Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze antares

 • @Stara Baba 22:49:38
  Nie wytykaj babino niezręczności kociubą! I zdaj sobie Stara Babo sprawę z tego, że Powstanie Warszawskie to nie jest powód do chwały a raczej powód do wstydu! Nie ujmując młodym żołnierzom waleczności należy wspomnieć że - jeszcze w trakcie trwania walk - cywilni mieszkańcy Warszawy przeganiali zasrańców próbujących im pod oknami budować barykady. No a przy tym wszystkim "przy wódce" powstania... - kompromitacja Polski. http://www.powstanie.pl/ Do dzisiaj mamy palantów na szpicy. Demokracja dla idiotów.
  Warszawa 1944 - Donieck 2014
 • @Stara Baba 21:29:30
  A cóż ci to Stara Babo w tym porównaniu nie pasuje? Palnij się pałą w łepetynę dla otrzeźwienia.
  Warszawa 1944 - Donieck 2014
 • @Arjanek 16:58:34
  F. D. Roosevelt wykorkował w 1945. Raczej Lyndon Johnson.
  Zbrodnie wojenne Izraela
 • @Hanna Kowalczyk 22:55:47
  Gdyby cię posłuchano - wszystkie krowiny, koziny, wieprzusie, baranki, kureczki musiałyby przejść okres odchodzenia będąc za życia rozszarpywane przez wilczki, liski, tygrysy syberyjskie a nawet przez delikatne ślimaczki. Z ciebie jest dobra hitlerówa!
  Stosunek Elektoratu do "Deklaracji wiary"
 • @Zawisza Niebieski 21:09:12
  Znałem jednego Zawisze który na mnie donosił. Krewny twój? Ta babina podchodziła do in vitrio kolejny raz. Za MOJE(!!!) pieniądze!! Czemu o tym cicho? Czemu nie rodziła za pierwszym potworkiem? Za drugim? kto ich wyskrobał? Jeśli sie powołujesz na Prawo Boskie to zastanów się dlaczego Bóg uczynił tą kobietę jałową? Drapieżniki, wegetarianizm.. Pieprzy ci się we łbie na funty szterlingi. Jak nie zjem krowy to będzie bidula zdychać gdzieś na łące w wielkiej męce bo żywej jeszcze - psy, lisy, koty i co się trafi będzie rwać mięso z dupy ale i z pyska. I to bez znieczulenia. Lwa żrą hieny. Sarenkę lisy i wilki. A ja jednym bezbolesnym strzałem kładę sarenkę na trawkę i po kłopocie. Wszystko ci się popie...doliło bo przecież stoisz ze zwolennikami eutanazji którym właśnie prof. Hazan jest wysoce nieprzychylny. Pasujesz Zawisza do tych o których Lec napisał: "Całe życie nie wiedział, że ma na dupie przedział!". Idź do Anki Grodzkiego niech cię przytuli.
  Stosunek Elektoratu do "Deklaracji wiary"
 • Ładnie to pani napisała
  Ładnie to pani napisała pani Haniu- elektorat ale nie napisała pani sedna. Sedno to jest to czy pani uważa że Kowalskiego pieniądze ma wydawać sam Kowalski czy też pieniądze Kowalskiego powinny być wydawane przez budżet. Jeśli wyznaje pani pierwszą opcję - to znaczy że jest pani moją koleżanką, którą darzę wielkim szacunkiem za Jej przekonania religijne. Jeśli jest pani za opcją aby Kowalskiemu odbierać jego pieniądze i wydawać je przez budżet - muszę pani oznajmić iż jest pani osobą o poglądach lewicowych (socjalistycznych) i mimo głoszenia treści zgodnych z Ewangelią trafi pani co najmniej do piekła i diabły dupę pani będą kłuły aż do Sądu Ostatecznego. A ja stary grzesznik załatwię sobie urlop z kotła i też będę paniną sempiternę zajadle maltretował.
  Stosunek Elektoratu do "Deklaracji wiary"
 • przekłamanie w tekscie!
  Fragment tekstu zawiera nieprawdę - "Atak na Boniego miał być jedną z pierwszych rzeczy, jakie Korwin-Mikke zrobi, gdy dostanie się do europarlamentu". Korwin od dawna zapowiadał że da Boniemu w mordę gdy tylko go spotka. Żaden europarlament nie był przywoływany, a przywoływanie go przez autora tekstu fałszywie sugeruje skrywanie się JKM-a za immunitet.
  Korwin-Mikke spoliczkował Boniego
 • @1normalnyczlowiek 22:50:51
  A wyjaśnij "normalny" jakim prawem te bezczelne baby żądają żebym ja łożył na utrzymanie ich dzieci. We łbach im różne cwaniaki "sprawiedliwością społeczną" poprzewracały! Są zwyczajowo wyznaczone wolne miejsca dla proszących o wsparcie. Najlepsze pod kościołami. Tam chodzą katolicy i przez wieki udzielali wsparcia poszkodowanym przez los. W III Rp mogłyby te baby prosić o wsparcie pod lokalami biurowymi partii z bandy czworga. Są przy korycie i mają finansowanie z budżetu.
  Protestujący odrzucili zaproszenie Komorowskiej
 • @LordConqueror 16:02:39
  Lordowskie byki zwiastują, że ani chybi lord zastąpi w pałacu Gajowego.
  Amerykańskie podchody.
 • @LordConqueror 13:50:12
  W 1990 gdym rozkokocony zadzwonił do szwagra z info, że stałem się posiadaczem Toyoty Corolli 1,8 DXL - tenże zgasił mnie opinią, że kupiłem jednorazówkę. Od 1990 minęło już 23 lata a wasza lordowska mość nawija o chińskich śmieciach. Jesteś lordzie opóźniony w postrzeganiu świata o ćwierć wieku w stosunku do mojego szwagra, który dzisiaj jeździ "cinkusiem".
  Amerykańskie podchody.
 • panie Sendecki!
  "dotacje unijne" wypłacane są z pieniędzy zrabowanych wcześniej podatnikom. W tym - zrabowane podatnikom polskim. Tylko szumowina wyciąga ręce po pieniądze pochodzące z rabunku. Jak się bacy nie opłaca hodować baranów - niech nie hoduje baranów i niech kombinuje jak zarobić na życie. Jeśli musi hodować barany bo to"kocho"i - to niech te kochanie samodzielnie finansuje. Ja lubię chodzić do kina i sam kupuję bilet na te rozrywkę.
  KNUROWSKI DEPCZE FLAGĘ UE, A WŁODARCZYK NAZYWA GO PSYCHICZNIE CHORYM
 • @SpiritoLibero 22:28:35
  W tekście zasadniczym podpierasz się Kapuścińskim. Podkreśliłeś jego opis dziury w Afryce swoimi słowami "Takie historyjki obrazują istotę kapitalizmu a właściwie tzw. wolnego rynku którego glówną zasadą jest rozwiązywanie problemów, które często sam tworzy". A potem nawijałeś jeszcze bardziej bezsensownie. Pralka w Peerelu już nawet w późnym Jaruzelu kosztowała horendum. Dzisiaj za pół najniższej pensji. A na Allegro za 3 stówki roczny Mastercook. Jeszcze gorzej było z telewizorem. Przy skodach, ładach grzebałem sam bo szkoda mi było dawać w łapy ciemnocie po zawodówce (polmozbyt) taki majatek. Łada , PF 125 czy Polonez po 80 tys. km remont kapitalny i III szlif. Szmelc. Lumix sprzed 5 lat (1900zł) ma lata swietlne do jakości dzisiejszego Lumixa za 450 złotych w Media Markt. Po cholere naprawiać skoro można wyrzucić lub lepiej dać dziecku na ulicy niech się pobawi. Jeśli szukasz dla swoich głupot poparcia u taksówkarza - nie miej pretensji o cierpkie słowa od korwinisty.
  Złotodajna dziura w asfalcie
 • @vortex 17:45:16
  Już kiedyś vortexie kiedyś wdepnąłem w twoje pisanie i widzę, że nic ci się nie poprawiło. Mam tłumacza który jak google stara się ze zbitków słów znaleźć poszukiwana frazę. I ten mój tłumacz ile razy wrzucam twój tekst do analizy odpowiada tak samo "pierdolenie na okrągło". Gdybyś zechciał bardziej starannie wyrażać to co chcesz podać od siebie. Z tym, że nie pisz już takich głupot jak korzyści wynikające z "powszechnego wykształcenia państwowego". To wystawia ci bardzo jednoznaczne świadectwo, że jesteś socjalistą z "Polska jest najważniejsza" albo co gorsza z PiS-u lub PO.
  Złotodajna dziura w asfalcie
 • @SpiritoLibero 16:59:32
  Założyłeś chłopie bloga. Starasz się pisać co cię nurtuje. Zwróciłem jednak uwagę na drobny fakt, że po ewidentnej krytyce wolnego rynku w tekście o dziurze już twoje dalsze wpisy to trudny do zrozumienia bełkot i diabeł się nie wyzna o co ci chodzi. Masz duże problemy z klarownym układaniem wyrazów. Kolejny twój wpis przeczy poprzedniemu. Zdenerwowałeś tym mendzeniem korwinistę który zrozpaczony nazwał cię jełopem. No i tu sięgnąłeś po "burasa", po propozycję by się zmył z "twojego" blogu i takie tam pewnie jeszcze dalsze argumenty jak na wiejskiej zabawie - do których studiując zapis dyskusji z pewnością dotrę. Jednak już w tym wpisie do którego się odniosłem wstawiłeś byka ortograficznego zastępując "ż" w słowie grabież zbitką "rz". Takie byki świadczą żeś ciołek nieoczytany. Wiem to po sobie bo zawsze miałem z polskiego lufy z ortografii, z części zdania, części mowy itd. dalszych naukowych dupereli. Ale byków nie robię bo czytałem książkę dziennie. I czytam nadal. Z czym ty się bierzesz do dyskusji skoro nie czytasz , a jeśli myślisz to tylko o tym, że myślisz.
  Właściciel drogi podany do sądu za dziurę która zniszczyła komuś zawieszenie nauczony wyrokiem najmie do naprawy dziury rzemieślnika. Jeśli ten źle wywiąże się ze zlecenia - dalszego nie dostanie . Naprawi solidny. I będzie miał szanse na inną robotę. Zastanów się nad tym libero "z całom mocom " swojego rozumu.
  Złotodajna dziura w asfalcie
 • Wszystkie popeerelowskie celebrytki rządowe
  pochodzą w większości z tzw. grup pogotowia seksualnego ' które funkcjonowały i funkcjonują do dzisiaj w każdym PP, biurze administracji (np. magistrat) i przedsiębiorstwach komunalnych. Wikipedia piszę, że b. Blidzina jako dziopa po maturze dostała etat w BHP Azotów Chorzów. Zakres czynności oficjalny - parzenie herbaty. Inzynieria sanitarna zaocznie w Gliwicach. Wraz z dyplomem dostała angaż Dyrektora Technicznego Przeds. Budownictwa Węglowego i mundur galowy generalnego dyrektora górnictwa I stopnia. Taki sam jaki nosił Hanys Mitręga. No a potem jako ministerka podjęła pracę (baby na posyłki) oczywiście na czarno u konkubiny Mariusza Mendziuka funkcjonariusza katowickiej SB - Barbary Kmiecik. Pani Bochniarz wpadła w oko Boeingowi bo widocznie Boeing widywał ją w swoich autobusach i wydawała mu się wystarczająco lotna.
  Jak Henryka Dreamlinera unika
 • @fan-wolności 23:48:35
  A co to zmienia ta "alternatywna" wersja? Nie urządzaj kolego tutaj chederu!
  Jutro o 12:00 czat, a o 18:00 spotkanie w Siedlcach - zapraszam!
 • @fan-wolności 18:17:42
  piszesz bratku : "Teoretyzowanie n/t historii jest z gruntu bezsensu" i zaraz przepowiadasz, że na Słowaków przyszedłby stosowny moment. Coś mi to przypomina rozgawory Ferdka z Paździochem.
  Jutro o 12:00 czat, a o 18:00 spotkanie w Siedlcach - zapraszam!
 • @fan-wolności 16:51:28
  Nie trzymasz się tematu bratku! Jakoś Czechom i Słowakom zbytnio się Adolfy nie naprzykrzyli. Nieprawdaż? Ukraińcy nie liczyli się jako państwo a jako motłoch posowiecki. "Z sojusznikami tak jest" - masz na talerzu sojuszników francuskich, angielskich i amerykańskich. To Piłsudski - wprawdzie agent niemiecki - ale udzielił przed śmiercią dobrej wskazówki by unikać sojuszy egzotycznych, tzn. takich jakie palanty z II RP po śmierci tow. Ziuka zawarły. A twoja końcówka to jakieś dziwne bredzenie.
  Jutro o 12:00 czat, a o 18:00 spotkanie w Siedlcach - zapraszam!
 • @fan-wolności 14:24:47
  Fanem rozumu - "fanie wolności" toś ty bratku nie jest. Zwróć się z podpowiedziami na temat kanału pod autostradą do śp. Becka a nie zawracaj nam swoimi głupotami głów. Mieszkając od lat 60-tych w rejonie Bytomia pamiętam iż jedyna w okolicy od Krakowa po Wrocław droga po której można było swobodnie jechać bez furmanek to był jeden pas rozpoczętej przez Adolfa, a nieukończonej autostrady. Ale także droga dobrej jakości pomiędzy Krakowem a Rzeszowem to też zasługa Adolfa który już w czasie wojny z ZSSR przerabiał wsiowe bite dróżki na szosy. Rzecz w tym, że Beck (alkoholik) zaparł się nie lubiąc sznapsa przeciwko rozmowom z Niemcami i poszedł w kierunku francuskiego koniaku i szkockiej whisky - i nie stawiał Niemcom żadnych warunków. Po prostu zesmolił sprawę tak samo jak Tusk polską gospodarkę przez ostanie sześć lat. Tylko obcmokiwał Makrelę po płetwach narażając się na europejskie obśmiewanie.
  Jutro o 12:00 czat, a o 18:00 spotkanie w Siedlcach - zapraszam!
 • @circonstance 14:04:16
  Takich naukowych objawień naszych naukowców (jeśli filozofa i polonistę mozna nazwać naukowcem) nikt roztropny czytać nie powinien. Jeśli rzeczywiście słowa- "liberalizm wiąże się z rewolucją przemysłową, potrzebą rąk do pracy, wydrenowaniem taniej siły roboczej ze wsi, dzikim rozwojem miast itp. W efekcie pojawiła się warstwa biedoty, upośledzona społecznie klasa bezrobotnych, wyzyskiwanych. To jest pierwszy grzech liberalizmu" - spłodził Kiereś, to z całym spokojem można go nazwać idiotą. Nikt wsi nie drenował a wręcz przeciwnie zdychająca po rowach i pieczarach spora warstwa odrzuconej społeczności XIX wiecznej Anglii waliła po kromkę chleba do powstających w miastach tkalni, kuźni i odlewni. Co za durny profesor który nie potrafi sobie wyobrazić nędzy ludzkiej w okresie gdy nie było Biedronek czy Kauflandów! A KUL i filozofy kulowscy z których wywodzi się prof Kiereś ale i ś.p. abp Życiński o ktorym dobrze poinformowani mówią że ma już zad skłuty widłami w piekle na amen - wypuścili wielką encyklopedię filozofii. Co ciekawe tutaj można poznać dobroczyńców tych lubelskich filozofów http://www.ptta.pl/pef/index.php?id=sponsorzy&lang=pl
  Proszę zwrócić uwagę na wątek węglowo rafineryjny. Centrala Zbytu Węgla to państwowa firma - organizator mafii węglowej która od 1990 roku służyła za przykrywkę co bardziej bezczelnych grabieży państwa. Widzimy rafinerię Trzebinia i Czechowice (wszystkie zarządy w kryminale) widzimy Agencję Handlową B Kmiecik - tej od Blidziny i prezesa Zbigniewa B. Jest i Elektrownia Siersza. A wśrod nazwisk - Alfred Dudek prezes CZW, Jest minister wystawiony przez Inkę Baraninie Dębski. Jest Mariusz Mendziuk - jakby ktoś nie wiedział to informuję - chłop od B. Kmiecik oficer SB z lat 80 -tych przewerbowany na obecne warunki. Same filozofy lubelskie. A patronował wszystkiemu śp. ojciec prof Krąpiec którego za życia wycmokano na najszlachetniejszego lubelskiego filozofa. Jak się zajrzy na biografię tego I sekretarza POP z KUL-u wyłożoną tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Mieczys%C5%82aw_Albert_Kr%C4%85piec to dojdzie się łatwo do dwu spostrzeżeń: odznaczeń od złowrogich komunistów dostał tyle co Breżniew a i jakość życia miał nieco luźniejszą i bogatszą niż Prymas 1000 lecia.
  Liberalizm i socjalizm