciła!
 • Oczywiście, że jest to atak na KK
  Prawdziwe intencje Tuska widać po łamaniu prawa z koncesją dla tv Trwam, a w tej sprawie zakładam tak długo, dopóki nie potwierdzi słuszności takiego rozwiązania ktoś z hierarchii kościelnej, że na pewno jest przekręt tylko ja nie wiem jaki. A święte krowy są przecież oficjalnie, np. gw, jaruzelski, kiszczak i inni zbrodniarze komunistyczni. Świętymi krowami są ci, którzy wymyślili i wprowadzili komunizm w Rosji, w oceanie krwi, a później w innych krajach, zawsze we krwi.
  Tusk o Kościele: "nie może być świętej krowy"
 • Co da nagłaśnianie?
  Skoro oni olewają nasze protesty i oburzenia. Przecież to się dzieje za zgodą i wsparciem "wybrańców". Singer zapowiedział, że Polska będzie poniżana na arenie międzynarodowej dopóty, dopóki nie odda im 60 miliardów dolarów, za mienie pozostawione po wojnie przez zamordowanych Żydów. Oczywiście nie dociera do nich, że to byli obywatele polscy i jeżeli istnieją prawowici spadkobiercy to mają prawo poprzez sądy dochodzić swoich racji. Jakie to głupie i bezczelne. Powiedzmy, że spotka się grupka przypadkowych cwaniaków z ulicy i utworzą instytut odzyskania odszkodowania za mienie na wschodzie... Co by powiedziała i zrobiła Rosja? My jesteśmy za słabi, za mali, dlatego nas gnębią i okradają. No tak, pozostaje protestować.
  Niemcy o… „polskich obozach koncentracyjnych”…
 • Przecież to są dzieci diabła
  i wszystkie ich działania są z ich ojca inspiracji.
  „…głupi Polak Jan Paweł II powiedział…”
 • Książkę należy najpierw przeczytać
  aby opinia była w miarę obiektywna. No i jasne jest, że jest bicie i bicie. Zachęcam rzecznika do pracy przez miesiąc w szkole podstawowej to wycofa ten protest.
  Książki o "klapsach z miłości" wycofane z obiegu
 • To ten dyplomatołek?
  Ten starzec? Ahaaa.
  Zawiadomienie o przestępstwie Władysława Bartoszewskiego
 • Leno, prawisz dyrdymały
  Prawdziwy powód emigracji, czyli ucieczki z tego kraju to nieludzkie prawa uderzające w rodzinę i dzieci, no i zamordyzm tolerancji, który wynaturza ludzi. Uciekają na resztkach człowieczeństwa.
  Tysiące Szwedów opuściło kraj, wyjechało najwięcej ludzi od 1887 r.
 • Czyżby dziennikarz
  był aż tak naiwny, że uwierzył we wszystko kobiecie? I nie sprawdził jak sprawa wygląda z drugiej strony? Fuszerka! Od teraz powinien pisywać o roznoszacych ulotki.
  "Ekspresowy" lincz na ekranie - wyrok w imieniu „reporterskiej rzetelności” Anatomia medialnego kłamstwa. cz. 2
 • Kara śmierci musi wrócić
  za najohydniejsze, wielokrotne zbrodnie. Ale teraz konstatacja: przecież to co piszę to nic innego jak efekt zmiękczania mojego mózgu przez wieloletnią propagandę lewusów. Dlaczego za wieloktotne, najochydnieszje, dla nie wiadomo jakich zbrodniarzy? To już za "zwykłe" morderstwo ma zostać parę latek? Koniecznie należy wrócić do normalności.
  Kara śmierci
 • Ponownie groteskowo-kryminalny żart
  Niby sprawcą jest Iran - tylko się śmiać i śmiać, gdyby przy okazji nie było ofiar. Podobnie oskarżają "talibów" za WCT, londyńskie metro, madrycki pociąg i wiele innych przekrętów z tysiącami ofiar.
  Irańska prowokacja morska na Morzu Śródziemnym
 • Przecież to przedstawiciel diabelskiego pomiotu!
  I nie należy spodziewać się po nim niczego dobrego. Nigdy. Co on ma do Polski? Czego się czepia? Pokazuję mu FAKA!!
  Palikot: Polacy muszą się wyrzec swojej polskości